17.8.2013, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.5.2018 | Velká cena Zadova, kvalifikace na ME | 60 |
27.5.2017 | VC Zadova, MČR veteránů | 80 |
21.5.2016 | VC Zadova v běhu do vrchu | 21 |
6.6.2015 | Velká cena Zadova | 34 |
7.6.2014 | Velká cena Zadova - kvalifikace na ME | 66 |
30.4.2011 | Velká cena Zadova | 46 |
2.5.2009 | Velká cena Zadova | 62 |
18.8.2007 | Velká cena Zadova, kvalifikace MS | 119 |
19.6.2004 | Velká cena Zadova, MČR veteránů | 122 |
24.6.2000 | Velká Cena Zadova | 55 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vraštilová Miloslava | 56 | 9 |
Šimurda Martin | 72 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Turek Martin | 80 | 6 |
Pechek František | 53 | 5 |
Valíček Radek | 74 | 5 |
Valíček Václav | 50 | 5 |
Les Josef | 47 | 5 |
Dokulilová Ludmila | 62 | 5 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 4 |
Jelínek Karel | 51 | 4 |
Milesová Iva | 77 | 4 |
Paulů Blanka | 54 | 4 |
Žák Jiří | 71 | 4 |
Vacarda Vladimír | 59 | 4 |
Šimůnek Jan | 49 | 4 |
Vaněk Petr | 61 | 4 |
Černý Vladimír | 52 | 4 |
Stránský Aleš | 60 | 4 |
Stránská Adéla | 91 | 3 |
Ulich Petr | 68 | 3 |
Herda Jan | 83 | 3 |
Rus Zdeněk | 52 | 3 |
Kovář Jáchym | 96 | 3 |
Stránská Michaela | 97 | 3 |
Metelka Josef | 44 | 3 |
Pechek Petr | 83 | 3 |
Westrmaier Jiří | 53 | 3 |
Neubauer Ludvík | 49 | 3 |
Jančaříková Lenka | 70 | 3 |
Sekyrová Ivana | 71 | 3 |
Farář Jaroslav | 50 | 3 |
Pavlišta Vít | 85 | 3 |
Janů Jan | 93 | 3 |
Metelková Táňa | 72 | 3 |
Petrou Jan | 64 | 3 |
Řehoř František | 70 | 3 |
Janový Petr | 45 | 3 |
Lichý Tomáš | 94 | 3 |
Fričková Pavla | 82 | 3 |
Flegl Vlastimil | 53 | 3 |
Plecháček Jiří | 44 | 3 |
Pechková Šárka | 56 | 3 |
Jirásková Bára | 91 | 3 |
Vanta Josef | 62 | 3 |
Friček Martin | 79 | 3 |
Voják Jiří | 88 | 3 |
Šatra Alois | 58 | 3 |
Tischler Josef | 00 | 3 |
Šír Václav | 48 | 3 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 18 | Havlíček Josef | T. J. Sokol České Budějovice | 94 | 00:40:09 | 105 |
2 | MJ | 2 | 43 | Sádlo Dominik | SK Nové Město nad Metují | 95 | 00:40:17 | 93 |
3 | MJ | 3 | 12 | Lichý Tomáš | TJ TŽ Třinec | 94 | 00:40:21 | 81 |
4 | MJ | 4 | 45 | Kubec Dominik | SKP Hvězda Pardubice | 96 | 00:40:26 | 72 |
5 | MJ | 5 | 46 | Kovář Jáchym | TJ Jiskra Litomyšl | 96 | 00:41:07 | 66 |
6 | MJ | 6 | 32 | Schneider Vojtěch | SSK Vítkovice | 94 | 00:42:34 | 60 |
7 | MJ | 7 | 44 | Štoček Fabián | Dartmouth ski team | 94 | 00:42:55 | 57 |
8 | MJ | 8 | 58 | Černohorský Marek | JBCN Ski klub Jablonec | 96 | 00:43:46 | 54 |
9 | MJ | 12 | 28 | Mach Nikolaos | TJ Dukla Praha | 95 | 00:44:48 | 51 |
- | MJ | - | 48 | Pinkas Michal | AO Slávia Havířov | 94 | DNF | - |
- | MJ | - | 8 | Pomezný Lukáš | Atletika Písek | 94 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 13 | 35 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 00:59:58 | 105 |
2 | MB | 15 | 80 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 01:01:29 | 93 |
3 | MB | 19 | 68 | Rajnoch Edvard | 1.Běžecký Jablunkov | 66 | 01:07:33 | 81 |
4 | MB | 22 | 81 | Teringl Radek | TJ OB České Budějovice | 65 | 01:11:38 | 72 |
5 | MB | 23 | 70 | Lichý Dušan | Splašení Goroli | 67 | 01:12:49 | 66 |
- | MB | - | 17 | Kraus Jiří | AČR | 73 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 10 | 73 | Filingr Čeněk | BK F-C Kadaň | 61 | 00:44:41 | 105 |
2 | MC | 15 | 42 | Vaněk Petr | AC Praha | 61 | 00:45:50 | 93 |
3 | MC | 18 | 52 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:48:40 | 81 |
4 | MC | 21 | 78 | Šatra Alois | Tatran Velké Hydčice | 58 | 00:50:25 | 72 |
5 | MC | 22 | 75 | Vanta Josef | SK Hronov | 62 | 00:50:36 | 66 |
6 | MC | 23 | 31 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:50:50 | 60 |
7 | MC | 24 | 65 | Štoček Michal | Jilemnice | 60 | 00:52:36 | 57 |
8 | MC | 29 | 77 | Brabec Miroslav | Interceramica Rokycany | 56 | 01:01:51 | 54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 20 | 37 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 00:50:09 | 105 |
2 | MD | 25 | 30 | Rus Zdeněk | KČT Nýrsko | 52 | 00:54:43 | 93 |
3 | MD | 26 | 1 | Královec Jiří | Mílaři Domažlice | 51 | 00:57:17 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 14 | 25 | Miles Jiří | Praha | 42 | 00:35:44 | 105 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 1 | 13 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:23:34 | 105 |
2 | ZJ | 2 | 15 | Hinterholzingerová Jana | Mílaři Domažlice | 94 | 00:24:12 | 93 |
3 | ZJ | 3 | 59 | Suchá Petra | JBCN Ski klub Jablonec | 99 | 00:26:24 | 81 |
4 | ZJ | 4 | 60 | Paldusová Kristýna | JBCN Ski klub Jablonec | 97 | 00:26:59 | 72 |
5 | ZJ | 5 | 20 | Franková Aneta | T. J. Sokol České Budějovice | 96 | 00:27:01 | 66 |
6 | ZJ | 6 | 55 | Svobodová Lucie | AK Most | 96 | 00:27:02 | 60 |
7 | ZJ | 9 | 64 | Daverná Karolína | Ski klub Šumava | 97 | 00:28:03 | 57 |
- | ZJ | - | 14 | Půčková Olga | AK Olymp Brno | 94 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 9 | 7 | Havlová Pavla | PSK Olymp Praha | 82 | 00:44:39 | 105 |
2 | ZA | 11 | 26 | Zahálková Pavla | AK ŠKODA Plzeň - Salomon team | 89 | 00:44:42 | 93 |
3 | ZA | 17 | 10 | Gregorová Kamila | AC TEPO Kladno | 81 | 00:47:57 | 81 |
4 | ZA | 19 | 71 | Gerychová Michaela | TJ Dvůr Králové nad Labem | 82 | 00:49:16 | 72 |
5 | ZA | 28 | 67 | Trojanová Anežka | ČKS SKI Jilemnice | 92 | 00:58:14 | 66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 13 | 24 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 00:45:23 | 105 |
2 | ZB | 14 | 23 | Milesová Iva | PSK Olymp Praha | 77 | 00:45:29 | 93 |
3 | ZB | 16 | 29 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:46:47 | 81 |
4 | ZB | 27 | 74 | Kabilová Martina | ACES Team Karlovy Vary | 69 | 00:58:07 | 72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 7 | 47 | Dokulilová Ludmila | Pošta Stachy | 62 | 00:27:25 | 105 |
2 | ZC | 8 | 76 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 00:28:01 | 93 |
3 | ZC | 11 | 61 | Zahálková Jindra | KB Chlumčany | 61 | 00:28:55 | 81 |
4 | ZC | 12 | 53 | Klampflová Eva | Vrchaři Vrchlabí | 64 | 00:30:44 | 72 |
5 | ZC | 15 | 69 | Rajnochová Jana | Smilovice | 67 | 00:36:24 | 66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 10 | 38 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:28:45 | 105 |
2 | ZD | 13 | 22 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:34:08 | 93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 1 | 13 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:23:34 | 105 |
2 | ZJ | 2 | 15 | Hinterholzingerová Jana | Mílaři Domažlice | 94 | 00:24:12 | 93 |
3 | ZJ | 3 | 59 | Suchá Petra | JBCN Ski klub Jablonec | 99 | 00:26:24 | 81 |
4 | ZJ | 4 | 60 | Paldusová Kristýna | JBCN Ski klub Jablonec | 97 | 00:26:59 | 72 |
5 | ZJ | 5 | 20 | Franková Aneta | T. J. Sokol České Budějovice | 96 | 00:27:01 | 66 |
6 | ZJ | 6 | 55 | Svobodová Lucie | AK Most | 96 | 00:27:02 | 60 |
1 | ZC | 7 | 47 | Dokulilová Ludmila | Pošta Stachy | 62 | 00:27:25 | 105 |
2 | ZC | 8 | 76 | Jirásková Eva | Lanškroun | 64 | 00:28:01 | 93 |
7 | ZJ | 9 | 64 | Daverná Karolína | Ski klub Šumava | 97 | 00:28:03 | 57 |
1 | ZD | 10 | 38 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:28:45 | 105 |
3 | ZC | 11 | 61 | Zahálková Jindra | KB Chlumčany | 61 | 00:28:55 | 81 |
4 | ZC | 12 | 53 | Klampflová Eva | Vrchaři Vrchlabí | 64 | 00:30:44 | 72 |
2 | ZD | 13 | 22 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:34:08 | 93 |
1 | ME | 14 | 25 | Miles Jiří | Praha | 42 | 00:35:44 | 105 |
5 | ZC | 15 | 69 | Rajnochová Jana | Smilovice | 67 | 00:36:24 | 66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 9 | 7 | Havlová Pavla | PSK Olymp Praha | 82 | 00:44:39 | 105 |
2 | ZA | 11 | 26 | Zahálková Pavla | AK ŠKODA Plzeň - Salomon team | 89 | 00:44:42 | 93 |
3 | ZB | 13 | 24 | Metelková Táňa | TJ Sokol Hradec Králové | 72 | 00:45:23 | 81 |
4 | ZB | 14 | 23 | Milesová Iva | PSK Olymp Praha | 77 | 00:45:29 | 72 |
5 | ZB | 16 | 29 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:46:47 | 66 |
6 | ZA | 17 | 10 | Gregorová Kamila | AC TEPO Kladno | 81 | 00:47:57 | 60 |
7 | ZA | 19 | 71 | Gerychová Michaela | TJ Dvůr Králové nad Labem | 82 | 00:49:16 | 57 |
8 | ZB | 27 | 74 | Kabilová Martina | ACES Team Karlovy Vary | 69 | 00:58:07 | 54 |
9 | ZA | 28 | 67 | Trojanová Anežka | ČKS SKI Jilemnice | 92 | 00:58:14 | 51 |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.
23.5.2024 (Čtvrtek), svátek má Vladimír
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
22.05.2024 - Výsledky závodu Memoriál Ivana Belobrada.
21.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Palici.
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.