6.6.2004, neděle
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 101 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:08:30 | - |
2 | ŽS | 3 | 108 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:09:02 | - |
3 | ŽS | 6 | 107 | Kitnerová Dita | Plki Tým Brno | 93 | 00:09:15 | - |
4 | ŽS | 11 | 119 | Kopecká Magda | AK Perná | 91 | 00:11:35 | - |
5 | ŽS | 13 | 122 | Valentová Kateřina | Mikulov | 92 | 00:11:50 | - |
6 | ŽS | 14 | 116 | Večeřová Michaela | AK Perná | 91 | 00:12:00 | - |
7 | ŽS | 15 | 124 | Žobková Lucie | AK Perná | 92 | 00:12:08 | - |
8 | ŽS | 18 | 113 | Valíčková Leona | AK Perná | 92 | 00:12:28 | - |
9 | ŽS | 19 | 112 | Gajdošová Monika | AK Perná | 92 | 00:12:36 | - |
10 | ŽS | 20 | 121 | Kopecká Alžběta | AK Perná | 93 | 00:12:58 | - |
11 | ŽS | 21 | 126 | Kopecká Sára | AK Perná | 97 | 00:13:10 | - |
12 | ŽS | 24 | 127 | Kulkusová Martina | AK Perná | 95 | 00:14:45 | - |
13 | ŽS | 26 | 115 | Kašparová Kristýna | AK Perná | 92 | 00:17:19 | - |
14 | ŽS | 27 | 114 | Kovacsová Tereza | AK Perná | 92 | 00:17:22 | - |
15 | ŽS | 28 | 129 | Konečná Kristýna | AK Perná | 95 | 00:20:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 2 | 120 | Jeřábek Rostislav | AK Perná | 89 | 00:08:40 | - |
2 | MS | 4 | 103 | Faltýn Libor | AK Perná | 90 | 00:09:11 | - |
3 | MS | 5 | 123 | Valenta Jan | Mikulov | 89 | 00:09:12 | - |
4 | MS | 7 | 110 | Streit Petr | AK Perná | 93 | 00:10:01 | - |
5 | MS | 8 | 104 | Michlovský Jakub | AK Perná | 91 | 00:10:06 | - |
6 | MS | 9 | 106 | Hrabec Jiří | Ekolux Mikulov | 89 | 00:10:11 | - |
7 | MS | 10 | 128 | Kulkus Michael | AK Perná | 92 | 00:11:12 | - |
8 | MS | 12 | 111 | Kantor Patrik | AK Perná | 91 | 00:11:36 | - |
9 | MS | 16 | 125 | Vykoukal Stanislav | AK Perná | 94 | 00:12:12 | - |
10 | MS | 17 | 117 | Krátký Tomáš | AK Perná | 90 | 00:12:16 | - |
11 | MS | 22 | 102 | Popela Ladislav | AK Perná | 95 | 00:14:02 | - |
12 | MS | 23 | 109 | Schiller Lubomír | AK Perná | 96 | 00:14:10 | - |
13 | MS | 25 | 118 | Fridrich Pavel | AK Perná | 94 | 00:15:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 48 | Pavlišta Vít | AFK Chrudim | 85 | 00:33:36 | 60 |
2 | MJ | 9 | 31 | Hanyš Zbyněk | ISCAREX Česká Třebová | 85 | 00:35:51 | 57 |
3 | MJ | 13 | 51 | Holec Pavel | X-AIR Ostrava | 85 | 00:37:24 | 54 |
4 | MJ | 26 | 34 | Michlovský Jiří | AK Perná | 88 | 00:41:08 | 51 |
5 | MJ | 30 | 32 | Pirogov Jan | Ekolux | 86 | 00:42:20 | 48 |
6 | MJ | 39 | 61 | Schlesinger Vít | TK Znojmo | 85 | 00:45:25 | 45 |
7 | MJ | 47 | 35 | Pirogov Ota | Ekolux | 88 | 00:48:12 | 42 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 1 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:33:58 | 60 |
2 | MB | 4 | 64 | Horák Pavel | AHA Vyškov | 61 | 00:34:21 | 57 |
3 | MB | 6 | 40 | Ožana Václav | AO Nové Město na Moravě | 64 | 00:34:35 | 54 |
4 | MB | 7 | 45 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:35:07 | 51 |
5 | MB | 8 | 22 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 00:35:20 | 48 |
6 | MB | 10 | 55 | Špacír Ladislav | Lokomotiva Břeclav | 55 | 00:35:58 | 45 |
7 | MB | 12 | 52 | Patočka Petr | TEPIZ Brno | 63 | 00:36:27 | 42 |
8 | MB | 14 | 83 | Tomíček Josef | ČSK Vysoké nad Jizerou | 59 | 00:37:47 | 39 |
9 | MB | 15 | 54 | Nožka Jiří | Barnex Sport | 63 | 00:37:56 | 36 |
10 | MB | 18 | 38 | Malatín Štefan | AAC Brno | 55 | 00:38:55 | 33 |
11 | MB | 19 | 27 | Vévoda Ivan | Sokol Švábenice | 60 | 00:39:02 | 30 |
12 | MB | 20 | 9 | Gajdoš Jaroslav | AK Perná | 56 | 00:39:03 | 27 |
13 | MB | 21 | 60 | Schwarz Josef | TJ CHS Chotěboř | 55 | 00:39:13 | 24 |
14 | MB | 25 | 2 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:40:20 | 21 |
15 | MB | 27 | 66 | Skyba Martin | Barnex Sport | 62 | 00:41:09 | 18 |
16 | MB | 40 | 23 | Pečenka Libor | KHB Radegast | 61 | 00:45:28 | 15 |
17 | MB | 42 | 33 | Hrabec Josef | Ekolux | 61 | 00:45:42 | 12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 5 | 16 | Pechek František | Maratonstav Úpice | 53 | 00:34:27 | 60 |
2 | MC | 16 | 43 | Šír Václav | Spartak Rokytnice n. J. | 48 | 00:38:01 | 57 |
3 | MC | 23 | 29 | Nejman Bedřich | AC Náchod | 50 | 00:39:49 | 54 |
4 | MC | 35 | 46 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:43:26 | 51 |
5 | MC | 37 | 77 | Mareš Bohumil | LEAR Brno | 51 | 00:44:47 | 48 |
6 | MC | 41 | 78 | Nejman Libor | AC Náchod | 53 | 00:45:29 | 45 |
7 | MC | 43 | 65 | Hlavsa František | Cleaners Pohořelice | 47 | 00:45:50 | 42 |
8 | MC | 45 | 18 | Vilhelm Václav | TiS VILHELM Frýdek Místek | 51 | 00:46:03 | 39 |
9 | MC | 46 | 30 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:46:50 | 36 |
10 | MC | 49 | 5 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 00:49:16 | 33 |
11 | MC | 52 | 79 | Božek Václav | neregistrován | 49 | 00:51:32 | 30 |
12 | MC | 55 | 3 | Kozel Karel | Jiskra Dolní Brusnice | 52 | 00:53:47 | 27 |
13 | MC | 57 | 80 | Plch Alois | Plki Tým | 49 | 00:54:42 | 24 |
14 | MC | 59 | 81 | David Ludvík | TJ Sokol Slavkov u Brna | 51 | 00:57:52 | 21 |
15 | MC | 60 | 82 | Špidla Vladimír | Maratonstav Úpice | 51 | 00:58:00 | 18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 28 | 6 | Marek František | TJ Červený Kostelec | 41 | 00:41:37 | 30 |
2 | MD | 32 | 59 | Haberland Jan | Sokol Brno | 42 | 00:42:52 | 27 |
3 | MD | 34 | 17 | Lanta Jiří | Maratonstav Úpice | 44 | 00:43:15 | 24 |
4 | MD | 51 | 49 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:50:32 | 21 |
5 | MD | 56 | 24 | Kašpar Josef | AVC Praha | 38 | 00:54:15 | 18 |
6 | MD | 62 | 25 | Fišer Bohumil | ČSSD | 43 | 00:59:33 | 15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 29 | 62 | Palková Karolína | neregistrována | 91 | 00:41:39 | 30 |
2 | ŽJ | 38 | 68 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 00:45:06 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 2 | 14 | Pichrtová Anna | Maratonstav Úpice | 73 | 00:33:40 | 30 |
2 | ZA | 11 | 19 | Kuncová Barbora | AC Slovan Liberec | 82 | 00:36:26 | 27 |
3 | ZA | 17 | 15 | Hájková Renata | Maratonstav Úpice | 75 | 00:38:02 | 24 |
4 | ZA | 22 | 39 | Jančaříková Lenka | AAC Brno | 70 | 00:39:29 | 21 |
5 | ZA | 24 | 20 | Churáňová Radka | Single Team Praha | 77 | 00:40:15 | 18 |
6 | ZA | 33 | 26 | Navrátilová Lucie | Lokomotiva Trutnov | 80 | 00:43:07 | 15 |
7 | ZA | 36 | 36 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:44:15 | 12 |
8 | ZA | 44 | 72 | Kociánová Jiřina | VSK VUT Brno | 81 | 00:46:02 | 9 |
9 | ZA | 50 | 37 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:50:30 | 6 |
10 | ZA | 53 | 7 | Kobrlová Gabriela | Lučany nad Nisou | 76 | 00:53:10 | 3 |
11 | ZA | 58 | 74 | Kociánová Anna | neregistrována | 84 | 00:55:18 | 0 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 31 | 4 | Kubrová Dagmar | Labe Triclub Hradec Králové | 63 | 00:42:32 | 30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 48 | 44 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:48:55 | 30 |
2 | ŽC | 54 | 73 | Kociánová Marie | Křenovice | 46 | 00:53:21 | 27 |
3 | ŽC | 61 | 71 | Cupalová Eva | neregistrována | 47 | 00:58:12 | 24 |
Organizace závodu: 93% Zvolená trasa závodu: 97% Značení závodu: 93% Vyhlášení výsledků: 93% Zpracování výsledků: 93% Ceny vítězům: 90% Celkový dojem ze závodu: 93% Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků. | Celkové hodnocení 93% |
23.5.2024 (Čtvrtek), svátek má Vladimír
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
22.05.2024 - Výsledky závodu Memoriál Ivana Belobrada.
21.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Palici.
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
nakopec