22.4.2007, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
28.4.2024 | Memoriál Quida Štěpánka | 180 |
24.4.2022 | Memoriál Quido Štěpánka | 139 |
10.10.2020 | Memoriál Q. Štěpánka - na dráze | - |
26.4.2020 | Memoriál Q. Štěpánka | - |
28.4.2019 | Memoriál Q. Štěpánka | 177 |
29.4.2018 | Memoriál Q. Štěpánka | 223 |
30.4.2017 | Memoriál Quido Štěpánka | 301 |
24.4.2016 | Memoriál Q. Štěpánka | 198 |
26.4.2015 | Memoriál Q. Štěpánka | 183 |
27.4.2014 | Memoriál Q. Štěpánka | 192 |
28.4.2013 | Memoriál_Q._Štěpánka | 190 |
29.4.2012 | Memoriál Q. Štěpánka | 185 |
24.4.2011 | Memoriál Q. Štěpánka | 191 |
25.4.2010 | Memoriál Q. Štěpánka | 264 |
26.4.2009 | Memoriál Quido Štěpánka | 202 |
27.4.2008 | Memoriál Quido Štěpánka | 175 |
23.4.2006 | Memoriál Quido Štěpánka | 176 |
24.4.2005 | Memoriál Quido Štěpánka | 173 |
25.4.2004 | Memoriál Q. Štěpánka | 178 |
27.4.2003 | Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník | 166 |
28.4.2002 | Memoriál Quido Štěpánka | 217 |
29.4.2001 | 54. Memoriál Q. Štěpánka | 234 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 21 |
Dostálek Petr | 67 | 19 |
Novotný Luděk | 62 | 18 |
Krátký František | 43 | 18 |
Hübl Radek | 88 | 18 |
Mannlová Jana | 80 | 17 |
Matyášová Jana | 65 | 16 |
Bielčik Jindřich | 40 | 16 |
Stránský Aleš | 60 | 15 |
Fajfr František | 72 | 14 |
Jirásková Eva | 64 | 14 |
Hrdina Pavel | 88 | 14 |
Vítek Miroslav | 72 | 13 |
Krupička Miroslav | 53 | 13 |
Hanuš Petr | 64 | 13 |
Sadílek Ota | 46 | 13 |
Sontáková Lenka | 91 | 12 |
Nechvíl Petr | 91 | 12 |
Ženčák Jaroslav | 61 | 12 |
Stránská Adéla | 91 | 12 |
Kalous Petr | 77 | 12 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Krejčí Stanislav | 63 | 11 |
Dostál Ladislav | 56 | 11 |
Šimůnek Jan | 82 | 11 |
Živný Marek | 91 | 11 |
Moravec Jiří | 96 | 10 |
Razým Jan | 57 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Červ Miloslav | 50 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Borek Viktor | 04 | 10 |
Bogdał Roman | 79 | 10 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Kosek Štěpán | 89 | 9 |
Novotný Přemysl | 59 | 9 |
Abrahám Luděk | 02 | 9 |
Martincová Kristýna | 93 | 9 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Řemínek Matěj | 86 | 9 |
Pešava Jan | 00 | 9 |
Purkert Martin | 90 | 9 |
Moravec Martin | 84 | 9 |
Vévodová Martina | 90 | 9 |
Serbousková Sára | 04 | 9 |
Razým Lukáš | 79 | 9 |
Gregora Filip | 02 | 9 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Fajfr Marek | 06 | 8 |
Kozáková Denisa | 79 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 116 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:00:46 | - |
2 | Ž2 | 1 | 117 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:00:48 | - |
3 | Ž2 | 1 | 118 | Faltusová Kateřina | Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:00:49 | - |
4 | Ž2 | 1 | 119 | Bílá Zdeňka | SKI Klub Česká Třebová | 99 | 00:00:50 | - |
5 | Ž2 | 1 | 120 | Vašátková Aneta | Jablonné nad Orlicí | 98 | 00:00:52 | - |
6 | Ž2 | 1 | 121 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:54 | - |
7 | Ž2 | 1 | 122 | Koclířová Adéla | Jablonné nad Orlicí | 98 | 00:00:55 | - |
8 | Ž2 | 1 | 123 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:00:56 | - |
9 | Ž2 | 1 | 124 | Kábrtová Pavla | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:00:58 | - |
10 | Ž2 | 1 | 125 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:00:59 | - |
11 | Ž2 | 1 | 126 | Jánešová Barbora | Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:01:00 | - |
12 | Ž2 | 1 | 127 | Abrahámová Tereza | Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:01 | - |
13 | Ž2 | 1 | 128 | Purkertová Anna | Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:06 | - |
14 | Ž2 | 1 | 129 | Dušková Veronika | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:01:09 | - |
15 | Ž2 | 1 | 130 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:01:10 | - |
16 | Ž2 | 1 | 131 | Macháčková Marie | Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:12 | - |
17 | Ž2 | 1 | 132 | Kačírková Denisa | Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 133 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:00:44 | - |
2 | M2 | 1 | 134 | Kašpar Josef | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:00:46 | - |
3 | M2 | 1 | 135 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:00:47 | - |
4 | M2 | 1 | 136 | Remeš Vojtěch | SK Nové Město nad Metují | 98 | 00:00:48 | - |
5 | M2 | 1 | 137 | Jakeš Tomáš | ASPV Těchonín | 98 | 00:00:48 | - |
6 | M2 | 1 | 138 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:00:49 | - |
7 | M2 | 1 | 139 | Jirásek Miroslav | Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:00:51 | - |
8 | M2 | 1 | 140 | Svatoš Jan | SKI Česká Třebová | 98 | 00:00:52 | - |
9 | M2 | 1 | 141 | Valenta Adam | Jablonné nad Orlicí | 98 | 00:00:52 | - |
10 | M2 | 1 | 142 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:00:53 | - |
11 | M2 | 1 | 143 | Křivda Tomáš | SK Nové Město nad Metují | 99 | 00:00:54 | - |
12 | M2 | 1 | 144 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:00:54 | - |
13 | M2 | 1 | 145 | Dušek Pavel | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:00:55 | - |
14 | M2 | 1 | 146 | Hermann Matěj | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:00:58 | - |
15 | M2 | 1 | 147 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:00:59 | - |
16 | M2 | 1 | 148 | Pešava Jan | AO TJ Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:00 | - |
17 | M2 | 1 | 149 | Pavel Tomáš | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:01:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 150 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:01:24 | - |
2 | Ž3 | 1 | 151 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:25 | - |
3 | Ž3 | 1 | 152 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:01:26 | - |
4 | Ž3 | 1 | 153 | Leinweberová Denisa | Atletika Polička | 97 | 00:01:28 | - |
5 | Ž3 | 1 | 154 | Novotná Dora | KB OEZ Letohrad | 97 | 00:01:31 | - |
6 | Ž3 | 1 | 155 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:01:33 | - |
7 | Ž3 | 1 | 156 | Vondrová Simona | Letohrad | 98 | 00:01:43 | - |
8 | Ž3 | 1 | 157 | Bártová Kateřina | AO TJ Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:01:46 | - |
9 | Ž3 | 1 | 158 | Malá Veronika | AO TJ Jablonné nad Orlicí | 98 | 00:01:50 | - |
10 | Ž3 | 1 | 159 | Maťátková Nela | Dolní Čermná | 96 | 00:02:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 160 | Halbrštát Tomáš | AC Choceň | 96 | 00:01:21 | - |
2 | M3 | 1 | 161 | Schneider Martin | Olympia Bruntál | 96 | 00:01:23 | - |
3 | M3 | 1 | 162 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:01:24 | - |
4 | M3 | 1 | 163 | Krejsa Lukáš | TJ Sokol Jamné nad Orlicí | 97 | 00:01:25 | - |
5 | M3 | 1 | 164 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:01:28 | - |
6 | M3 | 1 | 165 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:01:30 | - |
7 | M3 | 1 | 166 | Faltus Tomáš | AO TJ Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:34 | - |
8 | M3 | 1 | 167 | Barnet Miroslav | Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:35 | - |
9 | M3 | 1 | 168 | Štantejský Ondřej | Kerhartice | 97 | 00:01:36 | - |
