Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX pohárTermínovka 2024KraličákCestování s Honzou
Hlavní strana
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARPardubický krajČeský běhBackground

Kategorie mládeže mají dobojováno

Jako už tradičně byl posledním závodem počítaným do poháru u mládežnických kategorií běh v Letohradě. Kdo nebyl, prohloupil. Pořadatelům se opět podařilo zajistit krásné tratě osvětlené podzimními slunečními paprsky, bez velkého bláta, s náročným profilem.

Jako i v letech minulých bylo na startu mix lyžařů, lyžařek, biatlonistů, biatlonistek, běžců, běžkyň a zajisté i pár vyznavačů triatlonu. Ve větrem ošlehaných tvářích závodníků mohl fanoušek číst, zda jde o zimního sportovce, který má na začátku sezony nebo o unaveného atleta po dřině přes celé léto.

Vyhrál kdo přijel, prohrál, kdo nepřijel.

Kdo tedy v mládeži vyhrál? To si najděte ve výsledkách... Já upozorním pouze na zajímavosti. 6 závodníků, dohrálo pohár dokonce a má maximální počet bodů 1040. To jsou vítězové bez konkurence, možná vám budou tvrdit, že to byla nuda. Ale pozor, příští rok to určitě nebudou mít jednoduché a každý bude cílit na to urvat aspoň jeden jejích skalp. Ještě doplním statistiku, že třicet šest dětí odběhlo alespoň 10 závodů.