26.6.2010, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
27.5.2018 | Běh na Čerchov | 75 |
28.5.2017 | Běh na Čerchov | 74 |
11.6.2016 | Běh na Čerchov | 54 |
7.6.2015 | Běh na Čerchov | 46 |
8.6.2014 | Běh na Čerchov | 56 |
30.6.2012 | Běh na Čerchov | 45 |
25.6.2011 | Běh na Čerchov | 52 |
27.6.2009 | Běh na Čerchov | 50 |
29.6.2008 | Běh na Čerchov | 77 |
19.5.2001 | Běh na Čerchov | 40 |
13.5.2000 | Běh na Čerchov | 40 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
März František | 43 | 11 |
Štefek Josef | 71 | 10 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 10 |
Novák Zdeněk | 52 | 9 |
Fait Karel | 50 | 9 |
Hojda Petr | 57 | 9 |
Beroušek Pavel | 62 | 9 |
Švarc Norbert | 72 | 8 |
Peteřík Tomáš | 80 | 7 |
Beroušková Kateřina | 91 | 7 |
Kuželka Petr | 64 | 7 |
Královec Jiří | 51 | 7 |
Frei Martin | 86 | 7 |
Kolář Petr | 72 | 7 |
Rus Zdeněk | 52 | 7 |
Váchal Martin | 64 | 7 |
Strnad Karel | 77 | 6 |
Voják Jiří | 88 | 6 |
Hammerle Petr | 72 | 6 |
Benda Miroslav | 62 | 6 |
Ledvina Jan | 74 | 6 |
Fronková Vendula | 84 | 6 |
Dufek Václav | 58 | 5 |
Les Josef | 47 | 5 |
Kavalír Josef | 82 | 5 |
Beroušek Petr | 62 | 5 |
Majer Pavel | 76 | 5 |
Konop Jiří | 49 | 5 |
Höll Petr | 68 | 5 |
Levička Zbyněk | 69 | 5 |
Razým Vladislav | 88 | 5 |
Valtr Bohumil | 41 | 5 |
Šír Václav | 48 | 5 |
Dvorský Petr | 78 | 5 |
Šroubek Vlastimil | 61 | 5 |
Beroušková Barbora | 00 | 5 |
Žákovec Pavel | 66 | 5 |
Turek Martin | 80 | 4 |
Tichá Libuše | 82 | 4 |
Holý Václav | 41 | 4 |
Pospíšil Antonín | 60 | 4 |
Forsterová Stanislava | 78 | 4 |
Málek Zdeněk | 43 | 4 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 4 |
Kubal Vlastimil | 50 | 4 |
David Ivan | 64 | 4 |
Veselý Petr | 73 | 4 |
Janový Petr | 45 | 4 |
Šůcha Václav | 46 | 4 |
Piskáček Ota | 56 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 2 | 44 | Papík Roman | AC Česká Lípa | 92 | 00:44:17 | 70 |
2 | MJ | 6 | 43 | Titěra Jan | AŠK SG Jablonec nad Nisou | 92 | 00:46:16 | 62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 10 | Frei Martin | AK Kroměříž | 86 | 00:41:08 | 70 |
2 | MA | 5 | 26 | Veber Tomáš | Mílaři Domažlice | 74 | 00:44:49 | 62 |
3 | MA | 7 | 18 | Valíček Radek | Biatlon Strakonice | 74 | 00:46:31 | 54 |
4 | MA | 9 | 8 | Švarc Norbert | Mílaři Domažlice | 72 | 00:47:15 | 48 |
5 | MA | 12 | 52 | Kozina Tomáš | Domažlice | 75 | 00:48:20 | 44 |
6 | MA | 13 | 16 | Brunát Vlastimil | Zbůch | 71 | 00:48:40 | 40 |
7 | MA | 14 | 49 | Kamyc Petr | Bělá nad Radbuzou | 82 | 00:48:51 | 38 |
8 | MA | 17 | 9 | Höferle Michal | AC Domažlice | 88 | 00:50:23 | 36 |
9 | MA | 22 | 7 | Šplíchal Jan | TJ Starkoč | 83 | 00:51:47 | 34 |
10 | MA | 23 | 47 | Cihlář František | Dynamo Horšovský Týn | 80 | 00:51:57 | 32 |
11 | MA | 25 | 51 | Skala Roman | Praha | 72 | 00:53:05 | 30 |
12 | MA | 26 | 25 | Žabenský Miroslav | AC Mariánské Lázně | 78 | 00:53:18 | 28 |
13 | MA | 28 | 30 | Strnad Karel | Spartak Klenčí | 77 | 00:53:27 | 26 |
14 | MA | 31 | 27 | Kavalír Josef | SKP Mladá Boleslav | 82 | 00:54:30 | 24 |
15 | MA | 34 | 54 | Ledvina Jan | Tatran Chodov | 74 | 00:55:49 | 22 |
16 | MA | 37 | 11 | Votava Jan | Mílaři Domažlice | 89 | 00:58:04 | 20 |
17 | MA | 39 | 60 | Peteřík Tomáš | Horšovský Týn | 80 | 00:59:03 | 18 |
18 | MA | 40 | 39 | Brašna Lukáš | Spartak Klenčí | 83 | 00:59:42 | 16 |
19 | MA | 44 | 23 | Kolář Petr | Domažlice | 72 | 01:05:21 | 14 |
20 | MA | 46 | 22 | Štefek Josef | BAS Babylon | 71 | 01:06:20 | 12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 42 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 00:44:26 | 70 |
2 | MB | 4 | 2 | Jančík Bořek | SVARTES Hořice | 64 | 00:44:37 | 62 |
3 | MB | 8 | 37 | Šroubek Vlastimil | SC Marathon Plzeň | 61 | 00:46:50 | 54 |
4 | MB | 11 | 50 | Jokel Lubomír | ŠSK Palestra Praha | 64 | 00:47:45 | 48 |
5 | MB | 15 | 19 | Váchal Martin | Tatran Chodov | 64 | 00:49:16 | 44 |
6 | MB | 16 | 29 | Beroušek Pavel | Mílaři Domažlice | 62 | 00:50:11 | 40 |
