Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry

25.9.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry
  • datum konání: 25.9.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI klub a Orel Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Kros po lyž. tratích - Mem. F. Jindry

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 150 m - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž12111Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:00:400,00
2Ž1343Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:420,00
3Ž1437Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:450,00
4Ž1738Sabolčíková AdélaOrel Vysoké Mýto9900:00:490,00
5Ž18143Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:490,00
6Ž11242Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:01:010,00
7Ž115135Tichá BohdanaOrel Semily0100:01:370,00
8Ž117182Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:02:070,00
Předžáci do 7 let (trať 150 m - oranžová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1113Remeš VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.9800:00:400,00
2M15104Bláha RomanOrel Stěbořice9800:00:470,00
3M1695Sobotka ZbyněkOrel Olešnice9800:00:470,00
4M192Klumpar KryštofČeská Třebová0000:00:530,00
5M11056Fučík PavelOrel Brno Obřany9700:00:560,00
6M111134Tichý DavidOrel Semily9800:00:590,00
7M113122Tropp MarekHradec Králové0100:01:070,00
8M11423Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:01:110,00
9M11689Pácha JakubSKI Klub Česká Třebová0200:01:400,00
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 500 m - modrá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2194Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:4711,00
2Ž2297Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:02:489,00
3Ž23109Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:02:498,00
4Ž2473Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:527,00
5Ž25144Adámková JanaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:036,00
6Ž26145Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:075,00
7Ž27169Rybárová DominikaOrel Strážnice9500:03:274,00
8Ž28133Tichá RůženaOrel Semily9600:03:283,00
9Ž2974Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:04:422,00
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 800 m - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M25148Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:1711,00
2M2771Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:269,00
3M2855Lakota AntonínAC Choceň9500:03:278,00
4M2111Klumpar PetrČeská Třebová9500:03:417,00
5M213146Hejna IvanOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:426,00
6M21551Neugebauer TomášVodoinstalace Kestler - Žamberk9600:03:495,00
7M217147Císař JiříOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:524,00
8M22154Frydrych JakubAC Choceň9500:04:043,00
9M22284Najser AntonínOrel Slavkov u Opavy9600:04:062,00
10M223105Bláha TomášOrel Stěbořice9600:04:221,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M32118Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:5111,00
2M3398Bláha PetrOrel Stěbořice9300:03:549,00
3M3465Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:548,00
4M3610Remeš PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:03:587,00
5M3872Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:006,00
6M3944Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:04:095,00
7M31058Uhlíř DavidOrel Brno Obřany9300:04:104,00
8M3115Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:113,00
9M313150Adámek PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:132,00
10M316100Řehulka TadeášOrel Stěbořice9400:04:151,00
11M31950Bátrů JanOrel Brno Židenice9300:04:190,00
12M32128Nechvátal JanOrel Kněžice9300:04:210,00
13M32347Jurásek ŠimonOrel Brno Židenice9400:04:250,00
14M3246Turjanica RostislavTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:260,00
15M3269Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:280,00
16M328152Kašpar PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:340,00
17M32979Najser VojtěchOrel Slavkov u Opavy9300:04:350,00
18M335151Zakouřil JakubOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:590,00
19M33878Kostera PatrikOrel Slavkov u Opavy9300:05:130,00
20M339130Drahný StanislavOrel Semily9300:05:140,00
21M340132Tichý JiříOrel Semily9300:05:170,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 800 m - červená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31112Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:5711,00
