Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Quido Štěpánka

24.4.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Quido Štěpánka
  • datum konání: 24.4.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci 11 let a mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31104Remeš PetrSK Nové Město n. M.9400:01:1411,00
2M3324Schnaider JanAK Moravská Třebová9400:01:209,00
3M35105Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:01:218,00
4M3632Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:257,00
5M38114Prachař DavidAC Choceň9400:01:276,00
6M395Malanič DanTJ Jiskra Králíky9400:01:285,00
7M31058Lakota AntonínAC Choceň9500:01:284,00
8M313126Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:323,00
9M31553Jareš DavidTěchonín9500:01:332,00
10M31738Černohous RadimJablonné nad Orlicí9400:01:341,00
11M31946Soušek JakubJablonné nad Orlicí9500:01:350,00
12M32085Roler JiříBystřec9400:01:350,00
13M321125Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:3611,00
14M32354Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:379,00
15M32691Krejčí RobinMistrovice9600:01:398,00
16M32784Matyáš LadislavJablonné nad Orlicí9700:01:417,00
17M328128Moravec OldřichLanškroun9700:01:436,00
18M32993Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:01:445,00
19M3311Frydrych JakubAC Choceň9500:01:470,00
20M332109Tomeš OndřejABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:484,00
21M33375Štork DominikJablonné nad Orlicí9500:01:490,00
22M336103Starenko Lukᚎamberk9700:01:543,00
23M33778Toman MatějJablonné nad Orlicí9800:01:552,00
24M33812Lerch TomášBystřec9500:01:560,00
25M33976Ouřecký TomášLetohrad9700:01:561,00
26M34015Starenko OndřejŽamberk9700:01:570,00
27M34182Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:02:020,00
28M34289Prokopec DavidŽamberk9800:02:030,00
-M3-121Paukrt TomášJablonné nad Orlicí97DNF-
Žákyně 11 let a mladší (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3128Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:01:1411,00
2Ž3323Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:01:209,00
3Ž3698Remešová HanaSK Nové Město n. M.9400:01:258,00
4Ž31196Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:3011,00
5Ž312116Jandejsková HanaStudené9400:01:317,00
6Ž31345Kulhavá EliškaOB Sokol Žamberk9600:01:329,00
7Ž31533Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:338,00
8Ž31726Novotná DoraSK Žamberk9700:01:347,00
9Ž3213Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:01:366,00
10Ž3238Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:375,00
11Ž3259Coufalová KarolínaTJ Jiskra Králíky9500:01:384,00
12Ž33013Prachařová EvaAC Choceň9700:01:456,00
13Ž334101Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:01:505,00
14Ž3357Mikysková TerezaMistrovice9700:01:534,00
15Ž343111Pospíšilová KateřinaJablonné nad Orlicí9600:02:103,00
16Ž344122Novotná EvaLetohrad9800:02:292,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1108Němcová ZuzanaOlympia Bruntál9200:02:4711,00
2ŽM2102Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:02:509,00
3ŽM314Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:538,00
4ŽM4110Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:037,00
5ŽM535Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:03:046,00
6ŽM611Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:075,00
7ŽM790Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:03:104,00
8ŽM830Kulhavá ŠárkaOB Sokol Žamberk9300:03:113,00
9ŽM925Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:342,00
10ŽM1097Ulrichová DagmarTJ Jiskra Králíky9200:03:421,00
11ŽM11113Špačková MarkétaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:430,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM155Siegel JakubAC Choceň9200:04:4811,00
2MM288Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:05:049,00
3MM3120Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:05:078,00
4MM787Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:05:247,00
5MM841Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:256,00
6MM937Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:275,00
7MM10118Mohelník PetrAtletika Polička9200:05:414,00
8MM1181Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:05:473,00
9MM13106Krejčí LukášMistrovice9300:05:492,00
10MM1457Krejčí FilipMistrovice9300:06:061,00
11MM1517Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:06:280,00
12MM1672Štork RomanJablonné nad Orlicí9300:07:300,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS318Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:05:0711,00
2ŽS521Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:05:089,00
3ŽS651Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:05:218,00
4ŽS1139Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:05:477,00
-ŽS-10Karpíšková MarkétaAC Choceň90DNF-
Žáci starší 14-15 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS136Večeře TomášAtletika Polička9000:05:5011,00
2MS2112Tománek FilipAtletika Polička9000:06:169,00
3MS459Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:06:268,00
4MS620Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:357,00
5MS850Nožka RadekLoko Pardubice9000:06:456,00
6MS994Nechvíl PetrAC Choceň9100:06:515,00
7MS1327Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:07:034,00
8MS206Ulrich JosefTJ Jiskra Králíky9000:07:493,00
Dorostenci 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1115Sejkora KarelAtletika Polička8800:09:1011,00
2MD283Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:09:149,00
3MD3123Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:09:158,00
4MD4127Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:09:307,00
5MD599Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:09:386,00
6MD680Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:09:415,00
7MD7119Červ JakubAtletika Polička8900:09:554,00
8MD847Zavřel JiříAC Choceň8900:10:243,00
9MD944Franěk JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8900:11:422,00
10MD10117Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:11:431,00
Dorostenky 16-17 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD392Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:2411,00
2ŽD749Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:06:379,00
3ŽD1016Němcová KamilaOlympia Bruntál8900:06:528,00
4ŽD1240Schauerová LenkaAtletika Polička8800:07:017,00
Muži A (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1125Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:24:160,00
2MA2124Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:24:230,00
3MA3128Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:030,00
4MA4126Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:150,00
5MA5123Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:520,00
6MA8157Adamec JosefATC Nekoř8100:26:340,00
7MA9119Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:26:350,00
8MA10103Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:27:080,00
9MA11110Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:27:170,00
10MA13129Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:27:390,00
11MA15141Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:28:260,00
12MA16102Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:28:360,00
13MA1799Řemínek MatějAC Choceň8600:28:410,00
14MA18142Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:28:450,00
15MA20155Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:28:580,00
16MA23131Bielčik PetrLichkov7100:29:290,00
17MA24112Dostálek PetrASPV Těchonín6700:29:300,00
18MA25105Ouřecký MilošLPU lokomotiva Pardubice6700:29:400,00
19MA34149Kalous PetrSK Žamberk7700:32:310,00
20MA36111Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:560,00
21MA43107Formánek PetrVerměřovice8300:33:570,00
22MA45191Holubec MiroslavBystřec7600:34:310,00
23MA47106Formánek VladimírVerměřovice7900:35:300,00
24MA54137Exler PavelSokol Žamberk8200:36:460,00
-MA-104Bogdał LukaszMiędzygórze Polska82DNF-
Muži B (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6122Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:550,00
2MB7113Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:220,00
3MB12118Siegel JosefAC Choceň5800:27:320,00
4MB21121Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:070,00
5MB26127Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:180,00
6MB29108Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:30:580,00
7MB30116Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:31:030,00
8MB31120Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:31:110,00
9MB3298Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:430,00
10MB33136Zdeněk BílýMK Pardubice5900:31:550,00
11MB35101Novotný LuděkSK Žamberk6200:32:380,00
12MB39146Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:33:310,00
13MB41153Tarant LadislavLíšnice6000:33:480,00
14MB44156Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:33:580,00
15MB4897Starenko JanŽamberk6500:35:390,00
16MB49147Sedlák JiříPřelouč5800:35:410,00
17MB59117Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:42:260,00
18MB60139Exler PavelŽamberk5800:42:510,00
Muži C (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC19152Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:28:510,00
2MC22134Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:29:250,00
3MC27133Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:30:230,00
4MC28145Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:30:410,00
5MC37148Leicht JiříASPV Těchonín4900:33:110,00
6MC38150Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:33:190,00
7MC40100Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:33:430,00
8MC42135Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:33:540,00
9MC46140Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:34:370,00
10MC51115Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:35:580,00
11MC53138Koblížek JindřichŽamberk4800:36:450,00
12MC56143Vošlajer ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:40:320,00
13MC58130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:560,00
Muži D (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD14109Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:170,00
2MD50132Bielčik JindřichLichkov4000:35:530,00
3MD521Jelínek MatějHradec Králové4200:36:160,00
4MD55114Novotný JiříKB Letohrad4500:38:300,00
5MD57144Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:40:450,00
Ženy A 18-34 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA565Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:06:290,00
2ŽA1162Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:06:580,00
3ŽA151Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:090,00
4ŽA1752Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:07:250,00
5ŽA1831Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:07:280,00
6ŽA1960Skybová LucieACP Olymp Brno8700:07:330,00
7ŽA2342Rychtaříková IvaAC Choceň8500:08:330,00
8ŽA2786Ryzničová RadkaKladno7300:10:000,00
Ženy B (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1364Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:07:030,00
2ZB1629Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:07:150,00
3ZB2166Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:520,00
4ZB2277Novotná EvaLetohrad4800:08:130,00
5ZB2474Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:08:450,00
6ZB2563Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:08:490,00
7ZB26129Čadová RenataDolní Dobrouč6600:09:390,00
8ZB2861Felklová JarmilaSalón Zdena6000:10:080,00
9ZB2967Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:10:470,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3128Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:01:1411,00
1M31104Remeš PetrSK Nové Město n. M.9400:01:1411,00
2Ž3323Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:01:209,00
2M3324Schnaider JanAK Moravská Třebová9400:01:209,00
3M35105Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:01:218,00
4M3632Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:257,00
3Ž3698Remešová HanaSK Nové Město n. M.9400:01:258,00
5M38114Prachař DavidAC Choceň9400:01:276,00
6M395Malanič DanTJ Jiskra Králíky9400:01:285,00
7M31058Lakota AntonínAC Choceň9500:01:284,00
4Ž31196Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:3011,00
5Ž312116Jandejsková HanaStudené9400:01:317,00
6Ž31345Kulhavá EliškaOB Sokol Žamberk9600:01:329,00
8M313126Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:323,00
9M31553Jareš DavidTěchonín9500:01:332,00
7Ž31533Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:338,00
10M31738Černohous RadimJablonné nad Orlicí9400:01:341,00
8Ž31726Novotná DoraSK Žamberk9700:01:347,00
11M31946Soušek JakubJablonné nad Orlicí9500:01:350,00
12M32085Roler JiříBystřec9400:01:350,00
13M321125Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:01:3611,00
9Ž3213Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:01:366,00
14M32354Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:379,00
10Ž3238Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:01:375,00
11Ž3259Coufalová KarolínaTJ Jiskra Králíky9500:01:384,00
15M32691Krejčí RobinMistrovice9600:01:398,00
16M32784Matyáš LadislavJablonné nad Orlicí9700:01:417,00
17M328128Moravec OldřichLanškroun9700:01:436,00
18M32993Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:01:445,00
12Ž33013Prachařová EvaAC Choceň9700:01:456,00
19M3311Frydrych JakubAC Choceň9500:01:470,00
20M332109Tomeš OndřejABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:484,00
21M33375Štork DominikJablonné nad Orlicí9500:01:490,00
13Ž334101Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:01:505,00
14Ž3357Mikysková TerezaMistrovice9700:01:534,00
22M336103Starenko Lukᚎamberk9700:01:543,00
23M33778Toman MatějJablonné nad Orlicí9800:01:552,00
24M33812Lerch TomášBystřec9500:01:560,00
25M33976Ouřecký TomášLetohrad9700:01:561,00
26M34015Starenko OndřejŽamberk9700:01:570,00
27M34182Kouřil VojtěchAC Vysoké Mýto9700:02:020,00
28M34289Prokopec DavidŽamberk9800:02:030,00
15Ž343111Pospíšilová KateřinaJablonné nad Orlicí9600:02:103,00
16Ž344122Novotná EvaLetohrad9800:02:292,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1108Němcová ZuzanaOlympia Bruntál9200:02:4711,00
2ŽM2102Bílá TerezaSKI klub Česká Třebová9200:02:509,00
3ŽM314Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:538,00
4ŽM4110Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:037,00
5ŽM535Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:03:046,00
6ŽM611Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:075,00
7ŽM790Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:03:104,00
8ŽM830Kulhavá ŠárkaOB Sokol Žamberk9300:03:113,00
9ŽM925Čadová LenkaJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:342,00
10ŽM1097Ulrichová DagmarTJ Jiskra Králíky9200:03:421,00
11ŽM11113Špačková MarkétaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:03:430,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM155Siegel JakubAC Choceň9200:04:4811,00
2MM288Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:05:049,00
1ŽS318Palupčíková NikolaOlympia Bruntál9100:05:0711,00
3MM3120Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:05:078,00
2ŽS521Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:05:089,00
3ŽS651Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:05:218,00
4MM787Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:05:247,00
5MM841Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:05:256,00
6MM937Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:05:275,00
7MM10118Mohelník PetrAtletika Polička9200:05:414,00
8MM1181Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:05:473,00
4ŽS1139Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:05:477,00
9MM13106Krejčí LukášMistrovice9300:05:492,00
10MM1457Krejčí FilipMistrovice9300:06:061,00
11MM1517Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:06:280,00
12MM1672Štork RomanJablonné nad Orlicí9300:07:300,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS136Večeře TomášAtletika Polička9000:05:5011,00
2MS2112Tománek FilipAtletika Polička9000:06:169,00
1ŽD392Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:2411,00
3MS459Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:06:268,00
1ŽA565Jiroušková JanaCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7900:06:290,00
4MS620Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:06:357,00
2ŽD749Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:06:379,00
5MS850Nožka RadekLoko Pardubice9000:06:456,00
6MS994Nechvíl PetrAC Choceň9100:06:515,00
3ŽD1016Němcová KamilaOlympia Bruntál8900:06:528,00
2ŽA1162Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:06:580,00
4ŽD1240Schauerová LenkaAtletika Polička8800:07:017,00
1ZB1364Jorová LudmilaLK Lanškroun6200:07:030,00
7MS1327Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:07:034,00
3ŽA151Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:090,00
2ZB1629Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:07:150,00
4ŽA1752Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:07:250,00
5ŽA1831Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:07:280,00
6ŽA1960Skybová LucieACP Olymp Brno8700:07:330,00
8MS206Ulrich JosefTJ Jiskra Králíky9000:07:493,00
3ZB2166Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:07:520,00
4ZB2277Novotná EvaLetohrad4800:08:130,00
7ŽA2342Rychtaříková IvaAC Choceň8500:08:330,00
5ZB2474Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:08:450,00
6ZB2563Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:08:490,00
7ZB26129Čadová RenataDolní Dobrouč6600:09:390,00
8ŽA2786Ryzničová RadkaKladno7300:10:000,00
8ZB2861Felklová JarmilaSalón Zdena6000:10:080,00
9ZB2967Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:10:470,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1115Sejkora KarelAtletika Polička8800:09:1011,00
2MD283Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:09:149,00
3MD3123Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:09:158,00
4MD4127Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:09:307,00
5MD599Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:09:386,00
6MD680Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:09:415,00
7MD7119Červ JakubAtletika Polička8900:09:554,00
8MD847Zavřel JiříAC Choceň8900:10:243,00
9MD944Franěk JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8900:11:422,00
10MD10117Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:11:431,00
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1125Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:24:160,00
2MA2124Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:24:230,00
3MA3128Dobšíček PavelSK Hronov8000:25:030,00
4MA4126Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:150,00
5MA5123Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:520,00
1MB6122Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:550,00
2MB7113Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:26:220,00
6MA8157Adamec JosefATC Nekoř8100:26:340,00
7MA9119Šesták KarelMaratonstav Úpice7100:26:350,00
8MA10103Bogdał RomanMiędzygórze Polska7900:27:080,00
9MA11110Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:27:170,00
3MB12118Siegel JosefAC Choceň5800:27:320,00
10MA13129Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:27:390,00
1MD14109Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:170,00
11MA15141Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:28:260,00
12MA16102Bogdał PawełMiedzygorze PL7600:28:360,00
13MA1799Řemínek MatějAC Choceň8600:28:410,00
14MA18142Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:28:450,00
1MC19152Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:28:510,00
15MA20155Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:28:580,00
4MB21121Čechal JaroslavTS Letohrad6100:29:070,00
2MC22134Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:29:250,00
16MA23131Bielčik PetrLichkov7100:29:290,00
17MA24112Dostálek PetrASPV Těchonín6700:29:300,00
18MA25105Ouřecký MilošLPU lokomotiva Pardubice6700:29:400,00
5MB26127Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:180,00
3MC27133Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:30:230,00
4MC28145Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:30:410,00
6MB29108Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:30:580,00
7MB30116Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:31:030,00
8MB31120Pokorný BřetislavVitana Byšice6200:31:110,00
9MB3298Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:430,00
10MB33136Zdeněk BílýMK Pardubice5900:31:550,00
19MA34149Kalous PetrSK Žamberk7700:32:310,00
11MB35101Novotný LuděkSK Žamberk6200:32:380,00
20MA36111Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:32:560,00
5MC37148Leicht JiříASPV Těchonín4900:33:110,00
6MC38150Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:33:190,00
12MB39146Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:33:310,00
7MC40100Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:33:430,00
13MB41153Tarant LadislavLíšnice6000:33:480,00
8MC42135Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:33:540,00
21MA43107Formánek PetrVerměřovice8300:33:570,00
14MB44156Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:33:580,00
22MA45191Holubec MiroslavBystřec7600:34:310,00
9MC46140Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:34:370,00
23MA47106Formánek VladimírVerměřovice7900:35:300,00
15MB4897Starenko JanŽamberk6500:35:390,00
16MB49147Sedlák JiříPřelouč5800:35:410,00
2MD50132Bielčik JindřichLichkov4000:35:530,00
10MC51115Vilhelm VáclavTiS Vilhelm Frýdek Místek5100:35:580,00
3MD521Jelínek MatějHradec Králové4200:36:160,00
11MC53138Koblížek JindřichŽamberk4800:36:450,00
24MA54137Exler PavelSokol Žamberk8200:36:460,00
4MD55114Novotný JiříKB Letohrad4500:38:300,00
12MC56143Vošlajer ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:40:320,00
5MD57144Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:40:450,00
13MC58130Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:41:560,00
17MB59117Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:42:260,00
18MB60139Exler PavelŽamberk5800:42:510,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 83%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 98%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Děkujeme, super závod, perfektní trať, perfektní organizace, byla jsem nadšená a všem jsem to řekla.
Jarmila.Felklova
Super, Dekuji!
kozlowskij
vynikající
aha

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód