Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká cena Monaka

10.10.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Velká cena Monaka
  • datum konání: 10.10.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Velká cena Monaka

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1617Losenický JakubAFK Chrudim8600:36:24-
2MJ3435Rybišár DanTK Hlinsko8600:38:43-
3MJ7171Novotný FrantišekTřemošnice9000:42:40-
4MJ9292Krejsa JanOB Chrast8700:44:39-
5MJ115166Krejsa VladimírOB Chrast9200:46:59-
6MJ149147Krejsa MartinOB Chrast9000:53:19-
Muži A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:33:45-
2MA34Vodehnal JanOMT Pardubice7300:34:07-
3MA67Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:34:21-
4MA910Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:35:23-
5MA1112Pozler TomášOMT Pardubice7600:35:41-
6MA1213Musil JiříMK Hlinsko7200:35:49-
7MA1415Jansa JiříOB Chrast8400:36:08-
8MA1920Velinský RadekAFK Chrudim7200:36:57-
9MA2021Janeš JaromírCyklo-Mipi-Pardubice7900:37:26-
10MA2930Doucha JiříStart Náchod7100:37:53-
11MA3940Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:33-
12MA4243Jelínek JaromírTřemošnice7700:39:46-
13MA4444Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:40:08-
14MA5454Vávra JaroslavOK Lokomotiva Pardubice7300:41:24-
15MA5757Maier LukášChrudim7800:41:34-
16MA6161Alexa JaroslavE-Cottage CZ7400:41:43-
17MA6767Licek MartinPardubice7100:42:17-
18MA7575Plavec VítezslavTJ ČZU Praha8000:43:00-
19MA7878Šulc RadekTJ Milovice7500:43:14-
20MA9191Bláha KamilStaré Čivice7200:44:29-
21MA9595Hejkrlík FilipSokol Sendražice7900:44:42-
22MA100100Černohorský AlešCafe Bajer Pardubice7100:45:35-
23MA101101Jirásko DušanSokol Srch7300:45:43-
24MA105105Meloun KarelChrudim8200:46:10-
25MA108108Mazura TomášInfinity7800:46:26-
26MA113113Jirásko LubomírSokol Srch7100:46:52-
27MA123121Němec RomanPardubice7100:47:42-
28MA130128Melichar JosefNHO Jumar7200:48:29-
29MA132130Holata RomanČeská Skalice7500:48:39-
30MA133131Meduna JosefTřemošnice8300:48:40-
31MA144142Knechtl MiroslavSTS Chvojkovice Brod7000:51:32-
32MA148146Alexa RichardE-Cottage CZ7900:53:13-
M35 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M123Veselský MartinNové Město na Moravě6900:34:03-
2M145Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:08-
3M156Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:34:11-
4M11011Martínek FilipAC Praha 18906900:35:28-
5M11314Holický MilanHvězda SKP Pardubice6500:35:54-
6M12223Růžička LubošSpartak Slatiňany6800:37:36-
7M13233Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:38:24-
8M13334Krutílek MarekTT Pardubice6500:38:34-
9M13536Hroch JiříHartl Chrudim6900:38:50-
10M14545Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:40:09-
11M14949Frabša MichalTJ KOVO Praha6500:40:28-
12M17272Smola JanKRB Chrudim6700:42:45-
13M1109109Klement PetrPardubice6900:46:27-
14M1124122Hofman MiroslavTJ Čechie Cihelna6700:47:52-
15M1137135Mička MiroslavNový Jičín6800:49:23-
16M1141139Pásler JanKRB Chrudim6500:50:58-
M40 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M278Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:49-
2M21516Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:15-
3M21718Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:36:41-
4M22728Kašpárek PavelTriatlon Sudoměř6100:37:51-
5M22829Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:37:52-
6M23031Lomoz JanAFK Chrudim6000:37:59-
7M24041Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:39:39-
8M24142Soukup MilanTJ Znojmo6400:39:42-
9M24747Klimeš JiříAC Náchod6100:40:23-
10M25050Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:33-
11M27979Kraus VáclavCyklo Kraus6400:43:23-
12M28989Fišter ŠtefanAC Čáslav6400:44:18-
13M29696Šindelář MiroslavPardubice6100:44:48-
14M29797Tománek JiříAtletika Polička6200:44:51-
15M2110110Páriš AttilaKRB Chrudim6000:46:27-
16M2117115Krejsa VladimírOB Chrast6300:47:09-
