2.9.2000, sobota
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Krupička Miroslav | 53 | 24 |
Sadílek Ota | 46 | 22 |
Stránský Aleš | 60 | 19 |
Jirásková Eva | 64 | 18 |
Vacek Martin | 69 | 17 |
Javůrek Jiří | 48 | 15 |
Bielčik Jindřich | 40 | 15 |
Šimůnek Jan | 49 | 14 |
Křenek Miroslav | 50 | 14 |
Svatoš Otakar | 34 | 13 |
Šrutek Stanislav | 58 | 13 |
Šimůnek Jan | 82 | 13 |
Šmída Oldřich | 48 | 13 |
Mannlová Jana | 80 | 13 |
Novotná Eva | 48 | 13 |
Pross David | 75 | 12 |
Žák Jiří | 71 | 12 |
Zdeněk Bílý | 59 | 12 |
Dostálek Petr | 67 | 12 |
Šalplachta Jindřich | 47 | 11 |
Fajfr František | 72 | 11 |
Pechek František | 53 | 11 |
Merta Jaroslav | 35 | 11 |
Vodička Jan | 45 | 11 |
Keprtová Miloslava | 48 | 11 |
Dušková Lenka | 80 | 10 |
Sadílek Václav | 50 | 10 |
Špacír Ladislav | 55 | 10 |
Ožana Václav | 64 | 10 |
Tempír František | 49 | 10 |
Kalousek Jan | 41 | 10 |
Vítek Miroslav | 72 | 9 |
Kebrle Milan | 75 | 9 |
Krupička Robert | 78 | 9 |
Šilar Tomáš | 63 | 9 |
Sejkorová Lenka | 63 | 9 |
Vacarda Vladimír | 59 | 9 |
Tučný Jan | 47 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Křenek Tomáš | 80 | 8 |
Stránská Adéla | 91 | 8 |
Šafář Jaroslav | 51 | 8 |
Mertová Michaela | 76 | 8 |
Hanuš Petr | 64 | 8 |
Hála Filip | 85 | 8 |
Krňávek Vojtěch | 54 | 8 |
Marek Dalimil | 60 | 8 |
Jorová Ludmila | 62 | 8 |
Kostřicová Blanka | 61 | 8 |
Kolínek František | 56 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 21 | 50 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:32:45 | 11,00 |
2 | MJ | 26 | 26 | Vacek Tomáš | AC Jablonné nad Orlicí | 83 | 00:33:19 | 9,00 |
3 | MJ | 28 | 73 | Ehl Jaroslav | TJ Porkert Skuhrov n. B. | 81 | 00:33:24 | - |
4 | MJ | 29 | 5 | Růžička Martin | Řetězárna Česká Ves | 83 | 00:33:43 | - |
5 | MJ | 31 | 74 | Bartoš Jan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 84 | 00:33:52 | - |
6 | MJ | 34 | 35 | Olah Jan | Jiskra Horní Maršov | 84 | 00:34:19 | - |
7 | MJ | 37 | 70 | Kinzel Petr | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 82 | 00:34:39 | - |
8 | MJ | 50 | 67 | Novák Vojtěch | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 86 | 00:37:03 | - |
9 | MJ | 58 | 72 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:38:11 | - |
10 | MJ | 63 | 92 | Kubíček Jan | Litomyšl | 87 | 00:38:59 | - |
11 | MJ | 64 | 69 | Hostinský Filip | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 86 | 00:39:03 | - |
12 | MJ | 69 | 71 | Meloun Zbyněk | XXX | 85 | 00:39:50 | - |
13 | MJ | 83 | 68 | Votroubek Jan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:41:44 | - |
14 | MJ | 91 | 77 | Mikula Martin | Klub BIATLONU Letohrad | 87 | 00:44:28 | 8,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 27 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:29:32 | 11,00 |
2 | MB | 7 | 15 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:30:28 | - |
3 | MB | 10 | 2 | Gombita Josef | BKF-Č Kadaň | 58 | 00:31:18 | - |
4 | MB | 14 | 57 | Špacír Ladislav | Loko Břeclav | 55 | 00:31:47 | - |
5 | MB | 19 | 45 | Krupička Miroslav | Sportdres Ústí nad Orlicí | 53 | 00:32:28 | 9,00 |
6 | MB | 20 | 21 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:32:34 | 8,00 |
7 | MB | 33 | 29 | Kubr Václav | Labe Tri Club Hradec Králové | 55 | 00:34:16 | - |
8 | MB | 41 | 14 | Talaš Jaromír | S.K.D. Otrokovice | 54 | 00:35:21 | - |
9 | MB | 42 | 7 | Koštoval Jiří | Jeseník | 51 | 00:35:28 | - |
10 | MB | 57 | 4 | Růžička Karel | Řetězárna Česká Ves | 56 | 00:38:09 | - |
11 | MB | 72 | 62 | Kyncl Josef | SKI Klub Česká Třebová | 54 | 00:40:04 | 7,00 |
12 | MB | 74 | 36 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:40:25 | 6,00 |
13 | MB | 89 | 95 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:43:27 | 5,00 |
14 | MB | 94 | 10 | Krása Roman | Česká Třebová | 53 | 00:46:15 | 4,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 18 | 34 | Javůrek Jiří | Jiskra Horní Maršov | 48 | 00:32:24 | - |
2 | MC | 25 | 87 | Skalický Jiří | Sokol Žamberk | 50 | 00:33:16 | 11,00 |
3 | MC | 30 | 3 | Šalplachta Jindřich | Fenix OKU Jeseník | 47 | 00:33:48 | - |
4 | MC | 39 | 46 | Vodička Jan | Šelasport Přerov | 00:35:08 | - | |
5 | MC | 48 | 48 | Křenek Miroslav | TJ Sokol Výprachtice | 50 | 00:36:32 | 9,00 |
6 | MC | 56 | 8 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:37:51 | 8,00 |
7 | MC | 59 | 90 | Ehler Edvard | Lokomotiva Pardubice | 48 | 00:38:13 | - |
8 | MC | 65 | 98 | Kubíček František | Liga 100 Ostrava | 46 | 00:39:17 | - |
9 | MC | 68 | 81 | Suchomel Čeněk | Biatlon OEZ Letohrad | 44 | 00:39:44 | 6,00 |
10 | MC | 69 | 99 | Sadílek Václav | Albrechtice | 50 | 00:39:50 | 5,00 |
11 | MC | 85 | 84 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:42:26 | 2,00 |
12 | MC | 86 | 42 | Novotný Jiří | Club 21 Letohrad | 45 | 00:42:40 | 1,00 |
13 | MC | 88 | 91 | Kubíček Jan | Litomyšl | 50 | 00:43:18 | - |
14 | MC | 98 | 52 | Krůmer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:50:19 | 0,00 |
15 | MC | 102 | 85 | Kalous Vladimír | Žamberk | 43 | 01:08:26 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 62 | 43 | Bielčík Jindřich | Lichkov | 00:38:50 | 7,00 | |
2 | MD | 75 | 39 | Miles Petr | Krnap Vrchlabí | 37 | 00:40:35 | - |
3 | MD | 77 | 38 | Havran Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 37 | 00:40:53 | 4,00 |
4 | MD | 78 | 31 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:41:10 | 3,00 |
5 | MD | 100 | 1 | Domanský Ivo | AVC Praha | 38 | 00:54:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 67 | 76 | Janečková Iva | TJ Porkert Skuhrov n. B. | 84 | 00:39:27 | - |
2 | ŽJ | 76 | 6 | Herbst Manfred | Jeseník | 41 | 00:40:43 | - |
3 | ŽJ | 79 | 78 | Hlavsová Tereza | Klub BIATLONU Letohrad | 86 | 00:41:12 | 11,00 |
4 | ŽJ | 87 | 13 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:43:14 | 9,00 |
5 | ŽJ | 92 | 80 | Moravcová Petra | Klub BIATLONU Letohrad | 86 | 00:44:59 | 8,00 |
6 | ŽJ | 93 | 93 | Pilgrová Jana | OB Česká Třebová | 82 | 00:45:53 | 7,00 |
7 | ŽJ | 95 | 79 | Leinweberová Martina | Klub BIATLONU Letohrad | 86 | 00:47:41 | 6,00 |
8 | ŽJ | 97 | 12 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:50:18 | 5,00 |
9 | ŽJ | 99 | 18 | Čechalová Hana | Sokol Mistrovice | 86 | 00:51:17 | 4,00 |
10 | ŽJ | 101 | 40 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:59:59 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 52 | 64 | Navrátilová Lucie | Olfin Car Vella - Trutnov | 80 | 00:37:29 | - |
2 | ZA | 55 | 54 | Lukášková Zlata | Liga AČR | 68 | 00:37:48 | - |
3 | ZA | 71 | 60 | Jiroušková Jana | SKI Klub Česká Třebová | 79 | 00:39:57 | 11,00 |
4 | ZA | 73 | 51 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:40:22 | 9,00 |
5 | ZA | 79 | 47 | Čtvrtečková Petra | Jablonné nad Orlicí | 69 | 00:41:12 | 8,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 54 | 30 | Kubrová Dagmar | Labe Triclub Hradec Králové | 63 | 00:37:41 | - |
2 | ZB | 61 | 37 | Jorová Ludmila | ISCAREX Česká Třebová | 62 | 00:38:49 | 11,00 |
3 | ZB | 81 | 53 | Novotná Eva | Club 21 Letohrad | 48 | 00:41:16 | 9,00 |
4 | ZB | 90 | 11 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:43:38 | 8,00 |
5 | ZB | 96 | 41 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:47:58 | 7,00 |
8.6.2024 (sobota), svátek má Medard
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
06.06.2024 - Propozice závodu Sádecká pila.
04.06.2024 - Výsledky závodu Nekořský kros.
03.06.2024 - Výsledky závodu Běh dobroučským krajem.
03.06.2024 - Propozice závodu Přespolní běh z Dlouhé Třebové na Andrlák a zpět.
02.06.2024 - Fotogalerie Nekořský kros.
02.06.2024 - Fotogalerie Běh dobroučským krajem.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.