22.8.2010, neděle
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 2 | 79 | Navrátilová Darja | Atletika Svitavy | 01 | 00:00:12 | 105,62 |
2 | Ž2 | 3 | 31 | Pourová Alžběta | Atletika Jaroměř | 02 | 00:00:12 | 105,27 |
3 | Ž2 | 0 | 70 | Šimůnková Jana | Jiskra Havlíčkův Brod | 03 | 00:00:12 | 89,10 |
4 | Ž2 | 7 | 50 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:00:13 | 88,05 |
5 | Ž2 | 9 | 22 | Vraspírová Daniela | Česká Třebová | 02 | 00:00:13 | 87,52 |
6 | Ž2 | 11 | 65 | Kavínová Štěpánka | Sebranice | 02 | 00:00:14 | 71,35 |
7 | Ž2 | 13 | 62 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:00:14 | 69,95 |
8 | Ž2 | 14 | 39 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:00:15 | 53,60 |
9 | Ž2 | 0 | 44 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:17 | 17,93 |
10 | Ž2 | 0 | 10 | Metelková Michaela | Hradec Králové | 05 | 00:00:17 | 17,40 |
11 | Ž2 | 0 | 1 | Barvínková Kristýna | Česká Třebová | 04 | 00:00:18 | 0,35 |
12 | Ž2 | 0 | 43 | Smoláková Rita | ISCAREX Česká Třebová | 05 | 00:00:21 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 17 | Kašpar Josef | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:01:32 | 113,65 |
2 | M3 | 4 | 55 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:01:42 | 93,20 |
3 | M3 | 5 | 3 | Rajnet Matěj | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:01:42 | 93,14 |
4 | M3 | 6 | 30 | Němec Jaroslav | Atletika Jaroměř | 99 | 00:01:43 | 91,12 |
5 | M3 | 8 | 4 | Sviták Pavel | Žamberk | 99 | 00:01:46 | 84,91 |
6 | M3 | 9 | 71 | Borek Matěj | ZAPPA Česká Třebová | 00 | 00:01:47 | 82,85 |
7 | M3 | 11 | 28 | Miler Adam | Atletika Jaroměř | 00 | 00:01:49 | 78,73 |
8 | M3 | 13 | 38 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:01:51 | 74,72 |
9 | M3 | 15 | 6 | Chlup Tomáš | TJ Rychnov na Moravě | 00 | 00:01:53 | 70,56 |
10 | M3 | 16 | 2 | Rajnet Rudolf | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:01:54 | 68,62 |
11 | M3 | 19 | 29 | Petiška Vojtěch | Atletika Jaroměř | 00 | 00:01:55 | 66,45 |
12 | M3 | 20 | 86 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:01:56 | 64,46 |
13 | M3 | 21 | 36 | Kolomý Adam | Lanškroun | 00 | 00:01:58 | 60,31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 2 | 54 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné | 99 | 00:01:36 | 108,06 |
2 | Ž3 | 3 | 26 | Hypešová Natálie | Atletika Jaroměř | 99 | 00:01:42 | 98,04 |
3 | Ž3 | 7 | 24 | Truhlářová Lucie | Atletika Jaroměř | 99 | 00:01:44 | 93,90 |
4 | Ž3 | 10 | 23 | Rudolfská Dominika | Atletika Jaroměř | 99 | 00:01:48 | 85,92 |
5 | Ž3 | 12 | 69 | Šimůnková Tereza | Jiskra Havlíčkův Brod | 00 | 00:01:50 | 82,01 |
6 | Ž3 | 14 | 45 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:01:52 | 77,97 |
7 | Ž3 | 17 | 51 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:54 | 73,89 |
8 | Ž3 | 18 | 27 | Cejnarová Eliška | Atletika Jaroměř | 99 | 00:01:55 | 71,93 |
9 | Ž3 | 22 | 88 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:01:59 | 63,99 |
10 | Ž3 | 23 | 53 | Fajtová Anna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:02:00 | 62,05 |
11 | Ž3 | 24 | 52 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:02:00 | 61,91 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 19 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:12 | 110,84 |
2 | ŽM | 4 | 96 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:18 | 104,93 |
3 | ŽM | 8 | 89 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:39 | 84,24 |
4 | ŽM | 9 | 48 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:03:57 | 66,50 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 32 | Mojžíš Dominik | Atletika Jaroměř | 97 | 00:03:07 | 107,88 |
2 | MM | 3 | 47 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:17 | 97,60 |
3 | MM | 5 | 21 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:20 | 94,52 |
4 | MM | 6 | 74 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:03:31 | 83,22 |
5 | MM | 7 | 34 | Petiška Ondřej | Atletika Jaroměř | 97 | 00:03:32 | 82,19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 5 | 82 | Průšová Radka | TJ Svitavy | 96 | 00:07:59 | 115,77 |
2 | ŽS | 6 | 18 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:08:46 | 97,69 |
3 | ŽS | 7 | 85 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:09:15 | 86,54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 98 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:06:31 | 107,07 |
2 | MS | 2 | 9 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:06:47 | 99,18 |
3 | MS | 3 | 37 | Kolomý Štěpán | Lanškroun | 96 | 00:06:58 | 93,75 |
4 | MS | 4 | 59 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 00:07:05 | 90,30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 91 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:10:39 | 103,38 |
2 | MD | 2 | 49 | Divíšek Jan | Nový Věk TT | 93 | 00:11:01 | 96,62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 3 | 15 | Martincová Kristýna | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 93 | 00:12:22 | 118,58 |
2 | ŽD | 4 | 90 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:14:54 | 81,42 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 5 | 94 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:20:12 | - |
2 | MJ | 18 | 150 | Krejčí Stanislav | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 91 | 00:21:55 | - |
3 | MJ | 26 | 77 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:22:53 | - |
4 | MJ | 29 | 128 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:23:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 115 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 00:20:16 | - |
2 | MB | 8 | 105 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:20:39 | - |
3 | MB | 14 | 124 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:21:06 | - |
4 | MB | 15 | 134 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 70 | 00:21:15 | - |
5 | MB | 17 | 145 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:21:52 | - |
6 | MB | 30 | 149 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:23:58 | - |
7 | MB | 45 | 13 | Metelka Pavel | Sokol Hradec Králové | 68 | 00:26:40 | - |
8 | MB | 53 | 75 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:28:27 | - |
9 | MB | 59 | 63 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:29:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 10 | 97 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:20:48 | - |
2 | MC | 25 | 119 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 00:22:15 | - |
3 | MC | 32 | 120 | Bombera Jiří | Moravská Třebová | 55 | 00:24:19 | - |
4 | MC | 36 | 113 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:24:52 | - |
5 | MC | 44 | 140 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:26:35 | - |
6 | MC | 48 | 106 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:27:45 | - |
7 | MC | 51 | 107 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:28:20 | - |
8 | MC | 58 | 132 | Krňávek Vojtěch | Dolní Čermná | 54 | 00:29:36 | - |
9 | MC | 64 | 60 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:30:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 28 | 101 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:23:18 | - |
2 | MD | 37 | 108 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 00:25:20 | - |
3 | MD | 40 | 121 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:26:07 | - |
4 | MD | 72 | 0 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:34:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 55 | 84 | Janeček Jaroslav | SABZO Praha | 40 | 00:29:04 | - |
2 | ME | 60 | 35 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:30:07 | - |
3 | ME | 61 | 116 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:30:10 | - |
4 | ME | 76 | 126 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:55:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 46 | 95 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:27:06 | - |
2 | ŽJ | 56 | 25 | Hrdličková Nela | Lomnice nad Popelkou | 91 | 00:29:06 | - |
3 | ŽJ | 68 | 58 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:32:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 31 | 111 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:24:03 | - |
2 | ZA | 34 | 146 | Kozáková Denisa | SKP Hvězda Pardubice | 79 | 00:24:36 | - |
3 | ZA | 52 | 103 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:28:21 | - |
4 | ZA | 54 | 117 | Tržilová Iva | TJ Maratonstav Úpice | 86 | 00:28:40 | - |
5 | ZA | 57 | 40 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:29:30 | - |
6 | ZA | 65 | 122 | Coufalová Pavla | AC Moravská Slavia Brno | 77 | 00:30:43 | - |
7 | ZA | 73 | 136 | Leszczynska Dominika | ULKS Bystrzica Klodzka | 84 | 00:34:50 | - |
8 | ZA | 74 | 148 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:35:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 13 | 12 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:20:56 | - |
2 | ZB | 49 | 133 | Mikulecká Marcela | Sloupnice | 73 | 00:27:55 | - |
3 | ZB | 50 | 68 | Šuberová Lucie | Orel Česká Třebová | 72 | 00:28:09 | - |
4 | ZB | 66 | 92 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:31:34 | - |
5 | ZB | 70 | 141 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 71 | 00:32:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 41 | 129 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:26:12 | - |
2 | ŽC | 62 | 83 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:30:15 | - |
3 | ŽC | 67 | 99 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:32:03 | - |
4 | ŽC | 69 | 112 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:32:51 | - |
5 | ŽC | 71 | 114 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:33:19 | - |
6 | ŽC | 75 | 87 | Šternerová Hana | Hradec Králové | 63 | 00:38:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 67 | Hovorka Vojtěch | Atletika Jaroměř | 01 | 00:00:11 | 111,48 |
1 | Ž2 | 2 | 79 | Navrátilová Darja | Atletika Svitavy | 01 | 00:00:12 | 105,62 |
2 | Ž2 | 3 | 31 | Pourová Alžběta | Atletika Jaroměř | 02 | 00:00:12 | 105,27 |
2 | M2 | 4 | 64 | Kavín Michael | Sebranice | 01 | 00:00:12 | 94,34 |
3 | M2 | 5 | 46 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:00:13 | 94,17 |
4 | M2 | 6 | 11 | Metelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | 01 | 00:00:13 | 93,66 |
4 | Ž2 | 7 | 50 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:00:13 | 88,05 |
5 | M2 | 8 | 56 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:00:13 | 93,14 |
5 | Ž2 | 9 | 22 | Vraspírová Daniela | Česká Třebová | 02 | 00:00:13 | 87,52 |
6 | M2 | 9 | 80 | Navrátil Jonáš | Atletika Svitavy | 01 | 00:00:13 | 92,80 |
7 | M2 | 11 | 33 | Němec Jan | Atletika Jaroměř | 02 | 00:00:14 | 77,04 |
6 | Ž2 | 11 | 65 | Kavínová Štěpánka | Sebranice | 02 | 00:00:14 | 71,35 |
7 | Ž2 | 13 | 62 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:00:14 | 69,95 |
8 | Ž2 | 14 | 39 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:00:15 | 53,60 |
15 | M2 | 15 | 20 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:00:17 | 25,62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 32 | Mojžíš Dominik | Atletika Jaroměř | 97 | 00:03:07 | 107,88 |
1 | ŽM | 2 | 19 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:12 | 110,84 |
2 | MM | 3 | 47 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:17 | 97,60 |
2 | ŽM | 4 | 96 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:18 | 104,93 |
3 | MM | 5 | 21 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:20 | 94,52 |
4 | MM | 6 | 74 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:03:31 | 83,22 |
5 | MM | 7 | 34 | Petiška Ondřej | Atletika Jaroměř | 97 | 00:03:32 | 82,19 |
3 | ŽM | 8 | 89 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:39 | 84,24 |
4 | ŽM | 9 | 48 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:03:57 | 66,50 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 98 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:06:31 | 107,07 |
2 | MS | 2 | 9 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:06:47 | 99,18 |
3 | MS | 3 | 37 | Kolomý Štěpán | Lanškroun | 96 | 00:06:58 | 93,75 |
4 | MS | 4 | 59 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 00:07:05 | 90,30 |
1 | ŽS | 5 | 82 | Průšová Radka | TJ Svitavy | 96 | 00:07:59 | 115,77 |
2 | ŽS | 6 | 18 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:08:46 | 97,69 |
3 | ŽS | 7 | 85 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:09:15 | 86,54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 91 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:10:39 | 103,38 |
2 | MD | 2 | 49 | Divíšek Jan | Nový Věk TT | 93 | 00:11:01 | 96,62 |
1 | ŽD | 3 | 15 | Martincová Kristýna | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 93 | 00:12:22 | 118,58 |
2 | ŽD | 4 | 90 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:14:54 | 81,42 |
8.6.2024 (sobota), svátek má Medard
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
06.06.2024 - Propozice závodu Sádecká pila.
04.06.2024 - Výsledky závodu Nekořský kros.
03.06.2024 - Výsledky závodu Běh dobroučským krajem.
03.06.2024 - Propozice závodu Přespolní běh z Dlouhé Třebové na Andrlák a zpět.
02.06.2024 - Fotogalerie Nekořský kros.
02.06.2024 - Fotogalerie Běh dobroučským krajem.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
kvetapa