8.8.2009, sobota
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Javůrek Jiří | 48 | 31 |
Pechek František | 53 | 26 |
Vašíček Martin | 71 | 24 |
Marek František | 41 | 24 |
Krejcar Petr | 45 | 22 |
Brunclík Ivo | 58 | 21 |
Šimůnek Jan | 49 | 21 |
Les Josef | 47 | 20 |
Mach Václav | 55 | 20 |
Mazač Jaroslav | 68 | 20 |
Šmída Oldřich | 48 | 20 |
Gombita Josef | 58 | 20 |
Grohová Jaroslava | 51 | 20 |
Šír Václav | 48 | 19 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 19 |
Friebelová Eva | 62 | 18 |
Bolehovský Pavel | 71 | 18 |
Smrčka Miloš | 54 | 17 |
Vimr Adolf | 43 | 17 |
Tučný Jan | 47 | 17 |
Paulů Blanka | 54 | 17 |
Čipera Radek | 64 | 17 |
Groh Stanislav | 46 | 17 |
Pechek Petr | 83 | 16 |
Šesták Karel | 71 | 15 |
Plecháček Jiří | 44 | 15 |
Stránský Aleš | 60 | 15 |
Kůtek Vladimír | 50 | 14 |
Havlíček Zdeněk | 35 | 14 |
Svatoš Otakar | 34 | 14 |
Kolínek František | 56 | 14 |
Buchar Jan | 33 | 14 |
Holub Petr | 66 | 14 |
Metelka Josef | 44 | 14 |
Hrnčíř Jaroslav | 49 | 14 |
Vacarda Vladimír | 59 | 13 |
Novotná Eva | 48 | 13 |
Jančík Bořek | 64 | 13 |
Skalický Roman | 71 | 13 |
Vítek Miroslav | 72 | 13 |
Tichý Pavel | 63 | 13 |
Pešek Milan | 60 | 13 |
Metelková Táňa | 72 | 13 |
Keprtová Miloslava | 48 | 13 |
Krupička Miroslav | 53 | 13 |
Linhart Miloš | 44 | 13 |
Sadílek Ota | 46 | 13 |
Kubr Václav | 55 | 12 |
Tomíček Josef | 59 | 12 |
Bakyta Ján | 53 | 12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 6 | 9 | Bajza Jakub | AK Kroměříž | 90 | 00:37:11 | 105 |
2 | MJ | 9 | 10 | Homoláč Jiří | VSK Univerzita Brno | 90 | 00:37:49 | 93 |
3 | MJ | 19 | 11 | Titěra Jan | AŠK SG Jablonec nad Nisou | 92 | 00:39:24 | 81 |
4 | MJ | 20 | 12 | Boček Jan | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 90 | 00:39:42 | 72 |
5 | MJ | 23 | 13 | Šroubek Vlastimil | SC Marathon Plzeň | 92 | 00:40:08 | 66 |
6 | MJ | 24 | 14 | Kučinský Josef | X-AIR Ostrava | 91 | 00:40:24 | 60 |
7 | MJ | 27 | 15 | Schejbal Oldřich | SKI Skuhrov nad Bělou | 91 | 00:41:13 | 57 |
8 | MJ | 48 | 16 | Čech Jan | ČKS SKI AC Siner Turnov | 93 | 00:43:46 | 54 |
9 | MJ | 50 | 17 | Kovařík Pavel | Mílaři Domažlice | 91 | 00:43:56 | 51 |
10 | MJ | 64 | 18 | Tomíček Ondřej | AC Syner Turnov | 92 | 00:44:52 | 48 |
11 | MJ | 66 | 19 | Voják Martin | Mílaři Domažlice | 93 | 00:44:54 | 45 |
12 | MJ | 67 | 20 | Mundok Marian | A. C. TEPO Kladno | 91 | 00:44:56 | 42 |
13 | MJ | 94 | 21 | Pavel Jan | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 95 | 00:47:19 | 39 |
14 | MJ | 96 | 22 | Samohýl Lukáš | Lomnice nad Popelkou | 90 | 00:47:40 | 36 |
15 | MJ | 135 | 23 | Škarda Petr | TJ Maratonstav Úpice | 92 | 00:52:46 | 33 |
16 | MJ | 146 | 24 | Votava Michal | Vrchlabí | 90 | 00:53:58 | 30 |
17 | MJ | 178 | 25 | Kašpar Josef | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:57:57 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 59 | 26 | Beroušková Kateřina | Mílaři Domažlice | 91 | 00:44:32 | 105 |
2 | ŽJ | 61 | 27 | Kadrmanová Ivana | ACP Olymp Brno | 91 | 00:44:43 | 93 |
3 | ŽJ | 99 | 28 | Horká Ludmila | AC Syner Turnov | 92 | 00:48:10 | 81 |
4 | ŽJ | 123 | 29 | Vévodová Martina | Atletický klub Perná | 90 | 00:50:34 | 72 |
5 | ŽJ | 152 | 30 | Vrágová Anežka | AK Kroměříž | 91 | 00:54:32 | 66 |
6 | ŽJ | 176 | 31 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:57:40 | 60 |
7 | ŽJ | 185 | 32 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:59:28 | 57 |
8 | ŽJ | 197 | 33 | Čechová Anna | ČKS Ski Jilemnice | 93 | 01:01:37 | 54 |
9 | ŽJ | 212 | 34 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 01:04:49 | 51 |
10 | ŽJ | 222 | 35 | Havlíčková Nikola | ČKS Ski Jilemnice | 93 | 01:08:25 | 48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 53 | 184 | Javůrek Jiří | Jiskra Horní Maršov | 48 | 00:44:13 | 105 |
2 | MD | 71 | 185 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:45:14 | 93 |
3 | MD | 87 | 186 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 00:46:47 | 81 |
4 | MD | 89 | 187 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 00:47:01 | 72 |
5 | MD | 117 | 188 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:49:38 | 66 |
6 | MD | 118 | 189 | Kadavý Jan | Jablonec n. Nisou | 47 | 00:49:52 | 60 |
7 | MD | 133 | 190 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 00:52:18 | 57 |
8 | MD | 142 | 191 | Navrátil Josef | SK Stračice | 49 | 00:53:20 | 54 |
9 | MD | 147 | 192 | Marek František | SK Hronov | 41 | 00:54:03 | 51 |
10 | MD | 167 | 193 | Říha Miroslav | Sokol Sadská | 45 | 00:56:16 | 48 |
11 | MD | 173 | 194 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 00:57:08 | 45 |
12 | MD | 175 | 195 | Vyskočil Jaromír | Sokol Kolín | 46 | 00:57:38 | 42 |
13 | MD | 180 | 196 | Krejcar Petr | TJ Maratonstav Úpice | 45 | 00:58:48 | 39 |
14 | MD | 200 | 197 | Plecháček Jiří | Liga 100 Praha | 44 | 01:01:52 | 36 |
15 | MD | 201 | 180 | Černý František | Nové Město na Moravě | 41 | 01:02:09 | 33 |
16 | MD | 213 | 198 | Linhart Miloš | SK Hronov | 44 | 01:05:06 | 30 |
17 | MD | 218 | 199 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 01:07:34 | 27 |
18 | MD | 224 | 200 | Černý Oldřich | TJ Janské Lázně | 46 | 01:16:23 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 125 | 176 | Libra Jiří | LBC Nové Město nad Metují | 37 | 00:50:37 | 105 |
2 | ME | 155 | 177 | Kohout Tomáš | Blata Kooperativa | 37 | 00:54:49 | 93 |
3 | ME | 191 | 178 | Hlusička Josef | Liga 100 Praha | 38 | 01:00:30 | 81 |
4 | ME | 198 | 179 | Jantsch Vítězslav | LIAZ Jablonec nad Nisou | 35 | 01:01:42 | 72 |
5 | ME | 203 | 181 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 01:02:18 | 66 |
6 | ME | 210 | 182 | Havlíček Zdeněk | Vrchlabí | 35 | 01:04:29 | 60 |
7 | ME | 220 | 183 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 01:07:52 | 57 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 56 | 159 | Fenclová Marta | AC Pardubice | 76 | 00:44:24 | 105 |
2 | ZA | 69 | 161 | Janečková Iva | SKP Jablonec nad Nisou | 84 | 00:45:05 | 93 |
3 | ZA | 73 | 162 | Moravcová Klára | SKP Jablonex | 83 | 00:45:26 | 81 |
4 | ZA | 85 | 163 | Pelantová Lucie | USK Praha | 86 | 00:46:20 | 72 |
5 | ZA | 92 | 164 | Nývltová Eva | Olymp Brno | 86 | 00:47:07 | 66 |
6 | ZA | 93 | 165 | Hájková Renata | Maratonstav Úpice | 75 | 00:47:13 | 60 |
7 | ZA | 111 | 166 | Hanušová Lenka | SK Nové Město nad Metují | 79 | 00:48:51 | 57 |
8 | ZA | 138 | 167 | Pechková Jana | Maratonstav Úpice | 85 | 00:52:48 | 54 |
9 | ZA | 140 | 168 | Šturnová Anita | TJ Dvůr Králové | 87 | 00:53:13 | 51 |
10 | ZA | 149 | 169 | Lepičová Petra | TJ Slavoj Pacov | 82 | 00:54:07 | 48 |
11 | ZA | 156 | 170 | Skrbková Tereza | SKP Jablonex | 89 | 00:54:54 | 45 |
12 | ZA | 164 | 171 | Soušková Olga | FEL Praha | 87 | 00:55:45 | 42 |
13 | ZA | 179 | 172 | Tylšová Daniela | TJ Maratonstav Úpice | 78 | 00:58:23 | 39 |
14 | ZA | 189 | 173 | Samková Erika | SK Nové Město nad Metují | 77 | 01:00:02 | 36 |
15 | ZA | 209 | 174 | Hajdinová Marta | Jánské Lázně | 82 | 01:03:55 | 33 |
16 | ZA | 219 | 175 | Sočuvková Mária | Slovenská republika | 81 | 01:07:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 40 | 134 | Šádková Irena | X-AIR Ostrava | 69 | 00:42:34 | 105 |
2 | ZB | 42 | 135 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:42:46 | 93 |
3 | ZB | 46 | 137 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:43:22 | 81 |
4 | ZB | 112 | 140 | Barnetová Denisa | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:48:59 | 72 |
5 | ZB | 157 | 142 | Víchová Jana | HSK Benecko | 72 | 00:55:01 | 66 |
6 | ZB | 165 | 146 | Ottová Radka | Maratonstav Úpice | 66 | 00:55:51 | 60 |
7 | ZB | 192 | 152 | Filipovská Lucie | Sokol Kolín | 73 | 01:00:38 | 57 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 145 | 119 | Kubrová Dagmar | Hvězda SKP Pardubice | 63 | 00:53:49 | 105 |
2 | ŽC | 169 | 122 | Valentová Květa | AVC Praha | 56 | 00:56:25 | 93 |
3 | ŽC | 188 | 124 | Suchanová Pavla | TJ Kovo Praha | 63 | 01:00:01 | 81 |
4 | ŽC | 193 | 126 | Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 56 | 01:01:01 | 72 |
5 | ŽC | 225 | 129 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:18:16 | 66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 105 | 2 | Paulů Blanka | Maratonstav Úpice | 54 | 00:48:39 | 105 |
2 | ZD | 199 | 3 | Grohová Jaroslava | TJ Dvůr Králové nad Labem | 51 | 01:01:47 | 93 |
3 | ZD | 206 | 4 | Kašová Hana | Barnex Sport Brno | 54 | 01:03:09 | 81 |
4 | ZD | 216 | 5 | Šlechtová Marie | Slavia Hradec Králové | 52 | 01:07:19 | 72 |
5 | ZD | 221 | 6 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 01:08:04 | 66 |
6 | ZD | 226 | 7 | Půlpánová Zdeňka | KRB Chrudim | 43 | 01:19:30 | 60 |
7 | ZD | 227 | 8 | Gruberová Věra | Horní Počernice | 52 | 01:21:36 | 57 |
Organizace závodu: 87% Zvolená trasa závodu: 93% Značení závodu: 97% Vyhlášení výsledků: 93% Zpracování výsledků: 84% Ceny vítězům: 97% Celkový dojem ze závodu: 90% Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků. | Celkové hodnocení 92% |
8.6.2024 (sobota), svátek má Medard
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
06.06.2024 - Propozice závodu Sádecká pila.
04.06.2024 - Výsledky závodu Nekořský kros.
03.06.2024 - Výsledky závodu Běh dobroučským krajem.
03.06.2024 - Propozice závodu Přespolní běh z Dlouhé Třebové na Andrlák a zpět.
02.06.2024 - Fotogalerie Nekořský kros.
02.06.2024 - Fotogalerie Běh dobroučským krajem.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
sklenik