19.10.2003, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.10.2024 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | - |
14.10.2023 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 230 |
15.10.2022 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 247 |
10.10.2021 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 260 |
18.10.2020 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | - |
13.10.2019 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 266 |
14.10.2018 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 331 |
15.10.2017 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 399 |
13.10.2012 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 234 |
15.10.2011 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 254 |
16.10.2010 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 266 |
10.10.2009 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 195 |
11.10.2008 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 198 |
13.10.2007 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 213 |
15.10.2005 | Přespolní běh lyžařů v Letohradě | 237 |
17.10.2004 | Přespolní běh lyžařů - Letohrad | 153 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Novotný Luděk | 62 | 10 |
Fajfr František | 72 | 9 |
Kalous Petr | 77 | 9 |
Bielčik Jindřich | 40 | 9 |
Mikyska Tomáš | 00 | 9 |
Moravec Martin | 84 | 9 |
Šebek Michal | 84 | 9 |
Sadílek Ota | 46 | 8 |
Kubíčková Nikita | 02 | 8 |
Sklenářová Eva | 81 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Fáberová Zuzana | 96 | 8 |
Hermann Jakub | 03 | 8 |
Stránský Aleš | 60 | 8 |
Živný Marek | 91 | 8 |
Maříková Simona | 96 | 8 |
Strnad Tomáš | 69 | 8 |
Mikysková Svatava | 03 | 7 |
Hermann Matěj | 00 | 7 |
Vinduška Petr | 93 | 7 |
Novotná Dora | 97 | 7 |
Ducháček Bedřich | 59 | 7 |
Polák Daniel | 98 | 7 |
Dušková Lenka | 80 | 7 |
Schreierová Anna | 00 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Strnad Adam | 00 | 7 |
Gregora Filip | 02 | 7 |
Sontáková Lenka | 91 | 7 |
Procházka Jakub | 96 | 7 |
Novotný Přemysl | 59 | 7 |
Hlaváček Zdeněk | 54 | 7 |
Borek Petr | 70 | 7 |
Leicht Jiří | 49 | 7 |
Krejčí Stanislav | 63 | 7 |
Kánský Petr | 00 | 7 |
Černá Kristýna | 93 | 7 |
Klaclová Šárka | 93 | 7 |
Borek Viktor | 04 | 7 |
Matyášová Jana | 65 | 7 |
Kánská Lucie | 04 | 7 |
Kavka Lukáš | 97 | 7 |
Hanuš Petr | 64 | 7 |
Exler Ondřej | 90 | 7 |
Sejkorová Lenka | 63 | 6 |
Veselý Jan | 10 | 6 |
Stránská Adéla | 91 | 6 |
Šabata Josef | 93 | 6 |
Remeš Petr | 94 | 6 |
Teplá Eliška | 99 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 1 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:02:30 | - |
2 | Ž1 | 4 | 2 | Maříková Simona | TJ Spartak Letohrad | 96 | 00:02:40 | - |
3 | Ž1 | 8 | 3 | Krchová Simona | TJ Spartak Letohrad | 96 | 00:02:54 | - |
4 | Ž1 | 10 | 4 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:59 | - |
5 | Ž1 | 11 | 5 | Stráníková Barbora | TJ Spartak Letohrad | 00:03:48 | - | |
6 | Ž1 | 12 | 6 | Richtrová Nicola | TJ Spartak Letohrad | 00:03:50 | - | |
7 | Ž1 | 14 | 7 | Adamcová Dominika | Spartak Letohrad | 99 | 00:04:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 2 | 8 | Neugebauer Tomáš | SK Žamberk | 96 | 00:02:34 | - |
2 | M1 | 3 | 9 | Karásek Jakub | TJ Spartak Letohrad | 96 | 00:02:38 | - |
3 | M1 | 5 | 10 | Kavka Lukáš | TJ Spartak Letohrad | 97 | 00:02:42 | - |
4 | M1 | 6 | 11 | Chmelíček Jordan | TJ Spartak Letohrad | 97 | 00:02:49 | - |
5 | M1 | 7 | 12 | Remeš Vojtěch | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 98 | 00:02:53 | - |
6 | M1 | 9 | 13 | Maixner Jakub | TJ Spartak Letohrad | 00:02:55 | - | |
7 | M1 | 13 | 14 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:03:55 | - |
8 | M1 | 15 | 15 | Kánský Petr | TJ Spartak Letohrad | 00 | 00:05:21 | - |
9 | M1 | 16 | 16 | Levý David | TJ Spartak Letohrad | 00 | 00:06:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 5 | 17 | Remešová Hana | PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:04:45 | - |
2 | Ž2 | 7 | 18 | Henclová Alena | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:05:01 | - |
3 | Ž2 | 9 | 19 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:05:19 | - |
4 | Ž2 | 10 | 20 | Knápková Monika | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:05:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 21 | Remeš Petr | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:04:25 | - |
2 | M2 | 2 | 22 | Vondra David | TJ Spartak Letohrad | 94 | 00:04:27 | - |
3 | M2 | 3 | 23 | Kalous Filip | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:04:35 | - |
4 | M2 | 4 | 24 | Pilnáček Radomír | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:04:43 | - |
5 | M2 | 5 | 25 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:04:45 | - |
6 | M2 | 8 | 26 | Laňka František | TJ Spartak Letohrad | 94 | 00:05:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 7 | 66 | Šachová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:09:54 | - |
2 | ŽM | 8 | 67 | Havlová Michaela | TJ Spartak Letohrad | 91 | 00:09:59 | - |
3 | ŽM | 11 | 68 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:10:09 | - |
4 | ŽM | 14 | 69 | Válková Marcela | SK Žamberk | 91 | 00:10:38 | - |
5 | ŽM | 18 | 70 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:10:53 | - |
6 | ŽM | 20 | 71 | Šponarová Lucie | Sokol Žamberk | 91 | 00:11:12 | - |
7 | ŽM | 24 | 72 | Hejdušková Adriana | TJ Spartak Letohrad | 90 | 00:11:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 73 | Schejbal Oldřich | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 91 | 00:14:12 | - |
2 | MM | 2 | 74 | Exler Ondřej | TJ Spartak Letohrad | 90 | 00:14:16 | - |
3 | MM | 3 | 75 | Faltus Lukáš | TJ Spartak Letohrad | 90 | 00:14:17 | - |
4 | MM | 4 | 76 | Janeček Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:14:26 | - |
5 | MM | 5 | 77 | Kroutil Jan | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:14:29 | - |
6 | MM | 9 | 78 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:14:55 | - |
7 | MM | 12 | 79 | Marx Vít | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 91 | 00:15:15 | - |
8 | MM | 13 | 80 | Horák Tomáš | TJ Spartak Letohrad | 90 | 00:15:27 | - |
9 | MM | 16 | 81 | Ďuran Tomáš | TJ Spartak Letohrad | 91 | 00:15:39 | - |
10 | MM | 19 | 82 | Novotný Jan | TJ Spartak Letohrad | 90 | 00:16:12 | - |
11 | MM | 21 | 83 | Zatloukal Lukáš | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 90 | 00:16:31 | - |
12 | MM | 22 | 84 | Vlček Libor | TJ Spartak Letohrad | 90 | 00:16:43 | - |
13 | MM | 23 | 85 | Šembera Jiří | TJ Spartak Letohrad | 91 | 00:16:59 | - |
14 | MM | 27 | 86 | Teplý Marek | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:18:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 18 | 87 | Bartošová Simona | TJ Spartak Letohrad | 88 | 00:16:11 | - |
2 | ŽS | 29 | 88 | Černohorská Žaneta | TJ Spartak Letohrad | 89 | 00:19:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 89 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:16:27 | - |
2 | MS | 2 | 90 | Kristejn Lukáš | TJ Spartak Letohrad | 89 | 00:16:44 | - |
3 | MS | 3 | 91 | Žďárek Roman | TJ Spartak Letohrad | 88 | 00:16:49 | - |
4 | MS | 4 | 92 | Morkes Radek | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:16:58 | - |
5 | MS | 5 | 93 | Poláček Antonín | TJ Spartak Letohrad | 89 | 00:17:45 | - |
6 | MS | 6 | 94 | Zatloukal Marek | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 89 | 00:18:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 3 | 96 | Hordějčuk Václav | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 87 | 00:25:52 | - |
2 | MD | 8 | 97 | Honzák Tomáš | Žamberk | 86 | 00:27:32 | - |
3 | MD | 10 | 98 | Müller Michal | TJ Spartak Letohrad | 86 | 00:27:49 | - |
4 | MD | 12 | 99 | Vacek Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:28:16 | - |
5 | MD | 15 | 100 | Mikula Martin | TJ Spartak Letohrad | 87 | 00:30:07 | - |
6 | MD | 16 | 101 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:31:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 9 | 95 | Hlavsová Tereza | TJ Spartak Letohrad | 86 | 00:14:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 14 | 104 | Moravec Ondřej | TJ Spartak Letohrad | 84 | 00:31:05 | 104,20 |
2 | MJ | 18 | 105 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:31:58 | 98,64 |
3 | MJ | 19 | 106 | Šebek Michal | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 84 | 00:32:12 | 97,17 |
4 | MJ | 21 | 107 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:32:34 | 94,86 |
5 | MJ | 22 | 108 | Přikryl Milan | TJ Spartak Letohrad | 85 | 00:32:38 | 94,44 |
6 | MJ | 31 | 109 | Bartoň Eduard | SK Štíty | 85 | 00:34:52 | 80,37 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 141 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:24:23 | 107,46 |
2 | MB | 2 | 142 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:25:05 | 101,93 |
3 | MB | 4 | 143 | Kabrhel Zdeněk | DTC Litomyšl | 63 | 00:26:31 | 90,61 |
4 | MB | 5 | 144 | Syrovátka Miloš | TJ Autoškoda | 63 | 00:27:20 | 84,16 |
5 | MB | 6 | 145 | Strachota Jaroslav | Severka Šumperk | 56 | 00:27:23 | 83,77 |
6 | MB | 7 | 146 | Šebek Jindřich | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:27:28 | 83,11 |
7 | MB | 9 | 147 | Novotný Luděk | Žamberk | 62 | 00:27:45 | 80,87 |
8 | MB | 11 | 148 | Ehrenberger Jaroslav | TJ Spartak Letohrad | 55 | 00:27:57 | 79,29 |
9 | MB | 13 | 149 | Knápek Ladislav | ARECO Hradec Králové | 61 | 00:28:27 | 75,35 |
10 | MB | 14 | 150 | Krejčí Stanislav | Těchonín | 63 | 00:28:56 | 71,53 |
11 | MB | 17 | 151 | Kotkica Bogdan | Polsko | 00:31:48 | 48,89 | |
12 | MB | 21 | 152 | Exler Pavel | SK Žamberk | 58 | 00:36:33 | 11,38 |
13 | MB | 22 | 153 | Novotný Přemysl | Pastviny | 59 | 00:38:53 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 1 | 154 | Krsek Jaroslav | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 51 | 00:25:59 | 108,83 |
2 | MC | 2 | 155 | Strelczak Henryk | Maraton Nowa Ruda | 00:27:27 | 98,04 | |
3 | MC | 3 | 156 | Bubeníček Jiří | Porkert Skuhrov n. B. | 51 | 00:28:07 | 93,13 |
4 | MC | 4 | 157 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:28:35 | 89,70 |
5 | MC | 5 | 158 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:29:22 | 83,94 |
6 | MC | 7 | 159 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:29:38 | 81,97 |
7 | MC | 8 | 160 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:29:59 | 79,40 |
8 | MC | 10 | 161 | Stuchlík Zdeněk | ARECO Hradec Králové | 50 | 00:30:26 | 76,09 |
9 | MC | 12 | 162 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:30:48 | 73,39 |
10 | MC | 17 | 163 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:31:41 | 66,89 |
11 | MC | 28 | 164 | Novotný Jiří | TJ Spartak Letohrad | 45 | 00:34:08 | 48,87 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 18 | 165 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:33:34 | 102,77 |
2 | MD | 19 | 166 | Marek Jiří | BK Vysoké Mýto | 43 | 00:34:13 | 98,96 |
3 | MD | 20 | 167 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:34:20 | 98,27 |
4 | MD | 23 | 168 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:40:19 | 63,11 |
5 | MD | 24 | 169 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:45:06 | 35,01 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 7 | 102 | Dušková Lada | TJ Spartak Letohrad | 85 | 00:14:52 | 112,34 |
2 | ŽJ | 15 | 103 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:15:38 | 102,66 |
3 | ŽJ | 24 | 73 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:17:02 | 84,99 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 6 | 110 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:14:43 | 102,39 |
2 | ZA | 8 | 111 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:14:54 | 99,93 |
3 | ZA | 11 | 112 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:15:04 | 97,69 |
4 | ZA | 14 | 113 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:15:33 | 91,20 |
5 | ZA | 17 | 114 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:16:05 | 84,04 |
6 | ZA | 28 | 115 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:18:33 | 50,91 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 20 | 116 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:16:22 | 107,33 |
2 | ZB | 25 | 117 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:17:08 | 98,30 |
3 | ZB | 26 | 118 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:17:28 | 94,38 |
4 | ZB | 30 | 119 | Hlavová Soňa | PORKERT Skuhrov n. B. | 57 | 00:21:34 | 46,11 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 1 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:02:30 | - |
1 | M1 | 2 | 8 | Neugebauer Tomáš | SK Žamberk | 96 | 00:02:34 | - |
2 | M1 | 3 | 9 | Karásek Jakub | TJ Spartak Letohrad | 96 | 00:02:38 | - |
2 | Ž1 | 4 | 2 | Maříková Simona | TJ Spartak Letohrad | 96 | 00:02:40 | - |
3 | M1 | 5 | 10 | Kavka Lukáš | TJ Spartak Letohrad | 97 | 00:02:42 | - |
4 | M1 | 6 | 11 | Chmelíček Jordan | TJ Spartak Letohrad | 97 | 00:02:49 | - |
5 | M1 | 7 | 12 | Remeš Vojtěch | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 98 | 00:02:53 | - |
3 | Ž1 | 8 | 3 | Krchová Simona | TJ Spartak Letohrad | 96 | 00:02:54 | - |
6 | M1 | 9 | 13 | Maixner Jakub | TJ Spartak Letohrad | 00:02:55 | - | |
4 | Ž1 | 10 | 4 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:59 | - |
5 | Ž1 | 11 | 5 | Stráníková Barbora | TJ Spartak Letohrad | 00:03:48 | - | |
6 | Ž1 | 12 | 6 | Richtrová Nicola | TJ Spartak Letohrad | 00:03:50 | - | |
7 | M1 | 13 | 14 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:03:55 | - |
7 | Ž1 | 14 | 7 | Adamcová Dominika | Spartak Letohrad | 99 | 00:04:07 | - |
8 | M1 | 15 | 15 | Kánský Petr | TJ Spartak Letohrad | 00 | 00:05:21 | - |
9 | M1 | 16 | 16 | Levý David | TJ Spartak Letohrad | 00 | 00:06:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 21 | Remeš Petr | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:04:25 | - |
2 | M2 | 2 | 22 | Vondra David | TJ Spartak Letohrad | 94 | 00:04:27 | - |
3 | M2 | 3 | 23 | Kalous Filip | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:04:35 | - |
4 | M2 | 4 | 24 | Pilnáček Radomír | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:04:43 | - |
5 | M2 | 5 | 25 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:04:45 | - |
1 | Ž2 | 5 | 17 | Remešová Hana | PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:04:45 | - |
2 | Ž2 | 7 | 18 | Henclová Alena | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:05:01 | - |
6 | M2 | 8 | 26 | Laňka František | TJ Spartak Letohrad | 94 | 00:05:16 | - |
3 | Ž2 | 9 | 19 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:05:19 | - |
4 | Ž2 | 10 | 20 | Knápková Monika | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 94 | 00:05:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 89 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:16:27 | - |
2 | MS | 2 | 90 | Kristejn Lukáš | TJ Spartak Letohrad | 89 | 00:16:44 | - |
3 | MS | 3 | 91 | Žďárek Roman | TJ Spartak Letohrad | 88 | 00:16:49 | - |
4 | MS | 4 | 92 | Morkes Radek | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:16:58 | - |
5 | MS | 5 | 93 | Poláček Antonín | TJ Spartak Letohrad | 89 | 00:17:45 | - |
6 | MS | 6 | 94 | Zatloukal Marek | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 89 | 00:18:43 | - |
8.6.2024 (sobota), svátek má Medard
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
06.06.2024 - Propozice závodu Sádecká pila.
04.06.2024 - Výsledky závodu Nekořský kros.
03.06.2024 - Výsledky závodu Běh dobroučským krajem.
03.06.2024 - Propozice závodu Přespolní běh z Dlouhé Třebové na Andrlák a zpět.
02.06.2024 - Fotogalerie Nekořský kros.
02.06.2024 - Fotogalerie Běh dobroučským krajem.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.