7 | MB | 19 | 56 | Kaván Lubomír | Chřibská | 61 | 00:50:41 | 38 |
8 | MB | 20 | 48 | Höll Petr | Tatran Chodov | 68 | 00:51:27 | 36 |
9 | MB | 32 | 46 | Kuželka Petr | Sokol Postřekov | 64 | 00:54:42 | 34 |
10 | MB | 33 | 32 | Beroušek Petr | Postřekov | 62 | 00:55:08 | 32 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 18 | 57 | Gombita Josef | Loučná 956 | 58 | 00:50:31 | 70 |
2 | MC | 21 | 31 | Rus Zdeněk | KČT Nýrsko | 52 | 00:51:38 | 62 |
3 | MC | 24 | 38 | Pospíšil Antonín | Tlučná | 60 | 00:52:38 | 54 |
4 | MC | 30 | 21 | Piskáček Ota | AWT Duchek Team Hluboká | 56 | 00:54:15 | 48 |
5 | MC | 42 | 35 | Chroust Jan | Krásná Lípa | 60 | 01:02:47 | 44 |
6 | MC | 45 | 53 | Hojda Petr | Spartak Klenčí | 57 | 01:05:35 | 40 |
7 | MC | 53 | 45 | Novák Zdeněk | Domažlice | 52 | 01:10:40 | 38 |
8 | MC | 60 | 5 | Krejsa Václav | Rentia Praha | 52 | 01:19:55 | 36 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 27 | 33 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 00:53:21 | 70 |
2 | MD | 35 | 17 | Valíček Václav | ČZ Strakonice | 50 | 00:56:18 | 62 |
3 | MD | 38 | 34 | Biemann Götz | SKI klub Harrachov | 43 | 00:58:46 | 54 |
4 | MD | 41 | 15 | Konop Jiří | JC Dumont Domažlice | 49 | 01:02:41 | 48 |
5 | MD | 47 | 40 | Šůcha Václav | SV Stříbro | 46 | 01:06:21 | 44 |
6 | MD | 50 | 4 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 01:07:34 | 40 |
7 | MD | 51 | 59 | Pytelka Václav | Plzeň | 45 | 01:07:36 | 38 |
8 | MD | 52 | 14 | Tučný Jan | Pardubice | 47 | 01:08:09 | 36 |
9 | MD | 54 | 13 | Málek Zdeněk | AVC Praha | 43 | 01:11:34 | 34 |
10 | MD | 55 | 20 | Valtr Bohumil | DUCHEK Team Hluboká | 41 | 01:11:57 | 32 |
11 | MD | 57 | 1 | März František | Sokol Kout | 43 | 01:14:39 | 30 |
12 | MD | 58 | 58 | Holý Václav | TJ Liga 100 Praha | 41 | 01:16:03 | 28 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 48 | 6 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 01:06:24 | 70 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 29 | 28 | Beroušková Kateřina | Mílaři Domažlice | 91 | 00:53:58 | 70 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 10 | 24 | Preibischová Monika | AC Slovan Mariánské Lázně | 85 | 00:47:23 | 70 |
2 | ZA | 36 | 55 | Forsterová Stanislava | Domažlice | 78 | 00:57:27 | 62 |
3 | ZA | 49 | 41 | Kollertová Eva | MT Nové Město nad Metují | 83 | 01:07:11 | 54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 59 | 12 | Kubičková Eliška Anna | KPBKÚ Mělník | 66 | 01:17:12 | 70 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 43 | 36 | Šroubková Marta | SC Maraton Plzeň | 61 | 01:05:15 | 70 |
2 | ŽC | 56 | 3 | Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 56 | 01:12:39 | 62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 10 | 24 | Preibischová Monika | AC Slovan Mariánské Lázně | 85 | 00:47:23 | 70 |
2 | ŽJ | 29 | 28 | Beroušková Kateřina | Mílaři Domažlice | 91 | 00:53:58 | 62 |
3 | ZA | 36 | 55 | Forsterová Stanislava | Domažlice | 78 | 00:57:27 | 54 |
4 | ŽC | 43 | 36 | Šroubková Marta | SC Maraton Plzeň | 61 | 01:05:15 | 48 |
5 | ZA | 49 | 41 | Kollertová Eva | MT Nové Město nad Metují | 83 | 01:07:11 | 44 |
6 | ŽC | 56 | 3 | Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 56 | 01:12:39 | 40 |
7 | ZB | 59 | 12 | Kubičková Eliška Anna | KPBKÚ Mělník | 66 | 01:17:12 | 38 |
Organizace závodu: Nehodnoceno Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno Značení závodu: Nehodnoceno Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení Nehodnoceno |
8.6.2024 (sobota), svátek má Medard
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
06.06.2024 - Propozice závodu Sádecká pila.
04.06.2024 - Výsledky závodu Nekořský kros.
03.06.2024 - Výsledky závodu Běh dobroučským krajem.
03.06.2024 - Propozice závodu Přespolní běh z Dlouhé Třebové na Andrlák a zpět.
02.06.2024 - Fotogalerie Nekořský kros.
02.06.2024 - Fotogalerie Běh dobroučským krajem.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
elize