6.6.2009, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
1.6.2024 | Běh dobroučským krajem | 243 |
3.6.2023 | Běh dobroučským krajem | 222 |
4.6.2022 | Běh dobroučským krajem | 276 |
29.5.2021 | Běh Dobroučským krajem | - |
30.5.2020 | Běh Dobroučským krajem | - |
1.6.2019 | Běh Dobroučským krajem | 433 |
2.6.2018 | Běh Dobroučským krajem | 343 |
3.6.2017 | Běh Dobroučským krajem | 463 |
18.6.2016 | Běh Dobroučským krajem | 431 |
6.6.2015 | Běh Dobroučským krajem | 406 |
7.6.2014 | Běh Dobroučským krajem | 382 |
22.6.2013 | Běh Dobroučským krajem | 268 |
4.6.2011 | Běh Dobroučským krajem | 277 |
7.6.2008 | Běh Dobroučským krajem | 217 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Borek Viktor | 04 | 13 |
Dostálek Petr | 67 | 12 |
Matějíček Šimon | 08 | 12 |
Borek Petr | 70 | 12 |
Vacek Martin | 69 | 12 |
Kubišta Oto | 53 | 11 |
Borková Agáta | 02 | 11 |
Dušek Jakub | 03 | 11 |
Matyášová Jana | 65 | 11 |
Halasová Anna | 03 | 10 |
Dušek Pavel | 70 | 10 |
Mlynář Vojtěch | 98 | 9 |
Bielčik Jindřich | 40 | 9 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 9 |
Mlynář Petr | 71 | 9 |
Halasová Anežka | 11 | 9 |
Jirásková Eva | 64 | 8 |
Kalousek Jiří | 10 | 8 |
Hejl Radek | 72 | 8 |
Krátká Anna | 69 | 8 |
Plíva Vojtěch | 87 | 8 |
Sejkorová Lenka | 63 | 8 |
Mlynář Vlastimil | 64 | 8 |
Marhold Petr | 78 | 8 |
Kubíčková Adéla | 05 | 8 |
Bednářová Martina | 08 | 8 |
Sedláček Pavel | 53 | 8 |
Halas Petr | 73 | 8 |
Mlynář Marek | 07 | 8 |
Kubíček Tomáš | 08 | 7 |
Tomíšek Jindřich | 39 | 7 |
Mlynářová Eliška | 07 | 7 |
Kuncová Martina | 01 | 7 |
Halas Pavel | 99 | 7 |
Šimůnková Pavla | 77 | 7 |
Halas Matěj | 13 | 7 |
Limburský Jan | 01 | 7 |
Keprtová Miloslava | 48 | 7 |
Kubíčková Nina | 07 | 7 |
Sadílek Ota | 46 | 7 |
Grätz Luděk | 58 | 7 |
Čáp Bohuslav | 51 | 7 |
Krupička Miroslav | 53 | 7 |
Fučíková Hana | 67 | 7 |
Moskvová Agáta | 05 | 7 |
Šolc Antonín | 08 | 7 |
Kunc Josef | 60 | 7 |
Horáček Michal | 75 | 7 |
Kalousek Jan | 13 | 7 |
Matějíček Petr | 64 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 85 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:01 | - |
2 | Ž1 | 3 | 22 | Šafářová Adéla | Česká Třebová | 04 | 00:00:01 | - |
3 | Ž1 | 5 | 33 | Kleinová Anna | Dolní Dobrouč | 05 | 00:00:01 | - |
4 | Ž1 | 7 | 46 | Kubíčková Adéla | neregistrována | 05 | 00:00:01 | - |
5 | Ž1 | 9 | 24 | Konývková Kristýna | Rychnov nad Kněžnou | 06 | 00:00:01 | - |
6 | Ž1 | 11 | 83 | Smoláková Rita | ISCAREX Česká Třebová | 05 | 00:00:01 | - |
7 | Ž1 | 13 | 74 | Stejskalová Tereza | neregistrována | 06 | 00:00:01 | - |
8 | Ž1 | 15 | 113 | Bartošová Natálie | neregistrována | 06 | 00:00:01 | - |
9 | Ž1 | 17 | 120 | Marholdová Aneta | Choceň | 07 | 00:00:01 | - |
10 | Ž1 | 19 | 81 | Mlynářová Eliška | neregistrována | 07 | 00:00:01 | - |
11 | Ž1 | 21 | 109 | Ptáčková Lucie | Horní Čermná | 07 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 110 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:00:01 | - |
2 | M1 | 3 | 15 | Kubíček Štěpán | Dolní Dobrouč | 05 | 00:00:01 | - |
3 | M1 | 5 | 30 | Rozlívka Vojtěch | Svitavy | 05 | 00:00:01 | - |
4 | M1 | 7 | 119 | Heinrich Michal | Dolní Dobrouč | 05 | 00:00:01 | - |
5 | M1 | 9 | 116 | Němec Marek | neregistrován | 06 | 00:00:01 | - |
6 | M1 | 11 | 114 | Šváb Jan | neregistrován | 05 | 00:00:01 | - |
7 | M1 | 13 | 94 | Kábrt Martin | Atletika Rtyně | 06 | 00:00:01 | - |
8 | M1 | 15 | 69 | Matějíček Štěpán | neregistrován | 07 | 00:00:01 | - |
9 | M1 | 17 | 124 | Divíšek Radim | neregistrován | 07 | 00:00:01 | - |
10 | M1 | 19 | 127 | Matějíček Jakub | neregistrován | 06 | 00:00:01 | - |
11 | M1 | 21 | 146 | Brychta Jakub | Choceň | 08 | 00:00:01 | - |
12 | M1 | 23 | 70 | Matějíček Šimon | neregistrován | 08 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 23 | Jansová Denisa | Jiskra Ústí nad Orlicí | 02 | 00:00:01 | - |
2 | Ž1 | 3 | 49 | Šimůnková Jana | Jiskra Havlíčkův Brod | 03 | 00:00:01 | - |
3 | Ž1 | 5 | 51 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:00:01 | - |
4 | Ž1 | 7 | 111 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:00:01 | - |
5 | Ž1 | 9 | 108 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:01 | - |
6 | Ž1 | 11 | 131 | Svobodová Eliška | Pardubice | 03 | 00:00:01 | - |
7 | Ž1 | 13 | 32 | Kleinová Ivana | Dolní Dobrouč | 03 | 00:00:01 | - |
8 | Ž1 | 15 | 101 | Mlynářová Barbora | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:00:01 | - |
9 | Ž1 | 17 | 115 | Švábová Michaela | neregistrována | 02 | 00:00:01 | - |
10 | Ž1 | 19 | 35 | Plívová Kateřina | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:00:01 | - |
11 | Ž1 | 21 | 102 | Lubasová Pavlína | Nová Ves nad Nisou | 03 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 87 | Gregora Filip | Atletika Albrechtice | 02 | 00:00:01 | - |
2 | M1 | 3 | 65 | Mlynář Tomáš | Orel Dolní Dobrouč | 02 | 00:00:01 | - |
3 | M1 | 5 | 92 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:00:01 | - |
4 | M1 | 7 | 25 | Pecháček Šimon | Dolní Dobrouč | 02 | 00:00:01 | - |
5 | M1 | 9 | 37 | Jakubec Filip | Orel Dolní Dobrouč | 02 | 00:00:01 | - |
6 | M1 | 11 | 63 | Krejčíř Michal | neregistrován | 03 | 00:00:01 | - |
7 | M1 | 13 | 107 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:01 | - |
8 | M1 | 15 | 112 | Bartoš Adam | neregistrován | 03 | 00:00:01 | - |
9 | M1 | 17 | 73 | Němec Jakub | neregistrován | 03 | 00:00:01 | - |
10 | M1 | 19 | 82 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:01 | - |
11 | M1 | 21 | 71 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:01 | - |
12 | M1 | 23 | 159 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:00:01 | - |
13 | M1 | 24 | 151 | Pražák Matěj | neregistrován | 03 | 00:00:01 | - |
14 | M1 | 25 | 41 | Dušek Jakub | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 98 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně | 99 | 00:02:20 | 103,28 |
2 | Ž3 | 2 | 142 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:23 | 99,06 |
3 | Ž3 | 3 | 152 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:02:24 | 97,66 |
4 | Ž3 | 4 | 130 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:02:27 | 93,44 |
5 | Ž3 | 5 | 103 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:02:31 | 87,82 |
6 | Ž3 | 6 | 155 | Voleská Klára | Vysoké Mýto | 98 | 00:02:41 | 73,77 |
7 | Ž3 | 7 | 126 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:02:45 | 68,15 |
7 | Ž3 | 7 | 36 | Jakubcová Adéla | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:02:45 | 68,15 |
9 | Ž3 | 9 | 134 | Drážná Helena | SK Pašerák Písařov | 98 | 00:02:53 | 56,91 |
10 | Ž3 | 10 | 28 | Jakubcová Terezie | Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:07 | 37,24 |
10 | Ž3 | 10 | 1 | Schmidtová Barbora | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:07 | 37,24 |
12 | Ž3 | 12 | 104 | Šulcová Magda | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:14 | 27,40 |
13 | Ž3 | 13 | 77 | Mlynářová Anna | OREL Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:22 | 16,16 |
14 | Ž3 | 14 | 26 | Pecháčková Anežka | Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:30 | 4,92 |
15 | Ž3 | 15 | 29 | Kubíčková Veronika | Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:36 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 97 | Kašpar Josef | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 99 | 00:03:28 | 108,88 |
2 | M3 | 3 | 13 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:03:38 | 99,69 |
3 | M3 | 6 | 88 | Gregora Jakub | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:47 | 91,42 |
4 | M3 | 7 | 91 | Valenta Adam | Atletika Jablonné nad Orlicí | 98 | 00:03:53 | 85,91 |
5 | M3 | 8 | 60 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:03:55 | 84,07 |
6 | M3 | 9 | 122 | Rajnet Matěj | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:57 | 82,24 |
7 | M3 | 11 | 123 | Rajnet Rudolf | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:04:03 | 76,72 |
8 | M3 | 12 | 93 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:04:16 | 64,78 |
9 | M3 | 14 | 57 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:04:26 | 55,59 |
10 | M3 | 15 | 39 | Dušek Pavel | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:04:32 | 50,08 |
11 | M3 | 21 | 44 | Dvořáček Štěpán | Dolní Dobrouč | 99 | 00:04:53 | 30,78 |
12 | M3 | 22 | 19 | Kristl František | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:04:56 | 28,02 |
13 | M3 | 23 | 137 | Zbránek David | SK Pašerák Písařov | 99 | 00:05:00 | 24,35 |
14 | M3 | 24 | 18 | Skalický Lukáš | Dolní Dobrouč | 99 | 00:05:17 | 8,73 |
15 | M3 | 25 | 14 | Brandejs Lukáš | Dolní Dobrouč | 98 | 00:05:21 | 5,05 |
16 | M3 | 26 | 67 | Tichý David | Orel Semily | 98 | 00:05:24 | 2,30 |
17 | M3 | 27 | 21 | Skalický Martin | Dolní Dobrouč | 98 | 00:05:37 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 38 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:30 | 107,63 |
2 | ŽM | 4 | 149 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:42 | 96,64 |
3 | ŽM | 5 | 133 | Průšová Radka | TJ - Svitavy | 96 | 00:03:43 | 95,73 |
4 | ŽM | 10 | 100 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 00:04:02 | 78,32 |
5 | ŽM | 13 | 16 | Krchová Simona | Dolní Dobrouč | 96 | 00:04:20 | 61,83 |
6 | ŽM | 16 | 136 | Vícencová Pavla | SK Pašerák Písařov | 97 | 00:04:38 | 45,34 |
7 | ŽM | 17 | 27 | Kovářová Markéta | Dolní Dobrouč | 96 | 00:04:42 | 41,68 |
8 | ŽM | 18 | 6 | Hartigová Jana | Horní Dobrouč | 96 | 00:04:43 | 40,76 |
9 | ŽM | 19 | 78 | Maťátková Nela | BOAT CLUB Dolní Čermná | 96 | 00:04:47 | 37,10 |
10 | ŽM | 20 | 164 | Dvořáčková Ludmila | Dolní Dobrouč | 97 | 00:04:48 | 36,18 |
11 | ŽM | 28 | 147 | Karlová Markéta | Nový Věk Triatlonu | 96 | 00:05:38 | 0,00 |
12 | ŽM | 29 | 162 | Matyášová Anežka | neregistrována | 97 | 00:05:39 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 166 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:06:02 | 101,28 |
1 | MM | 1 | 2 | Schmidt Rudolf | Dolní Dobrouč | 96 | 00:06:02 | 101,28 |
3 | MM | 3 | 59 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:06:09 | 97,44 |
4 | MM | 5 | 3 | Skalický Šimon | Hasiči Dolní Dobrouč | 96 | 00:06:49 | 75,48 |
5 | MM | 6 | 157 | Kapoun Petr | neregistrován | 96 | 00:07:16 | 60,66 |
6 | MM | 8 | 165 | Švarc Jan | neregistrován | 96 | 00:07:59 | 37,05 |
7 | MM | 10 | 9 | Kocúr Tomáš | neregistrován | 98 | 00:09:22 | 0,00 |
8 | MM | 11 | 118 | Heinrich Filip | Dolní Dobrouč | 97 | 00:09:39 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 4 | 148 | Menclová Nikol | Nový Věk Triatlonu | 95 | 00:06:18 | 134,09 |
2 | ŽS | 7 | 138 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:07:25 | 104,68 |
3 | ŽS | 9 | 7 | Nedělková Jiřina | neregistrována | 95 | 00:09:04 | 61,23 |
4 | ŽS | 12 | 145 | Rajnetová Lenka | Hasiči Dolní Dobrouč | 95 | 00:16:00 | 0,00 |
5 | ŽS | 13 | 163 | Dvořáčková Veronika | neregistrována | 95 | 00:16:01 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 99 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 95 | 00:09:23 | 100,83 |
2 | MS | 2 | 143 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:09:24 | 100,47 |
3 | MS | 3 | 160 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:09:29 | 98,70 |
4 | MS | 4 | 170 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:09:36 | 96,23 |