2Ž32117Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:059,00
3Ž33116Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:088,00
4Ž3420Scheibalová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:03:157,00
5Ž3612Remešová HanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:03:196,00
6Ž3945Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:03:285,00
7Ž310149Hejnová MarieOrel Rtyně v Podkrkonoší9400:03:374,00
8Ž312121Troppová KateřinaHradec Králové9400:03:423,00
9Ž31411Henclová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:03:442,00
10Ž31657Boučková MonikaOrel Brno-Obřany9400:03:521,00
11Ž31840Štanclová EliškaOrel Vysoké Mýto9400:03:560,00
12Ž319101Haasová MarieOrel Stěbořice9300:03:580,00
13Ž32018Knápková MonikaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:03:590,00
14Ž32461Seidlerová AndreaOrel Vřesina9400:05:260,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1 km - hnědá)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1107Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:4511,00
2ŽM5108Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:569,00
3ŽM7181Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:598,00
4ŽM128Kociánová KarolínaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:04:127,00
5ŽM1468Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:146,00
6ŽM15170Holubíková MarieOrel Strážnice9200:04:145,00
7ŽM17128Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:04:174,00
8ŽM1866Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:04:193,00
9ŽM20179Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:04:202,00
10ŽM22115Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:241,00
11ŽM25110Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:04:280,00
12ŽM2767Matějková LucieAtletika Albrechtice9200:04:310,00
13ŽM30103Bláhová VeronikaOrel Stěbořice9100:04:370,00
14ŽM31153Hejnová GabrielaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:04:380,00
15ŽM32120Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:04:420,00
16ŽM33173Lipová AnnaOrel Strážnice9200:04:450,00
17ŽM3441Štanclová HanaOrel Vysoké Mýto9100:04:560,00
18ŽM36126Kubínková KamilaOrel Blažovice9200:05:040,00
19ŽM37106Řehulková LucieOrel Stěbořice9200:05:070,00
20ŽM4186Najsrová EvaOrel Slavkov u Opavy9100:05:180,00
21ŽM4287Vltavská PetraOrel Slavkov u Opavy9100:05:220,00
22ŽM4360Seidlerová JanaOrel Vřesina9100:05:350,00
23ŽM4464Chvějová VeronikaOrel Vřesina9200:06:260,00
24ŽM4563Gajdová MarkétaOrel Vřesina9200:06:410,00
25ŽM46172Rybáková SabinaOrel Strážnice9200:06:500,00
-ŽM-138Dušková DominikaOrel Dolní Dobrouč92DNF-
Žáci mladší 12-13 let (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM14Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:07:5211,00
2MM226Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:539,00
3MM3160Siegel JakubAC Choceň9200:07:578,00
4MM4119Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:08:247,00
5MM5161Nechvíl PetrAC Choceň9100:08:266,00
6MM648Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:08:275,00
7MM727Nechvátal MilanOrel Kněžice9100:08:274,00
8MM1134Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:08:493,00
9MM12165Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:572,00
10MM1333Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:09:061,00
11MM1449Fiala ŠimonSK Žamberk9200:09:120,00
12MM16140Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč9100:09:390,00
13MM17114Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:09:440,00
14MM1831Šlechta ZdeněkOrel Kněžice9200:09:440,00
15MM1983Najser LukášOrel Slavkov u Opavy9200:10:090,00
16MM2191Hřivnáč MichalOrel Opava Komárov9200:10:420,00
17MM2299Mocek VáclavOrel Stěbořice9200:10:460,00
18MM23167Benátský JanFloorball Česká Třebová9200:11:090,00
19MM24139Gabris AdamOrel Dolní Dobrouč9200:11:250,00
20MM2682Schneider MatějOrel Slavkov u Opavy9200:11:530,00
21MM2877Bittner JanOrel Slavkov u Opavy9200:12:160,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 2 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS87Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:08:2811,00
2ŽS9154Hejnová TerezaOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:08:429,00
3ŽS1021Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:08:468,00
4ŽS15194Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:09:267,00
5ŽS2019Rýznarová JanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:10:126,00
6ŽS2529Saláková MartinaOrel Kněžice9000:11:375,00
7ŽS27102Bláhová MarketaOrel Stěbořice9000:12:094,00
8ŽS29175Sneiderová VeronikaOrel Strážnice9000:15:473,00
9ŽS30176Sklenáková KrystýnaOrel Strážnice9000:15:482,00
-ŽS-85Urbanská EvaOrel Slavkov u Opavy90DNF-
Žáci starší 14-15 let (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1163Večeře TomášAtletika Polička9000:11:3011,00
2MS2162Červ JakubAtletika Polička8900:11:579,00
3MS325Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:12:098,00
4MS446Jurásek VojtěchOrel Brno Židenice9000:12:207,00
5MS53Morkes RadekKB OEZ Letohrad8900:12:226,00
6MS617Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:12:565,00
7MS8113Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:13:424,00
8MS952Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:13:513,00
9MS1080Šašek JosefOrel Slavkov u Opavy9000:13:552,00
10MS11141Skalický JanOrel Dolní Dobrouč9000:14:061,00
11MS12155Kocurek PavelOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:14:070,00
12MS1381Kostera AntonOrel Slavkov u Opavy8900:14:240,00
13MS15174Nesval JiříOrel Strážnice9000:14:430,00
14MS1888Stecker DavidOrel Slavkov u Opavy8900:22:040,00
15MS1976Vltavský OndřejOrel Slavkov u Opavy8900:22:040,00
Dorostenci 16-17 let (trať 4 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1125Kubínek FrantišekOrel Blažovice8800:15:0211,00
2MD2178Sejkora KarelAtletika Polička8800:15:099,00
3MD324Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:15:248,00
4MD4184Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:15:487,00
5MD553Juránek StanislavOrel Brno Židenice8700:16:496,00
6MD6124Okleštěk MarekOrel Blažovice8800:18:485,00
7MD892Knopp LukášOrel Opava Komárov8800:20:364,00
8MD975Šašek AdamOrel Slavkov u Opavy8700:21:373,00
Dorostenky 16-17 let (trať 3 km - fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD732Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:13:2611,00
2ŽD14180Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:289,00
3ŽD16156Hejnová LucieOrel Rtyně v Podkrkonoší8800:14:558,00
4ŽD1796Palinková IlonaOrel Olešnice8800:18:187,00
Junioři (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1123Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:23:48-
2MJ016Krunčík PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.8500:25:260,00
3MJ0200Bartoň EduardSK Štíty8500:25:590,00
4MJ0198Štancl LadislavOrel Vysoké Mýto8500:31:160,00
-MJ-171Zámečník VladimírOrel Strážnice86DNF-
Muži A (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA0212Dobšíček PavelSK Hronov8000:33:020,00
2MA0229Kaválek TomášOrel Orlice8100:34:360,00
3MA0183Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:420,00
4MA0215Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:36:240,00
5MA0216Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:36:380,00
6MA0191Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:37:250,00
7MA0168Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:37:360,00
8MA0186Doleček JosefFort SMC Ústí nad Orlicí7900:37:490,00
9MA0202Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:38:020,00
10MA0206Bielčik PetrLichkov7100:38:290,00
11MA0142Mařík JiříOrel Dolní Dobrouč7200:38:580,00
12MA0207Klášterecký TomášOB Česká Třebová8100:39:410,00
13MA0187Levý TomášKB OEZ Letohrad6700:39:580,00
14MA015Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:39:590,00
15MA0223Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:020,00
16MA0199Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:42:160,00
17MA0166Brandejs MiroslavAtletika Polička7800:45:460,00
18MA0233Kuchyňka Pavel 7800:50:190,00
19MA0157Pavel JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší6500:50:340,00
20MA0228Kaválek OndřejOrel Orlice8300:53:470,00
-MA-90Měch JaromírOrel Opava Komárov76DNF-
-MA-189Glaser VáclavCTC FORT SMS Ústí nad Orlicí70DNF-
Muži B (trať 9 km - 3x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB0158Siegel JosefAC Choceň5800:35:320,00
2MB0203Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:37:110,00
3MB035Kabrhel ZdeněkDTC Litomyšl6300:37:450,00
4MB0221Keller AntonínOrel Veřovice6300:38:070,00
5MB0197Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6000:38:410,00
6MB0236Hanuš PetrKUS Jablonné nad Orlicí6400:39:580,00
7MB0219Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:40:260,00
8MB0201Šebek JindřichFort SMC Ústí nad Orlicí5600:41:380,00
9MB0227Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:460,00
10MB0127Kubínek FrantišekOrel Blažovice5800:42:380,00
11MB036Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:42:460,00
12MB014Knápek LadislavTJ PoRKERT Skuhrov n. B.6100:42:590,00
13MB0177Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:350,00
14MB0131Drahný StanislavOrel Semily5800:48:180,00
-MB-190Novotný PřemyslSKI Pastviny59DNF-
Muži C (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC0225Krsek JaroslavCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí5100:25:140,00
2MC022Stuchlík ZdeněkARECO Hradec Králové5000:26:480,00
3MC0164Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:27:110,00
4MC0222Ráb PavelTBH Sokol Parník5200:27:380,00
5MC0188Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:27:590,00
6MC0211Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:28:270,00
7MC0210Koblížek JindřichŽamberk4800:28:450,00
8MC0217Plánka VojtěchOrel Velké Karlovice4800:28:500,00
9MC070Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:29:110,00
10MC030Nechvátal FrantišekOrel Kněžice5300:29:320,00
11MC0226Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:29:430,00
12MC0218Krumer MiroslavOstrov4900:30:020,00
13MC0235Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:32:100,00
14MC0137Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5300:32:500,00
15MC0204Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:33:070,00
-MC-93Večerek LeoOrel53DNF-
Muži D (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD0205Bielčik JindřichLichkov4000:30:430,00
2MD0209Jelínek MatějHradec Králové4200:31:090,00
3MD0231Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:32:030,00
4MD0136Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:33:250,00
Juniorky (trať 4 km - zelená)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7195Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:19:58-
2ŽJ0213Čechalová HanaTS Letohrad8600:21:490,00
3ŽJ062Cigánová MarkétaOrel Vřesina8500:32:240,00
Ženy A (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA069Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:29:200,00
2ZA0230Sedláčková MiroslavaSpartak Praha 47700:29:390,00
3ZA0192Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:30:010,00
4ZA0237Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:30:200,00
5ZA0208Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:30:200,00
6ZA0193Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:30:560,00
7ZA0234Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:35:550,00
-ZA-238Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77DNF-
Ženy B (trať 6 km - 2x fialová)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB0220Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6300:29:010,00
2ZB0196Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:30:230,00
3ZB0232Novotná EvaLetohrad4800:31:260,00
4ZB039Smoláková JiřinaOrel Vysoké Mýto6900:33:590,00
5ZB0159Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:36:420,00
6ZB0224Koutná JosefaOrel Hranice5600:37:170,00
7ZB0214Bartoňová Marie 5300:39:140,00
8ZB059Fučíková HanaOrel Brno Obřany6700:43:200,00
9ZB0129Tichá BohdanaOrel Semily6100:48:090,00
Trať 150 m - oranžová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1113Remeš VojtěchTJ PORKERT Skuhrov n. B.9800:00:400,00
1Ž12111Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:00:400,00
2Ž1343Smoláková AlexandraOrel Vysoké Mýto9800:00:420,00
3Ž1437Sabolčíková NatalieOrel Vysoké Mýto9700:00:450,00
2M15104Bláha RomanOrel Stěbořice9800:00:470,00
3M1695Sobotka ZbyněkOrel Olešnice9800:00:470,00
4Ž1738Sabolčíková AdélaOrel Vysoké Mýto9900:00:490,00
5Ž18143Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:490,00
4M192Klumpar KryštofČeská Třebová0000:00:530,00
5M11056Fučík PavelOrel Brno Obřany9700:00:560,00
6M111134Tichý DavidOrel Semily9800:00:590,00
6Ž11242Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:01:010,00
7M113122Tropp MarekHradec Králové0100:01:070,00
8M11423Glaser TomášSKI Klub Česká Třebová0100:01:110,00
7Ž115135Tichá BohdanaOrel Semily0100:01:370,00
9M11689Pácha JakubSKI Klub Česká Třebová0200:01:400,00
8Ž117182Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:02:070,00
Trať 500 m - modrá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2194Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:4711,00
2Ž2297Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:02:489,00
3Ž23109Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:02:498,00
4Ž2473Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:527,00
5Ž25144Adámková JanaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:036,00
6Ž26145Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:075,00
7Ž27169Rybárová DominikaOrel Strážnice9500:03:274,00
8Ž28133Tichá RůženaOrel Semily9600:03:283,00
9Ž2974Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:04:422,00
Trať 800 m - červená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31112Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:5711,00
2Ž32117Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:059,00
3Ž33116Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:088,00
4Ž3420Scheibalová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:03:157,00
1M25148Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:1711,00
5Ž3612Remešová HanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:03:196,00
2M2771Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:269,00
3M2855Lakota AntonínAC Choceň9500:03:278,00
6Ž3945Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:03:285,00
7Ž310149Hejnová MarieOrel Rtyně v Podkrkonoší9400:03:374,00
4M2111Klumpar PetrČeská Třebová9500:03:417,00
8Ž312121Troppová KateřinaHradec Králové9400:03:423,00
5M213146Hejna IvanOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:426,00
9Ž31411Henclová AlenaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:03:442,00
6M21551Neugebauer TomášVodoinstalace Kestler - Žamberk9600:03:495,00
10Ž31657Boučková MonikaOrel Brno-Obřany9400:03:521,00
7M217147Císař JiříOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:524,00
11Ž31840Štanclová EliškaOrel Vysoké Mýto9400:03:560,00
12Ž319101Haasová MarieOrel Stěbořice9300:03:580,00
13Ž32018Knápková MonikaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:03:590,00
8M22154Frydrych JakubAC Choceň9500:04:043,00
9M22284Najser AntonínOrel Slavkov u Opavy9600:04:062,00
10M223105Bláha TomášOrel Stěbořice9600:04:221,00
14Ž32461Seidlerová AndreaOrel Vřesina9400:05:260,00
Trať 1 km - hnědá
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1107Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:03:4511,00
1M32118Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:5111,00
2M3398Bláha PetrOrel Stěbořice9300:03:549,00
3M3465Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:548,00
2ŽM5108Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:569,00
4M3610Remeš PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.9400:03:587,00
3ŽM7181Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:03:598,00
5M3872Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:006,00
6M3944Smolák PetrOrel Vysoké Mýto9400:04:095,00
7M31058Uhlíř DavidOrel Brno Obřany9300:04:104,00
8M3115Rýznar TomášTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:113,00
4ŽM128Kociánová KarolínaTJ PORKERT Skuhrov n. B.9200:04:127,00
9M313150Adámek PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:132,00
5ŽM1468Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:146,00
6ŽM15170Holubíková MarieOrel Strážnice9200:04:145,00
10M316100Řehulka TadeášOrel Stěbořice9400:04:151,00
7ŽM17128Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:04:174,00
8ŽM1866Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:04:193,00
11M31950Bátrů JanOrel Brno Židenice9300:04:190,00
9ŽM20179Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:04:202,00
12M32128Nechvátal JanOrel Kněžice9300:04:210,00
10ŽM22115Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:241,00
13M32347Jurásek ŠimonOrel Brno Židenice9400:04:250,00
14M3246Turjanica RostislavTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:260,00
11ŽM25110Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:04:280,00
15M3269Kroutil OndřejTJ PORKERT Skuhrov n. B.9300:04:280,00
12ŽM2767Matějková LucieAtletika Albrechtice9200:04:310,00
16M328152Kašpar PetrOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:340,00
17M32979Najser VojtěchOrel Slavkov u Opavy9300:04:350,00
13ŽM30103Bláhová VeronikaOrel Stěbořice9100:04:370,00
14ŽM31153Hejnová GabrielaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:04:380,00
15ŽM32120Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:04:420,00
16ŽM33173Lipová AnnaOrel Strážnice9200:04:450,00
17ŽM3441Štanclová HanaOrel Vysoké Mýto9100:04:560,00
18M335151Zakouřil JakubOrel Rtyně v Podkrkonoší9300:04:590,00
18ŽM36126Kubínková KamilaOrel Blažovice9200:05:040,00
19ŽM37106Řehulková LucieOrel Stěbořice9200:05:070,00
19M33878Kostera PatrikOrel Slavkov u Opavy9300:05:130,00
20M339130Drahný StanislavOrel Semily9300:05:140,00
21M340132Tichý JiříOrel Semily9300:05:170,00
20ŽM4186Najsrová EvaOrel Slavkov u Opavy9100:05:180,00
21ŽM4287Vltavská PetraOrel Slavkov u Opavy9100:05:220,00
22ŽM4360Seidlerová JanaOrel Vřesina9100:05:350,00
23ŽM4464Chvějová VeronikaOrel Vřesina9200:06:260,00
24ŽM4563Gajdová MarkétaOrel Vřesina9200:06:410,00
25ŽM46172Rybáková SabinaOrel Strážnice9200:06:500,00
Trať 2 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM14Schejbal OldřichTJ PORKERT Skuhrov n. B.9100:07:5211,00
2MM226Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:539,00
3MM3160Siegel JakubAC Choceň9200:07:578,00
4MM4119Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:08:247,00
5MM5161Nechvíl PetrAC Choceň9100:08:266,00
6MM648Záleský MilanCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí9200:08:275,00
7MM727Nechvátal MilanOrel Kněžice9100:08:274,00
1ŽS87Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:08:2811,00
2ŽS9154Hejnová TerezaOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:08:429,00
3ŽS1021Karlová VeronikaNový Věk Triatlonu9000:08:468,00
8MM1134Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:08:493,00
9MM12165Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:572,00
10MM1333Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:09:061,00
11MM1449Fiala ŠimonSK Žamberk9200:09:120,00
4ŽS15194Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:09:267,00
12MM16140Plíva VladimírOrel Dolní Dobrouč9100:09:390,00
13MM17114Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:09:440,00
14MM1831Šlechta ZdeněkOrel Kněžice9200:09:440,00
15MM1983Najser LukášOrel Slavkov u Opavy9200:10:090,00
5ŽS2019Rýznarová JanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8900:10:126,00
16MM2191Hřivnáč MichalOrel Opava Komárov9200:10:420,00
17MM2299Mocek VáclavOrel Stěbořice9200:10:460,00
18MM23167Benátský JanFloorball Česká Třebová9200:11:090,00
19MM24139Gabris AdamOrel Dolní Dobrouč9200:11:250,00
6ŽS2529Saláková MartinaOrel Kněžice9000:11:375,00
20MM2682Schneider MatějOrel Slavkov u Opavy9200:11:530,00
7ŽS27102Bláhová MarketaOrel Stěbořice9000:12:094,00
21MM2877Bittner JanOrel Slavkov u Opavy9200:12:160,00
8ŽS29175Sneiderová VeronikaOrel Strážnice9000:15:473,00
9ŽS30176Sklenáková KrystýnaOrel Strážnice9000:15:482,00
Trať 3 km - fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1163Večeře TomášAtletika Polička9000:11:3011,00
2MS2162Červ JakubAtletika Polička8900:11:579,00
3MS325Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:12:098,00
4MS446Jurásek VojtěchOrel Brno Židenice9000:12:207,00
5MS53Morkes RadekKB OEZ Letohrad8900:12:226,00
6MS617Kocián PavelTJ PORKERT Skuhrov n. B.9000:12:565,00
1ŽD732Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:13:2611,00
7MS8113Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:13:424,00
8MS952Juránek ŠtěpánOrel Židemce9000:13:513,00
9MS1080Šašek JosefOrel Slavkov u Opavy9000:13:552,00
10MS11141Skalický JanOrel Dolní Dobrouč9000:14:061,00
11MS12155Kocurek PavelOrel Rtyně v Podkrkonoší8900:14:070,00
12MS1381Kostera AntonOrel Slavkov u Opavy8900:14:240,00
2ŽD14180Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:289,00
13MS15174Nesval JiříOrel Strážnice9000:14:430,00
3ŽD16156Hejnová LucieOrel Rtyně v Podkrkonoší8800:14:558,00
4ŽD1796Palinková IlonaOrel Olešnice8800:18:187,00
14MS1888Stecker DavidOrel Slavkov u Opavy8900:22:040,00
15MS1976Vltavský OndřejOrel Slavkov u Opavy8900:22:040,00
Trať 4 km - zelená
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1125Kubínek FrantišekOrel Blažovice8800:15:0211,00
2MD2178Sejkora KarelAtletika Polička8800:15:099,00
3MD324Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:15:248,00
4MD4184Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:15:487,00
5MD553Juránek StanislavOrel Brno Židenice8700:16:496,00
6MD6124Okleštěk MarekOrel Blažovice8800:18:485,00
1ŽJ7195Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:19:58-
7MD892Knopp LukášOrel Opava Komárov8800:20:364,00
8MD975Šašek AdamOrel Slavkov u Opavy8700:21:373,00
Trať 6 km - 2x fialová
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1123Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:23:48-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód