2.10.2010, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 8 | Miler Jiří | AC Mladá Boleslav | 75 | 00:33:24 | - |
2 | M3 | 4 | 10 | Kratochvíl Miloš | Hvězda SKP Pardubice | 75 | 00:33:53 | - |
3 | M3 | 9 | 42 | Jánošík Rudolf | Spartak Vlašim | 71 | 00:35:20 | - |
4 | M3 | 11 | 50 | Jadrný Lubomír | Jiskra Ústí nad Orlicí | 73 | 00:36:51 | - |
5 | M3 | 15 | 78 | Říhal Milan | Sokol Kolín | 75 | 00:38:05 | - |
6 | M3 | 28 | 7 | Černovský Jiří | Kutná Hora Stadion | 74 | 00:40:07 | - |
7 | M3 | 30 | 77 | Dvořák Václav | Sokol Kolín Atletika | 81 | 00:40:38 | - |
8 | M3 | 37 | 23 | Mrázek David | Krupá | 74 | 00:42:14 | - |
9 | M3 | 51 | 90 | Velíšek Josef | Mondřany Praha | 79 | 00:45:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W3 | 21 | 67 | Piklová Alice | Větřní | 73 | 00:39:29 | - |
2 | W3 | 40 | 69 | Svěchotová Hana | Spartak Praha 4 | 73 | 00:42:56 | - |
3 | W3 | 73 | 24 | Kalná Jitka | Atletika Chrudim | 75 | 00:50:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 3 | 51 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:33:40 | - |
2 | M4 | 6 | 30 | Tichý František | Nezoservis team brod HB | 66 | 00:34:07 | - |
3 | M4 | 7 | 55 | Lendvorský Tomáš | AC Obora Hvězda | 66 | 00:34:51 | - |
4 | M4 | 8 | 74 | Malík Vít | Sokol České Budějovice | 69 | 00:34:52 | - |
5 | M4 | 10 | 37 | Semrád Ladislav | Čáslav | 67 | 00:36:35 | - |
6 | M4 | 34 | 66 | Svěchota Petr | Spartak Praha 4 | 66 | 00:41:41 | - |
7 | M4 | 59 | 17 | Staněk Milan | Kenast Pečky | 66 | 00:47:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W4 | 87 | 75 | Tichá Monika | Světlá nad Sázavou | 70 | 01:04:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 12 | 20 | Bezrouk Jiří | Boki Brno | 62 | 00:37:04 | - |
2 | M4 | 13 | 3 | Bartoš Dušan | Atletika Písek | 64 | 00:37:36 | - |
3 | M4 | 14 | 92 | Hudcovic Tomáš | SK Nové Město nad Metují | 65 | 00:37:56 | - |
4 | M4 | 18 | 71 | Frabša Michal | TJ Kovo Praha | 65 | 00:38:43 | - |
5 | M4 | 20 | 16 | Peška Luděk | Kenast Pečky | 61 | 00:39:25 | - |
6 | M4 | 24 | 41 | Tůma Jiří | Spartak Vlašim | 63 | 00:39:56 | - |
7 | M4 | 26 | 73 | Vavák Libor | Sokol Sadská | 65 | 00:40:03 | - |
8 | M4 | 41 | 87 | Matějovský Pavel | AVC Praha | 65 | 00:43:17 | - |
9 | M4 | 43 | 32 | Miler Václav | Sokol Kolín | 62 | 00:43:33 | - |
10 | M4 | 50 | 68 | Procházka Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 61 | 00:45:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W4 | 32 | 82 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:41:00 | - |
2 | W4 | 47 | 56 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:44:57 | - |
3 | W4 | 58 | 25 | Středová Ivana | Klučov | 65 | 00:47:13 | - |
4 | W4 | 62 | 70 | Suchanová Pavla | TJ Kovo Praha | 63 | 00:47:47 | - |
5 | W4 | 63 | 58 | Breburdová Hana | MK Kladno | 61 | 00:47:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 2 | 53 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:33:39 | - |
2 | M5 | 5 | 44 | Kratochvíl Pavel | Sokol Rudíkov | 60 | 00:34:02 | - |
3 | M5 | 16 | 48 | Vitásek Josef | Buková u Příbrami | 58 | 00:38:16 | - |
4 | M5 | 19 | 36 | Hamerník Jan | Chotěnice | 55 | 00:39:03 | - |
5 | M5 | 45 | 39 | Otava Miloš | Zruč nad Sázavou | 57 | 00:44:49 | - |
6 | M5 | 46 | 38 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 00:44:56 | - |
7 | M5 | 54 | 59 | Nedvěd Pavel | ŠK Kladno | 58 | 00:46:41 | - |
8 | M5 | 81 | 11 | Strnad Josef | Chlístovice | 55 | 00:55:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W5 | 49 | 63 | Valentová Květa | AVC Praha | 56 | 00:45:27 | - |
2 | W5 | 55 | 84 | Procházková Irena | TJ Háje | 57 | 00:46:45 | - |
3 | W5 | 57 | 64 | Halešová Dana | Český Krumlov | 57 | 00:46:55 | - |
4 | W5 | 88 | 34 | Blažková Lenka | KRB Chrudim | 59 | 01:05:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 17 | 5 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 00:38:39 | - |
2 | M5 | 23 | 40 | Schwarz Josef | SK Chotěboř | 55 | 00:39:51 | - |
3 | M5 | 27 | 46 | Keil Jaroslav | ACICS Praha | 53 | 00:40:06 | - |
4 | M5 | 29 | 19 | Černý Vladimír | AC Praha | 52 | 00:40:26 | - |
5 | M5 | 35 | 28 | Doležálek Zdeněk | Liga 2000 Tábor | 55 | 00:41:49 | - |
6 | M5 | 39 | 60 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:42:48 | - |
7 | M5 | 69 | 81 | Ulman Josef | AO Doksy | 51 | 00:49:31 | - |
8 | M5 | 78 | 21 | Sobotka Bohumil | Sokol Kolín Atletika | 54 | 00:53:43 | - |
9 | M5 | 79 | 27 | Hájíček František | AVC Praha | 51 | 00:54:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W5 | 82 | 86 | Svobodová Dana | Příbram | 52 | 00:55:49 | - |
2 | W5 | 83 | 26 | Pláničková Eva | Atletika Tábor | 54 | 01:00:21 | - |
3 | W5 | 89 | 83 | Požbanová Jana | Bonbon Praha | 55 | 01:05:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M6 | 22 | 43 | Koreš Arnošt | Atletic Třebíč | 50 | 00:39:35 | - |
2 | M6 | 25 | 6 | Honzák Jiří | TJ Jičín | 50 | 00:40:01 | - |
3 | M6 | 31 | 22 | Kunášek Karel | Slavoj Triatlon Čáslav | 48 | 00:40:58 | - |
4 | M6 | 33 | 14 | Němec Jiří | Lockar Loket | 48 | 00:41:18 | - |
5 | M6 | 36 | 35 | Hájek František | FGIT Stolany | 49 | 00:41:50 | - |
6 | M6 | 52 | 9 | Vyskočil Jaromír | Sokol Kolín | 46 | 00:46:06 | - |
7 | M6 | 64 | 65 | Machálek Josef | Sokol Vilémovice | 50 | 00:48:04 | - |
8 | M6 | 65 | 76 | Bobek Josef | TJ Znojmo | 49 | 00:48:27 | - |
9 | M6 | 66 | 29 | Boháč Karel | Liga 2000 Tábor | 47 | 00:48:50 | - |
10 | M6 | 72 | 72 | Vosyka Ladislav | Turbo Chotěboř | 50 | 00:50:02 | - |
11 | M6 | 74 | 47 | Veselý Milan | Sokol Kolín Atletika | 48 | 00:51:03 | - |
12 | M6 | 80 | 54 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:54:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W6 | 68 | 12 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:49:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M6 | 38 | 49 | Vodička Jan | MK Radslavice u Přerova | 45 | 00:42:39 | - |
2 | M6 | 42 | 79 | Krassa Manfred | ŠAK Chodov KV | 34 | 00:43:21 | - |
3 | M6 | 44 | 85 | Svoboda Jan | Příbram | 43 | 00:44:19 | - |
4 | M6 | 47 | 62 | Čech Jaroslav | Liga 100 Praha | 41 | 00:44:57 | - |
5 | M6 | 56 | 4 | Marek František | SBD Týn nad Vltavou | 44 | 00:46:51 | - |
6 | M6 | 70 | 89 | Malý Zdeněk | Sokol Beroun | 42 | 00:49:43 | - |
7 | M6 | 71 | 15 | Mikoláš Milan | Beroun | 42 | 00:49:55 | - |
8 | M6 | 76 | 80 | Strnad Bohumil | AC Čáslav | 43 | 00:51:31 | - |
- | M6 | - | 1 | Řezáč Ivo | Chemopetrol Litvínov | 41 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W6 | 91 | 33 | Pulpánová Zdenka | KRB Chrudim | 43 | 01:07:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M7 | 53 | 13 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 00:46:20 | - |
2 | M7 | 61 | 45 | Novák Zdeněk | BV Jihlava | 39 | 00:47:44 | - |
3 | M7 | 67 | 2 | Hlusička Josef | LS Sokolov | 38 | 00:48:59 | - |
4 | M7 | 77 | 18 | Bradáč Alois | Orel Žďár nad Sázavou | 40 | 00:52:47 | - |
5 | M7 | 85 | 88 | Kašpar Josef | AVC Praha | 38 | 01:01:06 | - |
6 | M7 | 86 | 31 | Plešinger Stanislav | Sokol Kolín | 38 | 01:04:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M7 | 60 | 61 | Jantsch Vítězslav | LIAZ Jablonec nad Nisou | 35 | 00:47:34 | - |
2 | M7 | 75 | 52 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:51:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M8 | 84 | 57 | Bém František | AC Slovan Liberec | 27 | 01:00:41 | - |
2 | M8 | 90 | 91 | Šťasný Jaromír | Liga 100 Praha | 30 | 01:07:38 | - |
8.6.2024 (sobota), svátek má Medard
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
06.06.2024 - Propozice závodu Sádecká pila.
04.06.2024 - Výsledky závodu Nekořský kros.
03.06.2024 - Výsledky závodu Běh dobroučským krajem.
03.06.2024 - Propozice závodu Přespolní běh z Dlouhé Třebové na Andrlák a zpět.
02.06.2024 - Fotogalerie Nekořský kros.
02.06.2024 - Fotogalerie Běh dobroučským krajem.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.