5.6.2013, středa
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
15.5.2024 | 3. Pekelný kilometr | 132 |
31.5.2023 | 3. Pekelný kilometr | 112 |
1.6.2022 | 3. Pekelný kilometr | 125 |
2.6.2021 | 3. Pekelný kilometr | - |
3.6.2020 | 3. Pekelný kilometr | - |
5.6.2019 | 3. Pekelný kilometr | 133 |
30.5.2018 | 3. Pekelný kilometr | 93 |
31.5.2017 | 3. Pekelný kilometr | 130 |
1.6.2016 | 3. Pekelný kilometr | 141 |
3.6.2015 | 3. Pekelný kilometr | 108 |
18.6.2014 | 3. Pekelný kilometr | 114 |
6.6.2012 | 3. Pekelný kilometr | 149 |
1.6.2011 | 3. Pekelný kilometr | 98 |
2.6.2010 | 3. Pekelný kilometr | 71 |
17.6.2009 | 3. Pekelný kilometr | 91 |
2.7.2008 | 3. Pekelný kilometr | 70 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sadílek Ota | 46 | 14 |
Sejkorová Lenka | 63 | 14 |
Šimůnková Pavla | 77 | 12 |
Šimůnek Jan | 82 | 11 |
Kostřicová Blanka | 61 | 11 |
Borek Viktor | 04 | 11 |
Matyášová Jana | 65 | 10 |
Borek Petr | 70 | 10 |
Kubišta Oto | 53 | 10 |
Vacek Martin | 69 | 9 |
Stránský Aleš | 60 | 9 |
Buriánek Roman | 65 | 9 |
Pilgr Luděk | 76 | 8 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 8 |
Pocsai Sándor | 70 | 8 |
Serbousková Sára | 04 | 8 |
Šimůnek Jan | 03 | 8 |
Červ Miloslav | 50 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Černá Markéta | 70 | 7 |
Šimůnková Zdena | 58 | 7 |
Šafář Jaroslav | 51 | 7 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 7 |
Borková Agáta | 02 | 7 |
Bureš Josef | 06 | 7 |
Hanik Maxim | 07 | 7 |
Grätz Luděk | 58 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 6 |
Pávek Jiří | 69 | 6 |
Bielčik Jindřich | 40 | 6 |
Kalous Petr | 77 | 6 |
Sucháčková Karolína | 08 | 6 |
Stránská Adéla | 91 | 6 |
Lánová Aneta | 07 | 6 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 6 |
Gregora Jan | 00 | 6 |
Dejdarová Tereza | 10 | 6 |
Gregorová Monika | 00 | 6 |
Gregora Filip | 02 | 6 |
Flídr Nikolas | 14 | 6 |
Burešová Markéta | 04 | 5 |
Šimůnek Jan | 49 | 5 |
Ráb Pavel | 52 | 5 |
Adamec Lukáš | 87 | 5 |
Vebr Dominik | 03 | 5 |
Čejková Klára | 08 | 5 |
Kačerovský Michal | 98 | 5 |
Turek Martin | 80 | 5 |
Pirkl Vít | 10 | 5 |
Krátká Hana | 95 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C1 | 1 | 13 | Mlynář Marek | Orel Dolní Dobrouč | 07 | 00:00:31 | - |
2 | C1 | 2 | 1 | Bureš Josef | Česká Třebová - Brázdov | 06 | 00:00:36 | - |
3 | C1 | 3 | 7 | Kumpošt Radovan | Čtyřka Česká Třebová | 08 | 00:00:36 | - |
4 | C1 | 7 | 6 | Janeček Roman | SKI Klub Česká Třebová | 06 | 00:00:41 | - |
5 | C1 | 8 | 4 | Vávra Jan | Peklák team | 07 | 00:00:45 | - |
6 | C1 | 10 | 3 | Kyncl Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:01:12 | - |
7 | C1 | 15 | 5 | Janeček Martin | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:01:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 4 | 2 | Vetchá Rozálie | ACTIVITY Lanškroun | 07 | 00:00:39 | - |
2 | D1 | 5 | 15 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:00:40 | - |
3 | D1 | 6 | 10 | Marholdová Aneta | Horní Jelení | 07 | 00:00:41 | - |
4 | D1 | 9 | 11 | Zemanová Tereza | BHLT | 07 | 00:00:46 | - |
5 | D1 | 11 | 14 | Preislerová Agáta Nela | ISCAREX Česká Třebová | 09 | 00:01:18 | - |
6 | D1 | 12 | 9 | Sucháčková Karolína | Česká Třebová | 08 | 00:01:22 | - |
7 | D1 | 13 | 8 | Dejdarová Tereza | Česká Třebová | 10 | 00:01:27 | - |
8 | D1 | 14 | 12 | Simonová Kristýna | - | 09 | 00:01:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 6 | 3 | Lepša Filip | 1. FC Rejlov Česká Třebová | 05 | 00:01:38 | - |
2 | M1 | 7 | 15 | Gregor Jan | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:41 | - |
3 | M1 | 8 | 17 | Polášek Matěj | FK Česká Třebová | 04 | 00:01:41 | - |
4 | M1 | 9 | 6 | Vetchý Kryštof | Activity Lanškroun | 04 | 00:01:42 | - |
5 | M1 | 11 | 2 | Hruška Vladislav | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:46 | - |
6 | M1 | 13 | 13 | Borek Viktor | Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:01:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 1 | 10 | Serbousková Sára | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:24 | - |
2 | Z1 | 2 | 1 | Burešová Markéta | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:29 | - |
3 | Z1 | 12 | 8 | Gregorová Michaela | Activity Lanškroun | 04 | 00:01:46 | - |
4 | Z1 | 15 | 7 | Kumpoštová Andrea | Čtyřka Česká Třebová | 05 | 00:02:00 | - |
5 | Z1 | 17 | 11 | Smoláková Rita | Rybníky Lanškroun | 05 | 00:02:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 3 | 16 | Vebr Dominik | SKI Klub Česká Třebová | 03 | 00:01:34 | - |
2 | M2 | 5 | 9 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:01:35 | - |
3 | M2 | 10 | 5 | Chlup Ondřej | Activity Lanškroun | 03 | 00:01:44 | - |
4 | M2 | 16 | 12 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 4 | 4 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:01:34 | - |
2 | Z2 | 14 | 14 | Borková Agáta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:01:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 7 | 2 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:30 | - |
2 | M3 | 9 | 1 | Pavlas Ladislav | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:40 | - |
3 | M3 | 12 | 5 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:04:04 | - |
4 | M3 | 14 | 14 | Olbrich Martin | SKI Klub Česká Třebová | 00 | 00:04:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 13 | 3 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:04:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 12 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 98 | 00:02:35 | - |
2 | M4 | 2 | 13 | Mlynář Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:02:45 | - |
3 | M4 | 3 | 11 | Svatoš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:03:00 | - |
4 | M4 | 4 | 6 | Vebr Patrik | Vencl Team Ústí nad Orlicí | 98 | 00:03:08 | - |
5 | M4 | 5 | 7 | Němec Jaroslav | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 99 | 00:03:26 | - |
6 | M4 | 6 | 4 | Gregora Jakub | Activity Lanškroun | 98 | 00:03:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 8 | 9 | Hypešová Natálie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:03:40 | - |
2 | Z4 | 10 | 8 | Suchánková Nikol | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:03:45 | - |
3 | Z4 | 11 | 10 | Truhlářová Lucie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:04:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 18 | 7 | Pavlas Jan | Activity Lanškroun | 96 | 00:06:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 48 | 51 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:09:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 28 | Cink Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:05:11 | - |
2 | MA | 2 | 46 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:05:26 | - |
3 | MA | 4 | 11 | Vetchý Radim | Activity Lanškroun | 75 | 00:05:41 | - |
4 | MA | 6 | 22 | Turek Martin | Žakis Team | 80 | 00:06:00 | - |
5 | MA | 8 | 45 | Kučera Ladislav | - | 76 | 00:06:06 | - |
6 | MA | 9 | 2 | Tlapák Jaroslav | Hokejbal Česká Třebová | 87 | 00:06:07 | - |
7 | MA | 11 | 33 | Radiměřský Karel | Atletika Polička | 87 | 00:06:13 | - |
8 | MA | 14 | 57 | Kochánek Petr | JZD Česká Třebová | 87 | 00:06:31 | - |
9 | MA | 15 | 20 | Krunčík Pavel | SKI Skuhrov nad Bělou | 85 | 00:06:32 | - |
10 | MA | 17 | 39 | Pirkl Martin | HORO Česká Třebová | 88 | 00:06:40 | - |
11 | MA | 20 | 55 | Elčkner Martin | JZD | 86 | 00:06:54 | - |
12 | MA | 23 | 54 | Kolář Michal | JZD | 86 | 00:07:17 | - |
13 | MA | 24 | 17 | Marhold Luboš | Horní Jelení | 77 | 00:07:18 | - |
14 | MA | 31 | 1 | Kyncl Tomáš | Česká Třebová | 80 | 00:07:35 | - |
15 | MA | 35 | 15 | Číž Ondřej | Jen Blbni | 83 | 00:07:43 | - |
16 | MA | 40 | 13 | Vebr Michal | Česká Třebová | 78 | 00:08:38 | - |
17 | MA | 42 | 36 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:08:39 | - |
18 | MA | 50 | 38 | Zeman Břetislav | BHLT | 75 | 00:09:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 43 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:05:35 | - |
2 | MB | 5 | 30 | Macháček Petr | SPORT Bárt Ústí nad Orlicí | 72 | 00:05:54 | - |
3 | MB | 7 | 27 | Pocsai Sándor | Čerti Kunčina | 70 | 00:06:02 | - |
4 | MB | 10 | 9 | Pávek Jiří | Peklák team | 69 | 00:06:09 | - |
5 | MB | 19 | 34 | Doucha Jiří | Hvězda SKP Pardubice | 71 | 00:06:42 | - |
6 | MB | 21 | 23 | Bumbálek Jiří | BC Česká Třebová | 69 | 00:07:05 | - |
7 | MB | 28 | 49 | Kalous Tomáš | Žamberk | 64 | 00:07:29 | - |
8 | MB | 29 | 35 | Borek Martin | ZAPPA Česká Třebová | 72 | 00:07:32 | - |
9 | MB | 30 | 52 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 00:07:34 | - |
10 | MB | 32 | 44 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 69 | 00:07:42 | - |
11 | MB | 37 | 24 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:08:10 | - |
12 | MB | 41 | 18 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:08:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 13 | 42 | Orlich Petr | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 00:06:26 | - |
2 | MC | 16 | 32 | Martinák Jiří | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 60 | 00:06:34 | - |
3 | MC | 22 | 50 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:07:15 | - |
4 | MC | 33 | 37 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:07:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 27 | 25 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:07:23 | - |
2 | MD | 38 | 19 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 00:08:17 | - |
3 | MD | 43 | 21 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:08:42 | - |
4 | MD | 44 | 8 | Volf Břetislav | Activity Lanškroun | 52 | 00:08:45 | - |
5 | MD | 53 | 14 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:10:13 | - |
6 | MD | 55 | 3 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:11:12 | - |
7 | MD | 58 | 12 | Wendlig Miroslav | Luková | 53 | 00:13:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 49 | 26 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:09:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 12 | 40 | Jiroušková Jana | RCR Bike Team Česká Třebová | 79 | 00:06:19 | - |
2 | ZA | 36 | 6 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:08:04 | - |
3 | ZA | 45 | 16 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:09:10 | - |
4 | ZA | 47 | 48 | Kalousová Alena | Žamberk | 80 | 00:09:42 | - |
5 | ZA | 51 | 56 | Benešová Marcela | JZD Česká Třebová | 84 | 00:10:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 25 | 41 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:07:19 | - |
2 | ZB | 34 | 53 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:07:43 | - |
3 | ZB | 46 | 10 | Hrušková Darina | Česká Třebová | 75 | 00:09:16 | - |
4 | ZB | 54 | 4 | Herclíková Jaroslava | Česká Třebová | 72 | 00:10:34 | - |
5 | ZB | 57 | 58 | Horáčková Pavla | AC Moravská Slavia Brno | 77 | 00:11:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 26 | 47 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:07:21 | - |
2 | ZC | 39 | 5 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:08:28 | - |
3 | ZC | 56 | 29 | Kostřicová Blanka | Česká Třebová | 61 | 00:11:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 52 | 31 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:10:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C1 | 1 | 13 | Mlynář Marek | Orel Dolní Dobrouč | 07 | 00:00:31 | - |
2 | C1 | 2 | 1 | Bureš Josef | Česká Třebová - Brázdov | 06 | 00:00:36 | - |
3 | C1 | 3 | 7 | Kumpošt Radovan | Čtyřka Česká Třebová | 08 | 00:00:36 | - |
1 | D1 | 4 | 2 | Vetchá Rozálie | ACTIVITY Lanškroun | 07 | 00:00:39 | - |
2 | D1 | 5 | 15 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:00:40 | - |
3 | D1 | 6 | 10 | Marholdová Aneta | Horní Jelení | 07 | 00:00:41 | - |
4 | C1 | 7 | 6 | Janeček Roman | SKI Klub Česká Třebová | 06 | 00:00:41 | - |
5 | C1 | 8 | 4 | Vávra Jan | Peklák team | 07 | 00:00:45 | - |
4 | D1 | 9 | 11 | Zemanová Tereza | BHLT | 07 | 00:00:46 | - |
6 | C1 | 10 | 3 | Kyncl Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:01:12 | - |
5 | D1 | 11 | 14 | Preislerová Agáta Nela | ISCAREX Česká Třebová | 09 | 00:01:18 | - |
6 | D1 | 12 | 9 | Sucháčková Karolína | Česká Třebová | 08 | 00:01:22 | - |
7 | D1 | 13 | 8 | Dejdarová Tereza | Česká Třebová | 10 | 00:01:27 | - |
8 | D1 | 14 | 12 | Simonová Kristýna | - | 09 | 00:01:28 | - |
7 | C1 | 15 | 5 | Janeček Martin | SKI Klub Česká Třebová | 09 | 00:01:29 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 1 | 10 | Serbousková Sára | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:24 | - |
2 | Z1 | 2 | 1 | Burešová Markéta | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:29 | - |
1 | M2 | 3 | 16 | Vebr Dominik | SKI Klub Česká Třebová | 03 | 00:01:34 | - |
1 | Z2 | 4 | 4 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:01:34 | - |
2 | M2 | 5 | 9 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:01:35 | - |
1 | M1 | 6 | 3 | Lepša Filip | 1. FC Rejlov Česká Třebová | 05 | 00:01:38 | - |
2 | M1 | 7 | 15 | Gregor Jan | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:41 | - |
3 | M1 | 8 | 17 | Polášek Matěj | FK Česká Třebová | 04 | 00:01:41 | - |
4 | M1 | 9 | 6 | Vetchý Kryštof | Activity Lanškroun | 04 | 00:01:42 | - |
3 | M2 | 10 | 5 | Chlup Ondřej | Activity Lanškroun | 03 | 00:01:44 | - |
5 | M1 | 11 | 2 | Hruška Vladislav | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:01:46 | - |
3 | Z1 | 12 | 8 | Gregorová Michaela | Activity Lanškroun | 04 | 00:01:46 | - |
6 | M1 | 13 | 13 | Borek Viktor | Spartak OEZ Letohrad | 04 | 00:01:54 | - |
2 | Z2 | 14 | 14 | Borková Agáta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:01:55 | - |
4 | Z1 | 15 | 7 | Kumpoštová Andrea | Čtyřka Česká Třebová | 05 | 00:02:00 | - |
4 | M2 | 16 | 12 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:03 | - |
5 | Z1 | 17 | 11 | Smoláková Rita | Rybníky Lanškroun | 05 | 00:02:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 12 | Kačerovský Michal | Activity Lanškroun | 98 | 00:02:35 | - |
2 | M4 | 2 | 13 | Mlynář Vojtěch | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:02:45 | - |
3 | M4 | 3 | 11 | Svatoš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 98 | 00:03:00 | - |
4 | M4 | 4 | 6 | Vebr Patrik | Vencl Team Ústí nad Orlicí | 98 | 00:03:08 | - |
5 | M4 | 5 | 7 | Němec Jaroslav | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 99 | 00:03:26 | - |
6 | M4 | 6 | 4 | Gregora Jakub | Activity Lanškroun | 98 | 00:03:27 | - |
1 | M3 | 7 | 2 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:30 | - |
1 | Z4 | 8 | 9 | Hypešová Natálie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:03:40 | - |
2 | M3 | 9 | 1 | Pavlas Ladislav | Activity Lanškroun | 00 | 00:03:40 | - |
2 | Z4 | 10 | 8 | Suchánková Nikol | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:03:45 | - |
3 | Z4 | 11 | 10 | Truhlářová Lucie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:04:01 | - |
3 | M3 | 12 | 5 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:04:04 | - |
1 | Z3 | 13 | 3 | Gregorová Monika | Activity Lanškroun | 00 | 00:04:19 | - |
4 | M3 | 14 | 14 | Olbrich Martin | SKI Klub Česká Třebová | 00 | 00:04:27 | - |
23.5.2024 (Čtvrtek), svátek má Vladimír
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
22.05.2024 - Výsledky závodu Memoriál Ivana Belobrada.
21.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Palici.
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.