5 | MS | 5 | 156 | Voleský Kryštof | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:09:41 | 94,46 |
6 | MS | 6 | 5 | Wagner Jakub | Dolní Dobrouč | 95 | 00:10:55 | 68,28 |
7 | MS | 7 | 20 | Pražák Tomáš | Dolní Dobrouč | 94 | 00:11:09 | 63,33 |
8 | MS | 8 | 4 | Dušek Jakub | Sokol Fotbal | 95 | 00:11:10 | 62,97 |
9 | MS | 9 | 17 | Skalický Filip | Orel Dolní Dobrouč | 95 | 00:12:05 | 43,51 |
10 | MS | 10 | 80 | Novák Jakub | Hasiči Dolní Dobrouč | 95 | 00:18:44 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 22 | 192 | Švecová Magdaléna | Orel Orlice | 92 | 00:19:51 | 103,87 |
2 | ŽD | 25 | 144 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:20:38 | 96,13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 5 | 61 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:16:02 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 9 | 201 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:29:59 | - |
2 | MJ | 15 | 228 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:30:46 | - |
3 | MJ | 27 | 236 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:33:39 | - |
4 | MJ | 40 | 202 | Čejka Pavel | neregistrován | 90 | 00:38:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 4 | 232 | Bogdał Roman | Miedzygorze | 79 | 00:28:49 | - |
2 | MA | 8 | 234 | Klášterecký Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:29:53 | - |
3 | MA | 10 | 240 | Barvínek Ladislav | Česká Třebová | 77 | 00:30:00 | - |
4 | MA | 11 | 229 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:30:01 | - |
5 | MA | 13 | 220 | Chlubna Jan | AO Nové Město na Moravě | 84 | 00:30:12 | - |
6 | MA | 14 | 238 | Rozprým Jiří | Žamberk | 77 | 00:30:34 | - |
7 | MA | 16 | 231 | Bogdał Lukasz | Miedzygorze | 82 | 00:30:57 | - |
8 | MA | 17 | 221 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 00:31:27 | - |
9 | MA | 21 | 205 | Berka Luděk | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 00:31:48 | - |
10 | MA | 24 | 235 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 00:32:25 | - |
11 | MA | 25 | 208 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 71 | 00:32:33 | - |
12 | MA | 26 | 218 | Kašpárek Petr | Orel Veřovice | 76 | 00:33:15 | - |
13 | MA | 31 | 215 | Marhold Petr | Choceň | 78 | 00:34:28 | - |
14 | MA | 32 | 237 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:34:44 | - |
15 | MA | 33 | 219 | Marek Miroslav | Orel Veřovice | 81 | 00:34:51 | - |
16 | MA | 34 | 203 | Rozlívka Radek | Svitavy | 73 | 00:34:56 | - |
17 | MA | 35 | 207 | Strouhal Tomáš | SKI Fortex Moravský Beroun | 74 | 00:35:01 | - |
18 | MA | 37 | 211 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:35:03 | - |
19 | MA | 39 | 241 | Hovad Martin | neregistrován | 84 | 00:37:53 | - |
20 | MA | 41 | 210 | Borek Petr | Horní Čermná | 70 | 00:38:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 206 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:27:48 | - |
2 | MB | 2 | 204 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:27:52 | - |
3 | MB | 3 | 226 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:28:44 | - |
4 | MB | 5 | 222 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:29:02 | - |
5 | MB | 6 | 223 | Svoboda Mojmír | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 00:29:29 | - |
6 | MB | 7 | 230 | Orlich Petr | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 61 | 00:29:35 | - |
7 | MB | 12 | 224 | Svoboda Petr | AC Pardubice | 60 | 00:30:09 | - |
8 | MB | 18 | 239 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 00:31:30 | - |
9 | MB | 19 | 217 | Keller Antonín | Orel Veřovice | 63 | 00:31:35 | - |
10 | MB | 20 | 209 | Kolář Radim | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:31:43 | - |
11 | MB | 22 | 214 | Scherrer Jaroslav | Orel Moravské Budějovice | 60 | 00:31:53 | - |
12 | MB | 23 | 227 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:32:14 | - |
13 | MB | 28 | 212 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:33:50 | - |
14 | MB | 29 | 233 | Pilnáček Petr | BK Vysoké Mýto | 65 | 00:34:11 | - |
15 | MB | 30 | 213 | Voleský Jiří | Džbánov | 69 | 00:34:22 | - |
16 | MB | 36 | 216 | Liška Pavel | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 63 | 00:35:02 | - |
17 | MB | 38 | 225 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:36:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 1 | 161 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:14:30 | - |
2 | MC | 2 | 190 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 00:15:47 | - |
3 | MC | 3 | 169 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:15:48 | - |
4 | MC | 6 | 171 | Krsek Jaroslav | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 51 | 00:16:16 | - |
5 | MC | 7 | 175 | Trejtnar Pavel | Sokol Kunvald | 58 | 00:16:50 | - |
6 | MC | 8 | 135 | Drážný Ladislav | SK Pašerák Písařov | 59 | 00:16:56 | - |
7 | MC | 9 | 181 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:17:05 | - |
8 | MC | 10 | 176 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:17:17 | - |
9 | MC | 23 | 76 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:19:54 | - |
10 | MC | 24 | 191 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:20:36 | - |
11 | MC | 33 | 188 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:22:57 | - |
12 | MC | 37 | 173 | Wendlig Miroslav | Sokol Luková | 53 | 00:25:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 4 | 172 | Krsek Miroslav | Luková | 49 | 00:15:51 | - |
2 | MD | 12 | 182 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 00:17:29 | - |
3 | MD | 14 | 186 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:18:04 | - |
4 | MD | 18 | 184 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:18:49 | - |
5 | MD | 19 | 154 | Koblížek Jindřich | SK Žamberk | 48 | 00:18:58 | - |
6 | MD | 20 | 187 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:19:06 | - |
7 | MD | 27 | 183 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:21:08 | - |
8 | MD | 29 | 140 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:21:47 | - |
9 | MD | 38 | 193 | Kalousek Jan | KČT Žamberk | 41 | 00:29:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 31 | 11 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:22:07 | - |
2 | ME | 32 | 189 | Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 35 | 00:22:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 13 | 52 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:17:31 | - |
2 | ŽJ | 26 | 179 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:21:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 11 | 174 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:17:23 | - |
2 | ZA | 16 | 68 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:18:33 | - |
3 | ZA | 21 | 48 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:19:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 15 | 180 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:18:21 | - |
2 | ZB | 30 | 177 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 71 | 00:21:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 17 | 178 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:18:46 | - |
2 | ŽC | 34 | 185 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:23:17 | - |
3 | ŽC | 35 | 168 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:23:18 | - |
4 | ŽC | 36 | 153 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:25:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 28 | 50 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:21:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 98 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně | 99 | 00:02:20 | 103,28 |
2 | Ž3 | 2 | 142 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:23 | 99,06 |
3 | Ž3 | 3 | 152 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:02:24 | 97,66 |
4 | Ž3 | 4 | 130 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:02:27 | 93,44 |
5 | Ž3 | 5 | 103 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:02:31 | 87,82 |
6 | Ž3 | 6 | 155 | Voleská Klára | Vysoké Mýto | 98 | 00:02:41 | 73,77 |
7 | Ž3 | 7 | 126 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:02:45 | 68,15 |
7 | Ž3 | 7 | 36 | Jakubcová Adéla | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:02:45 | 68,15 |
9 | Ž3 | 9 | 134 | Drážná Helena | SK Pašerák Písařov | 98 | 00:02:53 | 56,91 |
10 | Ž3 | 10 | 28 | Jakubcová Terezie | Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:07 | 37,24 |
10 | Ž3 | 10 | 1 | Schmidtová Barbora | Hasiči Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:07 | 37,24 |
12 | Ž3 | 12 | 104 | Šulcová Magda | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:14 | 27,40 |
13 | Ž3 | 13 | 77 | Mlynářová Anna | OREL Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:22 | 16,16 |
14 | Ž3 | 14 | 26 | Pecháčková Anežka | Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:30 | 4,92 |
15 | Ž3 | 15 | 29 | Kubíčková Veronika | Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:36 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 166 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:06:02 | 101,28 |
1 | MM | 1 | 2 | Schmidt Rudolf | Dolní Dobrouč | 96 | 00:06:02 | 101,28 |
3 | MM | 3 | 59 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:06:09 | 97,44 |
1 | ŽS | 4 | 148 | Menclová Nikol | Nový Věk Triatlonu | 95 | 00:06:18 | 134,09 |
4 | MM | 5 | 3 | Skalický Šimon | Hasiči Dolní Dobrouč | 96 | 00:06:49 | 75,48 |
5 | MM | 6 | 157 | Kapoun Petr | neregistrován | 96 | 00:07:16 | 60,66 |
2 | ŽS | 7 | 138 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:07:25 | 104,68 |
6 | MM | 8 | 165 | Švarc Jan | neregistrován | 96 | 00:07:59 | 37,05 |
3 | ŽS | 9 | 7 | Nedělková Jiřina | neregistrována | 95 | 00:09:04 | 61,23 |
7 | MM | 10 | 9 | Kocúr Tomáš | neregistrován | 98 | 00:09:22 | 0,00 |
8 | MM | 11 | 118 | Heinrich Filip | Dolní Dobrouč | 97 | 00:09:39 | 0,00 |
4 | ŽS | 12 | 145 | Rajnetová Lenka | Hasiči Dolní Dobrouč | 95 | 00:16:00 | 0,00 |
5 | ŽS | 13 | 163 | Dvořáčková Veronika | neregistrována | 95 | 00:16:01 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 99 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 95 | 00:09:23 | 100,83 |
2 | MS | 2 | 143 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:09:24 | 100,47 |
3 | MS | 3 | 160 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:09:29 | 98,70 |
4 | MS | 4 | 170 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:09:36 | 96,23 |
5 | MS | 5 | 156 | Voleský Kryštof | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:09:41 | 94,46 |
6 | MS | 6 | 5 | Wagner Jakub | Dolní Dobrouč | 95 | 00:10:55 | 68,28 |
7 | MS | 7 | 20 | Pražák Tomáš | Dolní Dobrouč | 94 | 00:11:09 | 63,33 |
8 | MS | 8 | 4 | Dušek Jakub | Sokol Fotbal | 95 | 00:11:10 | 62,97 |
9 | MS | 9 | 17 | Skalický Filip | Orel Dolní Dobrouč | 95 | 00:12:05 | 43,51 |
10 | MS | 10 | 80 | Novák Jakub | Hasiči Dolní Dobrouč | 95 | 00:18:44 | 0,00 |
8.6.2024 (sobota), svátek má Medard
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
06.06.2024 - Propozice závodu Sádecká pila.
04.06.2024 - Výsledky závodu Nekořský kros.
03.06.2024 - Výsledky závodu Běh dobroučským krajem.
03.06.2024 - Propozice závodu Přespolní běh z Dlouhé Třebové na Andrlák a zpět.
02.06.2024 - Fotogalerie Nekořský kros.
02.06.2024 - Fotogalerie Běh dobroučským krajem.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.