17M2130129Tomšů PetrMlýn Janderov6400:48:29-
M45 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M389Siegel JosefAC Choceň5800:35:09-
2M32122Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:37:31-
3M33637Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:38:55-
4M343168Vykydal IvoKRB Chrudim5900:39:53-
5M34646Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:40:17-
6M34848Sedlák JiříPřelouč5800:40:25-
7M35959Neruda MiroslavChrudim5600:41:36-
8M36060Rýzner JanPřelouč5900:41:39-
9M36868Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:42:25-
10M38383Kánský JaromírKRB Chrudim5900:43:34-
11M39494Záhorec FrantišekOB Chrast5500:44:42-
12M39999Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:45:14-
13M3104104Pros PavelKRB Chrudim5500:46:08-
14M3116167Brouček LiborSan Francisco5900:47:01-
15M3120118Honzíček LubošKRB Chrudim5900:47:22-
16M3122120Urban JosefChlumec nad Cidlinou5500:47:29-
17M3133132Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:48:40-
18M3161159Pecina VladimírKRB Chrudim5501:00:24-
M50 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M42526Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:37:45-
2M43132Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:38:13-
3M43839Brožek RadmilKRB Chrudim5400:39:07-
4M45151Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:41:03-
5M45252Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:41:17-
6M45555Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:41:29-
7M45656Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:41:31-
8M46262Němec JanTJ Sokol Osík5100:41:45-
9M46565Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:42:10-
10M46970Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:42:38-
10M46969Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:42:38-
12M48080Zitko JiříKRB Chrudim5400:43:25-
13M48586Alexa JiříKRB Chrudim5300:43:55-
14M4106106Bříza VladimírKRB Chrudim5100:46:15-
15M4112112Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:46:34-
16M4126124Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5200:48:00-
17M4142140Zeman JindřichKRB Chrudim5100:50:59-
18M4145143Krejsa VáclavBering Praha5200:52:02-
19M4150148Leszkow JosefMK Hlinsko5100:53:50-
20M4153151Černík JosefTrnová5000:54:48-
M55 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M52324Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:37:38-
2M52627Novotný JosefTransporta Chrudim4800:37:47-
3M53738Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:02-
4M58282Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:43:32-
5M58484Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:43:54-
6M58585Čapský FrantišekPardubice4900:43:55-
7M58787Hruša ZdeněkJerčany4600:44:07-
8M59090Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:44:20-
9M59393Veselý MilanSokol Kolín4800:44:41-
10M5128126Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:48:22-
11M5138136Pecka JosefŘečany4900:49:35-
12M5140138Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:49:53-
13M5143141Lupač FrantišekKRB Chrudim4900:51:00-
14M5155153Bakeš JiříSokol Chrudim4900:55:42-
M60 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M61819Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:53-
2M66363Leszkow PetrMK Hlinsko4400:41:46-
3M66666Zeman PavelKRB Chrudim4300:42:12-
4M67373Marek FrantišekČervený Kostelec4100:42:48-
5M68181Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:43:28-
6M6102102Jelínek MatějHradec Králové4200:45:59-
7M6103103Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:46:05-
8M6136134Vorel MilanSlatiňany4000:49:01-
9M6146144Kašpar MilošOSTACOLOR Pardubice4400:52:29-
M65 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M75353Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:41:18-
2M7118116Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:47:12-
3M7119117Doležal StanislavBK Pardubice3800:47:19-
4M7125123Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:47:56-
5M7147145Frinta VladimírLuže3800:52:42-
6M7156154Čumpelík VladimírKRB Chrudim3900:56:47-
M70 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M8107107Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:46:16-
2M8135133Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:48:52-
3M8162160Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:00:37-
M75 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M9163161Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:03:01-
2M9164162Dominik OldřichLoko Olomouc2501:03:19-
3M9165163Elis MilošSK Vrané n./V.2701:04:45-
4M9166164Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:09:50-
M80 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX167165Fretzer AlexanderLiga 100 Praha2301:17:35-
Juniorky (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6464Marešová MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:42:01-
2ŽJ9898Mrštíková KvětaOK Lokomotiva Pardubice8700:44:55-
3ŽJ114114Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:46:57-
Ženy A (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2425Vlčovská MartaAC Pardubice7600:37:43-
2ZA5858Fousková PetraAC Čáslav8100:41:35-
3ZA7676Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:43:04-
4ZA8888Pavlíková VendulaAC Čáslav8400:44:17-
5ZA111111Stillnerová VěraJR Running Sport Nasavrky8100:46:33-
6ZA127125Juračková KateřinaOK Lokomotiva Pardubice8300:48:08-
7ZA158156Švecová IvaOB Chrast7100:57:42-
W35 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1139137Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:49:41-
2Z1151149Tománková PavlaAtletika Polička6800:54:02-
W40 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z27474Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:42:49-
2Z2129127Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:48:23-
3Z2152150Klimešová AlenaBukovice6300:54:14-
W45 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3121119Vacková HanaSK Hronov5600:47:28-
2Z3154152Jansová AlenaOB Chrast5800:55:00-
3Z3160158Blažková LenkaKRB Chrudim5901:00:23-
W50 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z47777Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:43:10-
W55 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5159157Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:59:07-
W60 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z6157155Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:57:06-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Šmíd MichalHvězda SKP Pardubice7100:33:45-
1M123Veselský MartinNové Město na Moravě6900:34:03-
2MA34Vodehnal JanOMT Pardubice7300:34:07-
2M145Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:08-
3M156Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:34:11-
3MA67Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:34:21-
1M278Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:49-
1M389Siegel JosefAC Choceň5800:35:09-
4MA910Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:35:23-
4M11011Martínek FilipAC Praha 18906900:35:28-
5MA1112Pozler TomášOMT Pardubice7600:35:41-
6MA1213Musil JiříMK Hlinsko7200:35:49-
5M11314Holický MilanHvězda SKP Pardubice6500:35:54-
7MA1415Jansa JiříOB Chrast8400:36:08-
2M21516Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:15-
1MJ1617Losenický JakubAFK Chrudim8600:36:24-
3M21718Wastl MiroslavAFK Chrudim6000:36:41-
1M61819Krátký FrantišekViking Králiky4300:36:53-
8MA1920Velinský RadekAFK Chrudim7200:36:57-
9MA2021Janeš JaromírCyklo-Mipi-Pardubice7900:37:26-
2M32122Hausvater KarelSlavia Hradec Králové5800:37:31-
6M12223Růžička LubošSpartak Slatiňany6800:37:36-
1M52324Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:37:38-
1ZA2425Vlčovská MartaAC Pardubice7600:37:43-
1M42526Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:37:45-
2M52627Novotný JosefTransporta Chrudim4800:37:47-
4M22728Kašpárek PavelTriatlon Sudoměř6100:37:51-
5M22829Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:37:52-
10MA2930Doucha JiříStart Náchod7100:37:53-
6M23031Lomoz JanAFK Chrudim6000:37:59-
2M43132Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:38:13-
7M13233Mazač JaroslavMaratonstav Úpice6800:38:24-
8M13334Krutílek MarekTT Pardubice6500:38:34-
2MJ3435Rybišár DanTK Hlinsko8600:38:43-
9M13536Hroch JiříHartl Chrudim6900:38:50-
3M33637Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:38:55-
3M53738Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:39:02-
3M43839Brožek RadmilKRB Chrudim5400:39:07-
11MA3940Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:33-
7M24041Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:39:39-
8M24142Soukup MilanTJ Znojmo6400:39:42-
12MA4243Jelínek JaromírTřemošnice7700:39:46-
4M343168Vykydal IvoKRB Chrudim5900:39:53-
13MA4444Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:40:08-
10M14545Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:40:09-
5M34646Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:40:17-
9M24747Klimeš JiříAC Náchod6100:40:23-
6M34848Sedlák JiříPřelouč5800:40:25-
11M14949Frabša MichalTJ KOVO Praha6500:40:28-
10M25050Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:33-
4M45151Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:41:03-
5M45252Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:41:17-
1M75353Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:41:18-
14MA5454Vávra JaroslavOK Lokomotiva Pardubice7300:41:24-
6M45555Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:41:29-
7M45656Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5100:41:31-
15MA5757Maier LukášChrudim7800:41:34-
2ZA5858Fousková PetraAC Čáslav8100:41:35-
7M35959Neruda MiroslavChrudim5600:41:36-
8M36060Rýzner JanPřelouč5900:41:39-
16MA6161Alexa JaroslavE-Cottage CZ7400:41:43-
8M46262Němec JanTJ Sokol Osík5100:41:45-
2M66363Leszkow PetrMK Hlinsko4400:41:46-
1ŽJ6464Marešová MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:42:01-
9M46565Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:42:10-
3M66666Zeman PavelKRB Chrudim4300:42:12-
17MA6767Licek MartinPardubice7100:42:17-
9M36868Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:42:25-
10M46969Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:42:38-
10M46970Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:42:38-
3MJ7171Novotný FrantišekTřemošnice9000:42:40-
12M17272Smola JanKRB Chrudim6700:42:45-
4M67373Marek FrantišekČervený Kostelec4100:42:48-
1Z27474Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:42:49-
18MA7575Plavec VítezslavTJ ČZU Praha8000:43:00-
3ZA7676Kozáková DenisaSKP Nymburk7900:43:04-
1Z47777Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:43:10-
19MA7878Šulc RadekTJ Milovice7500:43:14-
11M27979Kraus VáclavCyklo Kraus6400:43:23-
12M48080Zitko JiříKRB Chrudim5400:43:25-
5M68181Šteinc LudvíkSC Control Vrchlabí4100:43:28-
4M58282Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:43:32-
10M38383Kánský JaromírKRB Chrudim5900:43:34-
5M58484Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:43:54-
13M48586Alexa JiříKRB Chrudim5300:43:55-
6M58585Čapský FrantišekPardubice4900:43:55-
7M58787Hruša ZdeněkJerčany4600:44:07-
4ZA8888Pavlíková VendulaAC Čáslav8400:44:17-
12M28989Fišter ŠtefanAC Čáslav6400:44:18-
8M59090Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:44:20-
20MA9191Bláha KamilStaré Čivice7200:44:29-
4MJ9292Krejsa JanOB Chrast8700:44:39-
9M59393Veselý MilanSokol Kolín4800:44:41-
11M39494Záhorec FrantišekOB Chrast5500:44:42-
21MA9595Hejkrlík FilipSokol Sendražice7900:44:42-
13M29696Šindelář MiroslavPardubice6100:44:48-
14M29797Tománek JiříAtletika Polička6200:44:51-
2ŽJ9898Mrštíková KvětaOK Lokomotiva Pardubice8700:44:55-
12M39999Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:45:14-
22MA100100Černohorský AlešCafe Bajer Pardubice7100:45:35-
23MA101101Jirásko DušanSokol Srch7300:45:43-
6M6102102Jelínek MatějHradec Králové4200:45:59-
7M6103103Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:46:05-
13M3104104Pros PavelKRB Chrudim5500:46:08-
24MA105105Meloun KarelChrudim8200:46:10-
14M4106106Bříza VladimírKRB Chrudim5100:46:15-
1M8107107Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:46:16-
25MA108108Mazura TomášInfinity7800:46:26-
13M1109109Klement PetrPardubice6900:46:27-
15M2110110Páriš AttilaKRB Chrudim6000:46:27-
5ZA111111Stillnerová VěraJR Running Sport Nasavrky8100:46:33-
15M4112112Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:46:34-
26MA113113Jirásko LubomírSokol Srch7100:46:52-
3ŽJ114114Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice8600:46:57-
5MJ115166Krejsa VladimírOB Chrast9200:46:59-
14M3116167Brouček LiborSan Francisco5900:47:01-
16M2117115Krejsa VladimírOB Chrast6300:47:09-
2M7118116Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:47:12-
3M7119117Doležal StanislavBK Pardubice3800:47:19-
15M3120118Honzíček LubošKRB Chrudim5900:47:22-
1Z3121119Vacková HanaSK Hronov5600:47:28-
16M3122120Urban JosefChlumec nad Cidlinou5500:47:29-
27MA123121Němec RomanPardubice7100:47:42-
14M1124122Hofman MiroslavTJ Čechie Cihelna6700:47:52-
4M7125123Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:47:56-
16M4126124Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5200:48:00-
6ZA127125Juračková KateřinaOK Lokomotiva Pardubice8300:48:08-
10M5128126Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4600:48:22-
2Z2129127Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:48:23-
28MA130128Melichar JosefNHO Jumar7200:48:29-
17M2130129Tomšů PetrMlýn Janderov6400:48:29-
29MA132130Holata RomanČeská Skalice7500:48:39-
17M3133132Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:48:40-
30MA133131Meduna JosefTřemošnice8300:48:40-
2M8135133Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:48:52-
8M6136134Vorel MilanSlatiňany4000:49:01-
15M1137135Mička MiroslavNový Jičín6800:49:23-
11M5138136Pecka JosefŘečany4900:49:35-
1Z1139137Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:49:41-
12M5140138Alexa MiroslavKRB Chrudim4700:49:53-
16M1141139Pásler JanKRB Chrudim6500:50:58-
17M4142140Zeman JindřichKRB Chrudim5100:50:59-
13M5143141Lupač FrantišekKRB Chrudim4900:51:00-
31MA144142Knechtl MiroslavSTS Chvojkovice Brod7000:51:32-
18M4145143Krejsa VáclavBering Praha5200:52:02-
9M6146144Kašpar MilošOSTACOLOR Pardubice4400:52:29-
5M7147145Frinta VladimírLuže3800:52:42-
32MA148146Alexa RichardE-Cottage CZ7900:53:13-
6MJ149147Krejsa MartinOB Chrast9000:53:19-
19M4150148Leszkow JosefMK Hlinsko5100:53:50-
2Z1151149Tománková PavlaAtletika Polička6800:54:02-
3Z2152150Klimešová AlenaBukovice6300:54:14-
20M4153151Černík JosefTrnová5000:54:48-
2Z3154152Jansová AlenaOB Chrast5800:55:00-
14M5155153Bakeš JiříSokol Chrudim4900:55:42-
6M7156154Čumpelík VladimírKRB Chrudim3900:56:47-
1Z6157155Hovorková MilenaTJ Petřiny Praha4400:57:06-
7ZA158156Švecová IvaOB Chrast7100:57:42-
1Z5159157Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:59:07-
3Z3160158Blažková LenkaKRB Chrudim5901:00:23-
18M3161159Pecina VladimírKRB Chrudim5501:00:24-
3M8162160Kadlec JaroslavLabe Tri Club Hradec Králové3001:00:37-
1M9163161Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:03:01-
2M9164162Dominik OldřichLoko Olomouc2501:03:19-
3M9165163Elis MilošSK Vrané n./V.2701:04:45-
4M9166164Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:09:50-
1MX167165Fretzer AlexanderLiga 100 Praha2301:17:35-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 20%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 40%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 40%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
66%

Názory na závod

Milan běžel nejlíp:-)

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód