Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh mládeže na dráze v Jablonném nad Orlicí

21.9.2005, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh mládeže na dráze v Jablonném nad Orlicí
  • datum konání: 21.9.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh mládeže na dráze v Jablonném nad Orlicí

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Nejmladší žákyně 1996 a mladší (trať 400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž212Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:2311,00
2Ž223Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:249,00
3Ž234Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:268,00
4Ž245Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:307,00
5Ž256Vávrová PetraZŠ Letohrad9700:01:516,00
6Ž267Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:005,00
7Ž278Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:494,00
Nejmladší žáci 1996 a mladší (trať 600 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M229Veselý MichalZŠ Letohrad U Dvora9600:02:0411,00
2M2610Langer PatrikZŠ Bří Čapků ÚO9600:02:099,00
3M2811Valenta PatrikZŠ Letohrad U Dvora9600:02:148,00
4M2912Václavek JanDlouhá Třebová9600:02:147,00
5M21113Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:02:156,00
6M21414Kopecký MatoušZŠ Bří Čapků ÚO9600:02:185,00
7M21615Moravec JiříSpartak OEZ Letohrad9600:02:264,00
8M21716Hrdina VojtěchZŠ Jablonné nad Orlicí9600:02:483,00
-M2-17Procházka JáchymZŠ Bří Čapků ÚO97DNF-
Nejmladší žáci 1994-95 (trať 800 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3427Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:4211,00
2M3528Štěpán PetrZŠ Letohrad Komenského9400:02:439,00
3M31029Richtr DavidZŠ Letohrad Komenského9400:02:538,00
4M31130Lakota AntonínAC Choceň9500:02:567,00
5M31531Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:036,00
6M32132Balda MartinZŠ Letohrad U Dvora9400:03:135,00
7M32333Hrabáček LukášZŠ Lanškroun Dobrovského9400:03:224,00
8M32434Frydrych JakubAC Choceň9500:03:313,00
9M32535Peřina MichalZŠ Letohrad U Dvora9400:03:432,00
Nejmladší žákyně 1994-95 (trať 600 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3118Vodehnalová MartinaZŠ Letohrad U Dvora9500:02:0311,00
2Ž3319Hrudová TerezaJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:069,00
3Ž3420Skotálková TerezaZŠ Bří Čapků ÚO9400:02:078,00
4Ž3521Halbrštátová PetraZŠ Jablonné nad Orlicí9400:02:097,00
5Ž3722Procházková VeronikaZŠ Letohrad Komenského9400:02:136,00
6Ž31023Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:145,00
7Ž31224Halaničová LucieTJ Jiskra Králíky9400:02:154,00
8Ž31325Pohanová LucieZŠ Lanškroun Dobrovského9400:02:163,00
9Ž31526Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:02:252,00
Mladší žákyně 1992-93 (trať 800 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM636Halbrštátová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:02:4511,00
2ŽM737Faltusová KristýnaZŠ Jablonné nad Orlicí9300:02:469,00
3ŽM938Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:02:528,00
4ŽM1239Langrová LudmilaZŠ Lanškroun Dobrovského9300:02:587,00
5ŽM1340Adamcová MartinaZŠ Letohrad U Dvora9300:02:596,00
6ŽM1641Junková BarboraZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:045,00
7ŽM1742Tomanová VeronikaZŠ Letohrad Komenského9300:03:054,00
8ŽM1943Trkalová AnetaZŠ Lanškroun Dobrovského9300:03:063,00
9ŽM2044Novotná TerezaZŠ Letohrad U Dvora9300:03:112,00
10ŽM2245Moravcová PatricieZŠ Letohrad U Dvora9200:03:141,00
11ŽM2646Ščudlová ZuzanaZŠ Letohrad Komenského9200:04:040,00
-ŽM-47Chládková BarboraZŠ lanškroun Dobrovského93DNF-
-ŽM-48Turková VendulaZŠ Lanškroun Dobrovského93DNF-
Mladší žáci 1992-93 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM149Neruda MichalJiskra Ústí n. Orlicí9300:03:1811,00
2MM250Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:199,00
3MM351Mohelník PetrAtletika Polička9200:03:218,00
4MM452Mráz RadimZŠ Lanškroun Dobrovského9200:03:287,00
5MM553Štěpán JiříZŠ Letohrad Komenského9200:03:296,00
6MM654Gelo LadislavZŠ Letohrad U Dvora9300:03:315,00
7MM755Felgr DanielAC Choceň9200:03:314,00
8MM856Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:323,00
9MM957Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:03:352,00
10MM1058Matějka PavelZŠ Lanškroun Dobrovského9200:03:371,00
11MM1159Pavelka OndřejZŠ Lanškroun Dobrovského9300:03:380,00
12MM1260Kyllar JanZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:410,00
13MM1361Koudelka AloisZŠ Lanškroun Dobrovského9200:03:420,00
14MM1462Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:430,00
15MM1563Halbrštát DavidZŠ Letohrad Komenského9300:03:430,00
16MM1664Satoria MartinZŠ Letohrad Komenského9300:03:440,00
17MM1765Krejčí FilipZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:460,00
18MM1866Chmelík OndřejZŠ Lanškroun Dobrovského9200:03:510,00
19MM1967Kinčík MariánZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:530,00
20MM2068Krejčí LukášZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:570,00
21MM2169Faltus JanZŠ Jablonné nad Orlicí9300:04:060,00
Starší žákyně 1990-91 (trať 800 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS170Langrová ŽanetaZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků9100:02:2711,00
2ŽS271Báčová MagdalenaJiskra Ústí nad Orlicí9100:02:389,00
3ŽS372Karlová VeronikaTJ Sokol Hradec Králové9000:02:418,00
4ŽS873Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:517,00
5ŽS1474Hejdušková AdrianaZŠ Letohrad Komenského9000:02:596,00
6ŽS1875Polypenko MarynaZŠ Letohrad Komenského9100:03:055,00
-ŽS-76Zachařová VeronikaZŠ Lanškroun Dobrovského91DNF-
Starší žáci 1990-91 (trať 1500 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS177Krejčí StanislavZŠ Jablonné nad Orlicí9100:04:5211,00
2MS278Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:559,00
3MS379Nikl LukášAC Choceň9100:05:108,00
4MS480Plhák JiříZŠ Letohrad Komenského9000:05:157,00
5MS581Lux OndřejZŠ Letohrad Komenského9100:05:236,00
6MS682Faltus JakubZŠ Letohrad Komenského9000:05:305,00
7MS783Tobiška MartinZŠ Lanškroun Dobrovského9100:05:454,00
8MS884Maixner PetrZŠ Jablonné nad Orlicí9000:05:523,00
9MS985Lička MartinZŠ Jablonné nad Orlicí9000:06:022,00
10MS1086Kopecký ZdeněkZŠ Jablonné nad Orlicí9000:06:141,00
Trať 400 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž212Fáberová ZuzanaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9600:01:2311,00
2Ž223Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:249,00
3Ž234Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:268,00
4Ž245Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:307,00
5Ž256Vávrová PetraZŠ Letohrad9700:01:516,00
6Ž267Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:005,00
7Ž278Frydrychová EliškaAC Choceň0100:03:494,00
Trať 800 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS170Langrová ŽanetaZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků9100:02:2711,00
2ŽS271Báčová MagdalenaJiskra Ústí nad Orlicí9100:02:389,00
3ŽS372Karlová VeronikaTJ Sokol Hradec Králové9000:02:418,00
1M3427Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:4211,00
2M3528Štěpán PetrZŠ Letohrad Komenského9400:02:439,00
1ŽM636Halbrštátová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:02:4511,00
2ŽM737Faltusová KristýnaZŠ Jablonné nad Orlicí9300:02:469,00
4ŽS873Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:517,00
3ŽM938Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:02:528,00
3M31029Richtr DavidZŠ Letohrad Komenského9400:02:538,00
4M31130Lakota AntonínAC Choceň9500:02:567,00
4ŽM1239Langrová LudmilaZŠ Lanškroun Dobrovského9300:02:587,00
5ŽM1340Adamcová MartinaZŠ Letohrad U Dvora9300:02:596,00
5ŽS1474Hejdušková AdrianaZŠ Letohrad Komenského9000:02:596,00
5M31531Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:036,00
6ŽM1641Junková BarboraZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:045,00
7ŽM1742Tomanová VeronikaZŠ Letohrad Komenského9300:03:054,00
6ŽS1875Polypenko MarynaZŠ Letohrad Komenského9100:03:055,00
8ŽM1943Trkalová AnetaZŠ Lanškroun Dobrovského9300:03:063,00
9ŽM2044Novotná TerezaZŠ Letohrad U Dvora9300:03:112,00
6M32132Balda MartinZŠ Letohrad U Dvora9400:03:135,00
10ŽM2245Moravcová PatricieZŠ Letohrad U Dvora9200:03:141,00
7M32333Hrabáček LukášZŠ Lanškroun Dobrovského9400:03:224,00
8M32434Frydrych JakubAC Choceň9500:03:313,00
9M32535Peřina MichalZŠ Letohrad U Dvora9400:03:432,00
11ŽM2646Ščudlová ZuzanaZŠ Letohrad Komenského9200:04:040,00
Trať 1500 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS177Krejčí StanislavZŠ Jablonné nad Orlicí9100:04:5211,00
2MS278Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:559,00
3MS379Nikl LukášAC Choceň9100:05:108,00
4MS480Plhák JiříZŠ Letohrad Komenského9000:05:157,00
5MS581Lux OndřejZŠ Letohrad Komenského9100:05:236,00
6MS682Faltus JakubZŠ Letohrad Komenského9000:05:305,00
7MS783Tobiška MartinZŠ Lanškroun Dobrovského9100:05:454,00
8MS884Maixner PetrZŠ Jablonné nad Orlicí9000:05:523,00
9MS985Lička MartinZŠ Jablonné nad Orlicí9000:06:022,00
10MS1086Kopecký ZdeněkZŠ Jablonné nad Orlicí9000:06:141,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód