Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh městem Jarmily Kratochvílové

27.3.2005, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh městem Jarmily Kratochvílové
  • datum konání: 27.3.2005
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: NF BMJK Golčův Jeníkov

Sociální sítě

Místo konání

náměstí T. G. Masaryka, Golčův Jeníkov
10.00 hodin

Přihlášky

nejpozději do 18. března 2005 na adresu:
Jaroslav Pospíšil
Nádražní 624
582 82 Golčův Jeníkov

Nutno uvést: jméno a příjmení, rok narození, oddíl a adresu.
Prezentace bude v budově ZŠ do 9.45 hodin.

Startovné

50,- Kč (předem přihlášení)
100,- Kč (ostatní)

Popis tratě

délka: 15 km
povrch: asfalt, zpevněná polní cesta (asi 2,5 km)
převýšení: 130 m

Ceny pro vítěze

dle určení pořadatele v celkové částce 80.000,- Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

šatny a umývárna v ZŠ Golčův Jeníkov

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.4.2015Běh městem Jarmily Kratochvílové-
31.3.2013Běh městem Jarmily Kratochvílové124

Statistika závodu Běh městem Jarmily Kratochvílové

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 124

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Pelouch Leoš752
Málek Jaroslav462
Krupička Robert782
Žanda Jan672
Berky Jiří622
Petržílek Zdeněk552
Horyna Miroslav542
Ševčík Luděk592
Tichý František662
Málek Michal842
Klimešová Jana702
Čejka Bořivoj802
Musil Jiří722
Procházka Jaroslav612
Arbet Roman762
Schaffer Petr602
Vábr Jiří712
Krupička Miroslav532
Soukup Jiří272
Vodička Jiří532
Čížek František422

