12.10.2014, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
7.10.2018 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 52 |
8.10.2017 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 42 |
9.10.2016 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 52 |
11.10.2015 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 50 |
13.10.2013 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 76 |
7.10.2012 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 40 |
9.10.2011 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 46 |
10.10.2010 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 69 |
11.10.2009 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 57 |
12.10.2008 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 66 |
7.10.2007 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 78 |
2.10.2005 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 74 |
3.10.2004 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 65 |
14.10.2001 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 86 |
10.10.1999 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 101 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Barbořák Bohuš | 59 | 15 |
Fritscher Adam | 75 | 13 |
Soviš Ivan | 46 | 12 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 11 |
Stržínek Karel | 64 | 11 |
Hnát Petr | 74 | 10 |
Merta Jaroslav | 35 | 10 |
Bronec Jaromír | 67 | 10 |
Šimůnek Jan | 82 | 9 |
Pechek František | 53 | 9 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 9 |
Špacír Ladislav | 55 | 8 |
Podešva Pavel | 49 | 8 |
Sedláček Václav | 86 | 8 |
Král Jindřich | 73 | 7 |
Vymazal Petr | 75 | 7 |
Dedek Aleš | 75 | 7 |
Fančovič Marian | 52 | 7 |
Komárek Bedřich | 53 | 7 |
Vodička Jan | 45 | 7 |
Řoutil Ladislav | 81 | 6 |
Lenhart Vít | 82 | 6 |
Švidernoch Milan | 58 | 6 |
Brož Jiří | 54 | 6 |
Soviš Ivo | 71 | 6 |
Žák Jiří | 71 | 6 |
Horáček Michal | 75 | 6 |
Pechková Jana | 85 | 6 |
Škapa Marek | 71 | 5 |
Delingerová Marie | 76 | 5 |
Urbiš Vilém | 54 | 5 |
Hudeček Petr | 82 | 5 |
Kebrle Milan | 75 | 5 |
Les Josef | 47 | 5 |
Ožana Václav | 64 | 5 |
Orság Lubomír | 91 | 5 |
Mazač Jaroslav | 68 | 5 |
Dvořák Pavel | 82 | 5 |
Mannlová Jana | 80 | 5 |
Vaněk Jaromír | 48 | 5 |
Volek Ivo | 48 | 5 |
Krčková Šárka | 88 | 5 |
Matějíková Jana | 90 | 5 |
Kokeš Vlastimil | 65 | 5 |
Mareš Bohumil | 51 | 4 |
Kempa Jan | 79 | 4 |
Podjuklová Iva | 74 | 4 |
Kruml Kamil | 72 | 4 |
Horák Ondřej | 75 | 4 |
Bednarz Libor | 80 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 12 | 76 | Bednarský Vojtěch | TWF bike team | 97 | 00:58:40 | 35 |
2 | MJ | 17 | 42 | Vachutka Luboš | BK PAGI DEN BRAVEN | 95 | 01:00:43 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 81 | Žák Jiří | www.zakisova-skolabehu.cz | 71 | 00:53:43 | 35 |
2 | MB | 5 | 31 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:53:46 | 31 |
3 | MB | 7 | 43 | Kruml Kamil | Spálené | 72 | 00:56:10 | 27 |
4 | MB | 10 | 143 | Zahrádka Tomáš | Z hor team | 71 | 00:57:14 | 24 |
5 | MB | 15 | 145 | Ščerba Marek | SKIVELO Olomouc | 69 | 01:00:14 | 22 |
6 | MB | 23 | 68 | Kaděrka Robert | TTC Olomouc | 70 | 01:02:35 | 20 |
7 | MB | 29 | 46 | Belobrad Ivan | Žamberk | 66 | 01:04:18 | 19 |
8 | MB | 32 | 83 | Fistr Miroslav | Šumperk | 68 | 01:05:29 | 18 |
9 | MB | 44 | 94 | Bronec Jaromír | TJ Liga 100 Olomouc | 67 | 01:11:23 | 17 |
10 | MB | 50 | 75 | Šubert Pavel | Horalové | 74 | 01:14:24 | 16 |
11 | MB | 53 | 60 | Soviš Ivo | CK Stará Ves - Běžci z Rya | 71 | 01:19:33 | 15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 9 | 62 | Elischer Ivan | AC Ústí nad Labem | 60 | 00:56:50 | 35 |
2 | MC | 19 | 55 | Jína Pavel | TJ Liga 100 Olomouc | 62 | 01:01:08 | 31 |
3 | MC | 24 | 47 | Špacír Ladislav | TJ Lokomotiva Břeclav | 55 | 01:02:53 | 27 |
4 | MC | 27 | 59 | Trojan Jaroslav | TJ Liga 100 Olomouc | 62 | 01:03:59 | 24 |
5 | MC | 39 | 29 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 01:08:50 | 22 |
6 | MC | 47 | 91 | Roubalík Radovan | FORTEX SKI Moravský Beroun | 64 | 01:13:11 | 20 |
7 | MC | 49 | 89 | Kobliha Milan | LRS Vyškov | 57 | 01:13:57 | 19 |
8 | MC | 51 | 64 | Štanglica Jiří | CK Stará Ves - Běžci z Rya | 58 | 01:14:40 | 18 |
9 | MC | 57 | 56 | Barbořák Bohuš | TJ Liga 100 Olomouc | 59 | 01:22:43 | 17 |
10 | MC | 62 | 48 | Raclavský Vlastimil | TJ Liga 100 Olomouc | 55 | 01:27:29 | 16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 22 | 38 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 01:02:09 | 35 |
2 | MD | 34 | 80 | Krsek Miroslav | MK Luková | 49 | 01:05:55 | 31 |
3 | MD | 36 | 97 | Podešva Pavel | CK Stará Ves | 49 | 01:07:20 | 27 |
4 | MD | 61 | 27 | Brož Jiří | MK SEITL Ostrava | 54 | 01:27:20 | 24 |
5 | MD | 65 | 67 | Vaněk Jaromír | TJ Liga 100 Olomouc | 48 | 01:32:24 | 22 |
6 | MD | 68 | 96 | Soviš Ivan | CK Stará Ves - Běžci z Rya | 46 | 01:37:31 | 20 |
7 | MD | 69 | 66 | Sedláček Jan | TJ Liga 100 Olomouc | 46 | 01:37:46 | 19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 59 | 32 | Kaleta Karel | Hrádek ve Slezsku | 43 | 01:23:39 | 35 |
2 | ME | 70 | 58 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 01:42:43 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 33 | 50 | Chmelková Kristýna | TJ Liga 100 Olomouc | 87 | 01:05:51 | 35 |
2 | ZA | 35 | 37 | Haramulová Lenka | Praha 5 | 87 | 01:07:08 | 31 |
3 | ZA | 42 | 88 | Matějíková Jana | TJ Liga 100 Olomouc | 90 | 01:10:04 | 27 |
4 | ZA | 45 | 54 | Drtilová Veronika | Litovel | 85 | 01:11:55 | 24 |
5 | ZA | 62 | 93 | Dřímalová Martina | TJ Liga 100 Olomouc | 89 | 01:27:29 | 22 |
6 | ZA | 67 | 57 | Coufalíková Hana | Olomouc | 88 | 01:35:05 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 21 | 49 | Hájková Renata | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 01:01:47 | 35 |
2 | ZB | 28 | 78 | Delingerová Marie | AK Kroměřiž | 76 | 01:04:06 | 31 |
3 | ZB | 54 | 99 | Urbánková Helena | TJ Liga 100 Olomouc | 77 | 01:20:45 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 72 | 63 | Sedláčková Hedvika | Activity Lanškroun | 66 | 01:51:55 | 35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 56 | 85 | Dvořáková Eva | Prostějov | 55 | 01:21:09 | 35 |
2 | ZD | 66 | 61 | Lichková Zdeňka | AK Zlín | 56 | 01:32:54 | 31 |
3 | ZD | 71 | 40 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:44:41 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 21 | 49 | Hájková Renata | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 01:01:47 | 35 |
2 | ZB | 28 | 78 | Delingerová Marie | AK Kroměřiž | 76 | 01:04:06 | 31 |
3 | ZA | 33 | 50 | Chmelková Kristýna | TJ Liga 100 Olomouc | 87 | 01:05:51 | 27 |
4 | ZA | 35 | 37 | Haramulová Lenka | Praha 5 | 87 | 01:07:08 | 24 |
5 | ZA | 42 | 88 | Matějíková Jana | TJ Liga 100 Olomouc | 90 | 01:10:04 | 22 |
6 | ZA | 45 | 54 | Drtilová Veronika | Litovel | 85 | 01:11:55 | 20 |
7 | ZB | 54 | 99 | Urbánková Helena | TJ Liga 100 Olomouc | 77 | 01:20:45 | 19 |
8 | ZD | 56 | 85 | Dvořáková Eva | Prostějov | 55 | 01:21:09 | 18 |
9 | ZA | 62 | 93 | Dřímalová Martina | TJ Liga 100 Olomouc | 89 | 01:27:29 | 17 |
10 | ZD | 66 | 61 | Lichková Zdeňka | AK Zlín | 56 | 01:32:54 | 16 |
11 | ZA | 67 | 57 | Coufalíková Hana | Olomouc | 88 | 01:35:05 | 15 |
12 | ZD | 71 | 40 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:44:41 | 14 |
13 | ZC | 72 | 63 | Sedláčková Hedvika | Activity Lanškroun | 66 | 01:51:55 | 13 |
Organizace závodu: Nehodnoceno Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno Značení závodu: Nehodnoceno Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
8.6.2024 (sobota), svátek má Medard
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
06.06.2024 - Propozice závodu Sádecká pila.
04.06.2024 - Výsledky závodu Nekořský kros.
03.06.2024 - Výsledky závodu Běh dobroučským krajem.
03.06.2024 - Propozice závodu Přespolní běh z Dlouhé Třebové na Andrlák a zpět.
02.06.2024 - Fotogalerie Nekořský kros.
02.06.2024 - Fotogalerie Běh dobroučským krajem.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
roman.sedlacek