4.9.2004, sobota
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Krupička Miroslav | 53 | 24 |
Sadílek Ota | 46 | 22 |
Stránský Aleš | 60 | 19 |
Jirásková Eva | 64 | 18 |
Vacek Martin | 69 | 17 |
Bielčik Jindřich | 40 | 15 |
Javůrek Jiří | 48 | 15 |
Šimůnek Jan | 49 | 14 |
Křenek Miroslav | 50 | 14 |
Šimůnek Jan | 82 | 13 |
Mannlová Jana | 80 | 13 |
Šmída Oldřich | 48 | 13 |
Novotná Eva | 48 | 13 |
Svatoš Otakar | 34 | 13 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 13 |
Zdeněk Bílý | 59 | 12 |
Dostálek Petr | 67 | 12 |
Pross David | 75 | 12 |
Žák Jiří | 71 | 12 |
Pechek František | 53 | 11 |
Fajfr František | 72 | 11 |
Merta Jaroslav | 35 | 11 |
Vodička Jan | 45 | 11 |
Keprtová Miloslava | 48 | 11 |
Šalplachta Jindřich | 47 | 11 |
Špacír Ladislav | 55 | 10 |
Ožana Václav | 64 | 10 |
Tempír František | 49 | 10 |
Kalousek Jan | 41 | 10 |
Dušková Lenka | 80 | 10 |
Sadílek Václav | 50 | 10 |
Kebrle Milan | 75 | 9 |
Krupička Robert | 78 | 9 |
Šilar Tomáš | 63 | 9 |
Sejkorová Lenka | 63 | 9 |
Vacarda Vladimír | 59 | 9 |
Tučný Jan | 47 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Vítek Miroslav | 72 | 9 |
Mertová Michaela | 76 | 8 |
Hanuš Petr | 64 | 8 |
Hála Filip | 85 | 8 |
Krňávek Vojtěch | 54 | 8 |
Marek Dalimil | 60 | 8 |
Jorová Ludmila | 62 | 8 |
Kostřicová Blanka | 61 | 8 |
Hejl Radek | 72 | 8 |
Kolínek František | 56 | 8 |
Hofmanová Veronika | 78 | 8 |
Křenek Tomáš | 80 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 10 | 16 | Zapalač Martin | X-AIR Ostrava | 86 | 00:31:16 | 20 |
2 | MJ | 14 | 58 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:32:37 | 19 |
3 | MJ | 16 | 25 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:33:05 | 18 |
4 | MJ | 31 | 49 | Bartoň Eduard | SK Štíty | 85 | 00:35:45 | 17 |
5 | MJ | 35 | 50 | Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:36:11 | 16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 17 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:29:40 | 20 |
2 | MB | 9 | 22 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 00:30:54 | 19 |
3 | MB | 12 | 60 | Kašpar Zdeněk | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:32:29 | 18 |
4 | MB | 27 | 42 | Nakládal Čestmír | Sportovní gymnázium Vrbno pod Pradědem | 64 | 00:34:45 | 17 |
5 | MB | 38 | 33 | Zdeněk Bílý | MK Pardubice | 59 | 00:37:31 | 16 |
6 | MB | 39 | 64 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:37:45 | 15 |
7 | MB | 44 | 62 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:38:59 | 14 |
8 | MB | 45 | 31 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:39:17 | 13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 20 | 35 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 00:33:58 | 20 |
2 | MC | 22 | 27 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 00:34:09 | 19 |
3 | MC | 26 | 21 | Krsek Jaroslav | CTC SMC FORT Ústí nad Orlicí | 51 | 00:34:35 | 18 |
4 | MC | 28 | 12 | Šalplachta Jindřich | Fenix Jeseník | 47 | 00:35:27 | 17 |
5 | MC | 36 | 13 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:36:25 | 16 |
6 | MC | 40 | 8 | Ráb Pavel | TBH Sokol Parník | 52 | 00:38:13 | 15 |
7 | MC | 41 | 39 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:38:24 | 14 |
8 | MC | 42 | 61 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:38:41 | 13 |
9 | MC | 52 | 36 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:42:44 | 12 |
10 | MC | 57 | 41 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 00:45:19 | 11 |
11 | MC | 59 | 43 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:46:31 | 10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 33 | 40 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:35:50 | 10 |
2 | MD | 50 | 37 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:42:05 | 9 |
3 | MD | 53 | 47 | Marek Jiří | BK Vysoké Mýto | 43 | 00:43:06 | 8 |
4 | MD | 56 | 15 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:44:42 | 7 |
5 | MD | 60 | 5 | Šťastný Jaromír | TJ Liga 100 Praha | 30 | 00:50:53 | 10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 55 | 9 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:44:28 | 10 |
2 | ŽJ | 63 | 18 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:58:40 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 21 | 55 | Jančaříková Lenka | AAC Brno | 70 | 00:34:02 | 10 |
2 | ZA | 25 | 48 | Jiroušková Jana | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 79 | 00:34:30 | 9 |
3 | ZA | 30 | 53 | Hájková Renata | Maratonstav Úpice | 75 | 00:35:39 | 8 |
4 | ZA | 43 | 38 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:38:44 | 7 |
5 | ZA | 46 | 6 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:39:34 | 6 |
6 | ZA | 49 | 7 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:41:41 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 48 | 11 | Jorová Ludmila | Lanškroun | 62 | 00:41:25 | 10 |
2 | ZB | 51 | 10 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:42:22 | 9 |
3 | ZB | 58 | 46 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:45:43 | 8 |
4 | ZB | 61 | 23 | Felklová Jarmila | Salón Zdena | 60 | 00:54:43 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 54 | 65 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:44:05 | 10 |
2 | ZC | 62 | 51 | Leszkowová Ivana | MK Hlinsko | 53 | 00:57:55 | 9 |
3 | ZC | 64 | 59 | Bartoňová Marie | Štíty | 53 | 00:58:41 | 8 |
4 | ZC | 65 | 52 | Leszkowová Jaroslava | MK Hlinsko | 51 | 01:08:06 | 7 |
23.5.2024 (Čtvrtek), svátek má Vladimír
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
22.05.2024 - Výsledky závodu Memoriál Ivana Belobrada.
21.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Palici.
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.