15.5.2011, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.5.2024 | Běh Choceňskými sady | 185 |
14.5.2023 | Běh Choceňskými sady | 204 |
15.5.2022 | Běh choceňskými sady | 173 |
16.5.2021 | Běh Choceňskými sady | - |
10.5.2020 | Běh Choceňskými sady | - |
12.5.2019 | Běh Choceňskými sady | 151 |
13.5.2018 | Běh Choceňskými sady | 254 |
14.5.2017 | Běh Choceňskými sady | 228 |
15.5.2016 | Běh Choceňskými sady | 241 |
10.5.2015 | Běh Choceňskými sady | 207 |
11.5.2014 | Běh Choceňskými sady | 235 |
12.5.2013 | Běh Choceňskými sady | 204 |
13.5.2012 | Běh Choceňskými sady | 208 |
16.5.2010 | Běh Choceňskými sady | 203 |
10.5.2009 | Běh Choceňskými sady | 234 |
11.5.2008 | Běh Choceňskými sady | 224 |
13.5.2007 | Běh Choceňskými sady | 193 |
14.5.2006 | Běh Choceňskými sady | 163 |
15.5.2005 | Běh Choceňskými sady | 204 |
16.5.2004 | Běh Choceňskými sady | 70 |
11.5.2003 | Běh choceňskými sady, 26. ročník | 83 |
12.5.2002 | Běh choceňskými sady | 83 |
13.5.2001 | 14. ročník, Běh choceňskými sady | 164 |
14.5.2000 | Běh choceňskými sady, XXII. ročník | 128 |
15.5.1999 | Běh choceňskými sady, 22.ročník | 131 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Myšák Milan | 66 | 17 |
Nechvíl Petr | 91 | 16 |
Hübl Radek | 88 | 16 |
Hejzlar Martin | 02 | 15 |
Hanuš Petr | 64 | 13 |
Řemínek Matěj | 86 | 13 |
Razým Jan | 57 | 12 |
Brychta Jakub | 08 | 12 |
Borovec Alexandr | 76 | 12 |
Šedová Tereza | 03 | 12 |
Hejzlar David | 06 | 12 |
Smoláková Alexandra | 98 | 12 |
Šlajs Tomáš | 60 | 12 |
Ožana Václav | 64 | 12 |
Vorel Milan | 40 | 12 |
Kopecký Libor | 56 | 11 |
Novotný Luděk | 62 | 11 |
Vacek Martin | 69 | 11 |
Siegel Josef | 58 | 11 |
Kubišta Oto | 53 | 11 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 11 |
Brychtová Veronika | 10 | 10 |
Marhold Petr | 78 | 10 |
Frydrychová Eliška | 01 | 10 |
Bajer Milan | 55 | 10 |
Macháčková Kateřina | 09 | 10 |
Borek Viktor | 04 | 10 |
Grätz Luděk | 58 | 10 |
Bielčik Jindřich | 40 | 10 |
Boháč Bonifác | 01 | 10 |
Matyášová Jana | 65 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 9 |
Rautenkranc Miroslav | 64 | 9 |
Smoláková Valérie | 93 | 9 |
Martincová Kristýna | 93 | 9 |
Sedlák Jiří | 58 | 9 |
Metelková Táňa | 72 | 9 |
Borek Petr | 70 | 9 |
Chlubna Jan | 84 | 9 |
Lakota Antonín | 95 | 9 |
Serbousková Sára | 04 | 9 |
Keprtová Miloslava | 48 | 9 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Šváb František | 57 | 9 |
Svoboda Mojmír | 66 | 9 |
Javůrek Jiří | 48 | 9 |
Kozáková Denisa | 79 | 8 |
Čechal Jaroslav | 61 | 8 |
Šebek Michal | 84 | 8 |
Gregora Jan | 00 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | C2 | 33 | 11 | Boháč Pankrác | AC Choceň | 06 | 00:00:37 | - |
2 | C2 | 35 | 17 | Škrabal Štěpán | ZŠ Linhartice | 07 | 00:00:42 | - |
3 | C2 | 36 | 18 | Hejzlar David | AC Choceň | 06 | 00:00:46 | - |
4 | C2 | 37 | 19 | Kábrt Martin | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 06 | 00:00:47 | - |
5 | C2 | 39 | 16 | Brychta Jakub | Cerekvice nad Loučnou | 08 | 00:00:50 | - |
6 | C2 | 41 | 15 | Vilímek Jan | AC Choceň | 07 | 00:01:04 | - |
7 | C2 | 42 | 13 | Šumbera Metoděj | SKI Klub Česká Třebová | 08 | 00:01:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D2 | 31 | 3 | Hnátová Viktorie | TJ Svitavy | 05 | 00:00:35 | - |
2 | D2 | 34 | 2 | Smoláková Rita | Lanškroun | 05 | 00:00:39 | - |
3 | D2 | 38 | 1 | Lánová Aneta | Česká Třebová | 07 | 00:00:47 | - |
4 | D2 | 40 | 4 | Kaplanová Karolína | Sruby | 07 | 00:00:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 43 | Boháč Servác | AC Choceň | 02 | 00:00:26 | 101,81 |
2 | M1 | 2 | 38 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:00:26 | 100,26 |
3 | M1 | 3 | 39 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:00:27 | 97,94 |
4 | M1 | 6 | 46 | Zeman Ondřej | TJ Svitavy | 02 | 00:00:28 | 87,87 |
5 | M1 | 9 | 41 | Dostálek Vojtěch | ASPV Těchonín | 02 | 00:00:29 | 81,68 |
6 | M1 | 11 | 21 | Němec Jan | Jaroměr | 02 | 00:00:29 | 79,35 |
7 | M1 | 13 | 48 | Hejzlar Martin | AC Choceň | 02 | 00:00:29 | 77,03 |
8 | M1 | 15 | 20 | Velecký Vojtěch | TJ Svitavy | 04 | 00:00:30 | 70,84 |
9 | M1 | 17 | 5 | Költö Matěj | Horní Heřmanice | 03 | 00:00:31 | 63,87 |
10 | M1 | 18 | 45 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:31 | 61,55 |
11 | M1 | 19 | 37 | Jasanský Max | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:00:32 | 58,45 |
12 | M1 | 21 | 42 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:00:32 | 55,35 |
13 | M1 | 23 | 44 | Šumbera Cyril | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:00:32 | 52,26 |
14 | M1 | 25 | 35 | Hruška Vladislav | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:00:33 | 51,48 |
15 | M1 | 26 | 36 | Gregor Jan | SKI Klub Česká Třebová | 04 | 00:00:33 | 49,16 |
16 | M1 | 27 | 40 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:00:33 | 46,06 |
17 | M1 | 28 | 47 | Kugler Jakub | TJ Svitavy | 04 | 00:00:33 | 44,52 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 3 | 140 | Pourová Alžběta | TJ Sokol atletika Jaroměř | 02 | 00:00:27 | 104,74 |
2 | Z1 | 5 | 33 | Jansová Denisa | Jiskra Ústí nad Orlicí | 02 | 00:00:27 | 101,00 |
3 | Z1 | 7 | 32 | Škrabalová Kristýna | ZŠ Linhartice | 02 | 00:00:28 | 94,26 |
4 | Z1 | 8 | 24 | Šmídová Sára | SKI Klub Česká Třebová | 02 | 00:00:28 | 93,52 |
5 | Z1 | 9 | 28 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:00:29 | 89,03 |
6 | Z1 | 11 | 34 | Schusterová Kristýna | Jiskra Ústí nad Orlicí | 02 | 00:00:29 | 86,78 |
7 | Z1 | 14 | 23 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:00:30 | 79,30 |
8 | Z1 | 16 | 29 | Serbousková Sára | Step Klub Česká Třebová | 04 | 00:00:30 | 77,06 |
9 | Z1 | 19 | 30 | Urbancová Renáta | AC Choceň | 04 | 00:00:32 | 66,58 |
10 | Z1 | 22 | 27 | Gregorová Michaela | Atletika Albrechtice | 04 | 00:00:32 | 61,35 |
11 | Z1 | 23 | 31 | Svobodová Eliška | Pardubice | 03 | 00:00:32 | 60,60 |
12 | Z1 | 29 | 130 | Šedová Tereza | Sruby | 03 | 00:00:34 | 50,87 |
13 | Z1 | 30 | 25 | Chlupová Lucie | Atletika | 04 | 00:00:34 | 47,13 |
14 | Z1 | 32 | 26 | Krušinová Jana | TJ Svitavy | 03 | 00:00:35 | 38,90 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 10 | 77 | Boháč Bonifác | AC Choceň | 01 | 00:02:38 | 105,41 |
2 | M2 | 11 | 74 | Hermann Matěj | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:02:43 | 98,84 |
3 | M2 | 12 | 76 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:02:45 | 95,75 |
4 | M2 | 13 | 79 | Pavel Tomáš | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:02:50 | 90,42 |
5 | M2 | 14 | 80 | Porubek Ondřej | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 00 | 00:02:54 | 84,97 |
6 | M2 | 15 | 78 | Olbrich Martin | SKI Klub Česká Třebová | 00 | 00:02:57 | 81,26 |
7 | M2 | 16 | 75 | Svatoš Aleš | SKI Klub Česká Třebová | 01 | 00:02:58 | 80,26 |
- | M2 | - | 73 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 1 | 55 | Navrátilová Darja | TJ Svitavy | 01 | 00:01:10 | 103,41 |
2 | Z2 | 2 | 50 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:11 | 98,86 |
3 | Z2 | 3 | 52 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:01:12 | 97,72 |
4 | Z2 | 4 | 57 | Kábrtová Pavla | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:01:13 | 92,60 |
5 | Z2 | 5 | 49 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:14 | 89,76 |
6 | Z2 | 6 | 51 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:01:17 | 82,65 |
7 | Z2 | 7 | 53 | Vindušková Barbara | Atletika Albrechtice | 01 | 00:01:20 | 73,83 |
8 | Z2 | 8 | 54 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:01:22 | 68,42 |
9 | Z2 | 9 | 56 | Filipovová Natálie | Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:01:24 | 61,59 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 12 | 94 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:22 | 103,22 |
2 | M3 | 13 | 95 | Kačerovský Michal | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:23 | 102,05 |
3 | M3 | 14 | 97 | Vilímek Václav | AC Choceň | 98 | 00:03:31 | 94,73 |
4 | M3 | 15 | 99 | Bor Roman | Podhomolí Choceň | 98 | 00:03:36 | 89,76 |
5 | M3 | 16 | 96 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:03:39 | 86,44 |
6 | M3 | 17 | 93 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:47 | 78,73 |
7 | M3 | 18 | 102 | Němec Jaroslav | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 99 | 00:03:49 | 76,68 |
8 | M3 | 19 | 100 | Kučera Martin | TJ Svitavy | 99 | 00:03:54 | 72,59 |
9 | M3 | 20 | 98 | Gregar Dominik | Podhomolí Choceň | 99 | 00:03:58 | 68,20 |
10 | M3 | 21 | 101 | Staněk Patrik | TJ Svitavy | 99 | 00:04:04 | 62,05 |
11 | M3 | 22 | 103 | Grundman Václav | KOB Choceň | 99 | 00:04:13 | 53,46 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 63 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:02:17 | 107,27 |
2 | Z3 | 2 | 60 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:02:22 | 101,36 |
3 | Z3 | 3 | 64 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:29 | 91,37 |
4 | Z3 | 4 | 66 | Hypešová Natálie | TJ Atletika Sokol Jaroměř | 99 | 00:02:33 | 85,60 |
5 | Z3 | 5 | 69 | Rudolfská Dominika | TJ Atletika Sokol Jaroměř | 99 | 00:02:34 | 83,92 |
6 | Z3 | 6 | 62 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:02:36 | 81,81 |
7 | Z3 | 7 | 65 | Suchánková Nikol | TJ Atletika Sokol Jaroměř | 99 | 00:02:37 | 79,70 |
8 | Z3 | 8 | 61 | Svobodová Edita | Hvězda Pardubice | 98 | 00:02:42 | 72,80 |
9 | Z3 | 9 | 59 | Fajtová Anna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:02:48 | 64,50 |
10 | Z3 | 10 | 67 | Truhlářová Lucie | TJ Atletika Sokol Jaroměř | 99 | 00:02:51 | 59,44 |
11 | Z3 | 11 | 68 | Cejnarová Eliška | TJ Atletika Sokol Jaroměř | 99 | 00:02:55 | 53,95 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 106 | Mojžíš Dominik | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 97 | 00:03:14 | 103,95 |
2 | M4 | 2 | 105 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 00:03:22 | 96,05 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 4 | Zenkl Adam | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:10:08 | 106,53 |
2 | M5 | 2 | 2 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:10:32 | 98,79 |
3 | M5 | 3 | 7 | Pavel Jan | Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:10:45 | 94,68 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 43 | Krunka Kamil | SK Nové Město nad Metují | 86 | 00:49:55 | 102,48 |
