21.6.2014, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
9.6.2018 | Běh na Kohout | 59 |
10.6.2017 | Běh na Kohout | 58 |
18.6.2016 | Běh na Kohout | 71 |
20.6.2015 | Běh na Kohout | 113 |
22.6.2013 | Běh na Kohout a zpět | 32 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Haňur Roman | 69 | 6 |
Bumbová Martina | 69 | 6 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 6 |
Kroupa Evžen | 67 | 6 |
Les Josef | 47 | 6 |
Mikšovský Zdeněk | 45 | 5 |
Petrou Jan | 64 | 5 |
Pechek František | 53 | 5 |
Zdeněk Libor | 66 | 5 |
Koubek Tomáš | 98 | 5 |
Žák Jiří | 71 | 4 |
Kožíšková Kristýna | 96 | 4 |
Kožíšek Václav | 66 | 4 |
Horák Libor | 83 | 4 |
Smetana Jiří | 53 | 4 |
Selinger Stephan | 72 | 4 |
Ardamica David | 76 | 4 |
Hrubý Martin | 73 | 4 |
Žamberský Pavel | 73 | 3 |
Pavlíček František | 58 | 3 |
Průka Jaroslav | 74 | 3 |
Hegedüš Josef | 66 | 3 |
Procházka Petr | 72 | 3 |
Zrzavý Martin | 91 | 3 |
Bláha Jan | 71 | 3 |
Dirnerová Alžběta | 82 | 3 |
Malát Jan | 66 | 3 |
Ardamica David | 01 | 3 |
Žamberská Markéta | 78 | 3 |
Voráček Karel | 62 | 3 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 3 |
Liška Ondřej | 83 | 3 |
Vašák Jan | 75 | 3 |
Bumba Libor | 68 | 3 |
Maršík Miloš | 66 | 3 |
Novák Jaroslav | 64 | 3 |
Koubek Václav | 69 | 3 |
Dvořák Matěj | 97 | 3 |
Vrkoč Michal | 83 | 3 |
Bauer Václav | 78 | 2 |
Pláteník Ladislav | 66 | 2 |
Procházková Irena | 57 | 2 |
Kreisinger Jan | 84 | 2 |
Hartl Tomáš | 80 | 2 |
Selinger Jana | 75 | 2 |
Hájková Renata | 75 | 2 |
Čejka Jiří | 71 | 2 |
Matyášová Jana | 65 | 2 |
Mikšl Rostislav | 72 | 2 |
Řídel Ladislav | 48 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 27 | 69 | Šimek Daniel | MŠ s.r.o. | 96 | 00:49:41 | 35 |
2 | MJ | 32 | 26 | Koubek Tomáš | BBK Boršov | 98 | 00:51:05 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 30 | Kreisinger Jan | ADDIDAS | 84 | 00:35:36 | 35 |
2 | MA | 2 | 35 | Csirik Jiří | Atletika Písek | 92 | 00:37:09 | 31 |
3 | MA | 4 | 21 | Stejskal Ladislav | Čtyři Dvory České Budějovice | 77 | 00:38:09 | 27 |
4 | MA | 9 | 57 | Lukáš Adam | BBK Boršov | 80 | 00:42:14 | 24 |
5 | MA | 19 | 20 | Hartl Tomáš | Sokol Římov | 80 | 00:45:43 | 22 |
6 | MA | 21 | 60 | Horák Libor | BK1/2 | 83 | 00:47:18 | 20 |
7 | MA | 23 | 37 | Václav Petr | Levné Elektro | 80 | 00:47:39 | 19 |
8 | MA | 35 | 52 | Brulík Pavel | Logrun.cz | 77 | 00:51:59 | 18 |
9 | MA | 42 | 27 | Hegeduš Jakub | BBK Boršov | 91 | 00:54:57 | 17 |
10 | MA | 57 | 39 | Liška Ondřej | Levné Elektro | 83 | 01:13:30 | 16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 47 | Frelich Martin | Sokol České Budějovice | 71 | 00:37:38 | 35 |
2 | MB | 5 | 48 | Frelich Pavel | Sokol České Budějovice | 71 | 00:38:17 | 31 |
3 | MB | 6 | 61 | Čejka Jiří | neregistrován | 71 | 00:39:20 | 27 |
4 | MB | 10 | 58 | Hrubý Martin | neregistrován | 73 | 00:42:55 | 24 |
5 | MB | 15 | 54 | Pexa Martin | Levné Elektro | 74 | 00:44:35 | 22 |
6 | MB | 16 | 32 | Selinger Stephan | Linz | 72 | 00:44:52 | - |
7 | MB | 20 | 45 | Haňur Roman | BBK Boršov | 69 | 00:46:55 | 20 |
8 | MB | 26 | 55 | Kroupa Evžen | BBK Boršov | 67 | 00:49:28 | 19 |
9 | MB | 31 | 17 | Zdeněk Libor | Cyklo Velešín | 66 | 00:51:03 | 18 |
10 | MB | 33 | 33 | Hegedüš Josef | BBK Boršov | 66 | 00:51:25 | 17 |
11 | MB | 34 | 56 | Malát Jan | BBK Boršov | 66 | 00:51:35 | 16 |
12 | MB | 36 | 49 | Bumba Libor | Kamenictví Bumba | 68 | 00:52:33 | 15 |
13 | MB | 41 | 7 | Žamberský Pavel | Dobřichovice | 73 | 00:54:20 | 14 |
14 | MB | 48 | 38 | Procházka Petr | Levné Elektro | 72 | 00:57:30 | 13 |
15 | MB | 50 | 28 | Koubek Václav | BBK Boršov | 69 | 00:58:23 | 12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 7 | 11 | Petrou Jan | SKI klub Velešín | 64 | 00:39:35 | 35 |
2 | MC | 8 | 42 | Reitinger Petr | BIKESPICE Tábor | 64 | 00:39:55 | 31 |
3 | MC | 13 | 14 | Vanta Josef | SK Hronov | 62 | 00:43:33 | 27 |
4 | MC | 28 | 40 | Krčka Bohuslav | SK Větřní | 59 | 00:49:55 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 11 | 3 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 00:43:14 | 35 |
2 | MD | 14 | 4 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 00:43:53 | 31 |
3 | MD | 24 | 23 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 00:48:57 | 27 |
4 | MD | 30 | 25 | Smetana Jiří | Český Krumlov | 53 | 00:50:41 | 24 |
5 | MD | 49 | 16 | Šklíba Karel | TJ Maratonstav Úpice | 50 | 00:58:16 | 22 |
6 | MD | 51 | 22 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 01:00:10 | 20 |
7 | MD | 52 | 2 | Mikšovský Zdeněk | AK Včelná | 45 | 01:02:30 | 19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 29 | 10 | Metelka Josef | Spartak Police nad Metují | 44 | 00:50:09 | 35 |
2 | ME | 53 | 19 | Plecháček Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 44 | 01:03:01 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 45 | 66 | Kožíšková Kristýna | Čtyři Dvory České Budějovice | 96 | 00:56:10 | 35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 25 | 53 | Nováková Magda | neregistrována | 80 | 00:49:16 | 35 |
2 | ZA | 37 | 46 | Steinhauserová Anna | Šachový klub Strmilov | 94 | 00:52:37 | 31 |
3 | ZA | 40 | 62 | Matyášová Hana | Dolní Dobrouč | 86 | 00:53:16 | 27 |
4 | ZA | 43 | 24 | Dimerová Alžběta | AVA | 82 | 00:55:09 | 24 |
5 | ZA | 54 | 36 | Čapková Barbora | Levné Elektro | 85 | 01:03:20 | 22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 12 | 15 | Hájková Renata | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 00:43:20 | 35 |
2 | ZB | 18 | 44 | Piklová Alice | Větřní | 73 | 00:45:07 | 31 |
3 | ZB | 39 | 59 | Menšíková Lenka | TC Dvořák České Budějovice | 73 | 00:53:05 | 27 |
4 | ZB | 44 | 5 | Žamberská Markéta | Dobřichovice | 78 | 00:55:35 | 24 |
5 | ZB | 46 | 29 | Selinger Jana | Linz | 75 | 00:56:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 17 | 43 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:44:56 | 35 |
2 | ZC | 21 | 31 | Lukášková Zlata | AC Falcon Rokycany | 68 | 00:47:18 | 31 |
3 | ZC | 56 | 50 | Bumbová Martina | Báječné ženy v běhu | 69 | 01:07:40 | 27 |
4 | ZC | 58 | 51 | Palasová Lenka | neregistrována | 61 | 01:32:00 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 38 | 18 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:52:58 | 35 |
2 | ZD | 47 | 9 | Procházková Irena | TJ Háje | 57 | 00:57:21 | 31 |
3 | ZD | 55 | 6 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:07:01 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 12 | 15 | Hájková Renata | TJ Maratonstav Úpice | 75 | 00:43:20 | 35 |
2 | ZC | 17 | 43 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:44:56 | 31 |
3 | ZB | 18 | 44 | Piklová Alice | Větřní | 73 | 00:45:07 | 27 |
4 | ZC | 21 | 31 | Lukášková Zlata | AC Falcon Rokycany | 68 | 00:47:18 | 24 |
5 | ZA | 25 | 53 | Nováková Magda | neregistrována | 80 | 00:49:16 | 22 |
6 | ZA | 37 | 46 | Steinhauserová Anna | Šachový klub Strmilov | 94 | 00:52:37 | 20 |
7 | ZD | 38 | 18 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:52:58 | 19 |
8 | ZB | 39 | 59 | Menšíková Lenka | TC Dvořák České Budějovice | 73 | 00:53:05 | 18 |
9 | ZA | 40 | 62 | Matyášová Hana | Dolní Dobrouč | 86 | 00:53:16 | 17 |
10 | ZA | 43 | 24 | Dimerová Alžběta | AVA | 82 | 00:55:09 | 16 |
11 | ZB | 44 | 5 | Žamberská Markéta | Dobřichovice | 78 | 00:55:35 | 15 |
12 | ZJ | 45 | 66 | Kožíšková Kristýna | Čtyři Dvory České Budějovice | 96 | 00:56:10 | 14 |
13 | ZD | 47 | 9 | Procházková Irena | TJ Háje | 57 | 00:57:21 | 13 |
14 | ZA | 54 | 36 | Čapková Barbora | Levné Elektro | 85 | 01:03:20 | 12 |
15 | ZD | 55 | 6 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:07:01 | 11 |
16 | ZC | 56 | 50 | Bumbová Martina | Báječné ženy v běhu | 69 | 01:07:40 | 10 |
17 | ZC | 58 | 51 | Palasová Lenka | neregistrována | 61 | 01:32:00 | 9 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.
8.6.2024 (sobota), svátek má Medard
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
06.06.2024 - Propozice závodu Sádecká pila.
04.06.2024 - Výsledky závodu Nekořský kros.
03.06.2024 - Výsledky závodu Běh dobroučským krajem.
03.06.2024 - Propozice závodu Přespolní běh z Dlouhé Třebové na Andrlák a zpět.
02.06.2024 - Fotogalerie Nekořský kros.
02.06.2024 - Fotogalerie Běh dobroučským krajem.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.