Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník

18.6.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník
  • datum konání: 18.6.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařský areál skokanských můstků na Horečkách - Velký Javorník, Frenštát pod Radhoštěch
10.00 hodin

Přihlášky

Písemně do 16. 6. 2005 na adresu:
Pohorská jednota Radhošť
poštovní přihrádka 69
744 11 Frenštát pod Radhoštěm,
na internetové adrese www.jetcom.cz/prihlaska
nebo při prezentaci v kanceláři závodu za zvýšené startovné.

Startovné

Dorost 25,- Kč, junioři a dospělí 50,- Kč.
Zýšené startovné při přihlášení na místě dorost 50,- Kč, junioři a dospělí 100,- Kč.

Popis tratě

Běží se po silnici s asfaltovým povrchem a lesní cestě.
Délka: 7,1 km
Převýšení: 520 m

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v jednotlivých kategoriích obdrží diplomy a poháry při vyhlašování výsledků v prostoru cíle na Velkém Javorníku v době od 12.00 do 12.30 hodin.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Ing. Jan Šrubař, CSc.
Střelniční 1065
744 11 Frenštát pod Radhoštěm
tel. domů 556 831 423
mobil 603 352 025

E-mailová adresa

jan.srubar@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
12.5.2018Běh na Velký Javorník101
13.5.2017Běh na Velký Javorník87
14.5.2016Běh na Velký Javorník93
16.5.2015Běh na Velký Javorník94
17.5.2014Běh na Velký Javorník88
18.5.2013Běh na Velký Javorník144
15.5.2011Běh na Velký Javorník120
16.5.2009Běh na Velký Javorník129
17.5.2008Běh na Velký Javorník125
12.5.2007Frenštát pod Radhoštěm - Běh na Velký Javorník106
14.5.2006Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník108
16.5.2004Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník130
17.5.2003Běh na Velký Javorník104
19.5.2002Běh na Velký Javorník119
12.5.2001Běh na Velký Javorník149
11.6.2000Běh na Velký Javorník105
30.5.1999Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník129
31.5.1998Frenštát p. R. - Velký Javorník110
31.5.1997Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník65
1.6.1996Frenštát pod Radhoštěch - Velký Javorník85
3.6.1995Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník64
21.8.1988Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník83

Statistika závodu Frenštát pod Radhoštěm - Velký Javorník

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 2338

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Tučný Jan4719
Groš Štefan6118
Přívětivý Miroslav5316
Zátopek Jiří6016
Špacír Ladislav5513
Kolínek František5613
Vodička Jan4513
Szebesta Pavel6813
Melčák Tomáš7513
Šnevajs Radomír6312
Tománek Pavel5512
Baláž Roman6511
Balko Peter4411
Šokalová Ludmila5611
Šír Václav4811
Šimůnek Jan4911
Škapa Marek7111
Oškera Oldřich2311
Kvita Josef5111
Jelínek Petr5211
Volný Jaromír3511
Žák Jiří7110
Vraštilová Miloslava5610
Tončík Petr7110
Jirásková Eva6410
Bitala Václav7710
Černý Vladimír5210
Pechek František5310
Gaman Jaroslav359
Suchánek Lukáš799
Šimůnek Jan829
Stránský Aleš609
Keprtová Miloslava489
Piskoř Karel389
Wálek Bronislav579
Vlček Tomáš809
Krejsa Václav528
Velička Zdeněk628
Kubíček František468
Leszkow Petr448
Krejčí Lukáš768
Bednařík Jiří458
Horáček Michal757
Pop Tomáš717
Kolařík Alois557
Kebrle Milan757
Zoubek Zdeněk697
Harabiš Zbyněk657
Dobiáš Jaroslav637
Filipec Petr847

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci mladší 12-13 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM4251Hudeček AlešTJ Frenštát9200:39:1254
Dorostenci 14-17 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2580Pavlica MarekZašová8800:36:3970
2MD3331Polách MartinSG Vrbno pod Pradědem8900:37:4162
3MD9767Macíček MartinFrenštát p. R.9101:02:1444
Dorostenky 14-17 let (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD7713Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:47:5062
2ŽD8027Domčíková TerezaSKOB Ostrava8900:48:0654
3ŽD9990Rozkydalová KateřinaX-AIR Ostrava9101:06:1048
4ŽD100100Paulíková RenátaRožnov pod Radhoštěm9101:06:1144
Junioři (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4555Petr JanTJ Frenštát oddíl plavání8600:39:3848
Muži A (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Bláha JanSokol České Budějovice7100:29:3770
2MA284Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:29:4562
3MA349Pop TomášAtex TUFO Zlín7100:30:2554
4MA514Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:2048
5MA941Bitala VáclavPSK Olymp Praha7700:32:3244
6MA1019Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:32:5240
7MA1156Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:33:0038
8MA1382Wurst MilanBiatlon Karviná8200:33:2136
9MA1511Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:4134
10MA1696Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:34:3332
11MA1757Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:34:5330
12MA227Pálka JiříValašská Bystřice8500:35:2828
13MA248Novotný JiříKateřinky7100:35:3326
14MA2783Hrouza MichalKOS Krnov7800:37:0024
15MA2810Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:37:1422
16MA2988Keller MichalMK Kopřivnice7500:37:1720
17MA3125Kubále JosefMladá Vožice7200:37:3618
18MA3446Němeček JaroslavISS Karviná8400:37:5216
19MA3791Rozkydal MartinX-AIR Ostrava6700:38:0914
20MA4064Hudeček MartinHelia Trade CZ7200:38:4012
21MA4120Václavek PavelFrýdek Místek8100:38:5310
22MA4373Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:39:278
23MA5048Stošek PavelISS Karviná8400:40:436
24MA5150Mielec JaromírHVS Zoufalců6900:40:504
25MA5622Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:41:522
26MA6561Olšer TomášAK Duchcov7200:43:272
Muži B (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB65Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:2570
2MB712Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:3062
3MB858Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:1054
4MB1294Jaroš JanKKM Čadca6100:33:13-
5MB1869Baláž RomanPJR Frenštát6500:35:0448
6MB1975Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:0744
7MB2185Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:35:1740
8MB2370Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:35:3038
9MB2617Šnevajs RadomírVsetín6300:36:5836
10MB3568Groš ŠtefanPJR Frenštát p. R.6100:37:5734
11MB484Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:40:4032
12MB4962Musil LadislavSK Slavičín5600:40:4230
13MB5526Pečenka LiborKHB Radegast6100:41:4728
14MB6171Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:42:5526
15MB6252Dobiáš JaroslavPJR Radhošť6300:43:0224
16MB6665Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:44:0422
17MB6776Eppert RomanCanis Lupus City5900:45:0620
18MB7160Březina LadislavSokol Ostravice6100:46:2118
19MB9286Přívětivý JiříBranky6100:56:0716
Muži C (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC43Smrčka MilošBK Říčany5400:31:0870
2MC1474Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:2862
3MC2093Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:35:1654
4MC3095Šuška AntonKKM Čadca4900:37:22-
5MC326Černý VladimírHAC Praha5200:37:4048
6MC38101Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:38:2344
7MC4624Smola JosefMKS Ostrava5100:40:2340
8MC479Schwarz JiříPJR Frenštát p. R.5100:40:2838
9MC5228Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:41:0136
10MC5399Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:41:0634
11MC5798Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:42:1432
12MC5992Mareš BohumilLEAR Brno5100:42:3530
13MC6443Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:43:1728
14MC6821Tučný JanMK Pardubice4700:45:1526
15MC6981Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:45:2524
16MC7230Leszkow JosefMK Hlinsko5100:46:2222
17MC78102Hyvnar JosefKopřivnice4900:47:5220
18MC8416Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:1118
19MC9533Krejčí JosefFrýdek Místek4900:57:4316
Muži D (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3634Leszkow PetrMK Hlinsko4400:38:0070
2MD3989Biemann GötzSKI Harrachov4300:38:2962
3MD5442Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:41:1854
4MD6044Podžorný ErvinČeský Těšín4100:42:4148
5MD6337Balko PeterTVS Vilhem4400:43:1044
6MD701Kašpar JosefAVC Praha3800:45:3940
7MD7338Fejgl ZdeněkTiS VILHELM Frýdek Místek4200:46:4538
8MD7936Herbst ManfredFenix Jeseník4100:48:0036
9MD812Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:48:0734
10MD8754Dzuroška VladimírKTK Liptovský Mikuláš4200:52:22-
11MD8840Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:52:4232
12MD9653Pechar VáclavNový Jičín4401:00:3230
13MD9879Zapletal JosefAK Kroměříž4301:03:2928
Muži E (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7629Gaman JaroslavHaviřov3500:47:3070
2ME8235Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:48:1762
3ME8978Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3500:52:4454
4ME9072Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:54:5048
5ME9347Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2800:56:2444
6ME10123Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:11:2440
Juniorky (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7545Macáková AndreaISŠ Karviná8600:47:1470
Ženy A (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5815Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:1770
Ženy B (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8663Lednická ZdenkaAK Zlín5600:51:5570
2ZB9487Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:56:4762
Ženy C (trať 7,1 km, 520 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4497Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:3470
2ŽC7477Novotná EvaLetohrad4800:46:5962
3ŽC8318Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:48:5454
4ŽC8539Skálová LenkaMK Seitl Ostrava5400:50:3148
5ŽC9132Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:55:3644
Trať 7,1 km, 520 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA166Bláha JanSokol České Budějovice7100:29:3770
2MA284Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:29:4562
3MA349Pop TomášAtex TUFO Zlín7100:30:2554
1MC43Smrčka MilošBK Říčany5400:31:0870
4MA514Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:2048
1MB65Kolínek FrantišekAK Perná5600:31:2570
2MB712Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:31:3062
3MB858Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:1054
5MA941Bitala VáclavPSK Olymp Praha7700:32:3244
6MA1019Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:32:5240
7MA1156Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:33:0038
4MB1294Jaroš JanKKM Čadca6100:33:13-
8MA1382Wurst MilanBiatlon Karviná8200:33:2136
2MC1474Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:2862
9MA1511Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:33:4134
10MA1696Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:34:3332
11MA1757Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:34:5330
5MB1869Baláž RomanPJR Frenštát6500:35:0448
6MB1975Čechal JaroslavTS Letohrad6100:35:0744
3MC2093Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:35:1654
7MB2185Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:35:1740
12MA227Pálka JiříValašská Bystřice8500:35:2828
8MB2370Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:35:3038
13MA248Novotný JiříKateřinky7100:35:3326
1MD2580Pavlica MarekZašová8800:36:3970
9MB2617Šnevajs RadomírVsetín6300:36:5836
14MA2783Hrouza MichalKOS Krnov7800:37:0024
15MA2810Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:37:1422
16MA2988Keller MichalMK Kopřivnice7500:37:1720
4MC3095Šuška AntonKKM Čadca4900:37:22-
17MA3125Kubále JosefMladá Vožice7200:37:3618
5MC326Černý VladimírHAC Praha5200:37:4048
2MD3331Polách MartinSG Vrbno pod Pradědem8900:37:4162
18MA3446Němeček JaroslavISS Karviná8400:37:5216
10MB3568Groš ŠtefanPJR Frenštát p. R.6100:37:5734
1MD3634Leszkow PetrMK Hlinsko4400:38:0070
19MA3791Rozkydal MartinX-AIR Ostrava6700:38:0914
6MC38101Strakoš JiříTatra Kopřivnice5000:38:2344
2MD3989Biemann GötzSKI Harrachov4300:38:2962
20MA4064Hudeček MartinHelia Trade CZ7200:38:4012
21MA4120Václavek PavelFrýdek Místek8100:38:5310
1MM4251Hudeček AlešTJ Frenštát9200:39:1254
22MA4373Dobeš VlastimilSKI Valašské Meziříčí7000:39:278
1ŽC4497Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:3470
1MJ4555Petr JanTJ Frenštát oddíl plavání8600:39:3848
7MC4624Smola JosefMKS Ostrava5100:40:2340
8MC479Schwarz JiříPJR Frenštát p. R.5100:40:2838
11MB484Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:40:4032
12MB4962Musil LadislavSK Slavičín5600:40:4230
23MA5048Stošek PavelISS Karviná8400:40:436
24MA5150Mielec JaromírHVS Zoufalců6900:40:504
9MC5228Přívětivý MiroslavMK Kopřivnice5300:41:0136
10MC5399Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:41:0634
3MD5442Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:41:1854
13MB5526Pečenka LiborKHB Radegast6100:41:4728
25MA5622Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:41:522
11MC5798Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:42:1432
1ZA5815Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:1770
12MC5992Mareš BohumilLEAR Brno5100:42:3530
4MD6044Podžorný ErvinČeský Těšín4100:42:4148
14MB6171Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:42:5526
15MB6252Dobiáš JaroslavPJR Radhošť6300:43:0224
5MD6337Balko PeterTVS Vilhem4400:43:1044
13MC6443Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:43:1728
26MA6561Olšer TomášAK Duchcov7200:43:272
16MB6665Zeman VladimírASPV Rožnov pod Radhoštěm5600:44:0422
17MB6776Eppert RomanCanis Lupus City5900:45:0620
14MC6821Tučný JanMK Pardubice4700:45:1526
15MC6981Rechtenberg KarelPJR Frenštát p. R.4700:45:2524
6MD701Kašpar JosefAVC Praha3800:45:3940
18MB7160Březina LadislavSokol Ostravice6100:46:2118
16MC7230Leszkow JosefMK Hlinsko5100:46:2222
7MD7338Fejgl ZdeněkTiS VILHELM Frýdek Místek4200:46:4538
2ŽC7477Novotná EvaLetohrad4800:46:5962
1ŽJ7545Macáková AndreaISŠ Karviná8600:47:1470
1ME7629Gaman JaroslavHaviřov3500:47:3070
1ŽD7713Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:47:5062
17MC78102Hyvnar JosefKopřivnice4900:47:5220
8MD7936Herbst ManfredFenix Jeseník4100:48:0036
2ŽD8027Domčíková TerezaSKOB Ostrava8900:48:0654
9MD812Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:48:0734
2ME8235Merta JaroslavFenix Ski TEAM Jeseník3500:48:1762
3ŽC8318Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:48:5454
18MC8416Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:1118
4ŽC8539Skálová LenkaMK Seitl Ostrava5400:50:3148
1ZB8663Lednická ZdenkaAK Zlín5600:51:5570
10MD8754Dzuroška VladimírKTK Liptovský Mikuláš4200:52:22-
11MD8840Rossi OttoMK Seitl Ostrava4300:52:4232
3ME8978Volný JaromírPJR Frenštát p. R.3500:52:4454
4ME9072Šťastný JaromírTJ Liga 100 Praha3000:54:5048
5ŽC9132Leszkowová IvanaMK Hlinsko5300:55:3644
19MB9286Přívětivý JiříBranky6100:56:0716
5ME9347Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2800:56:2444
2ZB9487Přívětivá SvatavaKHB Radegast6400:56:4762
19MC9533Krejčí JosefFrýdek Místek4900:57:4316
12MD9653Pechar VáclavNový Jičín4401:00:3230
3MD9767Macíček MartinFrenštát p. R.9101:02:1444
13MD9879Zapletal JosefAK Kroměříž4301:03:2928
3ŽD9990Rozkydalová KateřinaX-AIR Ostrava9101:06:1048
4ŽD100100Paulíková RenátaRožnov pod Radhoštěm9101:06:1144
6ME10123Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:11:2440

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 67%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 50%
Zpracování výsledků: 77%
Ceny vítězům: 35%
Celkový dojem ze závodu: 67%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
71%

Názory na závod

Vyborny dojem z pekneho zavodu/i pocasi vyslo,ani vedro,ani dest/kazi zmatky u prezentace,kde si 5 lidi predava papiry z ruky do ruky pred netrpelivou frontou a predbezne prihlasky,ktere startujici musi na miste dopisovat pozbyvaji zamysleny efekt. Zavodnik Gaman az ve vlaku zjistil, ze za 1.misto si odvazi cenu urcenou pro 3. v poradi/viz nalepka na tasce/. I zmatky s vysledky jsou zbytecne. Vysledkova listina jiz davno visi, ale poradatele stale 1/2, mozna 3/4 hodiny vyhlasuji, ze pocitac "pocita". Pritom poradatele jsou dostatecne zkuseni! Ale i tak-dik za pekny povedeny zavod. Vysoky pocet ucastniku svedci o oblibe "Javorniku". Tak dik a za rok nashle!!!!! A nic ve zlem!
zdefe
Zrychlete zpracování výsledků, nesvalujte vinu na počítač, V tom případě je lepší zpracovávat výsledky ručně a mohou být hotovy ihned po doběhu posledního závodníka
msmrcka

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód