24.1.2010, neděle
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 5 | Kubíčková Nikita | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:02:34 | - |
2 | Ž1 | 2 | 3 | Kulhánková Eva | SK SKOL Brno | 02 | 00:02:43 | - |
3 | Ž1 | 3 | 2 | Mikysková Svatava | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:02:51 | - |
4 | Ž1 | 6 | 1 | Mrklovská Magdalena | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:03:36 | - |
5 | Ž1 | 8 | 4 | Stoklasová Zuzana | MARS Svratka | 04 | 00:04:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 4 | 15 | Theo Kolto Matěj | TJ Jiskra Králíky | 03 | 00:02:56 | - |
2 | M1 | 5 | 13 | Moravec Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:03:10 | - |
3 | M1 | 7 | 17 | Hermann Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:03:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 2 | 33 | Zrníková Adéla | MARS Svratka | 00 | 00:04:42 | - |
2 | Ž2 | 3 | 25 | Trávníčková Aneta | MARS Svratka | 00 | 00:04:51 | - |
3 | Ž2 | 6 | 35 | Stoklasová Daniela | MARS Svratka | 00 | 00:05:20 | - |
4 | Ž2 | 7 | 28 | Mikulová Karolína | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:05:24 | - |
5 | Ž2 | 11 | 26 | Smrčková Natálie | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:05:52 | - |
6 | Ž2 | 12 | 34 | Mrklovská Dana | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:05:55 | - |
7 | Ž2 | 13 | 31 | Kroulíková Žaneta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:06:00 | - |
8 | Ž2 | 14 | 7 | Filipovová Natálie | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:06:26 | - |
9 | Ž2 | 15 | 29 | Šilarová Michaela | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:06:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 47 | Mikyska Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:04:36 | - |
2 | M2 | 4 | 43 | Gregor Tomáš | MARS Svratka | 00 | 00:04:56 | - |
3 | M2 | 5 | 45 | Remeš Tadeáš | KKL Hlinsko | 01 | 00:05:02 | - |
4 | M2 | 8 | 44 | Strnad Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:05:35 | - |
5 | M2 | 9 | 49 | Hermann Matěj | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:05:38 | - |
6 | M2 | 10 | 10 | Kánský Petr | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:05:38 | - |
7 | M2 | 16 | 42 | Svatoš Aleš | SKI Klub Česká Třebová | 01 | 00:06:50 | - |
8 | M2 | 17 | 48 | Řehák Radim | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:07:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 56 | Ostrejšová Vendula | MARS Svratka | 98 | 00:08:13 | - |
2 | Ž3 | 2 | 57 | Ostrejšová Kateřina | MARS Svratka | 98 | 00:08:21 | - |
3 | Ž3 | 3 | 58 | Čermáková Jana | SK SKOL Brno | 98 | 00:09:12 | - |
4 | Ž3 | 7 | 61 | Kadlecová Klára | SK SKOL Brno | 98 | 00:10:14 | - |
5 | Ž3 | 8 | 60 | Koclířová Adéla | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:10:17 | - |
6 | Ž3 | 12 | 59 | Mudrochová Aneta | KKL Hlinsko | 99 | 00:11:32 | - |
7 | Ž3 | 13 | 62 | Nováková Kamila | MARS Svratka | 99 | 00:11:37 | - |
8 | Ž3 | 16 | 66 | Bálková Kateřina | KKL Hlinsko | 99 | 00:15:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 4 | 80 | Stehno Filip | KKL Hlinsko | 99 | 00:09:23 | - |
2 | M3 | 5 | 77 | Beneš Ondřej | SK SKOL Brno | 98 | 00:09:24 | - |
3 | M3 | 6 | 81 | Svatoš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:09:25 | - |
4 | M3 | 9 | 83 | Macháček Vojtěch | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:10:50 | - |
5 | M3 | 10 | 78 | Večeř Petr | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:10:53 | - |
6 | M3 | 11 | 79 | Vítek Šimon | MARS Svratka | 99 | 00:11:09 | - |
7 | M3 | 14 | 8 | Moravec Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:11:59 | - |
8 | M3 | 15 | 82 | Holfeuer Daniel | KKL Hlinsko | 99 | 00:13:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 92 | Švandová Barbora | MARS Svratka | 97 | 00:13:10 | - |
2 | ŽS | 2 | 102 | Remešová Denisa | KKL Hlinsko | 97 | 00:13:14 | - |
3 | ŽS | 3 | 101 | Makešová Michala | SK SKOL Brno | 97 | 00:13:56 | - |
4 | ŽS | 4 | 99 | Hladíková Lucie | SK SKOL Brno | 97 | 00:15:04 | - |
5 | ŽS | 5 | 94 | Čermáková Veronika | SK SKOL Brno | 96 | 00:15:05 | - |
6 | ŽS | 6 | 98 | Louvarová Michaela | KKL Hlinsko | 97 | 00:15:42 | - |
7 | ŽS | 7 | 100 | Chlápková Magdaléna | SK SKOL Brno | 97 | 00:16:50 | - |
8 | ŽS | 8 | 95 | Syrovátková Vladislava | SK SKOL Brno | 97 | 00:17:11 | - |
9 | ŽS | 9 | 103 | Cendelínová Kateřina | SK SKOL Brno | 97 | 00:20:18 | - |
10 | ŽS | 10 | 93 | Fajfrová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:20:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 115 | Žemlička Milan | KKL Hlinsko | 96 | 00:15:23 | - |
2 | MS | 2 | 112 | Seifert Vojtěch | KKL Hlinsko | 96 | 00:16:19 | - |
3 | MS | 3 | 113 | Trávníček Martin | MARS Svratka | 97 | 00:16:29 | - |
4 | MS | 7 | 114 | Crha Radek | SK SKOL Brno | 97 | 00:19:43 | - |
5 | MS | 8 | 111 | Málek Adam | KKL Hlinsko | 97 | 00:19:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 4 | 122 | Hanychová Silvie | SK SKOL Brno | 94 | 00:17:06 | - |
2 | ŽD | 5 | 123 | Tůmová Tereza | SK SKOL Brno | 95 | 00:17:37 | - |
3 | ŽD | 6 | 125 | Kabelová Denisa | KKL Hlinsko | 95 | 00:19:10 | - |
4 | ŽD | 9 | 121 | Pecháčková Natálie | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:21:22 | - |
5 | ŽD | 10 | 124 | Stehnová Barbora | KKL Hlinsko | 95 | 00:23:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 131 | Pekař Štěpán | MARS Svratka | 94 | 00:16:15 | - |
2 | MD | 2 | 134 | Kalous Martin | MARS Svratka | 95 | 00:18:06 | - |
3 | MD | 3 | 133 | Kulhánek Jan | SK SKOL Brno | 94 | 00:20:00 | - |
4 | MD | 5 | 132 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:22:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 141 | Teplý Jan | MARS Svratka | 93 | 00:26:01 | - |
2 | MJ | 2 | 142 | Čermák Michal | SK SKOL Brno | 93 | 00:27:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 4 | 152 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:22:13 | - |
2 | ZA | 6 | 151 | Hofmanová Veronika | SKI Klub Česká Třebová | 78 | 00:23:07 | - |
3 | ZA | 7 | 16 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:28:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 163 | Svoboda Pavel | KKL Hlinsko | 71 | 00:33:01 | - |
2 | MA | 2 | 167 | Rauchfuss Marek | KKL Hlinsko | 90 | 00:33:39 | - |
3 | MA | 4 | 166 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:35:17 | - |
4 | MA | 5 | 169 | Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:35:45 | - |
5 | MA | 6 | 9 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:36:05 | - |
6 | MA | 11 | 161 | Šimůnek Jan | SKI Klub Česká Třebová | 82 | 00:39:37 | - |
7 | MA | 12 | 168 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:40:16 | - |
8 | MA | 14 | 170 | Vank Pavel | SK SKOL Brno | 90 | 00:41:17 | - |
9 | MA | 15 | 14 | Kadlec Pavel | SK SKOL Brno | 90 | 00:41:24 | - |
10 | MA | 16 | 164 | Telecký Tomáš | SK SKOL Brno | 75 | 00:43:27 | - |
11 | MA | 17 | 165 | Dědič Pavel | TOM Zálesáci Svitavy | 83 | 00:46:19 | - |
12 | MA | 18 | 162 | Polák Marián | LK Lenochod Opatov | 77 | 00:48:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 6 | Vacek Martin | SKI Klub Česká Třebová | 69 | 00:34:44 | - |
2 | MB | 7 | 173 | Stránský Aleš | SKI Klub Česká Třebová | 60 | 00:36:07 | - |
3 | MB | 8 | 171 | Strnad Tomáš | SK Žamberk | 69 | 00:37:09 | - |
4 | MB | 9 | 172 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:37:31 | - |
5 | MB | 10 | 174 | Kulhánek Martin | SK SKOL Brno | 63 | 00:39:30 | - |
6 | MB | 13 | 11 | Pospíšil Martin | SK SKOL Brno | 64 | 00:40:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 5 | Kubíčková Nikita | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:02:34 | - |
2 | Ž1 | 2 | 3 | Kulhánková Eva | SK SKOL Brno | 02 | 00:02:43 | - |
3 | Ž1 | 3 | 2 | Mikysková Svatava | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:02:51 | - |
1 | M1 | 4 | 15 | Theo Kolto Matěj | TJ Jiskra Králíky | 03 | 00:02:56 | - |
2 | M1 | 5 | 13 | Moravec Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:03:10 | - |
4 | Ž1 | 6 | 1 | Mrklovská Magdalena | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:03:36 | - |
3 | M1 | 7 | 17 | Hermann Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 03 | 00:03:55 | - |
5 | Ž1 | 8 | 4 | Stoklasová Zuzana | MARS Svratka | 04 | 00:04:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 47 | Mikyska Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:04:36 | - |
1 | Ž2 | 2 | 33 | Zrníková Adéla | MARS Svratka | 00 | 00:04:42 | - |
2 | Ž2 | 3 | 25 | Trávníčková Aneta | MARS Svratka | 00 | 00:04:51 | - |
2 | M2 | 4 | 43 | Gregor Tomáš | MARS Svratka | 00 | 00:04:56 | - |
3 | M2 | 5 | 45 | Remeš Tadeáš | KKL Hlinsko | 01 | 00:05:02 | - |
3 | Ž2 | 6 | 35 | Stoklasová Daniela | MARS Svratka | 00 | 00:05:20 | - |
4 | Ž2 | 7 | 28 | Mikulová Karolína | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:05:24 | - |
4 | M2 | 8 | 44 | Strnad Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:05:35 | - |
5 | M2 | 9 | 49 | Hermann Matěj | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:05:38 | - |
6 | M2 | 10 | 10 | Kánský Petr | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:05:38 | - |
5 | Ž2 | 11 | 26 | Smrčková Natálie | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:05:52 | - |
6 | Ž2 | 12 | 34 | Mrklovská Dana | TJ Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:05:55 | - |
7 | Ž2 | 13 | 31 | Kroulíková Žaneta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:06:00 | - |
8 | Ž2 | 14 | 7 | Filipovová Natálie | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:06:26 | - |
9 | Ž2 | 15 | 29 | Šilarová Michaela | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:06:26 | - |
7 | M2 | 16 | 42 | Svatoš Aleš | SKI Klub Česká Třebová | 01 | 00:06:50 | - |
8 | M2 | 17 | 48 | Řehák Radim | TJ Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:07:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 56 | Ostrejšová Vendula | MARS Svratka | 98 | 00:08:13 | - |
2 | Ž3 | 2 | 57 | Ostrejšová Kateřina | MARS Svratka | 98 | 00:08:21 | - |
3 | Ž3 | 3 | 58 | Čermáková Jana | SK SKOL Brno | 98 | 00:09:12 | - |
1 | M3 | 4 | 80 | Stehno Filip | KKL Hlinsko | 99 | 00:09:23 | - |
2 | M3 | 5 | 77 | Beneš Ondřej | SK SKOL Brno | 98 | 00:09:24 | - |
3 | M3 | 6 | 81 | Svatoš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:09:25 | - |
4 | Ž3 | 7 | 61 | Kadlecová Klára | SK SKOL Brno | 98 | 00:10:14 | - |
5 | Ž3 | 8 | 60 | Koclířová Adéla | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:10:17 | - |
4 | M3 | 9 | 83 | Macháček Vojtěch | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:10:50 | - |
5 | M3 | 10 | 78 | Večeř Petr | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:10:53 | - |
6 | M3 | 11 | 79 | Vítek Šimon | MARS Svratka | 99 | 00:11:09 | - |
6 | Ž3 | 12 | 59 | Mudrochová Aneta | KKL Hlinsko | 99 | 00:11:32 | - |
7 | Ž3 | 13 | 62 | Nováková Kamila | MARS Svratka | 99 | 00:11:37 | - |
7 | M3 | 14 | 8 | Moravec Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:11:59 | - |
8 | M3 | 15 | 82 | Holfeuer Daniel | KKL Hlinsko | 99 | 00:13:05 | - |
8 | Ž3 | 16 | 66 | Bálková Kateřina | KKL Hlinsko | 99 | 00:15:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 92 | Švandová Barbora | MARS Svratka | 97 | 00:13:10 | - |
2 | ŽS | 2 | 102 | Remešová Denisa | KKL Hlinsko | 97 | 00:13:14 | - |
3 | ŽS | 3 | 101 | Makešová Michala | SK SKOL Brno | 97 | 00:13:56 | - |
4 | ŽS | 4 | 99 | Hladíková Lucie | SK SKOL Brno | 97 | 00:15:04 | - |
5 | ŽS | 5 | 94 | Čermáková Veronika | SK SKOL Brno | 96 | 00:15:05 | - |
6 | ŽS | 6 | 98 | Louvarová Michaela | KKL Hlinsko | 97 | 00:15:42 | - |
7 | ŽS | 7 | 100 | Chlápková Magdaléna | SK SKOL Brno | 97 | 00:16:50 | - |
8 | ŽS | 8 | 95 | Syrovátková Vladislava | SK SKOL Brno | 97 | 00:17:11 | - |
9 | ŽS | 9 | 103 | Cendelínová Kateřina | SK SKOL Brno | 97 | 00:20:18 | - |
10 | ŽS | 10 | 93 | Fajfrová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:20:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 115 | Žemlička Milan | KKL Hlinsko | 96 | 00:15:23 | - |
2 | MS | 2 | 112 | Seifert Vojtěch | KKL Hlinsko | 96 | 00:16:19 | - |
3 | MS | 3 | 113 | Trávníček Martin | MARS Svratka | 97 | 00:16:29 | - |
1 | ŽD | 4 | 122 | Hanychová Silvie | SK SKOL Brno | 94 | 00:17:06 | - |
2 | ŽD | 5 | 123 | Tůmová Tereza | SK SKOL Brno | 95 | 00:17:37 | - |
3 | ŽD | 6 | 125 | Kabelová Denisa | KKL Hlinsko | 95 | 00:19:10 | - |
4 | MS | 7 | 114 | Crha Radek | SK SKOL Brno | 97 | 00:19:43 | - |
5 | MS | 8 | 111 | Málek Adam | KKL Hlinsko | 97 | 00:19:47 | - |
4 | ŽD | 9 | 121 | Pecháčková Natálie | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:21:22 | - |
5 | ŽD | 10 | 124 | Stehnová Barbora | KKL Hlinsko | 95 | 00:23:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 131 | Pekař Štěpán | MARS Svratka | 94 | 00:16:15 | - |
2 | MD | 2 | 134 | Kalous Martin | MARS Svratka | 95 | 00:18:06 | - |
3 | MD | 3 | 133 | Kulhánek Jan | SK SKOL Brno | 94 | 00:20:00 | - |
1 | ZA | 4 | 152 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:22:13 | - |
4 | MD | 5 | 132 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:22:15 | - |
2 | ZA | 6 | 151 | Hofmanová Veronika | SKI Klub Česká Třebová | 78 | 00:23:07 | - |
3 | ZA | 7 | 16 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:28:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 141 | Teplý Jan | MARS Svratka | 93 | 00:26:01 | - |
2 | MJ | 2 | 142 | Čermák Michal | SK SKOL Brno | 93 | 00:27:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 163 | Svoboda Pavel | KKL Hlinsko | 71 | 00:33:01 | - |
2 | MA | 2 | 167 | Rauchfuss Marek | KKL Hlinsko | 90 | 00:33:39 | - |
1 | MB | 3 | 6 | Vacek Martin | SKI Klub Česká Třebová | 69 | 00:34:44 | - |
3 | MA | 4 | 166 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:35:17 | - |
4 | MA | 5 | 169 | Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:35:45 | - |
5 | MA | 6 | 9 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:36:05 | - |
2 | MB | 7 | 173 | Stránský Aleš | SKI Klub Česká Třebová | 60 | 00:36:07 | - |
3 | MB | 8 | 171 | Strnad Tomáš | SK Žamberk | 69 | 00:37:09 | - |
4 | MB | 9 | 172 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:37:31 | - |
5 | MB | 10 | 174 | Kulhánek Martin | SK SKOL Brno | 63 | 00:39:30 | - |
6 | MA | 11 | 161 | Šimůnek Jan | SKI Klub Česká Třebová | 82 | 00:39:37 | - |
7 | MA | 12 | 168 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:40:16 | - |
6 | MB | 13 | 11 | Pospíšil Martin | SK SKOL Brno | 64 | 00:40:59 | - |
8 | MA | 14 | 170 | Vank Pavel | SK SKOL Brno | 90 | 00:41:17 | - |
9 | MA | 15 | 14 | Kadlec Pavel | SK SKOL Brno | 90 | 00:41:24 | - |
10 | MA | 16 | 164 | Telecký Tomáš | SK SKOL Brno | 75 | 00:43:27 | - |
11 | MA | 17 | 165 | Dědič Pavel | TOM Zálesáci Svitavy | 83 | 00:46:19 | - |
12 | MA | 18 | 162 | Polák Marián | LK Lenochod Opatov | 77 | 00:48:33 | - |
25.5.2024 (sobota), svátek má Viola
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
22.05.2024 - Výsledky závodu Memoriál Ivana Belobrada.
21.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Palici.
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.