23.4.2005, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
20.4.2024 | Běh Javorkou | - |
22.4.2023 | Běh Javorkou | 221 |
23.4.2022 | Běh Javorkou | 209 |
24.4.2021 | Běh Javorkou | - |
18.4.2020 | Běh Javorkou | - |
20.4.2019 | Běh Javorkou | 201 |
21.4.2018 | Běh Javorkou | 253 |
22.4.2017 | Běh Javorkou | 252 |
23.4.2016 | Běh Javorkou | 257 |
25.4.2015 | Běh Javorkou | 256 |
26.4.2014 | Běh Javorkou | 233 |
27.4.2013 | Běh Javorkou | 248 |
28.4.2012 | Běh Javorkou | 243 |
30.4.2011 | Běh Javorkou | 280 |
2.5.2010 | Běh Javorkou | 298 |
3.5.2009 | Běh Javorkou | 311 |
4.5.2008 | Běh Javorkou | 294 |
6.5.2007 | Běh Javorkou | 255 |
7.5.2006 | Běh Javorkou | 320 |
2.5.2004 | Běh Javorkou | 333 |
4.5.2003 | Běh Javorkou | 291 |
21.4.2002 | Běh Javorkou | 298 |
22.4.2001 | Běh Javorkou | 260 |
1.5.1999 | Běh Javorkou | 159 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 21 |
Hübl Radek | 88 | 21 |
Keprtová Miloslava | 48 | 20 |
Stránská Adéla | 91 | 18 |
Vondra Vojtěch | 98 | 18 |
Horáček Michal | 75 | 16 |
Matyášová Jana | 65 | 16 |
Jirásková Eva | 64 | 16 |
Sadílek Ota | 46 | 15 |
Šimůnek Jan | 82 | 15 |
Borek Viktor | 04 | 15 |
Stránská Michaela | 97 | 15 |
Borek Petr | 70 | 15 |
Bielčik Jindřich | 40 | 14 |
Nechvíl Petr | 91 | 14 |
Červ Miloslav | 50 | 13 |
Dušková Lenka | 80 | 13 |
Šimůnek Jan | 03 | 13 |
Šimůnek Jan | 49 | 13 |
Mannlová Jana | 80 | 13 |
Borková Agáta | 02 | 13 |
Záveský Filip | 93 | 13 |
Dostál Ladislav | 56 | 12 |
Gregora Filip | 02 | 12 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 12 |
Kebrle Milan | 75 | 12 |
Razým Jan | 57 | 12 |
Dostálek Petr | 67 | 12 |
Kalous Petr | 77 | 12 |
Sontáková Lenka | 91 | 12 |
Klášterecký Tomáš | 81 | 11 |
Smoláková Alexandra | 98 | 11 |
Frydrychová Eliška | 01 | 11 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 11 |
Neruda Miroslav | 56 | 11 |
Moravec Martin | 84 | 10 |
Hajzlerová Jana | 66 | 10 |
Smolák Petr | 94 | 10 |
Dobšíček Pavel | 80 | 10 |
Vinduška Petr | 93 | 10 |
Smoláková Jiřina | 69 | 10 |
Pilgr Luděk | 76 | 10 |
Friš Jan | 95 | 10 |
Šimůnková Pavla | 77 | 10 |
Smoláková Valérie | 93 | 10 |
Kubišta Oto | 53 | 10 |
Brychtová Veronika | 10 | 10 |
Ducháček Bedřich | 59 | 10 |
Burešová Markéta | 04 | 10 |
Šafář Jaroslav | 51 | 10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 6 | 18 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:39 | 0,00 |
2 | Z1 | 13 | 80 | Bělková Kristýna | Orel Česká Třebová | 00 | 00:00:43 | 0,00 |
3 | Z1 | 22 | 128 | Štichauerová Eliška | Česká Třebová | 01 | 00:00:53 | 0,00 |
4 | Z1 | 28 | 90 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:57 | 0,00 |
5 | Z1 | 29 | 13 | Habrmanová Sabina | Česká Třebová | 01 | 00:01:00 | 0,00 |
6 | Z1 | 30 | 14 | Válová Hana | Česká Třebová | 01 | 00:01:05 | 0,00 |
7 | Z1 | 32 | 1 | Paulavets Líza | Orlimex CZ s.r.o. | 02 | 00:01:12 | 0,00 |
8 | Z1 | 35 | 84 | Koubová Veronika | Česká Třebová | 01 | 00:01:14 | 0,00 |
9 | Z1 | 41 | 3 | Špátová Barbora | Česká Třebová | 02 | 00:01:26 | 0,00 |
10 | Z1 | 42 | 6 | Kaplanová Aneta | Česká Třebová | 02 | 00:01:26 | 0,00 |
11 | Z1 | 43 | 81 | Špajsová Lenka | Dlouhá Třebová | 02 | 00:01:31 | 0,00 |
12 | Z1 | 44 | 45 | Vacková Kristýna | ISCAREX Česká Třebová | 02 | 00:01:32 | 0,00 |
13 | Z1 | 47 | 104 | Hubálková Anna | Česká Třebová | 02 | 00:01:36 | 0,00 |
14 | Z1 | 52 | 24 | Jiroušková Karolína | Česká Třebová | 03 | 00:01:45 | 0,00 |
15 | Z1 | 54 | 135 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:46 | 0,00 |
16 | Z1 | 57 | 55 | Kovářová Zuzanka | Česká Třebová | 03 | 00:02:04 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 7 | 124 | Klumpar Kryštof | Česká Třebová | 00 | 00:00:39 | 0,00 |
2 | M1 | 16 | 106 | Fedra František | Klepačov | 00 | 00:00:45 | 0,00 |
3 | M1 | 23 | 49 | Metelka Ondřej | DDM Týniště nad Orlicí | 01 | 00:00:53 | 0,00 |
4 | M1 | 25 | 65 | Novotný Jiří | Letohrad | 00 | 00:00:55 | 0,00 |
5 | M1 | 27 | 103 | Floner Matěj | Česká Třebová | 01 | 00:00:57 | 0,00 |
6 | M1 | 31 | 10 | Doležal Vojtěch | MŠ Vinohrady Česká Třebová | 01 | 00:01:09 | 0,00 |
7 | M1 | 40 | 133 | Beneš Tomáš | Česká Třebová | 01 | 00:01:24 | 0,00 |
8 | M1 | 45 | 129 | Štichauer Jakub | Česká Třebová | 03 | 00:01:32 | 0,00 |
9 | M1 | 46 | 75 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:01:33 | 0,00 |
10 | M1 | 48 | 23 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:37 | 0,00 |
11 | M1 | 49 | 134 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:38 | 0,00 |
12 | M1 | 51 | 126 | Hylena Ondřej | ČXeská Třebová | 02 | 00:01:44 | 0,00 |
13 | M1 | 53 | 54 | Martinec Ondřej | Česká Třebová | 03 | 00:01:46 | 0,00 |
14 | M1 | 55 | 136 | Blaško Petr | Ústí nad Orlicí | 02 | 00:01:48 | 0,00 |
15 | M1 | 56 | 63 | Typl Jáchym | Česká třebová | 03 | 00:01:49 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 2 | 19 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:19 | 0,00 |
2 | Z2 | 12 | 59 | Bílá Zdeňka | Ski Klub Česká Třebová | 99 | 00:01:33 | 0,00 |
3 | Z2 | 13 | 77 | Mikysková Klárka | Česká Třebová | 98 | 00:01:34 | 0,00 |
4 | Z2 | 15 | 57 | Šplíchálová Veronika | MŠ U koupaliště | 98 | 00:01:35 | 0,00 |
5 | Z2 | 16 | 16 | Sabolčíková Adéla | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:01:36 | 0,00 |
6 | Z2 | 20 | 37 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:38 | 0,00 |
7 | Z2 | 23 | 78 | Veselá Anička | Česká Třebová | 99 | 00:01:41 | 0,00 |
8 | Z2 | 25 | 39 | Voleská Kristýna | Česká Třebová | 99 | 00:01:47 | 0,00 |
9 | Z2 | 27 | 68 | Bumbálková Barbora | Česká Třebová | 99 | 00:01:49 | 0,00 |
10 | Z2 | 30 | 66 | Novotná Eva | Letohrad | 98 | 00:01:54 | 0,00 |
11 | Z2 | 31 | 22 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:02:06 | 0,00 |
12 | Z2 | 32 | 74 | Ivanová Zuzana | MŠ Vinohrady | 99 | 00:02:07 | 0,00 |
13 | Z2 | 33 | 26 | Beránková Adéla | Česká Třebová | 99 | 00:02:08 | 0,00 |
14 | Z2 | 34 | 27 | Škodová Veronika | Česká Třebová | 99 | 00:02:08 | 0,00 |
15 | Z2 | 38 | 2 | Paulavets Máša | Orlimex CZ s.r.o. | 99 | 00:02:25 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 8 | 40 | Voleský Patrik | Česká Třebová | 98 | 00:01:27 | 0,00 |
2 | M2 | 9 | 56 | Vondra Vojtěch | Česká Třebová | 98 | 00:01:28 | 0,00 |
3 | M2 | 10 | 50 | Ptáček Antonín | DDM Týniště nad Orlicí | 98 | 00:01:30 | 0,00 |
4 | M2 | 14 | 76 | Vašina Lukáš | Česká Třebová | 99 | 00:01:35 | 0,00 |
5 | M2 | 19 | 38 | Popelka Matěj | Česká Třebová | 98 | 00:01:37 | 0,00 |
6 | M2 | 21 | 30 | Heger Filip | Kozlov | 99 | 00:01:39 | 0,00 |
7 | M2 | 22 | 25 | Jiroušek Lukáš | Česká Třebová | 98 | 00:01:39 | 0,00 |
8 | M2 | 26 | 107 | Fedra Jakub | Klepačov | 98 | 00:01:48 | 0,00 |
9 | M2 | 29 | 58 | Verner Tomáš | Orel Česká Třebová | 99 | 00:01:51 | 0,00 |
10 | M2 | 35 | 105 | Dupenopulos Karel | Česká třebová | 99 | 00:02:11 | 0,00 |
- | M2 | - | 4 | Špáta Rudolf | Česká Třebová | 99 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 44 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:01:30 | 11,00 |
2 | Z3 | 2 | 11 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:32 | 9,00 |
3 | Z3 | 3 | 89 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:01:35 | 8,00 |
4 | Z3 | 6 | 17 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:01:39 | 7,00 |
5 | Z3 | 11 | 82 | Karlová Markéta | Nový Věk Triatlonu | 96 | 00:01:51 | 6,00 |
6 | Z3 | 13 | 86 | Jiříčková Petra | AC Choceň | 96 | 00:01:56 | 5,00 |
7 | Z3 | 15 | 71 | Sabolčíková Natalie | BK Vysoké Mýto | 97 | 00:02:01 | 4,00 |
8 | Z3 | 16 | 125 | Dupenopulosová Iveta | Česká Třebová | 97 | 00:02:13 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 4 | 12 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:01:37 | 11,00 |
2 | M3 | 5 | 35 | Novák Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 96 | 00:01:38 | 9,00 |
3 | M3 | 7 | 29 | Chroust Robin | Kozlov | 96 | 00:01:40 | 8,00 |
4 | M3 | 8 | 88 | Adamec Matouš | AC Choceň | 97 | 00:01:41 | 7,00 |
5 | M3 | 9 | 46 | Ouřecký Tomáš | Letohrad | 97 | 00:01:45 | 6,00 |
6 | M3 | 10 | 120 | Hájek Lukáš | Stíčany | 96 | 00:01:46 | 5,00 |
7 | M3 | 12 | 43 | Jiroušek Petr | Česká Třebová | 97 | 00:01:52 | 4,00 |
8 | M3 | 14 | 64 | Typl Vojtěch | Česká Třebová | 97 | 00:01:56 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 6 | 60 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:03:32 | 11,00 |
2 | Z4 | 12 | 79 | Husáková Kristýna | TJ Sokol Černovír | 95 | 00:03:47 | 9,00 |
3 | Z4 | 13 | 8 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:03:52 | 8,00 |
4 | Z4 | 18 | 73 | Hejdušková Žaneta | Dolní Dobrouč | 94 | 00:04:29 | 7,00 |
5 | Z4 | 20 | 93 | Jiříčková Iva | AC Choceň | 94 | 00:04:58 | 6,00 |
- | Z4 | - | 69 | Felcmanová Kateřina | Sokol Česká Třebová | 95 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 20 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:14 | 11,00 |
2 | M4 | 2 | 121 | Markl Tomáš | Kozlov | 95 | 00:03:19 | 9,00 |
3 | M4 | 3 | 34 | Kalous Filip | Sokol Klášterec nad Orlicí | 94 | 00:03:20 | 8,00 |
4 | M4 | 4 | 108 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:20 | 7,00 |
5 | M4 | 5 | 94 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:03:27 | 6,00 |
6 | M4 | 7 | 87 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:36 | 5,00 |
7 | M4 | 8 | 31 | Heger Vojtěch | Kozlov | 95 | 00:03:39 | 4,00 |
8 | M4 | 9 | 101 | Friš Jan | ZŠ Habrmanova Č.T. | 95 | 00:03:40 | 3,00 |
9 | M4 | 10 | 42 | Pachl Christián | Česká Třebová | 94 | 00:03:43 | 2,00 |
10 | M4 | 11 | 102 | Vencl Jan | Jiskra Ústí nad Orlicí | 95 | 00:03:45 | 1,00 |
11 | M4 | 14 | 48 | Lahodyvk Oleksandr | DDM Týniště nad Orlicí | 94 | 00:03:56 | 0,00 |
12 | M4 | 15 | 47 | Červinka Václav | DDM Týniště nad Orlicí | 94 | 00:04:06 | 0,00 |
13 | M4 | 16 | 95 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:04:09 | 0,00 |
14 | M4 | 17 | 132 | Demeter Jan | Česká Třebová | 95 | 00:04:15 | 0,00 |
15 | M4 | 19 | 85 | Kostka Martin | AC Choceň | 95 | 00:04:36 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZM | 5 | 61 | Bílá Tereza | SKI klub Česká Třebová | 92 | 00:04:06 | 11,00 |
2 | ZM | 9 | 51 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:04:12 | 9,00 |
3 | ZM | 13 | 52 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:04:21 | 8,00 |
4 | ZM | 14 | 53 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:04:21 | 7,00 |
5 | ZM | 24 | 21 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:04:51 | 6,00 |
6 | ZM | 25 | 114 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:04:56 | 5,00 |
7 | ZM | 30 | 96 | Bezdíčková Pavla | AC Choceň | 92 | 00:05:10 | 4,00 |
8 | ZM | 32 | 72 | Čadová Lenka | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:05:26 | 3,00 |
9 | ZM | 35 | 36 | Nováková Markéta | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:05:33 | 2,00 |
10 | ZM | 36 | 67 | Bumbálková Andrea | Česká Třebová | 93 | 00:05:41 | 1,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 91 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:52 | 11,00 |
2 | MM | 3 | 119 | Neruda Michal | Jiskra Ústí n. Orlicí | 93 | 00:04:02 | 9,00 |
3 | MM | 4 | 115 | Bednár Miroslav | Semanín | 92 | 00:04:03 | 8,00 |
4 | MM | 6 | 141 | Záleský Milan | CTC Fort SMC Ústí nad Orlicí | 92 | 00:04:07 | 7,00 |
5 | MM | 10 | 148 | Kabrhel Tomáš | DTC Litomyšl | 92 | 00:04:12 | 6,00 |
6 | MM | 16 | 145 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:04:24 | 5,00 |
7 | MM | 22 | 7 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:04:32 | 4,00 |
8 | MM | 23 | 123 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:04:39 | 3,00 |
9 | MM | 29 | 32 | Fišer Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 93 | 00:05:00 | 2,00 |
10 | MM | 31 | 131 | Demeter Robert | Česká Třebová | 94 | 00:05:25 | 1,00 |
11 | MM | 33 | 62 | Bartoš Oleg | Česká Třebová | 93 | 00:05:33 | 0,00 |
12 | MM | 34 | 28 | Chroust Jakub | Kozlov | 93 | 00:05:33 | 0,00 |
13 | MM | 38 | 130 | Demeter Michal | Česká Třebová | 93 | 00:06:36 | 0,00 |
14 | MM | 39 | 127 | Bačkovský Petr | Česká třebová | 93 | 00:06:59 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZS | 8 | 143 | Langrová Žaneta | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:04:12 | 11,00 |
2 | ZS | 11 | 83 | Karlová Veronika | Nový Věk TT Trusnov | 90 | 00:04:16 | 9,00 |
3 | ZS | 12 | 109 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:04:17 | 8,00 |
4 | ZS | 15 | 98 | Šachová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:04:22 | 7,00 |
5 | ZS | 17 | 142 | Halecká Elena | Jiskra Ústí nad Orlicí | 90 | 00:04:25 | 6,00 |
6 | ZS | 18 | 113 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:04:27 | 5,00 |
7 | ZS | 19 | 146 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:04:29 | 4,00 |
8 | ZS | 20 | 70 | Kvasničková Petra | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:04:30 | 3,00 |
9 | ZS | 26 | 138 | Vraštilová Denisa | TTC Olomouc | 91 | 00:04:57 | 2,00 |
10 | ZS | 27 | 97 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:04:57 | 1,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 3 | 116 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:07:56 | 11,00 |
2 | MS | 7 | 140 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:08:29 | 9,00 |
3 | MS | 8 | 33 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:08:31 | 8,00 |
4 | MS | 9 | 110 | Tománek Filip | Atletika Polička | 90 | 00:08:32 | 7,00 |
5 | MS | 11 | 112 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:08:53 | 6,00 |
6 | MS | 12 | 92 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:09:01 | 5,00 |
7 | MS | 13 | 41 | Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:09:05 | 4,00 |
8 | MS | 19 | 144 | Knapovský Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:10:37 | 3,00 |
9 | MS | 20 | 9 | Cibulka Pavel | Libchavy | 91 | 00:10:49 | 2,00 |
- | MS | - | 7 | Slezák Miloš | Česká Třebová | 91 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZ | 2 | 111 | Dudková Kateřina | Nový Věk TT Trusnov | 88 | 00:03:58 | 11,00 |
2 | DZ | 7 | 147 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:04:11 | 9,00 |
3 | DZ | 21 | 149 | Syrová Hana | Lanškroun | 89 | 00:04:31 | 8,00 |
4 | DZ | 28 | 99 | Zapletalová Barbora | SKI Klub Česká Třebová | 88 | 00:05:00 | 7,00 |
5 | DZ | 37 | 100 | Šplíchalová Romana | Česká Třebová | 88 | 00:05:57 | 6,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DM | 1 | 118 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:07:31 | 11,00 |
2 | DM | 2 | 139 | Hübl Radek | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:07:44 | 9,00 |
3 | DM | 4 | 137 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:07:59 | 8,00 |
4 | DM | 5 | 117 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:08:14 | 7,00 |
5 | DM | 6 | 122 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:08:21 | 6,00 |
6 | DM | 10 | 15 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:08:45 | 5,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 6 | 55 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:20:11 | 0,00 |
2 | MJ | 18 | 19 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:21:45 | 0,00 |
3 | MJ | 31 | 50 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:23:05 | 0,00 |
4 | MJ | 35 | 76 | Čejka Tomáš | Zhoř | 87 | 00:23:29 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 17 | 88 | Orlich Petr | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 61 | 00:21:41 | 0,00 |
2 | MB | 22 | 57 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:21:57 | 0,00 |
3 | MB | 25 | 52 | Šebek Jindřich | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:22:16 | 0,00 |
4 | MB | 29 | 74 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:22:35 | 0,00 |
5 | MB | 32 | 42 | Hekrle František | Sokol Parník Česká Třebová | 60 | 00:23:08 | 0,00 |
6 | MB | 38 | 63 | Skyba Martin | Barnex Sport Brno | 62 | 00:23:47 | 0,00 |
7 | MB | 39 | 37 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:23:49 | 0,00 |
8 | MB | 40 | 73 | Turbak Jaroslav | Sebranice | 63 | 00:23:58 | 0,00 |
9 | MB | 41 | 24 | Neruda Miroslav | Chrudim | 56 | 00:23:59 | 0,00 |
10 | MB | 42 | 83 | Vávra Jaromír | Spektizální kormidelník | 63 | 00:24:03 | 0,00 |
11 | MB | 45 | 54 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:24:40 | 0,00 |
12 | MB | 47 | 39 | Šimek Štefan | Sokol Mořice | 56 | 00:24:48 | 0,00 |
13 | MB | 50 | 33 | Tarant Ladislav | Líšnice | 60 | 00:24:53 | 0,00 |
14 | MB | 51 | 72 | Kykal Květoslav | TJ Lubná | 61 | 00:25:08 | 0,00 |
15 | MB | 57 | 56 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:25:50 | 0,00 |
16 | MB | 65 | 77 | Čejka Lubomír | Zhoř | 65 | 00:27:26 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 23 | 81 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:22:07 | 0,00 |
2 | MC | 26 | 82 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:22:19 | 0,00 |
3 | MC | 33 | 43 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:23:09 | 0,00 |
4 | MC | 36 | 34 | Vraštil Miroslav | TTC Olomouc | 51 | 00:23:32 | 0,00 |
5 | MC | 49 | 85 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:24:52 | 0,00 |
6 | MC | 53 | 78 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:25:16 | 0,00 |
7 | MC | 55 | 40 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:25:26 | 0,00 |
8 | MC | 61 | 32 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:26:52 | 0,00 |
9 | MC | 70 | 66 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:29:24 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 63 | 86 | Jelínek Matěj | Hradec Králové | 42 | 00:26:54 | 0,00 |
2 | MD | 64 | 69 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:27:00 | 0,00 |
3 | MD | 68 | 30 | Novotný Jiří | KB Letohrad | 45 | 00:28:09 | 0,00 |
4 | MD | 71 | 84 | Hrubý Milan | ASK Blansko | 38 | 00:29:27 | 0,00 |
5 | MD | 72 | 31 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:30:01 | 0,00 |
- | MD | - | 87 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 34 | 16 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:23:16 | 0,00 |
2 | ZJ | 59 | 65 | Skybová Lucie | ACP Olymp Brno | 87 | 00:26:34 | 0,00 |
3 | ZJ | 62 | 22 | Paďourová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:26:52 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 27 | 27 | Jiroušková Jana | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 79 | 00:22:25 | 0,00 |
2 | ZA | 30 | 6 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:22:50 | 0,00 |
3 | ZA | 43 | 68 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:24:20 | 0,00 |
4 | ZA | 52 | 20 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:25:10 | 0,00 |
5 | ZA | 58 | 41 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:25:59 | 0,00 |
6 | ZA | 60 | 62 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:26:46 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 46 | 8 | Jorová Ludmila | LK Lanškroun | 62 | 00:24:41 | 0,00 |
2 | ZB | 54 | 5 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:25:20 | 0,00 |
3 | ZB | 56 | 28 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:25:47 | 0,00 |
4 | ZB | 66 | 47 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:27:43 | 0,00 |
5 | ZB | 69 | 38 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:29:09 | 0,00 |
6 | ZB | 73 | 48 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:30:41 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VO | 17 | 24 | Mlejnková Lída | Dětský úsměv Choceň | 00:00:46 | 0,00 | |
2 | VO | 33 | 40 | Fedra Petr | Blansko - Klepačov | 00:01:12 | 0,00 | |
3 | VO | 38 | 22 | Brýdlová Kateřina | Dětský úsměv Choceň | 85 | 00:01:19 | 0,00 |
4 | VO | 39 | 21 | Veis Martin | Dětský úsměv Choceň | 00:01:22 | 0,00 | |
5 | VO | 50 | 23 | Zubec Miloš | Dětský úsměv Choceň | 00:01:44 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | H1 | 3 | 34 | Bobáková Marie | Anenská Studánka | 00:00:33 | 0,00 | |
2 | H1 | 12 | 14 | Hajzlerová Jana | Korunka Lanškroun | 66 | 00:00:43 | 0,00 |
3 | H1 | 15 | 36 | Pliatzku Květa | Anenská Studánka | 00:00:44 | 0,00 | |
4 | H1 | 18 | 38 | Svědirohová Irena | Anenská Studánka | 71 | 00:00:47 | 0,00 |
5 | H1 | 21 | 37 | Knytlová Miluška | Anenská Studánka | 00:00:50 | 0,00 | |
6 | H1 | 24 | 39 | Faitová Diana | Pomocná škola Lanškroun | 00:00:53 | 0,00 | |
7 | H1 | 26 | 35 | Dušková Renata | Anenská Studánka | 00:00:55 | 0,00 | |
8 | H1 | 34 | 7 | Jurečková Magda | Korunka Lanškroun | 00:01:14 | 0,00 | |
- | H1 | - | 20 | Chejnovská Petra | Korunka Lanškroun | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | H2 | 1 | 12 | Mikulecký Radim | Korunka Lanškroun | 84 | 00:00:29 | 0,00 |
2 | H2 | 2 | 8 | Mareš Martin | Korunka Lanškroun | 86 | 00:00:32 | 0,00 |
3 | H2 | 4 | 16 | Novotný Josef | Radost Žampach | 71 | 00:00:34 | 0,00 |
4 | H2 | 5 | 3 | Severa Marek | Vysočina Křižanov | 00:00:38 | 0,00 | |
5 | H2 | 8 | 18 | Jiroušek Jan | Radost Žampach | 00:00:39 | 0,00 | |
6 | H2 | 9 | 17 | Ulvr Jakub | Radost Žampach | 00:00:39 | 0,00 | |
7 | H2 | 10 | 10 | Boščík Miroslav | Korunka Lanškroun | 00:00:42 | 0,00 | |
8 | H2 | 11 | 4 | Chmela Jaromír | Vysočina Křižanov | 00:00:43 | 0,00 | |
9 | H2 | 14 | 19 | Andrle Karel | Radost Žampach | 00:00:44 | 0,00 | |
10 | H2 | 19 | 9 | Gregar Miroslav | Korunka Lanškroun | 74 | 00:00:49 | 0,00 |
11 | H2 | 20 | 27 | Szobonya Jan | Dětský úsměv Choceň | 00:00:49 | 0,00 | |
12 | H2 | 36 | 41 | Snášel Karel | Pomocná škola Lanškroun | 00:01:17 | 0,00 | |
13 | H2 | 37 | 28 | Ordoš Jakub | Korunka Lanškroun | 94 | 00:01:18 | 0,00 |
- | H2 | - | 11 | Macák Jiří | Korunka Lanškroun | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | H3 | 5 | 6 | Tomečková Ivana | Vysočina Křižanov | 00:01:21 | 0,00 | |
2 | H3 | 6 | 29 | Piknová Marie | Anenská Studánka | 00:01:22 | 0,00 | |
3 | H3 | 17 | 31 | Szajková Helena | Anenská Studánka | 00:01:37 | 0,00 | |
4 | H3 | 18 | 5 | Přichystalová Lucie | Vysočina Křižanov | 00:01:37 | 0,00 | |
5 | H3 | 28 | 30 | Svobodová Zdena | Anenská Studánka | 71 | 00:01:51 | 0,00 |
6 | H3 | 36 | 33 | Šilarová Dagmar | Anenská Studánka | 00:02:14 | 0,00 | |
7 | H3 | 37 | 32 | Knytlová Soňa | Anenská Studánka | 00:02:20 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | H4 | 1 | 13 | Matějka Tomáš | Korunka Lanškroun | 00:01:09 | 0,00 | |
2 | H4 | 3 | 2 | Rusňák Roman | Vysočina Křižanov | 00:01:19 | 0,00 | |
3 | H4 | 4 | 25 | Sláma Aleš | Dětský úsměv Choceň | 00:01:21 | 0,00 | |
4 | H4 | 7 | 1 | Giňa Libor | Vysočina Křižanov | 00:01:24 | 0,00 | |
5 | H4 | 11 | 26 | Hajn Jakub | Dětský úsměv Choceň | 00:01:32 | 0,00 | |
6 | H4 | 24 | 15 | Šikula Marian | Korunka Lanškroun | 78 | 00:01:45 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 44 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:01:30 | 11,00 |
2 | Z3 | 2 | 11 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:32 | 9,00 |
3 | Z3 | 3 | 89 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:01:35 | 8,00 |
1 | M3 | 4 | 12 | Kapusta Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 97 | 00:01:37 | 11,00 |
2 | M3 | 5 | 35 | Novák Jakub | SKI Klub Česká Třebová | 96 | 00:01:38 | 9,00 |
4 | Z3 | 6 | 17 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:01:39 | 7,00 |
3 | M3 | 7 | 29 | Chroust Robin | Kozlov | 96 | 00:01:40 | 8,00 |
4 | M3 | 8 | 88 | Adamec Matouš | AC Choceň | 97 | 00:01:41 | 7,00 |
5 | M3 | 9 | 46 | Ouřecký Tomáš | Letohrad | 97 | 00:01:45 | 6,00 |
6 | M3 | 10 | 120 | Hájek Lukáš | Stíčany | 96 | 00:01:46 | 5,00 |
5 | Z3 | 11 | 82 | Karlová Markéta | Nový Věk Triatlonu | 96 | 00:01:51 | 6,00 |
7 | M3 | 12 | 43 | Jiroušek Petr | Česká Třebová | 97 | 00:01:52 | 4,00 |
6 | Z3 | 13 | 86 | Jiříčková Petra | AC Choceň | 96 | 00:01:56 | 5,00 |
8 | M3 | 14 | 64 | Typl Vojtěch | Česká Třebová | 97 | 00:01:56 | 3,00 |
7 | Z3 | 15 | 71 | Sabolčíková Natalie | BK Vysoké Mýto | 97 | 00:02:01 | 4,00 |
8 | Z3 | 16 | 125 | Dupenopulosová Iveta | Česká Třebová | 97 | 00:02:13 | 3,00 |
18.4.2024 (Čtvrtek), svátek má Valérie
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
Zaneta.H