10 | M3 | 1 | 169 | Petrjánoš Marek | Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:01:37 | - |
11 | M3 | 1 | 170 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:01:40 | - |
12 | M3 | 1 | 171 | Křen Jakub | Letohrad | 97 | 00:01:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 172 | Ulrichová Alena | SK Nové Město nad Metují | 94 | 00:02:44 | - |
2 | ŽM | 1 | 173 | Pařilová Nikola | AK Moravská Třebová | 94 | 00:02:53 | - |
3 | ŽM | 1 | 174 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:02:56 | - |
4 | ŽM | 1 | 175 | Remešová Hana | SK Nové Město nad Metují | 94 | 00:02:59 | - |
5 | ŽM | 1 | 176 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:03:05 | - |
6 | ŽM | 1 | 177 | Čermáková Beáta | ŠAK Chrudim | 94 | 00:03:11 | - |
7 | ŽM | 1 | 178 | Caldová Adéla | Atletika Albrechtice | 94 | 00:03:17 | - |
8 | ŽM | 1 | 179 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:04:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 180 | Remeš Petr | SK Nové Město nad Metují | 94 | 00:04:54 | - |
2 | MM | 1 | 181 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:04:57 | - |
3 | MM | 1 | 182 | Kopecký Michal | Hvězda SKP Pardubice | 94 | 00:04:59 | - |
4 | MM | 1 | 183 | Šesták Jakub | Olympia Bruntál | 94 | 00:05:14 | - |
5 | MM | 1 | 184 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:05:19 | - |
6 | MM | 1 | 185 | Horník Lukáš | ŠAK Chrudim | 94 | 00:05:20 | - |
7 | MM | 1 | 186 | Friš Jan | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:05:25 | - |
8 | MM | 1 | 187 | Rubeš Adam | Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:05:31 | - |
9 | MM | 1 | 188 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:05:34 | - |
10 | MM | 1 | 189 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:05:40 | - |
11 | MM | 1 | 190 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:05:53 | - |
12 | MM | 1 | 191 | Komínek Jiří | Litomyšl | 94 | 00:05:56 | - |
13 | MM | 1 | 192 | Wiesner Jiří | Hvězda AFK Pardubice | 95 | 00:05:58 | - |
14 | MM | 1 | 193 | Křivda Martin | SK Nové Město nad Metují | 95 | 00:05:59 | - |
15 | MM | 1 | 194 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:06:07 | - |
16 | MM | 1 | 195 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:07:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 196 | Klaclová Šárka | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:05:18 | - |
2 | ŽS | 1 | 197 | Martincová Kristýna | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:05:22 | - |
3 | ŽS | 1 | 198 | Kubíčková Tereza | SK Nové Město nad Metují | 92 | 00:05:25 | - |
4 | ŽS | 1 | 199 | Tekalová Aneta | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:05:26 | - |
5 | ŽS | 1 | 200 | Černá Kristýna | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:05:29 | - |
6 | ŽS | 1 | 201 | Onderková Martina | Olympia Bruntál | 93 | 00:05:41 | - |
7 | ŽS | 1 | 202 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:05:42 | - |
8 | ŽS | 1 | 203 | Langrová Ludmila | Atletika Albrechtice | 93 | 00:05:47 | - |
9 | ŽS | 1 | 204 | Holická Martina | Brno | 93 | 00:06:19 | - |
10 | ŽS | 1 | 205 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:06:35 | - |
11 | ŽS | 1 | 206 | Vlčková Ludmila | SK Nové Město nad Metují | 92 | 00:07:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 207 | Lukeš Petr | TJ Slezan Frýdek Místek | 92 | 00:05:52 | - |
2 | MS | 1 | 208 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:06:08 | - |
3 | MS | 1 | 209 | Svoboda Michal | Olympia Bruntál | 92 | 00:06:09 | - |
4 | MS | 1 | 210 | Bednář Karel | Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:06:23 | - |
5 | MS | 1 | 211 | Záleský Milan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 92 | 00:06:40 | - |
6 | MS | 1 | 212 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:06:46 | - |
7 | MS | 1 | 213 | Kabrhel Tomáš | TJ Jiskra Litomyšl | 92 | 00:06:54 | - |
8 | MS | 1 | 214 | Kopáček Petr | ŠAK Chrudim | 92 | 00:07:10 | - |
9 | MS | 1 | 215 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:07:22 | - |
10 | MS | 1 | 216 | Flégl Ondřej | TJ Dobruška | 92 | 00:07:24 | - |
11 | MS | 1 | 217 | Hanuš Pavel | TK Choceň | 93 | 00:07:44 | - |
12 | MS | 1 | 218 | Heger Marek | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:07:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 219 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:09:20 | - |
2 | MD | 1 | 220 | Zemaník Jan | Slezan Frýdek Místek | 90 | 00:09:39 | - |
3 | MD | 1 | 221 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:09:53 | - |
4 | MD | 1 | 222 | Nárovec Jiří | TJ Dobruška | 90 | 00:09:54 | - |
5 | MD | 1 | 223 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:09:55 | - |
6 | MD | 1 | 224 | Procházka Tomáš | ŠAK Pardubice | 91 | 00:09:59 | - |
7 | MD | 1 | 225 | Dudek Milan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:10:02 | - |
8 | MD | 1 | 226 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:10:14 | - |
9 | MD | 1 | 227 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:10:20 | - |
10 | MD | 1 | 228 | Dvořáček Pavel | Sokol Lupenice | 91 | 00:10:36 | - |
11 | MD | 1 | 229 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:10:56 | - |
12 | MD | 1 | 230 | Černý Adam | TJ Dobruška | 91 | 00:11:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 4 | 2 | Palupčíková Nikola | Olympia Bruntál | 91 | 00:06:45 | 99,67 |
2 | ŽD | 7 | 3 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:07:03 | 90,77 |
3 | ŽD | 11 | 4 | Janošíková Lenka | ŠAK Chrudim | 91 | 00:07:17 | 83,84 |
4 | ŽD | 18 | 5 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:07:56 | 64,55 |
5 | ŽD | 20 | 6 | Báčová Magdalena | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:08:13 | 56,14 |
6 | ŽD | 22 | 7 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:08:28 | 48,72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 12 | 29 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:26:26 | - |
2 | MJ | 19 | 30 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:27:14 | - |
3 | MJ | 22 | 31 | Hübl Radek | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:27:24 | - |
4 | MJ | 24 | 32 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:27:40 | - |
5 | MJ | 31 | 33 | Vlček Milan | SK Nové Město nad Metují | 89 | 00:28:36 | - |
6 | MJ | 32 | 34 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:28:38 | - |
7 | MJ | 1 | 35 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 8 | 70 | Čotov Ivan | Lubná | 66 | 00:26:08 | - |
2 | MB | 11 | 71 | Holub Miroslav | SK Nové Město nad Metují | 66 | 00:26:21 | - |
3 | MB | 17 | 72 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 00:26:59 | - |
4 | MB | 18 | 73 | Svoboda Mojmír | Hvězda Pardubice | 66 | 00:27:05 | - |
5 | MB | 28 | 74 | Holický Milan | AFK SKP Pardubice | 65 | 00:28:13 | - |
6 | MB | 29 | 75 | Kašpar Zdeněk | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:28:18 | - |
7 | MB | 33 | 76 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:28:40 | - |
8 | MB | 38 | 77 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:29:28 | - |
9 | MB | 39 | 78 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:29:30 | - |
10 | MB | 1 | 79 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:00:00 | - |
11 | MB | 1 | 80 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:00:00 | - |
12 | MB | 1 | 81 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:00:00 | - |
13 | MB | 1 | 82 | Felkl Luděk | Salón Zdena | 60 | 00:00:00 | - |
14 | MB | 1 | 83 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 00:00:00 | - |
15 | MB | 1 | 84 | Wieczorek Walerian | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 62 | 00:00:00 | - |
16 | MB | 1 | 85 | Liška Pavel | TK Ústí nad Orlicí | 63 | 00:00:00 | - |
17 | MB | 1 | 86 | Roháček Vladimír | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 58 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 20 | 87 | Šváb František | TJ Jiskra Litomyšl | 57 | 00:27:17 | - |
2 | MC | 34 | 88 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:28:42 | - |
3 | MC | 1 | 89 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:00:00 | - |
4 | MC | 1 | 90 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:00:00 | - |
5 | MC | 1 | 91 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:00:00 | - |
6 | MC | 1 | 92 | Bláha Milan | AF Křovice | 57 | 00:00:00 | - |
7 | MC | 1 | 93 | Dostál Ladislav | Moravská Třebová | 56 | 00:00:00 | - |
8 | MC | 1 | 94 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:00:00 | - |
9 | MC | 1 | 95 | Dvořáček Jaroslav | Sokol Lupenice | 52 | 00:00:00 | - |
10 | MC | 1 | 96 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:00:00 | - |
11 | MC | 1 | 97 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:00:00 | - |
12 | MC | 1 | 98 | Dudzik Jacek | LKS Iskra Jaszkowa - Polsko | 55 | 00:00:00 | - |
13 | MC | 1 | 99 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:00:00 | - |
14 | MC | 1 | 100 | Šroler Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 52 | 00:00:00 | - |
15 | MC | 1 | 101 | Koblížek Jindřich | SKI Žamberk | 48 | 00:00:00 | - |
16 | MC | 1 | 102 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:00:00 | - |
17 | MC | 1 | 103 | Vošlajer Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 52 | 00:00:00 | - |
18 | MC | 1 | 104 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:00:00 | - |
19 | MC | 1 | 105 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 30 | 106 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:28:24 | - |
2 | MD | 1 | 107 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 00:00:00 | - |
3 | MD | 1 | 108 | Libra Jiří | Nové Město nad Metují | 37 | 00:00:00 | - |
4 | MD | 1 | 109 | Švadlena Jiří | KOB Choceň | 46 | 00:00:00 | - |
5 | MD | 1 | 110 | Vorlíček Rudolf | BK Běkodo Teplice | 47 | 00:00:00 | - |
6 | MD | 1 | 111 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:00:00 | - |
7 | MD | 1 | 112 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:00:00 | - |
8 | MD | 1 | 113 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:00:00 | - |
9 | MD | 1 | 114 | Bém František | AC Slovan Liberec | 27 | 00:00:00 | - |
- | MD | - | 115 | Rychlý Rudolf | Sokol Hradec Králové | 41 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 3 | 8 | Schubertová Markéta | Olympia Bruntál | 88 | 00:06:42 | 101,15 |
2 | ŽJ | 6 | 9 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:06:48 | 98,19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 2 | 10 | Křížová Lucie | Olympia Bruntál | 87 | 00:06:28 | 115,09 |
2 | ZA | 5 | 11 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:06:46 | 99,18 |
3 | ZA | 9 | 12 | Chaloupecká Alena | VSK UNI Brno | 81 | 00:07:12 | 94,12 |
4 | ZA | 12 | 13 | Hubková Kateřina | AC Pardubice | 84 | 00:07:19 | 90,79 |
5 | ZA | 13 | 14 | Kozáková Denisa | Hvězda Pardubice | 79 | 00:07:23 | 88,88 |
6 | ZA | 15 | 15 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:07:41 | 80,30 |
7 | ZA | 21 | 16 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:08:27 | 58,38 |
8 | ZA | 26 | 17 | Rizničová Radka | Divoženky Kladno | 73 | 00:11:08 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 1 | 18 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:06:22 | 116,05 |
2 | ZB | 8 | 19 | Šestáková Romana | FORTEX Moravský Beroun | 70 | 00:07:08 | 93,90 |
3 | ZB | 10 | 20 | Mikásková Michaela | Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:07:16 | 90,05 |
4 | ZB | 14 | 21 | Wiesnerová Lenka | Spartak Police nad Metují | 69 | 00:07:27 | 84,75 |
5 | ZB | 16 | 22 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:07:47 | 75,12 |
6 | ZB | 17 | 23 | Křivdová Lenka | KOB Choceň | 72 | 00:07:53 | 72,23 |
7 | ZB | 19 | 24 | Holická Alena | Brno | 66 | 00:08:05 | 66,45 |
8 | ZB | 23 | 25 | Ženčáková Marie | Salón Zdena | 68 | 00:10:07 | 7,70 |
9 | ZB | 24 | 26 | Felklová Jarmila | Salón Zdena | 60 | 00:10:20 | 111,98 |
10 | ZB | 25 | 27 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:10:54 | 100,00 |
11 | ZB | 27 | 28 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:11:39 | 88,02 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 172 | Ulrichová Alena | SK Nové Město nad Metují | 94 | 00:02:44 | - |
2 | ŽM | 1 | 173 | Pařilová Nikola | AK Moravská Třebová | 94 | 00:02:53 | - |
3 | ŽM | 1 | 174 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:02:56 | - |
4 | ŽM | 1 | 175 | Remešová Hana | SK Nové Město nad Metují | 94 | 00:02:59 | - |
5 | ŽM | 1 | 176 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:03:05 | - |
6 | ŽM | 1 | 177 | Čermáková Beáta | ŠAK Chrudim | 94 | 00:03:11 | - |
7 | ŽM | 1 | 178 | Caldová Adéla | Atletika Albrechtice | 94 | 00:03:17 | - |
8 | ŽM | 1 | 179 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:04:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 219 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:09:20 | - |
11 | MD | 1 | 229 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:10:56 | - |
10 | MD | 1 | 228 | Dvořáček Pavel | Sokol Lupenice | 91 | 00:10:36 | - |
9 | MD | 1 | 227 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:10:20 | - |
8 | MD | 1 | 226 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:10:14 | - |
7 | MD | 1 | 225 | Dudek Milan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:10:02 | - |
6 | MD | 1 | 224 | Procházka Tomáš | ŠAK Pardubice | 91 | 00:09:59 | - |
5 | MD | 1 | 223 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:09:55 | - |
4 | MD | 1 | 222 | Nárovec Jiří | TJ Dobruška | 90 | 00:09:54 | - |
3 | MD | 1 | 221 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:09:53 | - |
2 | MD | 1 | 220 | Zemaník Jan | Slezan Frýdek Místek | 90 | 00:09:39 | - |
12 | MD | 1 | 230 | Černý Adam | TJ Dobruška | 91 | 00:11:27 | - |
Organizace závodu: 60% Zvolená trasa závodu: 84% Značení závodu: 80% Vyhlášení výsledků: 56% Zpracování výsledků: 34% Ceny vítězům: 85% Celkový dojem ze závodu: 68% Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků. | Celkové hodnocení 67% |
15.5.2024 (středa), svátek má Žofie
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
06.05.2024 - Výsledky závodu Letohradská pětka.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - mládež.
Poslední názory
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
Vondra43