8.7.2000, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
25.6.2023 | Mladkov - Suchý vrch | 75 |
22.6.2019 | Mladkov - Suchý vrch | 84 |
23.6.2018 | Mladkov - Suchý vrch | 78 |
23.7.2016 | Mladkov - Suchý vrch | 142 |
14.6.2014 | Mladkov - Suchý vrch | 93 |
7.7.2012 | Mladkov - Suchý vrch | 127 |
17.7.2010 | Mladkov - Suchý vrch | 104 |
18.7.2009 | Mladkov - Suchý vrch | 116 |
19.7.2008 | Mladkov - Suchý vrch | 117 |
30.6.2007 | Mladkov - Suchý vrch | 127 |
1.7.2006 | Mladkov - Suchý vrch | 98 |
2.7.2005 | Mladkov - Suchý vrch | 94 |
3.7.2004 | Mladkov - Suchý vrch | 113 |
5.7.2003 | Mladkov - Suchý vrch | 107 |
6.7.2002 | Mladkov - Suchý vrch | 107 |
7.7.2001 | Mladkov - Suchý vrch | 130 |
10.7.1999 | Mladkov - Suchý vrch | 137 |
11.7.1998 | Mladkov - Suchý vrch | 126 |
19.7.1997 | Mladkov - Suchý vrch | 95 |
20.7.1996 | Mladkov - Suchý vrch | 95 |
15.7.1995 | Mladkov - Suchý vrch | 105 |
17.7.1994 | Mladkov - Suchý vrch | 76 |
11.7.1993 | Mladkov - Suchý vrch | 61 |
12.7.1992 | Mladkov - Suchý vrch | 68 |
7.7.1991 | Mladkov - Suchý vrch | 51 |
9.7.1989 | Mladkov - Suchý vrch | 45 |
10.7.1988 | Mladkov - Suchý vrch | 63 |
26.9.1987 | Mladkov - Suchý vrch | 23 |
27.9.1986 | Mladkov - Suchý vrch | 56 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sadílek Ota | 46 | 24 |
Javůrek Jiří | 48 | 22 |
Pechek František | 53 | 19 |
Bielčik Jindřich | 40 | 19 |
Dostálek Petr | 67 | 19 |
Stránský Aleš | 60 | 17 |
Vacek Martin | 69 | 17 |
Šimůnek Jan | 49 | 15 |
Marek František | 41 | 15 |
Jirásková Eva | 64 | 15 |
Tučný Jan | 47 | 14 |
Svatoš Otakar | 34 | 14 |
Kolínek František | 56 | 13 |
Šalplachta Jindřich | 47 | 13 |
Šimůnek Jan | 82 | 13 |
Šír Václav | 48 | 13 |
Pleticha František | 42 | 12 |
Zajíc Jan | 53 | 12 |
Šmída Oldřich | 48 | 12 |
Sadílek Václav | 50 | 12 |
Tempír František | 49 | 12 |
Vodička Jan | 45 | 11 |
Dobšíček Pavel | 80 | 11 |
Zdeněk Bílý | 59 | 11 |
Tichý Pavel | 63 | 11 |
Koblížek Jindřich | 48 | 11 |
Krupička Miroslav | 53 | 11 |
Novotný Jiří | 45 | 11 |
Šafář Jaroslav | 51 | 11 |
Merta Jaroslav | 35 | 11 |
Gombita Josef | 58 | 10 |
Hejl Jan | 53 | 10 |
Dušková Lenka | 80 | 10 |
Paulů Blanka | 54 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Horáček Michal | 75 | 10 |
Mertová Michaela | 76 | 10 |
Šrutek Stanislav | 58 | 10 |
Kalousek Jan | 41 | 10 |
Sedlák Jiří | 58 | 9 |
Krunčík Pavel | 85 | 9 |
Mannlová Jana | 80 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Fejgl Zdeněk | 42 | 9 |
Vítek Miroslav | 72 | 9 |
Jandejsek Zdeněk | 61 | 9 |
Palko Aleš | 71 | 9 |
Navrátilová Lucie | 80 | 9 |
Krejčí Stanislav | 63 | 9 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 14 | 87 | Balatka Miroslav | SG Jablonec | 82 | 00:42:17 | - |
2 | MJ | 15 | 38 | Mikuš Martin | Klub Lyžařů Turnov | 82 | 00:42:20 | - |
3 | MJ | 28 | 85 | Šlesingr Michal | KB OEZ Letohrad | 83 | 00:44:36 | 11,00 |
4 | MJ | 29 | 94 | Moravec Ondřej | KB OEZ Letohrad | 84 | 00:44:39 | 9,00 |
5 | MJ | 37 | 79 | Nastoupil Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 85 | 00:46:12 | 8,00 |
6 | MJ | 40 | 54 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:46:46 | 7,00 |
7 | MJ | 41 | 48 | Vacek Tomáš | AC Jablonné nad Orlicí | 83 | 00:46:47 | 6,00 |
8 | MJ | 48 | 103 | Kinzel Petr | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 82 | 00:47:45 | - |
9 | MJ | 49 | 96 | Faltus Milan | KB OEZ Letohrad | 83 | 00:47:49 | 5,00 |
9 | MJ | 49 | 84 | Klvaňa Vítězslav | KB OEZ Letohrad | 82 | 00:47:49 | 5,00 |
11 | MJ | 51 | 77 | Trojek Karel | TRI STYLE Šumperk | 81 | 00:47:54 | - |
12 | MJ | 53 | 33 | Růžička Martin | Česká Ves | 83 | 00:48:24 | - |
13 | MJ | 60 | 102 | Ehl Jaroslav | TJ Porkert Skuhrov n. B. | 81 | 00:48:40 | - |
14 | MJ | 61 | 82 | Hořínek Matěj | KB OEZ Letohrad | 85 | 00:48:49 | 3,00 |
15 | MJ | 72 | 80 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:50:25 | 2,00 |
16 | MJ | 84 | 88 | Leinweber Lukáš | KB OEZ Letohrad | 85 | 00:51:57 | 1,00 |
17 | MJ | 98 | 83 | Brichta Jan | KB OEZ Letohrad | 84 | 00:55:37 | 0,00 |
18 | MJ | 107 | 106 | Kubíček Jan | Litomyšl | 87 | 01:00:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 64 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:39:57 | 11,00 |
2 | MB | 9 | 24 | Pechek František | Maratonstav Úpice | 53 | 00:41:12 | - |
3 | MB | 12 | 6 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:41:36 | - |
4 | MB | 20 | 111 | Tomíček Josef | SKI Vysoké nad Jizerou | 59 | 00:43:25 | - |
5 | MB | 22 | 4 | Gombita Josef | BKF-Č Kadaň | 58 | 00:43:47 | - |
6 | MB | 26 | 44 | Špacír Ladislav | Loko Břeclav | 55 | 00:44:11 | - |
7 | MB | 33 | 55 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:45:46 | 9,00 |
8 | MB | 43 | 25 | Vojáček Pavel | Pivovar Krakonoš Trutnov | 51 | 00:47:07 | - |
9 | MB | 45 | 2 | Kubr Václav | LABE TRI CLUB HK | 55 | 00:47:25 | - |
10 | MB | 55 | 78 | Hejl Jan | Šumperk | 53 | 00:48:30 | - |
11 | MB | 56 | 101 | Bubeníček Jiří | TJ Porkert Skuhrov n. B. | 51 | 00:48:31 | - |
12 | MB | 64 | 56 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:48:59 | 8,00 |
13 | MB | 65 | 104 | Švec Miroslav | Potštejn | 52 | 00:49:04 | - |
14 | MB | 80 | 9 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:50:59 | 7,00 |
15 | MB | 83 | 5 | Talaš Jaromír | S.K.D. Otrokovice | 54 | 00:51:45 | - |
16 | MB | 88 | 117 | Zdeněk Bílý | MK Pardubice | 59 | 00:52:55 | - |
17 | MB | 92 | 34 | Růžička Karel | Česká Ves | 56 | 00:54:51 | - |
18 | MB | 116 | 59 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 01:07:01 | 6,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 32 | 66 | Javůrek Jiří | Jiskra Horní Maršov | 48 | 00:45:37 | - |
2 | MC | 34 | 65 | Biemann Götz | SKI Harrachov | 43 | 00:45:48 | - |
3 | MC | 35 | 52 | Skalický Jiří | Sokol Žamberk | 50 | 00:45:50 | 11,00 |
4 | MC | 36 | 99 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:46:00 | 9,00 |
5 | MC | 38 | 32 | Šalplachta Jindřich | Fenix OKU Jeseník | 47 | 00:46:25 | - |
6 | MC | 58 | 31 | Vodička Jan | Šelasport Přerov | 00:48:36 | - | |
7 | MC | 61 | 20 | Tempír František | SKI Klub Šumperk | 49 | 00:48:49 | - |
8 | MC | 74 | 71 | Kvasnička František | Ferodo Kostelec nad Orlicí | 47 | 00:50:31 | - |
9 | MC | 85 | 45 | Křenek Miroslav | TJ Sokol Výprachtice | 50 | 00:52:10 | 8,00 |
10 | MC | 86 | 58 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:52:16 | 7,00 |
11 | MC | 89 | 109 | Cetkovský Vladimír | ARC Brno | 45 | 00:53:46 | - |
12 | MC | 91 | 41 | Sadílek Václav | Atletika Albrechtice | 50 | 00:54:36 | 6,00 |
13 | MC | 95 | 27 | Vaníček Jaroslav | KUS Jablonné nad Orlicí | 49 | 00:55:13 | 4,00 |
14 | MC | 105 | 60 | Voráč Zbyněk | SK Velká Bystřice | 47 | 00:58:51 | - |
15 | MC | 106 | 23 | Novotný Jiří | Club 21 Letohrad | 45 | 00:59:12 | 2,00 |
16 | MC | 108 | 46 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 01:00:34 | 1,00 |
17 | MC | 110 | 107 | Kubíček Jan | Litomyšl | 50 | 01:02:10 | - |
18 | MC | 118 | 51 | Kotyza Antonín | Sokol Mladkov | 46 | 01:18:19 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 76 | 76 | Libra Jiří | LBC Nové Město nad Metují | 37 | 00:50:44 | - |
2 | MD | 94 | 61 | Bielčík Jindřich | Lichkov | 00:55:07 | 5,00 | |
3 | MD | 96 | 26 | Nanke Werner | BK Kravaře | 38 | 00:55:14 | - |
4 | MD | 101 | 105 | Miles Petr | Krnap Vrchlabí | 37 | 00:56:28 | - |
5 | MD | 104 | 97 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:57:30 | 3,00 |
6 | MD | 117 | 119 | Soukup Jiří | Liga 100 Hradec Králové | 27 | 01:18:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 75 | 43 | Zabloudilová Lenka | ACP Junior Brno | 82 | 00:50:42 | - |
2 | ŽJ | 81 | 95 | Moravcová Klára | KB OEZ Letohrad | 83 | 00:51:07 | 11,00 |
3 | ŽJ | 99 | 92 | Dušková Lada | KB OEZ Letohrad | 85 | 00:55:38 | 9,00 |
4 | ŽJ | 100 | 63 | Ehrenbergerová Monika | OEZ Letohrad | 81 | 00:56:20 | 8,00 |
5 | ŽJ | 109 | 81 | Krumlová Helena | KB OEZ Letohrad | 84 | 01:01:34 | 7,00 |
6 | ŽJ | 112 | 89 | Skácelíková Iva | KB OEZ Letohrad | 82 | 01:04:39 | 6,00 |
6 | ŽJ | 112 | 91 | Formánková Dita | KB OEZ Letohrad | 85 | 01:04:39 | 6,00 |
6 | ŽJ | 112 | 93 | Veselá Miroslava | Klub BIATLONU Letohrad | 85 | 01:04:39 | 7,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 31 | 69 | Balatková Helena | SKP Jablonex | 79 | 00:45:20 | - |
2 | ZA | 59 | 67 | Letenská Petra | SK Nové Město | 74 | 00:48:39 | - |
3 | ZA | 63 | 70 | Rajdlová Kamila | SKP Jablonex | 78 | 00:48:52 | - |
4 | ZA | 68 | 49 | Fořtová Iveta | Sokol Kolín | 72 | 00:49:48 | - |
5 | ZA | 71 | 7 | Hanáková Miroslava | ACP Brno | 66 | 00:50:09 | - |
6 | ZA | 73 | 68 | Tichotová Terezie | SKP Jablonex | 80 | 00:50:27 | - |
7 | ZA | 78 | 50 | Navrátilová Lucie | Olfin car Vella Trutnov | 80 | 00:50:48 | - |
8 | ZA | 102 | 35 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:56:39 | 11,00 |
9 | ZA | 103 | 22 | Kozáková Denisa | SKP Nymburk | 79 | 00:57:08 | - |
10 | ZA | 111 | 17 | Popovová Martina | Maraton Club Kladno | 74 | 01:02:52 | - |
- | ZA | - | 19 | Antošová Irena | LOKO Česká Třebová | 67 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 44 | 28 | Paulů Blanka | Vrchlabí | 54 | 00:47:13 | - |
2 | ZB | 82 | 3 | Kubrová Dagmar | LABE TRI CLUB HK | 63 | 00:51:38 | - |
3 | ZB | 97 | 36 | Jorová Ludmila | ISCAREX Česká Třebová | 62 | 00:55:22 | 11,00 |
4 | ZB | 115 | 37 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 01:06:41 | 9,00 |
21.5.2024 (Úterý), svátek má Monika
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
21.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Palici.
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
Poslední názory
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.