20.6.2004, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
29.4.2012 | Prachatice - Libín | 24 |
1.5.2011 | Prachatice - Libín | 44 |
2.5.2010 | Prachatice - Libín | 37 |
3.5.2009 | Prachatice - Libín | 55 |
17.8.2008 | Prachatice - Libín | 62 |
19.8.2007 | Prachatice - Libín | 73 |
18.6.2006 | Prachatice - Libín | 48 |
12.6.2005 | Prachatice - Libín | 42 |
22.6.2003 | Prachatice - Libín | 30 |
23.6.2002 | Prachatice - Libín | 34 |
24.9.1988 | Prachatice - Libín | 30 |
27.9.1987 | Prachatice - Libín | 15 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Kresl Ladislav | 39 | 10 |
Šimurda Martin | 72 | 9 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 7 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Grabmüllerová Šárka | 69 | 6 |
Kolínek František | 56 | 6 |
Flegl Vlastimil | 53 | 5 |
Fiedler Jindřich | 75 | 5 |
Grabmueller Ivo | 62 | 5 |
Šandera Pavel | 75 | 5 |
Vagenknecht Roman | 75 | 5 |
Krčka Bohuslav | 59 | 5 |
Jirásková Bára | 91 | 5 |
Šimůnková Pavla | 77 | 4 |
Dedek Aleš | 75 | 4 |
Molhanc Karel | 50 | 4 |
Krupka Milan | 56 | 4 |
Petrou Jan | 64 | 4 |
Poduška Josef | 62 | 4 |
Kasal Václav | 60 | 4 |
Svatoš Otakar | 34 | 4 |
Piklová Alice | 73 | 4 |
Ulich Petr | 68 | 4 |
Jirásková Hanka | 89 | 4 |
Kollertová Eva | 83 | 4 |
Šimůnek Jan | 82 | 4 |
Mannlová Jana | 80 | 4 |
Hronová Božena | 54 | 4 |
Mikolášek Arnošt | 65 | 4 |
Plánek Jan | 72 | 4 |
Milesová Iva | 77 | 4 |
Les Josef | 47 | 3 |
Klíma Václav | 45 | 3 |
Kaše Jaroslav | 53 | 3 |
Soukup Petr | 65 | 3 |
Varga Tomáš | 73 | 3 |
Pechková Jana | 85 | 3 |
Ottová Radka | 66 | 3 |
Král Josef | 40 | 3 |
Pokorný Břetislav | 62 | 3 |
Stránská Adéla | 91 | 3 |
Plánek Karel | 76 | 3 |
Portyšová Lucie | 90 | 3 |
Stránský Aleš | 60 | 3 |
Šír Václav | 48 | 3 |
Zálešák František | 37 | 3 |
Hrdina Pavel | 88 | 3 |
Kříž Václav | 64 | 3 |
Gaman Jaroslav | 35 | 3 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 13 | 16 | Holec Pavel | X-AIR Ostrava | 85 | 00:31:13 | 20 |
2 | MJ | 39 | 28 | Pokorný Václav | Kokořín | 90 | 00:38:06 | 19 |
3 | MJ | 41 | 59 | Muk Jan | SK Žitná | 88 | 00:38:35 | 18 |
4 | MJ | 44 | 60 | Muk Pavel | SK Žitná | 85 | 00:39:23 | 17 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 13 | Zoubek Zdeněk | ABK Liberec | 69 | 00:26:52 | 30 |
2 | MA | 2 | 46 | Dedek Aleš | AK ASICS Kroměříž | 75 | 00:27:00 | 29 |
3 | MA | 3 | 35 | Šimurda Martin | SKI Šumava | 72 | 00:27:06 | 28 |
4 | MA | 4 | 7 | Vagenknecht Roman | Maratonstav Úpice | 75 | 00:28:02 | 27 |
5 | MA | 8 | 105 | Frelich Pavel | Sokol České Budějovice | 71 | 00:29:40 | 26 |
6 | MA | 10 | 12 | Bednarz Libor | X-AIR Ostrava | 80 | 00:30:21 | 25 |
7 | MA | 12 | 26 | Moravec Jaroslav | TJ Sokol České Budějovice | 81 | 00:31:07 | 24 |
8 | MA | 16 | 18 | Šandera Pavel | CTK Netolice | 75 | 00:32:17 | 23 |
9 | MA | 17 | 45 | Fuka Martin | TJ Chyšky | 78 | 00:32:20 | 22 |
10 | MA | 23 | 56 | Novotný Jiří | Kateřinky | 71 | 00:34:29 | 21 |
11 | MA | 25 | 15 | Škapa Marek | X-AIR Ostrava | 71 | 00:34:46 | 20 |
12 | MA | 26 | 48 | Plánek Karel | TJ Libín 1096 PT | 76 | 00:35:06 | 19 |
13 | MA | 35 | 101 | Plánek Jan | Nadační fond Lucie Hanušové | 72 | 00:37:46 | 18 |
14 | MA | 36 | 50 | Kalíšek Bořivoj | STS Chvojkovice Brod | 76 | 00:37:49 | 17 |
15 | MA | 38 | 49 | Doubek Martin | Rosomák 2 | 70 | 00:38:01 | 16 |
16 | MA | 42 | 58 | Raška Jaroslav | Imreg České Budějovice | 73 | 00:38:45 | 15 |
17 | MA | 56 | 44 | Kolek Petr | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:44:11 | 14 |
18 | MA | 60 | 14 | Kebrle Radim | X-AIR Ostrava | 76 | 00:45:56 | 13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 2 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:28:57 | 20 |
2 | MB | 6 | 17 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 00:29:21 | 19 |
3 | MB | 7 | 43 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:29:31 | 18 |
4 | MB | 11 | 10 | Krupka Milan | TJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou | 56 | 00:31:02 | 17 |
5 | MB | 15 | 103 | Grabmueller Ivo | SKI Vimperk | 62 | 00:31:48 | 16 |
6 | MB | 19 | 27 | Pokorný Břetislav | TJ Vitana Byšice | 62 | 00:32:49 | 15 |
7 | MB | 27 | 32 | Chaloupka Jiří | Orbitt Praha | 58 | 00:35:46 | 14 |
8 | MB | 51 | 29 | Mašek Roman | Novis Praha | 61 | 00:42:26 | 13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 9 | 6 | Pechek František | Maratonstav Úpice | 53 | 00:30:06 | 20 |
2 | MC | 14 | 53 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 00:31:32 | 19 |
3 | MC | 18 | 36 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:32:25 | 18 |
4 | MC | 21 | 25 | Javůrek Jiří | Jiskra Horní Maršov | 48 | 00:33:58 | 17 |
5 | MC | 22 | 4 | Černý Vladimír | HAC Praha | 52 | 00:34:17 | 16 |
6 | MC | 31 | 55 | Kadavý Jan | Jablonec nad Nisou | 47 | 00:36:52 | 15 |
7 | MC | 32 | 8 | Farář Jaroslav | Maratonstav Úpice | 50 | 00:37:09 | 14 |
8 | MC | 33 | 23 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:37:10 | 13 |
9 | MC | 46 | 33 | Vilhelm Václav | TiS VILHELM Frýdek Místek | 51 | 00:40:04 | 12 |
10 | MC | 47 | 37 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:40:08 | 11 |
11 | MC | 52 | 22 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:42:41 | 10 |
12 | MC | 61 | 47 | Molhanc Karel | KČT Nýrsko | 50 | 00:46:28 | 9 |
13 | MC | 63 | 52 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:47:26 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 30 | 19 | Marek František | TJ Červený Kostelec | 41 | 00:36:41 | 10 |
2 | MD | 34 | 3 | Hlusička Josef | TJ Liga 100 Praha | 38 | 00:37:24 | 9 |
3 | MD | 37 | 54 | Petrouš František | SK Včelná | 40 | 00:37:59 | 8 |
4 | MD | 50 | 11 | Linhart Miloš | AC Náchod | 44 | 00:42:19 | 7 |
5 | MD | 54 | 41 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:43:42 | 6 |
6 | MD | 62 | 102 | Kresl Ladislav | AC Český Krumlov | 39 | 00:47:10 | 5 |
7 | MD | 65 | 57 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:52:27 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 45 | 20 | Buchar Jan | Sport Relax Vrchlabí | 33 | 00:39:34 | 10 |
2 | ME | 64 | 40 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:47:59 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 48 | 24 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:40:15 | 10 |
2 | ŽJ | 56 | 42 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:44:11 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 29 | 31 | Loskotová Gabriela | Orbitt Praha | 75 | 00:36:34 | 10 |
2 | ZA | 40 | 38 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:38:23 | 9 |
3 | ZA | 43 | 39 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:39:01 | 8 |
4 | ZA | 55 | 30 | Popovová Martina | Maraton Club Kladno | 74 | 00:43:57 | 7 |
5 | ZA | 58 | 21 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:44:44 | 6 |
6 | ZA | 59 | 5 | Kobrlová Gabriela | Lučany nad Nisou | 76 | 00:45:14 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 20 | 104 | Grabmüllerová Šárka | SKI klub Šumava Vimperk | 69 | 00:33:06 | 10 |
2 | ZB | 28 | 1 | Kubrová Dagmar | Labe Triclub Hradec Králové | 63 | 00:35:59 | 9 |
3 | ZB | 49 | 51 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:41:35 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 24 | 9 | Paulů Blanka | Maratonstav Úpice | 54 | 00:34:44 | 10 |
2 | ŽC | 53 | 34 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:42:51 | 9 |
23.5.2024 (Čtvrtek), svátek má Vladimír
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
22.05.2024 - Výsledky závodu Memoriál Ivana Belobrada.
21.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Palici.
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
marekskapa