11.9.2005, neděle
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 5 | 34 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:24:15 | 109,55 |
2 | MJ | 9 | 10 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:24:56 | 104,19 |
3 | MJ | 19 | 53 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:27:13 | 86,26 |
4 | MJ | 24 | 40 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:28:04 | 79,58 |
5 | MJ | 45 | 54 | Vytlačil Marek | Česká Třebová | 91 | 00:36:13 | 15,58 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 28 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:22:46 | 103,12 |
2 | MA | 2 | 51 | Polach Rostislav | SK DAMA Sport Šumperk | 75 | 00:23:15 | 98,94 |
3 | MA | 3 | 1 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:23:22 | 97,93 |
4 | MA | 6 | 2 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:24:26 | 88,71 |
5 | MA | 8 | 7 | Bogdał Paweł | Miedzygorze PL | 76 | 00:24:35 | 87,41 |
6 | MA | 10 | 32 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:25:03 | 83,38 |
7 | MA | 11 | 50 | Šebek Michal | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 84 | 00:25:18 | 81,22 |
8 | MA | 12 | 6 | Bogdał Roman | Międzygórze Polska | 79 | 00:25:26 | 80,06 |
9 | MA | 14 | 39 | Šroler Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 80 | 00:25:49 | 76,75 |
10 | MA | 15 | 52 | Vošický Pavel | SK DAMA Sport Šumperk | 75 | 00:26:22 | 71,99 |
11 | MA | 20 | 8 | Bogdał Lukasz | Międzygórze Polska | 82 | 00:27:25 | 62,91 |
12 | MA | 39 | 41 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:32:17 | 20,83 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 24 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:23:44 | 107,39 |
2 | MB | 7 | 12 | Holický Milan | AFK SKP Pardubice | 65 | 00:24:30 | 101,17 |
3 | MB | 13 | 31 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:25:42 | 91,43 |
4 | MB | 17 | 19 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 00:27:00 | 80,88 |
5 | MB | 18 | 3 | Pokorný Břetislav | TJ Vitana Byšice | 62 | 00:27:01 | 80,82 |
6 | MB | 21 | 49 | Šebek Jindřich | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:27:41 | 75,34 |
7 | MB | 22 | 42 | Zdeněk Bílý | MK Pardubice | 59 | 00:27:51 | 73,99 |
8 | MB | 23 | 25 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:27:56 | 73,31 |
9 | MB | 27 | 15 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:28:52 | 65,73 |
10 | MB | 32 | 44 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:30:06 | 55,73 |
11 | MB | 44 | 13 | Krátký Josef | LABE TRI CLUB HK | 65 | 00:35:49 | 9,33 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 16 | 20 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:26:55 | 112,10 |
2 | MC | 28 | 5 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:29:10 | 96,39 |
3 | MC | 30 | 18 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:29:52 | 91,51 |
4 | MC | 31 | 38 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:29:58 | 90,81 |
5 | MC | 35 | 4 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:31:07 | 82,78 |
6 | MC | 38 | 16 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:31:34 | 79,64 |
7 | MC | 43 | 9 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:35:19 | 53,46 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 25 | 11 | Hrach Jan | SAK Ložiska Karviná | 44 | 00:28:06 | 120,16 |
2 | MD | 41 | 23 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:32:25 | 92,53 |
3 | MD | 42 | 21 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:33:14 | 87,31 |
4 | MD | 47 | 45 | Havran Miroslav | ISCAREX Česká Třebová | 37 | 00:41:56 | 31,63 |
5 | MD | 49 | 36 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:43:22 | 22,45 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 39 | 33 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:32:17 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 26 | 47 | Bečková Lucie | Atletika Albrechtice | 81 | 00:28:33 | 108,46 |
2 | ZA | 33 | 37 | Sedláčková Miroslava | Spartak Praha 4 | 77 | 00:30:21 | 96,38 |
3 | ZA | 34 | 48 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:30:32 | 95,15 |
4 | ZA | 37 | 17 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:31:27 | 89,00 |
5 | ZA | 46 | 35 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:36:14 | 56,91 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 29 | 14 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:29:33 | 106,02 |
2 | ZB | 36 | 46 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:31:23 | 93,98 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 48 | 22 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:43:11 | 100,00 |
23.5.2024 (Čtvrtek), svátek má Vladimír
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
22.05.2024 - Výsledky závodu Memoriál Ivana Belobrada.
21.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Palici.
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
cagwe