1.10.2008, středa
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
29.8.2015 | Pekelný kilometr | 72 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sadílek Ota | 46 | 2 |
Borek Petr | 70 | 2 |
Buriánek Roman | 65 | 2 |
Marhold Luboš | 77 | 2 |
Záveský Filip | 93 | 2 |
Keprtová Miloslava | 48 | 2 |
Šimůnek Jan | 82 | 2 |
Stránská Michaela | 97 | 2 |
Sejkorová Lenka | 63 | 2 |
Vacek Martin | 69 | 2 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MP | 4 | 12 | Rybka Lukáš | Česká Třebová | 02 | 00:00:35 | - |
2 | MP | 5 | 38 | Štichauer Jakub | Peklák team | 03 | 00:00:35 | - |
3 | MP | 7 | 61 | Chlup Ondřej | TJ Rychnov | 03 | 00:00:41 | - |
4 | MP | 8 | 55 | Krmela Martin | TJ Rychnov na Moravě | 03 | 00:00:47 | - |
5 | MP | 9 | 9 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:00:50 | - |
6 | MP | 10 | 41 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:01:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽP | 1 | 36 | Štichauerová Eliška | Peklák team | 01 | 00:00:30 | - |
2 | ŽP | 2 | 42 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:00:32 | - |
3 | ŽP | 3 | 3 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:00:34 | - |
4 | ŽP | 6 | 31 | Zachová Markéta | Peklák team | 01 | 00:00:37 | - |
5 | ŽP | 11 | 35 | Zachová Aneta | Peklák team | 05 | 00:01:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MI | 4 | 44 | Borek Matěj | Česká Třebová | 00 | 00:05:08 | - |
2 | MI | 5 | 4 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:05:20 | - |
3 | MI | 6 | 60 | Chlup Tomáš | TJ Rychnov | 00 | 00:05:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽI | 3 | 52 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:04:37 | - |
2 | ŽI | 7 | 75 | Hondlová Martina | - | 01 | 00:06:42 | - |
3 | ŽI | 8 | 74 | Říhová Adéla | - | 01 | 00:06:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽII | 1 | 21 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:36 | - |
2 | ŽII | 2 | 53 | Glaserová Eliška | Ski klub Česká Třebová | 97 | 00:04:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 18 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:05:17 | 104,48 |
2 | MA | 2 | 8 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:05:23 | 100,76 |
3 | MA | 3 | 14 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:05:33 | 94,76 |
3 | MA | 3 | 71 | Dobšíček Pavel | SK Hronov | 80 | 00:05:33 | 94,76 |
5 | MA | 6 | 23 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:05:54 | 81,89 |
6 | MA | 10 | 54 | Glaser Václav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 70 | 00:06:12 | 70,66 |
7 | MA | 11 | 59 | Chlup Jiří | TJ Rychnov | 70 | 00:06:19 | 65,90 |
8 | MA | 12 | 82 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:06:22 | 64,51 |
9 | MA | 15 | 57 | Krmela Pavel | TJ Rychnov na Moravě | 78 | 00:06:26 | 61,68 |
10 | MA | 16 | 84 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:06:28 | 60,94 |
11 | MA | 18 | 77 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:06:37 | 54,81 |
12 | MA | 20 | 79 | Pilgr Luděk | OB Česká Třebová | 76 | 00:06:39 | 53,73 |
13 | MA | 23 | 37 | Štichauer Miroslav | Peklák team | 71 | 00:06:44 | 51,00 |
14 | MA | 25 | 62 | Marhold Petr | Choceň | 78 | 00:07:01 | 40,12 |
15 | MA | 28 | 66 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:07:27 | 24,01 |
16 | MA | 30 | 80 | Felcman Petr | Feli FC | 72 | 00:07:38 | 17,65 |
17 | MA | 36 | 45 | Borek Petr | Horní Čermná | 70 | 00:08:35 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 10 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:05:33 | 114,03 |
2 | MB | 7 | 24 | Ducháček Jan | Ústí nad Orlicí | 68 | 00:05:56 | 101,52 |
3 | MB | 14 | 19 | Liška Pavel | TK Ústí nad Orlicí | 63 | 00:06:26 | 84,46 |
4 | MB | 22 | 78 | Buriánek Roman | Česká Třebová | 65 | 00:06:42 | 75,78 |
5 | MB | 29 | 65 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:07:32 | 47,40 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 8 | 7 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:06:03 | 130,69 |
2 | MC | 24 | 51 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:06:56 | 106,33 |
3 | MC | 33 | 13 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 00:08:28 | 62,98 |
4 | MC | 34 | 17 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:08:33 | 60,68 |
5 | MC | 37 | 81 | Pilgr Bohuslav | OB Česká Třebová | 51 | 00:08:37 | 58,96 |
6 | MC | 38 | 68 | Rejman Zdeněk | - | 55 | 00:08:55 | 50,42 |
7 | MC | 41 | 83 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:09:55 | 22,35 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 27 | 40 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:07:21 | 124,94 |
2 | MD | 31 | 73 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:07:38 | 118,18 |
3 | MD | 43 | 28 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:10:12 | 56,88 |
4 | MD | 44 | 63 | Kalousek Jan | KČT Žamberk | 41 | 00:11:26 | 27,62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 9 | 76 | Záveský Filip | Orel Česká Třebová | 93 | 00:06:06 | 108,34 |
2 | MM | 13 | 11 | Hejzlar David | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:06:24 | 98,73 |
3 | MM | 17 | 5 | Živný Marek | Letohrad | 91 | 00:06:35 | 92,93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽA | 19 | 1 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:06:39 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽB | 26 | 16 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:07:14 | 119,79 |
2 | ŽB | 32 | 69 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:08:17 | 93,79 |
3 | ŽB | 35 | 22 | Lišková Růžena | Ústí nad Orlicí | 65 | 00:08:34 | 86,43 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 39 | 72 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:09:26 | 100,00 |
2 | ŽC | 40 | 27 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:09:42 | 102,37 |
3 | ŽC | 42 | 39 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:09:56 | 97,63 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | H | 21 | 56 | Bureš Martin | Č.T. | 74 | 00:06:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽP | 1 | 36 | Štichauerová Eliška | Peklák team | 01 | 00:00:30 | - |
2 | ŽP | 2 | 42 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:00:32 | - |
3 | ŽP | 3 | 3 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:00:34 | - |
1 | MP | 4 | 12 | Rybka Lukáš | Česká Třebová | 02 | 00:00:35 | - |
2 | MP | 5 | 38 | Štichauer Jakub | Peklák team | 03 | 00:00:35 | - |
4 | ŽP | 6 | 31 | Zachová Markéta | Peklák team | 01 | 00:00:37 | - |
3 | MP | 7 | 61 | Chlup Ondřej | TJ Rychnov | 03 | 00:00:41 | - |
4 | MP | 8 | 55 | Krmela Martin | TJ Rychnov na Moravě | 03 | 00:00:47 | - |
5 | MP | 9 | 9 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:00:50 | - |
6 | MP | 10 | 41 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:01:12 | - |
5 | ŽP | 11 | 35 | Zachová Aneta | Peklák team | 05 | 00:01:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽII | 1 | 21 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:36 | - |
2 | ŽII | 2 | 53 | Glaserová Eliška | Ski klub Česká Třebová | 97 | 00:04:25 | - |
1 | ŽI | 3 | 52 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:04:37 | - |
1 | MI | 4 | 44 | Borek Matěj | Česká Třebová | 00 | 00:05:08 | - |
2 | MI | 5 | 4 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:05:20 | - |
3 | MI | 6 | 60 | Chlup Tomáš | TJ Rychnov | 00 | 00:05:23 | - |
2 | ŽI | 7 | 75 | Hondlová Martina | - | 01 | 00:06:42 | - |
3 | ŽI | 8 | 74 | Říhová Adéla | - | 01 | 00:06:58 | - |
Organizace závodu: Nehodnoceno Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno Značení závodu: Nehodnoceno Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení Nehodnoceno |
8.6.2024 (sobota), svátek má Medard
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
06.06.2024 - Propozice závodu Sádecká pila.
04.06.2024 - Výsledky závodu Nekořský kros.
03.06.2024 - Výsledky závodu Běh dobroučským krajem.
03.06.2024 - Propozice závodu Přespolní běh z Dlouhé Třebové na Andrlák a zpět.
02.06.2024 - Fotogalerie Nekořský kros.
02.06.2024 - Fotogalerie Běh dobroučským krajem.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, výsledky odpovídají časům od pořadatele. Jaký je správný čas? Případně prosím probrat s pořadatelem a nás dát do kopie pohar@iscarex.cz
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
bahen