Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh městem Ústí nad Orlicí

11.6.2004, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh městem Ústí nad Orlicí
  • datum konání: 11.6.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Mírové náměstí, Ústí nad Orlicí
17.30 hodin

Přihlášky

do čtvrtka 10. června 16.00 hodin
Jaroslav Teplý, tel. 776 045 452
Eva Hüblová, tel./fax 465 521 202

Prezentace: v den závodu do 16.30 hodin

Popis tratě

délka 8.190 m (9 kol po 910 m)
Povrch asfalt a dlažební kostky.

Ceny pro vítěze

1. místo - 10.000,- Kč
2. místo - 7.000,- Kč
3. místo - 5.000,- Kč
4. místo - 3.000,- Kč
5. místo - 2.000,- Kč
6. místo - 1.000,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Závod je jen pro muže!!!

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.6.2007Běh městem Ústí nad Orlicí8

Statistika závodu Běh městem Ústí nad Orlicí

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 8

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Razým Lukáš792
Klášterecký Tomáš812
Váňa Karel752

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Nejedlý MichalTEPO Kladno6900:24:33-
2MA23Faschingbauer PavelUSK Praha7300:25:04-
3MA34Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí7800:25:19-
4MA45Šmíd MichalHvězda Pardubice7100:25:27-
5MA56Váňa KarelAC Čáslav7500:25:30-
6MA67Serbessa MulugetaOlymp Praha7100:25:44-
7MA78Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:11-
8MA89Dobšíček PavelSK Hronov8000:26:40-
9MA910Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:54-
10MA1011Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:27:08-
11MA1112Bogdał RomanULKS Czarna Góra7900:29:02-
12MA1213Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:26-
13MA1314Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:30:10-
14MA1415Bogdał PawełULKS Czarna Góra7600:30:13-
15MA1516Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:30-
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Nejedlý MichalTEPO Kladno6900:24:33-
2MA23Faschingbauer PavelUSK Praha7300:25:04-
3MA34Krupička RobertJiskra Ústí nad Orlicí7800:25:19-
4MA45Šmíd MichalHvězda Pardubice7100:25:27-
5MA56Váňa KarelAC Čáslav7500:25:30-
6MA67Serbessa MulugetaOlymp Praha7100:25:44-
7MA78Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:11-
8MA89Dobšíček PavelSK Hronov8000:26:40-
9MA910Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:54-
10MA1011Kratochvíl MilošJiskra Ústí nad Orlicí7500:27:08-
11MA1112Bogdał RomanULKS Czarna Góra7900:29:02-
12MA1213Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:26-
13MA1314Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:30:10-
14MA1415Bogdał PawełULKS Czarna Góra7600:30:13-
15MA1516Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:30-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód