4.5.2011, středa
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
24.4.2024 | 2. Pekelný kilometr | 108 |
3.5.2023 | 2. Pekelný kilometr | 149 |
4.5.2022 | 2. Pekelný kilometr | 127 |
5.5.2021 | 2. Pekelný kilometr | - |
6.5.2020 | 2. Pekelný kilometr | - |
24.4.2019 | 2. Pekelný kilometr | 159 |
2.5.2018 | 2. Pekelný kilometr | 136 |
3.5.2017 | 2. Pekelný kilometr | 139 |
4.5.2016 | 2. Pekelný kilometr | 116 |
6.5.2015 | 2. Pekelný kilometr | 99 |
14.5.2014 | 2. Pekelný kilometr | 137 |
15.5.2013 | 2. Pekelný kilometr | 112 |
2.5.2012 | 2. Pekelný kilometr | 136 |
5.5.2010 | 2. Pekelný kilometr | 111 |
27.5.2009 | 2. Pekelný kilometr | 88 |
4.6.2008 | 2. Pekelný kilometr | 45 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sejkorová Lenka | 63 | 14 |
Borek Petr | 70 | 13 |
Matyášová Jana | 65 | 13 |
Buriánek Roman | 65 | 13 |
Sadílek Ota | 46 | 13 |
Borková Agáta | 02 | 12 |
Borek Viktor | 04 | 12 |
Vacek Martin | 69 | 11 |
Šimůnková Pavla | 77 | 11 |
Stránský Aleš | 60 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Pilgr Luděk | 76 | 10 |
Šimůnek Jan | 82 | 10 |
Bureš Josef | 06 | 10 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 9 |
Doucha Jiří | 71 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 8 |
Kostřicová Blanka | 61 | 8 |
Dejdarová Tereza | 10 | 8 |
Serbousková Sára | 04 | 8 |
Šimůnek Jan | 03 | 8 |
Šimůnek Jan | 49 | 7 |
Gregora Filip | 02 | 7 |
Turek Martin | 80 | 7 |
Kačerovský Michal | 98 | 7 |
Hanik Maxim | 07 | 7 |
Burešová Markéta | 04 | 7 |
Černá Markéta | 70 | 7 |
Šimůnková Zdena | 58 | 7 |
Pávek Jiří | 69 | 7 |
Stránská Adéla | 91 | 7 |
Pirkl Vít | 10 | 7 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 6 |
Preislerová Elena Marie | 06 | 6 |
Gregorová Michaela | 04 | 6 |
Rybička Dominik | 09 | 6 |
Radiměřský Karel | 87 | 6 |
Vondra Vojtěch | 98 | 6 |
Kouba Radim | 11 | 6 |
Machalíková Veronika | 84 | 6 |
Borková Johanka | 07 | 6 |
Simon Petr | 72 | 6 |
Čejková Klára | 08 | 6 |
Kubišta Oto | 53 | 6 |
Lánová Aneta | 07 | 6 |
Grätz Luděk | 58 | 6 |
Gregora Jan | 00 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 6 |
Ducháček Bedřich | 59 | 5 |
Broulíková Anežka | 08 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 1 | 2 | Rouchal Dominik | TJ Svitavy | 05 | 00:00:38 | - |
2 | D1 | 2 | 8 | Hacura Lukáš | Seloutky | 05 | 00:00:40 | - |
3 | D1 | 3 | 13 | Orlichová Nikola | MŠ Koupaliště Česká Třebová | 05 | 00:00:46 | - |
4 | D1 | 4 | 11 | Zachová Aneta | Peklák team | 05 | 00:00:46 | - |
5 | D1 | 5 | 3 | Smoláková Rita | Rybníky Lanškroun | 05 | 00:00:47 | - |
6 | D1 | 6 | 16 | Kovář Samuel | neregistrován | 07 | 00:00:49 | - |
7 | D1 | 7 | 10 | Bureš Josef | Česká Třebová - Parník | 06 | 00:00:51 | - |
8 | D1 | 8 | 15 | Lána Matěj | neregistrován | 06 | 00:00:54 | - |
9 | D1 | 9 | 5 | Pávková Kristýna | Sokol Hylváty | 05 | 00:00:55 | - |
10 | D1 | 10 | 18 | Němec Jakub | neregistrován | 07 | 00:00:57 | - |
11 | D1 | 11 | 17 | Borková Johanka | ZAPPA Česká Třebová | 07 | 00:01:00 | - |
12 | D1 | 12 | 1 | Lánová Aneta | Česká Třebová | 07 | 00:01:03 | - |
13 | D1 | 13 | 4 | Vávra Jan | Peklák team | 07 | 00:01:12 | - |
14 | D1 | 14 | 14 | Smolák Šimon | BK Vysoké Mýto | 08 | 00:01:18 | - |
15 | D1 | 15 | 6 | Pávková Tereza | Sokol Hylváty | 07 | 00:01:21 | - |
16 | D1 | 16 | 9 | Sixta Karel | Parník | 08 | 00:01:22 | - |
17 | D1 | 17 | 12 | Vilímek Jan | AC Choceň | 07 | 00:01:24 | - |
18 | D1 | 18 | 7 | Kyncl Jakub | Česká Třebová | 09 | 00:01:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 11 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:01:21 | - |
2 | M2 | 2 | 7 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:01:22 | - |
3 | M2 | 6 | 15 | Štichauer Jakub | Peklák team | 03 | 00:01:39 | - |
4 | M2 | 7 | 6 | Jasanský Max | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:01:45 | - |
5 | M2 | 12 | 3 | Hruška Vladislav | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:54 | - |
6 | M2 | 13 | 5 | Vencl Filip | Atletika TJ Sokol Žamberk | 03 | 00:01:54 | - |
7 | M2 | 15 | 21 | Pávek Ondra | Peklák team | 03 | 00:01:57 | - |
8 | M2 | 17 | 4 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:02 | - |
9 | M2 | 18 | 8 | Uličný Jiří | SKI Klub Česká Třebová | 03 | 00:02:08 | - |
10 | M2 | 20 | 19 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:02:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 3 | 16 | Štichauerová Eliška | Peklák team | 01 | 00:01:32 | - |
2 | Z2 | 4 | 17 | Vraspírová Daniela | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 02 | 00:01:36 | - |
3 | Z2 | 5 | 1 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:01:37 | - |
4 | Z2 | 8 | 2 | Serbousková Sára | Česká Třebová | 04 | 00:01:45 | - |
5 | Z2 | 9 | 10 | Vindušková Barbara | Atletika Albrechtice | 01 | 00:01:48 | - |
6 | Z2 | 10 | 13 | Burešová Markéta | Česká Třebová - Parník | 04 | 00:01:48 | - |
7 | Z2 | 11 | 14 | Zachová Markéta | Peklák team | 01 | 00:01:54 | - |
8 | Z2 | 14 | 20 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:01:54 | - |
9 | Z2 | 16 | 18 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:02:02 | - |
10 | Z2 | 18 | 9 | Gregorová Michaela | Atletika Albrechtice | 04 | 00:02:08 | - |
11 | Z2 | 21 | 12 | Sixtová Nela | Parník | 04 | 00:02:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 13 | Kačerovský Michal | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:16 | - |
2 | M3 | 2 | 3 | Vilímek Václav | AC Choceň | 98 | 00:03:28 | - |
3 | M3 | 3 | 2 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:03:38 | - |
4 | M3 | 4 | 12 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:49 | - |
5 | M3 | 5 | 10 | Mužík Jan | Polička | 98 | 00:03:57 | - |
6 | M3 | 8 | 9 | Zezula Adam | Atletika Polička | 99 | 00:03:58 | - |
7 | M3 | 9 | 15 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:04:08 | - |
8 | M3 | 10 | 16 | Borek Matěj | ZAPPA Česká Třebová | 00 | 00:04:08 | - |
9 | M3 | 12 | 14 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:04:11 | - |
10 | M3 | 14 | 8 | Hermann Matěj | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:04:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 6 | 5 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:03:57 | - |
2 | Z3 | 7 | 7 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:57 | - |
3 | Z3 | 11 | 17 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:04:09 | - |
4 | Z3 | 13 | 4 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:04:11 | - |
5 | Z3 | 15 | 11 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:04:20 | - |
6 | Z3 | 16 | 1 | Kubíčková Lucie | neregistrována | 98 | 00:04:39 | - |
7 | Z3 | 17 | 6 | Fajtová Anna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:04:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 2 | 30 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:05:24 | - |
2 | MJ | 7 | 43 | Cink Martin | Ústí nad Orlicí | 94 | 00:05:54 | - |
3 | MJ | 16 | 23 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:06:38 | - |
4 | MJ | 22 | 44 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 00:07:04 | - |
5 | MJ | 27 | 35 | Knotek Ondřej | neregistrován | 93 | 00:07:23 | - |
6 | MJ | 43 | 36 | Doležal Radek | VDA Česká Třebová | 92 | 00:08:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 12 | Hrdina Pavel | ABK BRAVO Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:05:01 | - |
2 | MA | 3 | 29 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:05:31 | - |
3 | MA | 4 | 27 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:05:35 | - |
4 | MA | 5 | 11 | Řehák Tomáš | Lukostřelba Jablonné | 79 | 00:05:36 | - |
5 | MA | 9 | 4 | Abrahám Luděk | SK Hronov | 75 | 00:06:12 | - |
6 | MA | 12 | 6 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:06:27 | - |
7 | MA | 13 | 47 | Hartman Karel | OMT Pardubice | 77 | 00:06:31 | - |
8 | MA | 14 | 10 | Gregora Zdenek | Lanškroun | 73 | 00:06:35 | - |
9 | MA | 17 | 59 | Kalousek Josef | HC Strike Libchavy | 75 | 00:06:38 | - |
10 | MA | 20 | 42 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:07:00 | - |
11 | MA | 24 | 56 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 00:07:10 | - |
12 | MA | 26 | 38 | Zahálka Jan | Česká Třebová | 76 | 00:07:15 | - |
13 | MA | 36 | 19 | Borek Martin | ZAPPA Česká Třebová | 72 | 00:08:01 | - |
14 | MA | 39 | 58 | Plíva Roman | Sokol Česká Třebová | 82 | 00:08:25 | - |
15 | MA | 46 | 60 | Havelka Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:08:53 | - |
- | MA | - | 18 | Dušek Tomáš | Brzdy Horní Čermná | 82 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 57 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:05:41 | - |
2 | MB | 11 | 33 | Buriánek Roman | Česká Třebová | 65 | 00:06:21 | - |
3 | MB | 18 | 13 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 71 | 00:06:43 | - |
4 | MB | 19 | 41 | Pávek Jiří | Peklák team | 69 | 00:06:48 | - |
5 | MB | 25 | 51 | Bumbálek Jiří | Česká Třebová | 69 | 00:07:13 | - |
6 | MB | 35 | 3 | Křivohlávek Miroslav | Orlice | 67 | 00:08:01 | - |
7 | MB | 38 | 17 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:08:22 | - |
8 | MB | 41 | 54 | Adámek Karel | Březová nad Svitavou | 71 | 00:08:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 8 | 28 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:05:58 | - |
2 | MC | 10 | 16 | Orlich Petr | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 00:06:20 | - |
3 | MC | 15 | 5 | Martinák Jiří | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 60 | 00:06:37 | - |
4 | MC | 28 | 34 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:07:28 | - |
5 | MC | 50 | 45 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:09:32 | - |
6 | MC | 51 | 8 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 00:09:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 32 | 9 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:07:43 | - |
2 | MD | 37 | 7 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:08:03 | - |
3 | MD | 40 | 15 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:08:29 | - |
4 | MD | 42 | 50 | Vilhelm Václav | Přívrat | 51 | 00:08:34 | - |
5 | MD | 53 | 1 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:09:51 | - |
6 | MD | 55 | 40 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:10:25 | - |
7 | MD | 58 | 20 | Rossi Otto | Hradec Králové | 43 | 00:11:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 45 | 25 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:08:45 | - |
2 | ZJ | 48 | 55 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:09:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 21 | 32 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:00 | - |
2 | ZA | 23 | 48 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:07:08 | - |
3 | ZA | 31 | 14 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:07:43 | - |
4 | ZA | 33 | 52 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:07:49 | - |
5 | ZA | 44 | 2 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:08:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 29 | 22 | Topinková Lenka | AC Moravská Slavia Brno | 76 | 00:07:29 | - |
2 | ZB | 34 | 46 | Mikulecká Marcela | Sloupnice | 73 | 00:07:49 | - |
3 | ZB | 47 | 24 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:09:08 | - |
4 | ZB | 57 | 39 | Herclíková Jaroslava | Česká Třebová | 72 | 00:10:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 30 | 53 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:07:37 | - |
2 | ZC | 49 | 37 | Sejkorová Lenka | TJ Česká Třebová | 63 | 00:09:16 | - |
3 | ZC | 52 | 49 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:09:47 | - |
4 | ZC | 54 | 31 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:10:00 | - |
5 | ZC | 56 | 21 | Rossi Lenka | Hradec Králové | 54 | 00:10:33 | - |
6 | ZC | 59 | 26 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:11:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST | 1 | 5 | ISCAREX A | ISCAREX Česká Třebová | 00:04:40 | - | |
1. úsek | Stránská Michaela | - | ||||||
2. úsek | Šimůnek Jan | - | ||||||
3. úsek | Horáček Michal | 00:01:33 | ||||||
2 | ST | 2 | 6 | TOPIČI | TOPIČI | 00:05:10 | - | |
1. úsek | Průšová Radka | - | ||||||
2. úsek | Vaculík Miroslav | - | ||||||
3. úsek | Peterka Martin | 00:01:51 | ||||||
3 | ST | 3 | 1 | Soupeři | Soupeři | 00:05:20 | - | |
1. úsek | Šimůnková Pavla | - | ||||||
2. úsek | Záveský Filip | - | ||||||
3. úsek | Pilgr Luděk | 00:01:47 | ||||||
4 | ST | 4 | 4 | ISCAREX B | ISCAREX Česká Třebová | 00:05:29 | - | |
1. úsek | Coufalová Pavla | - | ||||||
2. úsek | Vacek Martin | - | ||||||
3. úsek | Stránský Aleš | 00:01:43 | ||||||
5 | ST | 5 | 2 | Atletika Polička | Atletika Polička | 00:05:46 | - | |
1. úsek | Topinková Lenka | - | ||||||
2. úsek | Šutera Josef | - | ||||||
3. úsek | Červ Miloslav | 00:02:08 | ||||||
6 | ST | 6 | 3 | JABLPOL | JABLPOL | 00:06:03 | - | |
1. úsek | Faltusová Kateřina | - | ||||||
2. úsek | Zezula Adam | - | ||||||
3. úsek | Mužík Jan | 00:02:03 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 1 | 2 | Rouchal Dominik | TJ Svitavy | 05 | 00:00:38 | - |
2 | D1 | 2 | 8 | Hacura Lukáš | Seloutky | 05 | 00:00:40 | - |
3 | D1 | 3 | 13 | Orlichová Nikola | MŠ Koupaliště Česká Třebová | 05 | 00:00:46 | - |
4 | D1 | 4 | 11 | Zachová Aneta | Peklák team | 05 | 00:00:46 | - |
5 | D1 | 5 | 3 | Smoláková Rita | Rybníky Lanškroun | 05 | 00:00:47 | - |
6 | D1 | 6 | 16 | Kovář Samuel | neregistrován | 07 | 00:00:49 | - |
7 | D1 | 7 | 10 | Bureš Josef | Česká Třebová - Parník | 06 | 00:00:51 | - |
8 | D1 | 8 | 15 | Lána Matěj | neregistrován | 06 | 00:00:54 | - |
9 | D1 | 9 | 5 | Pávková Kristýna | Sokol Hylváty | 05 | 00:00:55 | - |
10 | D1 | 10 | 18 | Němec Jakub | neregistrován | 07 | 00:00:57 | - |
11 | D1 | 11 | 17 | Borková Johanka | ZAPPA Česká Třebová | 07 | 00:01:00 | - |
12 | D1 | 12 | 1 | Lánová Aneta | Česká Třebová | 07 | 00:01:03 | - |
13 | D1 | 13 | 4 | Vávra Jan | Peklák team | 07 | 00:01:12 | - |
14 | D1 | 14 | 14 | Smolák Šimon | BK Vysoké Mýto | 08 | 00:01:18 | - |
15 | D1 | 15 | 6 | Pávková Tereza | Sokol Hylváty | 07 | 00:01:21 | - |
16 | D1 | 16 | 9 | Sixta Karel | Parník | 08 | 00:01:22 | - |
17 | D1 | 17 | 12 | Vilímek Jan | AC Choceň | 07 | 00:01:24 | - |
18 | D1 | 18 | 7 | Kyncl Jakub | Česká Třebová | 09 | 00:01:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 13 | Kačerovský Michal | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:16 | - |
2 | M3 | 2 | 3 | Vilímek Václav | AC Choceň | 98 | 00:03:28 | - |
3 | M3 | 3 | 2 | Vondra Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:03:38 | - |
4 | M3 | 4 | 12 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:49 | - |
5 | M3 | 5 | 10 | Mužík Jan | Polička | 98 | 00:03:57 | - |
1 | Z3 | 6 | 5 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:03:57 | - |
2 | Z3 | 7 | 7 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:57 | - |
6 | M3 | 8 | 9 | Zezula Adam | Atletika Polička | 99 | 00:03:58 | - |
7 | M3 | 9 | 15 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:04:08 | - |
8 | M3 | 10 | 16 | Borek Matěj | ZAPPA Česká Třebová | 00 | 00:04:08 | - |
3 | Z3 | 11 | 17 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:04:09 | - |
9 | M3 | 12 | 14 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:04:11 | - |
4 | Z3 | 13 | 4 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:04:11 | - |
10 | M3 | 14 | 8 | Hermann Matěj | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:04:17 | - |
5 | Z3 | 15 | 11 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:04:20 | - |
6 | Z3 | 16 | 1 | Kubíčková Lucie | neregistrována | 98 | 00:04:39 | - |
7 | Z3 | 17 | 6 | Fajtová Anna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:04:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST | 1 | 5 | ISCAREX A | ISCAREX Česká Třebová | 00:04:40 | - | |
1. úsek | Stránská Michaela | - | ||||||
2. úsek | Šimůnek Jan | - | ||||||
3. úsek | Horáček Michal | 00:01:33 | ||||||
2 | ST | 2 | 6 | TOPIČI | TOPIČI | 00:05:10 | - | |
1. úsek | Průšová Radka | - | ||||||
2. úsek | Vaculík Miroslav | - | ||||||
3. úsek | Peterka Martin | 00:01:51 | ||||||
3 | ST | 3 | 1 | Soupeři | Soupeři | 00:05:20 | - | |
1. úsek | Šimůnková Pavla | - | ||||||
2. úsek | Záveský Filip | - | ||||||
3. úsek | Pilgr Luděk | 00:01:47 | ||||||
4 | ST | 4 | 4 | ISCAREX B | ISCAREX Česká Třebová | 00:05:29 | - | |
1. úsek | Coufalová Pavla | - | ||||||
2. úsek | Vacek Martin | - | ||||||
3. úsek | Stránský Aleš | 00:01:43 | ||||||
5 | ST | 5 | 2 | Atletika Polička | Atletika Polička | 00:05:46 | - | |
1. úsek | Topinková Lenka | - | ||||||
2. úsek | Šutera Josef | - | ||||||
3. úsek | Červ Miloslav | 00:02:08 | ||||||
6 | ST | 6 | 3 | JABLPOL | JABLPOL | 00:06:03 | - | |
1. úsek | Faltusová Kateřina | - | ||||||
2. úsek | Zezula Adam | - | ||||||
3. úsek | Mužík Jan | 00:02:03 |
Organizace závodu: Nehodnoceno Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno Značení závodu: Nehodnoceno Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení Nehodnoceno |
21.5.2024 (Úterý), svátek má Monika
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
21.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Palici.
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
Poslední názory
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
pepa007