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA150Szost HenrykJM Demolex Bardejov8200:46:25-
2MA249Blasinski ArturJM Demolex Bardejov7400:46:32-
3MA331Bláha JanSokol České Budějovice7100:46:40-
4MA421Krupička RobertSaucony Team7800:46:54-
5MA537Vanko MiroslavTJ Obalservis Košice7300:48:19-
6MA632Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8400:48:32-
7MA747Novák PavelAtletika Jihlava7000:49:25-
8MA819Pelouch LeošSK Chotěboř7500:49:34-
9MA935Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:49:50-
10MA106Havelka PetrTJ AC Praha 18907200:49:53-
11MA1151Arbet RomanJM Demolex Bardejov7600:50:00-
12MA1227Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:51:29-
13MA1336Procházka JosefAC Česká Lípa7100:51:35-
14MA1641Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:52:06-
15MA1859Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:52:20-
16MA1916Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:52:25-
17MA2045Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:52:56-
18MA2122Holub MiroslavBukovice6600:53:13-
19MA2317Musil JiříMK Hlinsko7200:53:41-
20MA247Málek MichalAC Čáslav8400:53:59-
21MA2656Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:54:38-
22MA2748Chmelík JosefSK Polička7300:55:04-
23MA2920TomášJPK Axis Jihlava8000:56:02-
24MA3039Lhota PetrSokol Kolín7700:56:18-
25MA3157Vábr JiříPraha 87100:56:21-
26MA3342Semrád PavelVilémov6900:56:56-
27MA385Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:57:30-
28MA3953Koreček SlavomírAtletika Jihlava8000:57:44-
29MA4012Horný PetrHvězda Pardubice6900:57:52-
30MA4443Semrád LadislavVilémov6700:58:46-
31MA4513Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:58:50-
32MA469Strnad LukášAC Čáslav8800:58:55-
33MA4758Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:59:14-
34MA4855Rybišár DanAFK SKP Pardubice8600:59:29-
35MA4914Tuček VáclavChotěboř7700:59:46-
36MA5140Kratochvíl MartinAC Čáslav7001:00:13-
37MA5323Kocourek JanTatran Prachatice6601:00:40-
38MA5429Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7701:01:28-
39MA5911Blabolil JiříGolčův Jeníkov8201:02:48-
40MA6254Tůma JiříRC Vlašim8801:03:26-
41MA6628Smola JanKRB Chrudim6701:03:57-
42MA7033Paroulek JaroslavSKP Nymburk7001:04:25-
43MA713Piskač OndřejPPP UH Příbram8301:05:41-
44MA7360Lichtenberg PetrChrudim7001:05:57-
45MA744Vavák MichalSokol Kutná Hora8001:05:59-
46MA8238Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:07:38-
47MA8418Žanda JanSK Chotěboř6701:08:10-
48MA8962Švec MartinUhelná Příbram7701:09:27-
49MA10030Meduna JosefTřemošnice8301:12:24-
50MA11252Štajnc MilanJihlava7301:21:11-
51MA11746Bohuněk JaroslavGolčův Jeníkov6701:35:27-
Muži B (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1597Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5800:51:57-
2MB1799Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:52:16-
3MB2286Siegel JosefAC Choceň5800:53:35-
4MB3295Neuvirt KarelSKAO Chotěboř6200:56:31-
5MB3791Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:57:26-
6MB41103Hotař PavelDatalusk Jihlava6300:57:56-
7MB42107Schaffer PetrMlýn Janderov6000:58:20-
8MB5089Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6101:00:03-
9MB5293Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:00:28-
10MB55105Štefek JaroslavCS Maraton Team Žďár nad Sázavou6201:01:41-
11MB58101Šofr ZdeněkSokol Mnětice5601:02:42-
12MB63106Buzek OldřichPraha Čakovice6101:03:39-
13MB6487Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5901:03:44-
14MB6896Rosenberger LubošSokol Kolín6201:04:18-
15MB7594Chaloupka JiříOrbitt Praha5801:06:12-
16MB78108Tomšů PetrMlýn Janderov6401:06:51-
17MB8090Tůma JiříRC Vlašim6301:07:23-
18MB8188Berky JiříSDH Termesivy6201:07:32-
19MB8798Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6401:08:22-
20MB8883Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6101:08:45-
21MB9381Páriš AttilaKRB Chrudim6001:10:18-
22MB103104Kraus VáclavCyklo Kraus6401:14:15-
23MB106102Rejl JiříSokol Srch6301:14:57-
Muži C (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC14153Smrčka MilošBK Říčany5400:51:42-
2MC28163Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany5500:55:58-
3MC43164Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:58:36-
4MC61155Brožek RadmilKRB Chrudim5401:03:22-
5MC67162Martínek JiříSokol Kolín4901:04:12-
6MC72150Málek JaroslavPočátky4601:05:42-
7MC77160Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:06:45-
8MC79148Vodička JiříSokol Maleč5301:06:56-
9MC85147Čapský FrantišekPardubice4901:08:16-
10MC90165Kubát JiříKalt Kolín5001:09:33-
11MC91169Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:09:36-
12MC92151Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:52-
13MC94143Veselý MilanSokol Kolín4801:10:38-
14MC98161Řípa MilanAC Čáslav4801:12:05-
15MC101157Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5201:12:46-
16MC102159Horyna MiroslavZahradní Město5401:13:58-
17MC104152Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:14:43-
18MC107168Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:15:10-
19MC108142Vosyka LadislavSB Světlá nad Sázavou5001:16:49-
20MC109167Rosůlek JosefSKP Atletik Nymburk4901:19:10-
21MC11161Šmída OldřichČervený Kostelec4801:21:06-
22MC113166Čerešňa DušanKrajné5201:21:20-
23MC116158Běhal JaromírSabzo Praha4801:28:27-
Muži D (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD56191Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:01:52-
2MD76186Zeman PavelKRB Chrudim4301:06:30-
3MD83185Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:07:54-
4MD96184Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4201:11:14-
5MD105190Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4001:14:50-
6MD110149Strnad JosefSokol Žamberk4401:19:28-
7MD114181Mojžíš VincentJiskra Havlíčkův Brod3701:21:30-
8MD115188Doleček FrantišekSlavoj Stará Boleslav4301:24:04-
9MD119187Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:42:00-
Ženy A (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA34204Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:56:57-
2ZA35209Vlčovská MartaAC Pardubice7600:57:11-
3ZA36206Doležalová MonikaAC Domažlice7800:57:20-
4ZA65207Loskotová GabrielaOrbitt Praha7501:03:53-
5ZA69201Fousková PetraAC Čáslav8101:04:21-
6ZA86208Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7701:08:21-
7ZA118205Medunová HanaTřemošnice8101:35:52-
Ženy B (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB25235Klimešová JanaVSK Praha7000:54:18-
2ZB57236Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6301:02:40-
3ZB60232Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:02:59-
4ZB95234Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:11:10-
5ZB97237Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:11:27-
6ZB99233Novotná EvaLetohrad4801:12:18-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA150Szost HenrykJM Demolex Bardejov8200:46:25-
2MA249Blasinski ArturJM Demolex Bardejov7400:46:32-
3MA331Bláha JanSokol České Budějovice7100:46:40-
4MA421Krupička RobertSaucony Team7800:46:54-
5MA537Vanko MiroslavTJ Obalservis Košice7300:48:19-
6MA632Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8400:48:32-
7MA747Novák PavelAtletika Jihlava7000:49:25-
8MA819Pelouch LeošSK Chotěboř7500:49:34-
9MA935Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:49:50-
10MA106Havelka PetrTJ AC Praha 18907200:49:53-
11MA1151Arbet RomanJM Demolex Bardejov7600:50:00-
12MA1227Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:51:29-
13MA1336Procházka JosefAC Česká Lípa7100:51:35-
1MC14153Smrčka MilošBK Říčany5400:51:42-
1MB1597Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5800:51:57-
14MA1641Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:52:06-
2MB1799Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:52:16-
15MA1859Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:52:20-
16MA1916Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:52:25-
17MA2045Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:52:56-
18MA2122Holub MiroslavBukovice6600:53:13-
3MB2286Siegel JosefAC Choceň5800:53:35-
19MA2317Musil JiříMK Hlinsko7200:53:41-
20MA247Málek MichalAC Čáslav8400:53:59-
1ZB25235Klimešová JanaVSK Praha7000:54:18-
21MA2656Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:54:38-
22MA2748Chmelík JosefSK Polička7300:55:04-
2MC28163Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany5500:55:58-
23MA2920TomášJPK Axis Jihlava8000:56:02-
24MA3039Lhota PetrSokol Kolín7700:56:18-
25MA3157Vábr JiříPraha 87100:56:21-
4MB3295Neuvirt KarelSKAO Chotěboř6200:56:31-
26MA3342Semrád PavelVilémov6900:56:56-
1ZA34204Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:56:57-
2ZA35209Vlčovská MartaAC Pardubice7600:57:11-
3ZA36206Doležalová MonikaAC Domažlice7800:57:20-
5MB3791Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:57:26-
27MA385Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:57:30-
28MA3953Koreček SlavomírAtletika Jihlava8000:57:44-
29MA4012Horný PetrHvězda Pardubice6900:57:52-
6MB41103Hotař PavelDatalusk Jihlava6300:57:56-
7MB42107Schaffer PetrMlýn Janderov6000:58:20-
3MC43164Krupička MiroslavÚstí nad Orlicí5300:58:36-
30MA4443Semrád LadislavVilémov6700:58:46-
31MA4513Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:58:50-
32MA469Strnad LukášAC Čáslav8800:58:55-
33MA4758Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:59:14-
34MA4855Rybišár DanAFK SKP Pardubice8600:59:29-
35MA4914Tuček VáclavChotěboř7700:59:46-
8MB5089Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6101:00:03-
36MA5140Kratochvíl MartinAC Čáslav7001:00:13-
9MB5293Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:00:28-
37MA5323Kocourek JanTatran Prachatice6601:00:40-
38MA5429Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7701:01:28-
10MB55105Štefek JaroslavCS Maraton Team Žďár nad Sázavou6201:01:41-
1MD56191Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:01:52-
2ZB57236Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6301:02:40-
11MB58101Šofr ZdeněkSokol Mnětice5601:02:42-
39MA5911Blabolil JiříGolčův Jeníkov8201:02:48-
3ZB60232Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:02:59-
4MC61155Brožek RadmilKRB Chrudim5401:03:22-
40MA6254Tůma JiříRC Vlašim8801:03:26-
12MB63106Buzek OldřichPraha Čakovice6101:03:39-
13MB6487Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5901:03:44-
4ZA65207Loskotová GabrielaOrbitt Praha7501:03:53-
41MA6628Smola JanKRB Chrudim6701:03:57-
5MC67162Martínek JiříSokol Kolín4901:04:12-
14MB6896Rosenberger LubošSokol Kolín6201:04:18-
5ZA69201Fousková PetraAC Čáslav8101:04:21-
42MA7033Paroulek JaroslavSKP Nymburk7001:04:25-
43MA713Piskač OndřejPPP UH Příbram8301:05:41-
6MC72150Málek JaroslavPočátky4601:05:42-
44MA7360Lichtenberg PetrChrudim7001:05:57-
45MA744Vavák MichalSokol Kutná Hora8001:05:59-
15MB7594Chaloupka JiříOrbitt Praha5801:06:12-
2MD76186Zeman PavelKRB Chrudim4301:06:30-
7MC77160Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5001:06:45-
16MB78108Tomšů PetrMlýn Janderov6401:06:51-
8MC79148Vodička JiříSokol Maleč5301:06:56-
17MB8090Tůma JiříRC Vlašim6301:07:23-
18MB8188Berky JiříSDH Termesivy6201:07:32-
46MA8238Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:07:38-
3MD83185Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:07:54-
47MA8418Žanda JanSK Chotěboř6701:08:10-
9MC85147Čapský FrantišekPardubice4901:08:16-
6ZA86208Uchytilová MonikaAO Nové Město na Moravě7701:08:21-
19MB8798Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6401:08:22-
20MB8883Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6101:08:45-
48MA8962Švec MartinUhelná Příbram7701:09:27-
10MC90165Kubát JiříKalt Kolín5001:09:33-
11MC91169Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:09:36-
12MC92151Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:52-
21MB9381Páriš AttilaKRB Chrudim6001:10:18-
13MC94143Veselý MilanSokol Kolín4801:10:38-
4ZB95234Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:11:10-
4MD96184Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4201:11:14-
5ZB97237Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:11:27-
14MC98161Řípa MilanAC Čáslav4801:12:05-
6ZB99233Novotná EvaLetohrad4801:12:18-
49MA10030Meduna JosefTřemošnice8301:12:24-
15MC101157Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5201:12:46-
16MC102159Horyna MiroslavZahradní Město5401:13:58-
22MB103104Kraus VáclavCyklo Kraus6401:14:15-
17MC104152Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:14:43-
5MD105190Brych JiříLiga 100 Hradec Králové4001:14:50-
23MB106102Rejl JiříSokol Srch6301:14:57-
18MC107168Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:15:10-
19MC108142Vosyka LadislavSB Světlá nad Sázavou5001:16:49-
20MC109167Rosůlek JosefSKP Atletik Nymburk4901:19:10-
6MD110149Strnad JosefSokol Žamberk4401:19:28-
21MC11161Šmída OldřichČervený Kostelec4801:21:06-
50MA11252Štajnc MilanJihlava7301:21:11-
22MC113166Čerešňa DušanKrajné5201:21:20-
7MD114181Mojžíš VincentJiskra Havlíčkův Brod3701:21:30-
8MD115188Doleček FrantišekSlavoj Stará Boleslav4301:24:04-
23MC116158Běhal JaromírSabzo Praha4801:28:27-
51MA11746Bohuněk JaroslavGolčův Jeníkov6701:35:27-
7ZA118205Medunová HanaTřemošnice8101:35:52-
9MD119187Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:42:00-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód