Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh údolím Orlice v Klášterci

9.10.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh údolím Orlice v Klášterci
  • datum konání: 9.10.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SOKOL Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Klášterec nad Orlicí - fotbalové hřiště u školy!!!
první kategorie 10.00 hodin
hlavní závod mužů 11.00 hodin (ženy v 10.50 hodin)

Přihlášky

předžáci a žáci 8.30 - 9.30 hodin
dorost a dospělí 8.30 - 10.30 hodin v místě startu (fotbalové hřiště u školy)

Startovné

dospělí 30 Kč
žáci, dorost 20 Kč
nejmladší zdarma

Popis tratě

délka 400 m - 10 km
Krátké tratě 0,4 - 2 km vedou po loukách v rovinatém terénu, delší tratě zpočátku po rovině, po 0,6 km ostré stoupání a pak po polních cestách, loukách a krátké úseky i po asfaltě v kopcovitém terénu. Trať 5 km převýšení 60 m, muži A běží 2krát.

Ceny pro vítěze

První tři v každé kategorií diplomy, v žákovských kategoriích medaile, prvých pět v žákovských a první tři v ostatních kategoriích drobné věcné ceny.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Kontakt:
Jindřich Kalous
561 82 Klášterec nad Orlicí 188
Tel. byt 465 637 421
Tel. zam 465 637 385
Mobil 721 955 026

E-mailová adresa

sokolklasterec@centrum.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh údolím Orlice v Klášterci

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžáci r. 1998 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M153Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:37-
2M169Cihlář AdamÚstí nad Orlicí9800:01:41-
3M186Suchodol MikulášKB OEZ Letohrad9800:01:43-
4M1910Hadrbolec PatrikSpartak OEZ Letohrad9900:01:44-
4M191Procházka VojtěchČalounictví Mitvalská Žamberk9900:01:44-
6M1134Ševčík JakubTJ Klášterec nad Orlicí9900:02:02-
7M1152Kalous PatrikŽamberk9800:02:08-
8M1168Moravec JakubKB OEZ Letohrad9900:02:11-
9M1185Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:03:30-
Předžákyně r. 1998 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1115Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:26-
2Ž1211Křivohlávková KristýnaTJ Jiskra Králíky9800:01:29-
3Ž1312Křivohlávková MichaelaTJ Jiskra Králíky9800:01:32-
4Ž1417Bílá ZdeňkaSki Klub Česká Třebová9900:01:33-
5Ž1614Obermajerová DenisaSokol Klášterec nad Orlicí9800:01:41-
6Ž11119Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:45-
7Ž11216Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:50-
8Ž11413Jadrníčková SilvieSokol Klášterec nad Orlicí0000:02:06-
9Ž11718Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:42-
Žákyně nejmladší r. 96-97 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2525Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:03:1411,00
2Ž2723Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:209,00
3Ž2821Novotná DoraSK Žamberk9700:03:218,00
4Ž2924Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:257,00
5Ž21322Chládková SimonaSK Žamberk9600:03:456,00
6Ž21726Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:04:105,00
Žáci nejmladší r. 96-97 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2141Holubář BartolomějKB OEZ Letohrad9600:02:5811,00
2M2245Neugebauer TomášSK Žamberk9600:03:069,00
3M2340Procházka JakubKB OEZ Letohrad9600:03:108,00
4M2444Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:137,00
5M2636Procházka OndřejČalounictví Mitvalská Žamberk9600:03:196,00
6M21037Illichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:03:395,00
6M21047Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:03:395,00
8M21239Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:413,00
9M21446Tancer PetrSokol Přisnotice9700:03:502,00
10M21543Vávra TomášKB OEZ Letohrad9600:03:531,00
11M21642Strnad TomášKB OEZ Letohrad9700:03:540,00
Žáci mladší r. 94-95 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3283Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:2411,00
2M3577Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:08:469,00
3M3880Křen JakubKB OEZ Letohrad9400:08:578,00
4M3982Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:09:037,00
5M31179Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:09:066,00
6M31778Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:09:475,00
7M32184Komárek MichalAtletika Polička9400:10:184,00
8M32381Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:10:243,00
9M32476Kalous RobertSokol Klášterec nad Orlicí9400:10:392,00
10M32585Frydrych JakubAC Choceň9500:10:521,00
Žákyně mladší r. 94-95 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3163Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:03:5511,00
2Ž3255Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:04:049,00
3Ž3362Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:04:128,00
4Ž3452Kalousová PavlaSokol Klášterec nad Orlicí9500:04:177,00
5Ž3556Aulichová KateřinaKB OEZ Letohrad9500:04:246,00
6Ž3661Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:04:265,00
7Ž3751Halbrštátová PetraZŠ Jablonné nad Orlicí9400:04:294,00
8Ž3858Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:04:433,00
9Ž3960Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:04:552,00
10Ž31054Šmajzrová PavlínaŽamberk9400:04:591,00
11Ž31153Poláková MarieSK Žamberk9400:05:000,00
12Ž31264Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:05:030,00
13Ž31359Jadrníčková KateřinaSokol Klášterec nad Orlicí9400:05:140,00
14Ž31457Vávrová VilmaBK OEZ Letohrad9400:06:110,00
Žákyně starší r. 92-93 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM111Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:08:1911,00
2ŽM210Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:08:249,00
3ŽM412Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:08:388,00
4ŽM64Adamcová MartinaSpartak OEZ Letohrad9300:08:507,00
5ŽM79Vávrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9200:08:566,00
6ŽM96Faltusová KristýnaZŠ Jablonné nad Orlicí9300:09:035,00
7ŽM127Stráníková TerezieSpartak OEZ Letohrad9300:09:144,00
8ŽM131Halbrštátová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:09:153,00
9ŽM1415Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:322,00
10ŽM155Bárnetová AlenaSpartak OEZ Letohrad9300:09:381,00
11ŽM163Tomanová AnežkaSOKOL Klášterec nad Orlicí9200:09:430,00
12ŽM182Malátová EvaZŠ Jablonné nad Orlicí9300:09:490,00
13ŽM1914Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:10:060,00
14ŽM208Tomanová VeronikaTJ Spartak OEZ Letohrad9300:10:080,00
15ŽM2213Nováková MarkétaSKI klub Česká Třebová9300:10:220,00
Žáci starší r. 92-93 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM128Siegel JakubAC Choceň9200:10:3411,00
2MM229Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:10:359,00
3MM321Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:10:488,00
4MM430Mohelník PetrAtletika Polička9200:10:527,00
5MM523Barnet MichalAFK Sokol Lukavice9200:11:066,00
6MM624Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:11:085,00
7MM926Řehák AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9200:11:314,00
8MM1022Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:11:553,00
9MM1225Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad9300:11:592,00
9MM1227Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9200:11:592,00
11MM1531Hanuš PavelTK Choceň9300:12:300,00
Dorostenky mladší r. 90-91 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS745Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:11:2311,00
2ŽS842Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:11:279,00
3ŽS1141Paďourová IvetaISCAREX Česká Třebová9000:11:588,00
4ŽS1443Havlová MichaelaSpartak OEZ Letohrad9100:12:107,00
5ŽS1646Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:12:376,00
Dorostenci mladší r. 90-91 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS159Večeře TomášAtletika Polička9000:15:5311,00
2MS253Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:15:559,00
3MS356Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:15:568,00
4MS452Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:15:577,00
5MS555Kadeřávek TomášFort SMC Ústí nad Orlicí9100:16:246,00
6MS660Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:16:355,00
7MS758Nikl LukášAC Choceň9100:16:364,00
8MS857Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:013,00
8MS854Ďuran TomášSpartak OEZ Letohrad9100:17:013,00
10MS1151Mikyska MichalAFK Sokol Lukavice9100:21:591,00
Dorostenci starší 16-17 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD370Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:16:5011,00
2MD469Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:009,00
3MD687Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:17:198,00
4MD1066Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:18:297,00
5MD1367Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:18:516,00
5MD1368Franěk JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8900:18:516,00
Dorostenky starší 16-17 let (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1062Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:1711,00
2ŽD1261Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:23:259,00
Muži B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:19-
2MB231Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6200:16:38-
3MB540Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:11-
4MB838Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:18:03-
5MB934Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:18:04-
6MB1241Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:48-
7MB1633Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:04-
8MB1732Novotný LuděkSK Žamberk6200:19:09-
9MB1835Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:33-
10MB2637Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:20:23-
11MB2739Dlabka LudvíkSokol Kunvald6000:20:24-
Muži C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC756Krátký FrantišekViking Králiky4300:17:50-
2MC1159Skalický JiříSokol Žamberk5000:18:41-
3MC1563Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:03-
4MC2258Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:20:09-
5MC2351Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:20:11-
6MC2453Leicht JiříASPV Těchonín4900:20:15-
7MC2567Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:20:22-
8MC2955Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:53-
9MC3061Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:21:15-
10MC3157Bielčik JindřichLichkov4000:21:19-
11MC3260Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:21:37-
11MC3264Jelínek MatějHradec Králové4200:21:37-
13MC3654Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:22:15-
14MC3962Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:28-
15MC4065Novotný JiříKB Letohrad4500:23:48-
16MC4252Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3400:25:46-
17MC4366Kalousek JanSK Žamberk4100:27:48-
Ženy A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1977Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:19:43-
2ZA2078Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:19:58-
3ZA2174Skybová LucieACP Olymp Brno8700:19:59-
4ZA2873Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:39-
5ZA3471Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:22:00-
6ZA3572Cihlářová EsterSokol Hylváty7000:22:04-
7ZA3776Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:09-
8ZA3879Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:21-
9ZA4180Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:38-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2141Holubář BartolomějKB OEZ Letohrad9600:02:5811,00
2M2245Neugebauer TomášSK Žamberk9600:03:069,00
3M2340Procházka JakubKB OEZ Letohrad9600:03:108,00
4M2444Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:137,00
1Ž2525Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:03:1411,00
5M2636Procházka OndřejČalounictví Mitvalská Žamberk9600:03:196,00
2Ž2723Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:03:209,00
3Ž2821Novotná DoraSK Žamberk9700:03:218,00
4Ž2924Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:03:257,00
6M21037Illichman PetrTJ Jiskra Králíky9600:03:395,00
6M21047Kavka LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9700:03:395,00
8M21239Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:03:413,00
5Ž21322Chládková SimonaSK Žamberk9600:03:456,00
9M21446Tancer PetrSokol Přisnotice9700:03:502,00
10M21543Vávra TomášKB OEZ Letohrad9600:03:531,00
11M21642Strnad TomášKB OEZ Letohrad9700:03:540,00
6Ž21726Karlová MarkétaNový Věk Triatlonu9600:04:105,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3163Pařilová NikolaAK Moravská Třebová9400:03:5511,00
2Ž3255Vodehnalová MartinaKB OEZ Letohrad9500:04:049,00
3Ž3362Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:04:128,00
4Ž3452Kalousová PavlaSokol Klášterec nad Orlicí9500:04:177,00
5Ž3556Aulichová KateřinaKB OEZ Letohrad9500:04:246,00
6Ž3661Tancerová KateřinaSokol Přísnotice9500:04:265,00
7Ž3751Halbrštátová PetraZŠ Jablonné nad Orlicí9400:04:294,00
8Ž3858Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:04:433,00
9Ž3960Tancerová MarieSokol Přísnotice9400:04:552,00
10Ž31054Šmajzrová PavlínaŽamberk9400:04:591,00
11Ž31153Poláková MarieSK Žamberk9400:05:000,00
12Ž31264Přikrylová MarkétaAK Moravská Třebová9400:05:030,00
13Ž31359Jadrníčková KateřinaSokol Klášterec nad Orlicí9400:05:140,00
14Ž31457Vávrová VilmaBK OEZ Letohrad9400:06:110,00
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM111Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:08:1911,00
1M3283Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:08:2411,00
2ŽM210Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:08:249,00
3ŽM412Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:08:388,00
2M3577Kalous FilipSokol Klášterec nad Orlicí9400:08:469,00
4ŽM64Adamcová MartinaSpartak OEZ Letohrad9300:08:507,00
5ŽM79Vávrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9200:08:566,00
3M3880Křen JakubKB OEZ Letohrad9400:08:578,00
6ŽM96Faltusová KristýnaZŠ Jablonné nad Orlicí9300:09:035,00
4M3982Friš JanSKI klub Česká Třebová9500:09:037,00
5M31179Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:09:066,00
7ŽM127Stráníková TerezieSpartak OEZ Letohrad9300:09:144,00
8ŽM131Halbrštátová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:09:153,00
9ŽM1415Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:09:322,00
10ŽM155Bárnetová AlenaSpartak OEZ Letohrad9300:09:381,00
11ŽM163Tomanová AnežkaSOKOL Klášterec nad Orlicí9200:09:430,00
6M31778Halanič DanielTJ Jiskra Králíky9400:09:475,00
12ŽM182Malátová EvaZŠ Jablonné nad Orlicí9300:09:490,00
13ŽM1914Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:10:060,00
14ŽM208Tomanová VeronikaTJ Spartak OEZ Letohrad9300:10:080,00
7M32184Komárek MichalAtletika Polička9400:10:184,00
15ŽM2213Nováková MarkétaSKI klub Česká Třebová9300:10:220,00
8M32381Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:10:243,00
9M32476Kalous RobertSokol Klášterec nad Orlicí9400:10:392,00
10M32585Frydrych JakubAC Choceň9500:10:521,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM128Siegel JakubAC Choceň9200:10:3411,00
2MM229Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:10:359,00
3MM321Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:10:488,00
4MM430Mohelník PetrAtletika Polička9200:10:527,00
5MM523Barnet MichalAFK Sokol Lukavice9200:11:066,00
6MM624Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:11:085,00
1ŽS745Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:11:2311,00
2ŽS842Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:11:279,00
7MM926Řehák AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9200:11:314,00
8MM1022Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:11:553,00
3ŽS1141Paďourová IvetaISCAREX Česká Třebová9000:11:588,00
9MM1227Suchodol JiříSpartak OEZ Letohrad9200:11:592,00
9MM1225Adamec MarekSpartak OEZ Letohrad9300:11:592,00
4ŽS1443Havlová MichaelaSpartak OEZ Letohrad9100:12:107,00
11MM1531Hanuš PavelTK Choceň9300:12:300,00
5ŽS1646Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:12:376,00
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS159Večeře TomášAtletika Polička9000:15:5311,00
2MS253Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:15:559,00
3MS356Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:15:568,00
4MS452Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:15:577,00
5MS555Kadeřávek TomášFort SMC Ústí nad Orlicí9100:16:246,00
6MS660Morkes MichalSKI Klub Česká Třebová9100:16:355,00
7MS758Nikl LukášAC Choceň9100:16:364,00
8MS857Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:013,00
8MS854Ďuran TomášSpartak OEZ Letohrad9100:17:013,00
1ŽD1062Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:1711,00
10MS1151Mikyska MichalAFK Sokol Lukavice9100:21:591,00
2ŽD1261Adámková TerezaTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8900:23:259,00
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB136Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:19-
2MB231Wieczorek WalerianLKS Iskra Jaszkowa - Polsko6200:16:38-
1MD370Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:16:5011,00
2MD469Sejkora KarelAtletika Polička8800:17:009,00
3MB540Čechal JaroslavTS Letohrad6100:17:11-
3MD687Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:17:198,00
1MC756Krátký FrantišekViking Králiky4300:17:50-
4MB838Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:18:03-
5MB934Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:18:04-
4MD1066Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:18:297,00
2MC1159Skalický JiříSokol Žamberk5000:18:41-
6MB1241Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:18:48-
5MD1368Franěk JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí8900:18:516,00
5MD1367Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:18:516,00
3MC1563Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:19:03-
7MB1633Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:04-
8MB1732Novotný LuděkSK Žamberk6200:19:09-
9MB1835Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:19:33-
1ZA1977Bečková LucieAtletika Albrechtice8100:19:43-
2ZA2078Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:19:58-
3ZA2174Skybová LucieACP Olymp Brno8700:19:59-
4MC2258Koblížek JindřichSokol Žamberk4800:20:09-
5MC2351Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - Polsko5500:20:11-
6MC2453Leicht JiříASPV Těchonín4900:20:15-
7MC2567Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5200:20:22-
10MB2637Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:20:23-
11MB2739Dlabka LudvíkSokol Kunvald6000:20:24-
4ZA2873Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:39-
8MC2955Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:20:53-
9MC3061Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:21:15-
10MC3157Bielčik JindřichLichkov4000:21:19-
11MC3264Jelínek MatějHradec Králové4200:21:37-
11MC3260Hrobař RudolfSKP Rychnov nad Kněžnou4700:21:37-
5ZA3471Paďourová RenataISCAREX Česká Třebová8700:22:00-
6ZA3572Cihlářová EsterSokol Hylváty7000:22:04-
13MC3654Marek JiříBK Vysoké Mýto4300:22:15-
7ZA3776Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:23:09-
8ZA3879Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:23:21-
14MC3962Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:28-
15MC4065Novotný JiříKB Letohrad4500:23:48-
9ZA4180Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:38-
16MC4252Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa - Polsko3400:25:46-
17MC4366Kalousek JanSK Žamberk4100:27:48-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód