11.7.2004, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
17.7.2016 | Náchod - Dobrošov | 84 |
12.7.2015 | Náchod - Dobrošov | 77 |
13.7.2014 | Náchod - Dobrošov | 81 |
14.7.2013 | Náchod - Dobrošov | 70 |
15.7.2012 | Náchod - Dobrošov | 77 |
17.7.2011 | Náchod - Dobrošov | 50 |
11.7.2010 | Náchod - Dobrošov | 82 |
12.7.2009 | Náchod - Dobrošov | 66 |
13.7.2008 | Náchod - Dobrošov | 86 |
15.7.2007 | Náchod - Dobrošov | 104 |
16.7.2006 | Náchod - Dobrošov | 90 |
17.7.2005 | Náchod - Dobrošov | 101 |
13.7.2003 | Náchod - Dobrošov | 79 |
14.7.2002 | Náchod - Dobrošov | 112 |
15.7.2001 | Náchod - Dobrošov | 90 |
16.7.2000 | Náchod - Dobrošov | 100 |
18.7.1999 | Náchod - Dobrošov | 115 |
19.7.1998 | Náchod - Dobrošov | 98 |
20.7.1997 | Náchod - Dobrošov | 99 |
21.7.1996 | Náchod - Dobrošov | 97 |
16.7.1995 | Náchod - Dobrošov | 91 |
16.7.1994 | Náchod - Dobrošov | 69 |
10.7.1993 | Náchod - Dobrošov | 101 |
11.7.1992 | Náchod - Dobrošov | 80 |
6.7.1991 | Náchod - Dobrošov | 78 |
8.7.1989 | Náchod - Dobrošov | 79 |
9.7.1988 | Náchod - Dobrošov | 89 |
11.7.1987 | Náchod - Dobrošov | 86 |
12.7.1986 | Náchod - Dobrošov | 122 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Marek František | 41 | 24 |
Ulich Petr | 68 | 23 |
Linhart Miloš | 44 | 20 |
Pechek František | 53 | 20 |
Tichý Pavel | 63 | 20 |
Javůrek Jiří | 48 | 20 |
Šmída Oldřich | 48 | 17 |
Svatoš Otakar | 34 | 16 |
Kučera Zdeněk | 55 | 15 |
Libra Jiří | 37 | 15 |
Metelka Josef | 44 | 15 |
Tučný Jan | 47 | 14 |
Jirásková Eva | 64 | 14 |
Šimůnek Jan | 49 | 14 |
Stránský Aleš | 60 | 13 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 13 |
Mach Václav | 55 | 13 |
Čepelka Oldřich | 48 | 13 |
Borůvka Jiří | 56 | 12 |
Trejbal Karel | 51 | 12 |
Kubr Václav | 55 | 12 |
Balcar Luboš | 58 | 12 |
Sedlák Jiří | 58 | 12 |
Mazač Jaroslav | 68 | 12 |
Hynek Petr | 63 | 12 |
Doležal Luboš | 54 | 12 |
Kubrová Dagmar | 63 | 11 |
Vacková Hana | 56 | 11 |
Havlíček Zdeněk | 35 | 11 |
Vimr Adolf | 43 | 11 |
Lanta Jiří | 44 | 10 |
Vacarda Vladimír | 59 | 10 |
Pechková Jana | 85 | 10 |
Vojáček Pavel | 51 | 10 |
Jirka Jan | 83 | 10 |
Kozel Karel | 52 | 10 |
Jarkovský Oldřich | 34 | 10 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 10 |
Losman Miroslav | 51 | 10 |
Skalský Miloš | 67 | 9 |
Šimůnek Jan | 82 | 9 |
Pešek Milan | 60 | 9 |
Zelený Luděk | 61 | 9 |
Buchar Jan | 33 | 9 |
Erber Jiří | 56 | 9 |
Švec Miroslav | 52 | 9 |
Dobšíček Pavel | 80 | 9 |
Tomšů Petr | 64 | 9 |
Škoda Kryštof | 41 | 9 |
Nečas Josef | 58 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 6 | 83 | Černý Jaroslav | Trutnov Triathlon Team | 86 | 00:27:07 | 20 |
2 | MJ | 7 | 81 | Krunka Kamil | SK Nové Město n. Metují | 86 | 00:27:12 | 19 |
3 | MJ | 12 | 78 | Janata Milan | TJ Stračov | 85 | 00:28:31 | 18 |
4 | MJ | 14 | 77 | Zapalač Martin | Jeseník | 86 | 00:29:02 | 17 |
5 | MJ | 19 | 82 | Strejček Jan | AC Pardubice | 86 | 00:29:58 | 16 |
6 | MJ | 25 | 79 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:30:44 | 15 |
7 | MJ | 41 | 80 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:32:31 | 14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 5 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 00:24:58 | 30 |
2 | MA | 2 | 9 | Brýdl Pavel | X-AIR Ostrava | 80 | 00:25:21 | 29 |
3 | MA | 3 | 4 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 00:26:42 | 28 |
4 | MA | 4 | 2 | Vagenknecht Roman | Maratonstav Úpice | 75 | 00:27:01 | 27 |
5 | MA | 10 | 10 | Hudcovic Tomáš | Nové Město nad Metují | 65 | 00:27:30 | 26 |
6 | MA | 13 | 3 | Pross David | PORKERT Skuhrov n. B. | 75 | 00:28:50 | 25 |
7 | MA | 18 | 1 | Čejka Bořivoj | JR Running Sport Nasavrky | 80 | 00:29:37 | 24 |
8 | MA | 21 | 14 | Horák David | SK Nové Město nad Metují | 74 | 00:30:18 | 23 |
9 | MA | 23 | 15 | Káňa Pavel | Loko Trutnov Triatlon | 74 | 00:30:32 | 22 |
10 | MA | 32 | 12 | Havlíček Ivo | Lánov | 66 | 00:31:40 | 21 |
11 | MA | 33 | 17 | Mihulka Jindřich | 3 SPEED Praha | 70 | 00:31:42 | 20 |
12 | MA | 51 | 6 | Kraus Ondřej | Vrchlabí | 80 | 00:34:06 | 19 |
13 | MA | 56 | 13 | Skalský Miloš | Náchod | 67 | 00:34:39 | 18 |
14 | MA | 57 | 7 | Krátký Josef | KPBKÚ Mělník | 65 | 00:34:44 | 17 |
15 | MA | 61 | 11 | Metelka Pavel | Týniště | 68 | 00:35:11 | 16 |
16 | MA | 75 | 8 | Škop Jiří | TJ Sokol Starkoč | 69 | 00:38:57 | 15 |
17 | MA | 85 | 16 | Trebichavský Pavel | Jaroměř | 73 | 00:43:56 | 14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 24 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:27:01 | 20 |
2 | MB | 8 | 19 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:27:16 | 19 |
3 | MB | 9 | 25 | Šubert Petr | Labe Tri Club Hradec Králové | 62 | 00:27:21 | 18 |
4 | MB | 16 | 27 | Tomíček Josef | ČSK Vysoké nad Jizerou | 59 | 00:29:14 | 17 |
5 | MB | 22 | 30 | Klimeš Jiří | AC Náchod | 61 | 00:30:21 | 16 |
6 | MB | 24 | 26 | Kapucián Vladimír | TJ Sokol Starkoč | 63 | 00:30:37 | 15 |
7 | MB | 26 | 18 | Nečas Josef | Úpice | 58 | 00:30:58 | 14 |
8 | MB | 28 | 33 | Tichý Pavel | AC Náchod | 63 | 00:31:22 | 13 |
9 | MB | 29 | 34 | Truhlář Petr | ASSPRO Náchod | 63 | 00:31:26 | 12 |
10 | MB | 30 | 20 | Kubr Václav | Labe Tri Club Hradec Králové | 55 | 00:31:31 | 11 |
11 | MB | 34 | 23 | Hynek Petr | SK Nové Město na Moravě | 63 | 00:31:47 | 10 |
12 | MB | 36 | 21 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 00:31:53 | 9 |
13 | MB | 39 | 28 | Žďárský Aleš | SK Nové Město n. M. | 61 | 00:32:13 | 8 |
14 | MB | 64 | 31 | Klimeš Bedřich | Sokol Bukovice | 56 | 00:35:26 | 7 |
15 | MB | 66 | 32 | Škoda Miroslav | KŠ Náchod | 57 | 00:36:25 | 6 |
16 | MB | 74 | 29 | Lanta Stanislav | Loko Hronov | 63 | 00:38:52 | 5 |
17 | MB | 83 | 22 | Sedlák Josef | Hradec Králové | 59 | 00:41:54 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 11 | 35 | Pechek František | Maratonstav Úpice | 53 | 00:27:51 | 20 |
2 | MC | 17 | 42 | Švec Miroslav | Sokol Potštejn | 52 | 00:29:32 | 19 |
3 | MC | 20 | 36 | Javůrek Jiří | Jiskra Horní Maršov | 48 | 00:30:14 | 18 |
4 | MC | 27 | 39 | Bubeníček Jiří | Porkert Skuhrov n. B. | 51 | 00:31:17 | 17 |
5 | MC | 31 | 44 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:31:35 | 16 |
6 | MC | 37 | 40 | Opitz Jaromír | Hradec Králové | 51 | 00:32:02 | 15 |
7 | MC | 38 | 41 | Farář Jaroslav | Maratonstav Úpice | 50 | 00:32:09 | 14 |
8 | MC | 48 | 43 | Losman Miroslav | Liga 100 Hradec Králové | 51 | 00:33:50 | 13 |
9 | MC | 58 | 47 | Dobýval Jaroslav | OA Náchod | 50 | 00:35:06 | 12 |
10 | MC | 63 | 45 | Koubek Pavel | KS Náchod | 52 | 00:35:22 | 11 |
11 | MC | 69 | 37 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 00:37:25 | 10 |
12 | MC | 78 | 46 | David Ludvík | Sokol Slavkov u Brna | 51 | 00:40:37 | 9 |
13 | MC | 82 | 38 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:41:35 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 46 | 55 | Metelka Josef | Spartak Police nad Metují | 44 | 00:33:27 | 10 |
2 | MD | 53 | 54 | Marek František | Červený Kostelec | 41 | 00:34:18 | 9 |
3 | MD | 59 | 52 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:35:08 | 8 |
4 | MD | 60 | 48 | Kašpar Josef | AVC Praha | 38 | 00:35:10 | 7 |
5 | MD | 62 | 56 | Jantsch Vítězslav | LIAZ Jablonec | 35 | 00:35:12 | 6 |
6 | MD | 67 | 53 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:37:09 | 5 |
7 | MD | 68 | 50 | Havlíček Zdeněk | Vrchlabí | 35 | 00:37:17 | 4 |
8 | MD | 73 | 57 | Linhart Miloš | AC Náchod | 44 | 00:38:33 | 3 |
9 | MD | 76 | 49 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:39:14 | 2 |
10 | MD | 87 | 51 | Vimr Adolf | TJ Dvůr Králové nad Labem | 43 | 00:47:10 | 1 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 65 | 86 | Buchar Jan | Sport Relax Vrchlabí | 33 | 00:35:49 | 10 |
2 | ME | 71 | 87 | Jarkovský Oldřich | Jiskra Mostek | 34 | 00:37:38 | 9 |
3 | ME | 81 | 88 | Lanta Jiří | LO Hronov | 34 | 00:41:19 | 8 |
4 | ME | 89 | 85 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:49:45 | 7 |
5 | ME | 90 | 84 | Tomášek František | TJ Otrokovice | 25 | 00:52:01 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 79 | 90 | Venclová Radka | Krčín Nové Město | 90 | 00:40:48 | 10 |
2 | ŽJ | 88 | 89 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:47:30 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 15 | 67 | Burdychová Eva | SK Nové Město nad Metují | 75 | 00:29:06 | 10 |
2 | ZA | 40 | 64 | Čermáková Martina | Krkonoše Vrchlabí | 80 | 00:32:18 | 9 |
3 | ZA | 42 | 61 | Kubicová Ivana | VSK VŠB TU Ostrava | 81 | 00:32:33 | 8 |
4 | ZA | 44 | 58 | Stillnerová Věra | Chrudim | 81 | 00:33:01 | 7 |
5 | ZA | 45 | 62 | Navrátilová Lucie | Lokomotiva Trutnov | 80 | 00:33:09 | 6 |
6 | ZA | 47 | 60 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:33:30 | 5 |
7 | ZA | 49 | 65 | Kozáková Denisa | SKP Nymburk | 79 | 00:33:56 | 4 |
8 | ZA | 52 | 63 | Švecová Tereza | Sokol Potštejn | 77 | 00:34:15 | 3 |
9 | ZA | 54 | 59 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:34:20 | 2 |
10 | ZA | 80 | 66 | Kobrlová Gabriela | Lučany nad Nisou | 76 | 00:41:17 | 1 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 43 | 69 | Kubrová Dagmar | Labe Triclub Hradec Králové | 63 | 00:32:44 | 10 |
2 | ZB | 50 | 72 | Wiesnerová Lenka | Spartak Police nad Metují | 69 | 00:34:03 | 9 |
3 | ZB | 55 | 68 | Jorová Ludmila | LK Lanškroun | 62 | 00:34:25 | 8 |
4 | ZB | 72 | 70 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:38:14 | 6 |
5 | ZB | 86 | 71 | Klimešová Alena | Bukovice | 63 | 00:44:32 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 35 | 75 | Paulů Blanka | Maratonstav Úpice | 54 | 00:31:50 | 10 |
2 | ŽC | 70 | 76 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 00:37:35 | 7 |
3 | ŽC | 77 | 74 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:39:39 | 9 |
4 | ŽC | 84 | 73 | Sedláková Alice | Hradec Králové | 57 | 00:42:31 | 5 |
23.5.2024 (Čtvrtek), svátek má Vladimír
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
22.05.2024 - Výsledky závodu Memoriál Ivana Belobrada.
21.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Palici.
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.