2 | MA | 3 | 11 | Hübl Radek | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 88 | 00:51:19 | 96,94 |
3 | MA | 4 | 36 | Razým Lukáš | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 79 | 00:51:46 | 95,16 |
4 | MA | 5 | 56 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:53:08 | 89,76 |
5 | MA | 9 | 39 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:55:20 | 81,05 |
6 | MA | 16 | 27 | Kopecký Jan | Hvězda SKP Pardubice | 90 | 00:57:40 | 71,82 |
7 | MA | 22 | 6 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 01:00:48 | 59,42 |
8 | MA | 27 | 54 | Řemínek Matěj | Jiskra Litomyšl | 86 | 01:03:54 | 47,15 |
9 | MA | 29 | 46 | Hartman Karel | OMT Pardubice | 77 | 01:04:03 | 46,56 |
10 | MA | 31 | 45 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 01:05:15 | 41,81 |
11 | MA | 36 | 33 | Marhold Petr | Choceň | 78 | 01:06:46 | 35,81 |
12 | MA | 40 | 31 | Kramář Radim | Pardubice | 88 | 01:09:06 | 26,58 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 47 | Wallenfels Jiří | Sokol Vinohrady | 72 | 00:50:24 | 100,57 |
2 | MB | 7 | 12 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:53:57 | 105,92 |
3 | MB | 11 | 3 | Abrahám Luděk | SK Hronov | 75 | 00:55:59 | 78,48 |
4 | MB | 13 | 14 | Kábrt Michal | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 00:57:08 | 73,93 |
5 | MB | 14 | 50 | Borovec Alexandr | Choceň | 76 | 00:57:20 | 73,14 |
6 | MB | 18 | 888 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:58:21 | 90,09 |
7 | MB | 20 | 37 | Mazač Jaroslav | TJ Maratonstav Úpice | 68 | 00:59:39 | 85,41 |
8 | MB | 21 | 2 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 71 | 01:00:04 | 83,91 |
9 | MB | 24 | 44 | Pinkas Martin | Dobříkov | 67 | 01:01:42 | 78,04 |
10 | MB | 25 | 52 | Gregora Zdenek | Lanškroun | 73 | 01:02:20 | 53,35 |
11 | MB | 28 | 5 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 01:03:55 | 70,06 |
12 | MB | 37 | 8 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 01:06:55 | 59,27 |
13 | MB | 41 | 30 | Bělohlávek Jiří | Pardubice | 71 | 01:09:16 | 50,81 |
14 | MB | 45 | 49 | Netolický Milan | Choceň | 76 | 01:10:19 | 21,76 |
15 | MB | 46 | 29 | Skála Ondřej | Pardubice | 73 | 01:12:43 | 12,27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 6 | 34 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:53:53 | 114,50 |
2 | MC | 8 | 58 | Šváb František | Jiskra Litomyšl | 57 | 00:55:16 | 109,74 |
3 | MC | 10 | 15 | Svoboda Mojmír | Hvězda Pardubice | 66 | 00:55:28 | 100,46 |
4 | MC | 15 | 25 | Buriánek Roman | Česká Třebová | 65 | 00:57:22 | 93,62 |
5 | MC | 17 | 4 | Bezrouk Jiří | Boki Brno | 62 | 00:57:56 | 91,59 |
6 | MC | 23 | 51 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 01:01:22 | 79,23 |
7 | MC | 33 | 18 | Skalický Pavel | Rocktechnik TT | 63 | 01:05:45 | 63,47 |
8 | MC | 42 | 35 | Šimonek Pavel | Hvězda Pardubice | 66 | 01:09:45 | 49,08 |
9 | MC | 43 | 22 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 01:09:53 | 59,41 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 26 | 7 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 01:03:41 | 106,02 |
2 | MD | 30 | 38 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 01:05:08 | 75,77 |
3 | MD | 32 | 41 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 01:05:19 | 101,05 |
4 | MD | 34 | 26 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 01:06:06 | 72,44 |
5 | MD | 38 | 57 | Červ Miloslav | Polička | 50 | 01:07:59 | 92,93 |
6 | MD | 47 | 23 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 01:14:19 | 73,64 |
7 | MD | 55 | 53 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 01:21:24 | 19,77 |
8 | MD | 58 | 55 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 01:27:19 | 34,04 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 50 | 9 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 01:17:07 | 65,11 |
2 | ME | 51 | 32 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 01:18:06 | 100,00 |
3 | ME | 52 | 48 | Chocholouš Dalibor | Dubina Pardubice | 46 | 01:19:21 | 58,30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 19 | 42 | Kozáková Denisa | Hvězda Pardubice | 79 | 00:58:57 | 121,26 |
2 | ZA | 39 | 21 | Skalická Kristýna | ROCKTECHNIK TT | 89 | 01:08:59 | 90,84 |
3 | ZA | 44 | 1 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 01:09:57 | 87,91 |
4 | ZA | 53 | 13 | Peterková Veronika | TJ Svitavy | 84 | 01:21:03 | 54,25 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 12 | 19 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:56:57 | 136,92 |
2 | ZB | 35 | 28 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 01:06:19 | 130,34 |
3 | ZB | 48 | 10 | Šumberová Lucie | Orel Česká Třebová | 72 | 01:15:42 | 83,23 |
4 | ZB | 49 | 16 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 01:16:53 | 79,84 |
5 | ZB | 54 | 17 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 01:21:05 | 100,00 |
6 | ZB | 56 | 20 | Skalická Kateřina | Valašské Meziříčí | 64 | 01:22:46 | 88,26 |
7 | ZB | 57 | 40 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 01:25:27 | 81,40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LZ | 4 | 125 | Martincová Kristýna | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 93 | 00:12:32 | - |
2 | LZ | 5 | 124 | Češíková Eliška | Spartak Slatiňany | 88 | 00:12:44 | - |
3 | LZ | 6 | 123 | Oubrechtová Marcela | SK Týniště nad Orlicí | 89 | 00:13:01 | - |
4 | LZ | 7 | 122 | Faltusová Kristýna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:14:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LM | 1 | 3 | Kratochvíl Miloš | Hvězda Pardubice | 75 | 00:09:47 | - |
2 | LM | 2 | 1 | Živný Marek | Orel Orlice Letohrad | 91 | 00:11:20 | - |
3 | LM | 3 | 141 | Kalousek Jan | SK Týniště nad Orlicí | 71 | 00:12:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 1 | 55 | Navrátilová Darja | TJ Svitavy | 01 | 00:01:10 | 103,41 |
2 | Z2 | 2 | 50 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:11 | 98,86 |
3 | Z2 | 3 | 52 | Gregorová Monika | Atletika Albrechtice | 00 | 00:01:12 | 97,72 |
4 | Z2 | 4 | 57 | Kábrtová Pavla | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:01:13 | 92,60 |
5 | Z2 | 5 | 49 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:14 | 89,76 |
6 | Z2 | 6 | 51 | Derková Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 01 | 00:01:17 | 82,65 |
7 | Z2 | 7 | 53 | Vindušková Barbara | Atletika Albrechtice | 01 | 00:01:20 | 73,83 |
8 | Z2 | 8 | 54 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:01:22 | 68,42 |
9 | Z2 | 9 | 56 | Filipovová Natálie | Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:01:24 | 61,59 |
1 | M2 | 10 | 77 | Boháč Bonifác | AC Choceň | 01 | 00:02:38 | 105,41 |
2 | M2 | 11 | 74 | Hermann Matěj | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:02:43 | 98,84 |
3 | M2 | 12 | 76 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:02:45 | 95,75 |
4 | M2 | 13 | 79 | Pavel Tomáš | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 00 | 00:02:50 | 90,42 |
5 | M2 | 14 | 80 | Porubek Ondřej | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 00 | 00:02:54 | 84,97 |
6 | M2 | 15 | 78 | Olbrich Martin | SKI Klub Česká Třebová | 00 | 00:02:57 | 81,26 |
7 | M2 | 16 | 75 | Svatoš Aleš | SKI Klub Česká Třebová | 01 | 00:02:58 | 80,26 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 106 | Mojžíš Dominik | TJ Sokol Atletika Jaroměř | 97 | 00:03:14 | 103,95 |
2 | M4 | 2 | 105 | Pavlas Jan | Atletika Albrechtice | 96 | 00:03:22 | 96,05 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 4 | Zenkl Adam | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:10:08 | 106,53 |
2 | M5 | 2 | 2 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:10:32 | 98,79 |
3 | M5 | 3 | 7 | Pavel Jan | Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:10:45 | 94,68 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LM | 1 | 3 | Kratochvíl Miloš | Hvězda Pardubice | 75 | 00:09:47 | - |
2 | LM | 2 | 1 | Živný Marek | Orel Orlice Letohrad | 91 | 00:11:20 | - |
3 | LM | 3 | 141 | Kalousek Jan | SK Týniště nad Orlicí | 71 | 00:12:26 | - |
1 | LZ | 4 | 125 | Martincová Kristýna | Vencl Tým Ústí nad Orlicí | 93 | 00:12:32 | - |
2 | LZ | 5 | 124 | Češíková Eliška | Spartak Slatiňany | 88 | 00:12:44 | - |
3 | LZ | 6 | 123 | Oubrechtová Marcela | SK Týniště nad Orlicí | 89 | 00:13:01 | - |
4 | LZ | 7 | 122 | Faltusová Kristýna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:14:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 12 | 19 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:56:57 | 112,48 |
2 | ZA | 19 | 42 | Kozáková Denisa | Hvězda Pardubice | 79 | 00:58:57 | 105,89 |
3 | ZB | 35 | 28 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 01:06:19 | 81,63 |
4 | ZA | 39 | 21 | Skalická Kristýna | ROCKTECHNIK TT | 89 | 01:08:59 | 72,85 |
5 | ZA | 44 | 1 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 01:09:57 | 69,67 |
6 | ZB | 48 | 10 | Šumberová Lucie | Orel Česká Třebová | 72 | 01:15:42 | 50,74 |
7 | ZB | 49 | 16 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 01:16:53 | 46,84 |
8 | ZA | 53 | 13 | Peterková Veronika | TJ Svitavy | 84 | 01:21:03 | 33,12 |
9 | ZB | 54 | 17 | Chaloupková Marie | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 01:21:05 | 33,01 |
10 | ZB | 56 | 20 | Skalická Kateřina | Valašské Meziříčí | 64 | 01:22:46 | 27,47 |
11 | ZB | 57 | 40 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 01:25:27 | 18,63 |
Organizace závodu: 90% Zvolená trasa závodu: 90% Značení závodu: 65% Vyhlášení výsledků: 90% Zpracování výsledků: 90% Ceny vítězům: 90% Celkový dojem ze závodu: 85% Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků. | Celkové hodnocení 86% |
8.6.2024 (sobota), svátek má Medard
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
06.06.2024 - Propozice závodu Sádecká pila.
04.06.2024 - Výsledky závodu Nekořský kros.
03.06.2024 - Výsledky závodu Běh dobroučským krajem.
03.06.2024 - Propozice závodu Přespolní běh z Dlouhé Třebové na Andrlák a zpět.
02.06.2024 - Fotogalerie Nekořský kros.
02.06.2024 - Fotogalerie Běh dobroučským krajem.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
veruska.peterkova