Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Svinnou

22.8.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Svinnou
  • datum konání: 22.8.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH Svinná

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 6-9 let (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2263Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:2711,00
2Ž24208Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:339,00
3Ž2582Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:388,00
4Ž2770Maříková LenkaBŠ Praha9500:02:427,00
5Ž29215Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:516,00
6Ž210221Voleská IvetaPlavecký oddíl Česká Třebová9700:03:035,00
7Ž21171Hanušová MartinaBŠ Praha9700:03:044,00
8Ž21320Hanušová AničkaSDH Svinná9700:03:203,00
Žáci nejmladší 6-9 let (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2125Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:2011,00
2M2349Lakota AntonínAC Choceň9500:02:289,00
3M26220Václavek JanDlouhá Třebová9600:02:408,00
4M283Pešina AdamJaroměr9500:02:477,00
5M21250Frydrych JakubAC Choceň9500:03:066,00
6M21415Krmela MartinSDH Svinná9800:03:285,00
7M215233Carba JanSDh Svinná9800:04:064,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31124Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:0711,00
2M31780Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:08:339,00
3M32783Vytlačil Petr 9300:10:108,00
4M32826Menšík DavidISCAREX Česká Třebová9300:10:417,00
5M32996Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:11:006,00
6M33210Kopecký JanVysoké Mýto9000:11:545,00
7M3334Drahoš KamilVysoké Mýto9300:12:164,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž33060Hácová RomanaDelfín Náchod9300:11:1311,00
2Ž33523Němcová VeronikaSDH Svinná9400:14:419,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM836Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:08:0111,00
2ŽM1443Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:08:229,00
3ŽM20247Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:368,00
4ŽM2154Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:08:487,00
5ŽM2267Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:08:566,00
6ŽM2494Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:09:295,00
7ŽM3465Maříková AndreaBŠ Praha9200:14:334,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM581Siegel JakubAC Choceň9200:07:3311,00
2MM675Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:519,00
3MM713Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:07:588,00
4MM1047Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:08:067,00
5MM1256Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:08:086,00
6MM15212Vytlačil MarekČeská Třebová9100:08:265,00
7MM1634Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:08:264,00
8MM1945Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:353,00
9MM2321Štolba DavidSDH Svinná9100:09:252,00
10MM2640Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:511,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1335Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:08:0811,00
2ŽS315Pešinová KarolínaJaroměř9000:11:519,00
Žáci starší 14-15 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS168Večeře TomášAtletika Polička9000:06:4811,00
2MS273Červ JakubAtletika Polička8900:06:549,00
3MS376Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:07:098,00
4MS493Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:07:287,00
5MS9214Kopecký MartinFK Česká Třebová9000:08:036,00
6MS1877Pecháček JanSDH Svinná9000:08:345,00
7MS2512Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:09:314,00
Dorostenci starší 16-17 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1243Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:18:0611,00
2MD278Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:18:149,00
3MD369Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:198,00
4MD485Siegel JosefAC Choceň8600:19:037,00
5MD539Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:19:586,00
Dorostenky starší 16-17 let (trať 5,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD653Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:20:4011,00
2ŽD732Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:21:379,00
3ŽD838Schauerová LenkaAtletika Polička8800:23:228,00
4ŽD9239Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:25:097,00
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2125Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:2011,00
1Ž2263Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:02:2711,00
2M2349Lakota AntonínAC Choceň9500:02:289,00
2Ž24208Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:339,00
3Ž2582Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:388,00
3M26220Václavek JanDlouhá Třebová9600:02:408,00
4Ž2770Maříková LenkaBŠ Praha9500:02:427,00
4M283Pešina AdamJaroměr9500:02:477,00
5Ž29215Stránská MichaelaSKI Klub Česká Třebová9700:02:516,00
6Ž210221Voleská IvetaPlavecký oddíl Česká Třebová9700:03:035,00
7Ž21171Hanušová MartinaBŠ Praha9700:03:044,00
5M21250Frydrych JakubAC Choceň9500:03:066,00
8Ž21320Hanušová AničkaSDH Svinná9700:03:203,00
6M21415Krmela MartinSDH Svinná9800:03:285,00
7M215233Carba JanSDh Svinná9800:04:064,00
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS168Večeře TomášAtletika Polička9000:06:4811,00
2MS273Červ JakubAtletika Polička8900:06:549,00
3MS376Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:07:098,00
4MS493Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:07:287,00
1MM581Siegel JakubAC Choceň9200:07:3311,00
2MM675Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:07:519,00
3MM713Záleský MilanFort SMC Ústí nad Orlicí9200:07:588,00
1ŽM836Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:08:0111,00
5MS9214Kopecký MartinFK Česká Třebová9000:08:036,00
4MM1047Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:08:067,00
1M31124Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:08:0711,00
5MM1256Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:08:086,00
1ŽS1335Karlová VeronikaNový Věk TT Trusnov9000:08:0811,00
2ŽM1443Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:08:229,00
6MM15212Vytlačil MarekČeská Třebová9100:08:265,00
7MM1634Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:08:264,00
2M31780Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:08:339,00
6MS1877Pecháček JanSDH Svinná9000:08:345,00
8MM1945Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:353,00
3ŽM20247Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:368,00
4ŽM2154Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:08:487,00
5ŽM2267Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:08:566,00
9MM2321Štolba DavidSDH Svinná9100:09:252,00
6ŽM2494Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:09:295,00
7MS2512Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:09:314,00
10MM2640Nechvíl PetrAC Choceň9100:09:511,00
3M32783Vytlačil Petr 9300:10:108,00
4M32826Menšík DavidISCAREX Česká Třebová9300:10:417,00
5M32996Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:11:006,00
1Ž33060Hácová RomanaDelfín Náchod9300:11:1311,00
2ŽS315Pešinová KarolínaJaroměř9000:11:519,00
6M33210Kopecký JanVysoké Mýto9000:11:545,00
7M3334Drahoš KamilVysoké Mýto9300:12:164,00
7ŽM3465Maříková AndreaBŠ Praha9200:14:334,00
2Ž33523Němcová VeronikaSDH Svinná9400:14:419,00
Trať 5,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1243Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:18:0611,00
2MD278Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:18:149,00
3MD369Sejkora KarelAtletika Polička8800:18:198,00
4MD485Siegel JosefAC Choceň8600:19:037,00
5MD539Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:19:586,00
1ŽD653Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:20:4011,00
2ŽD732Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:21:379,00
3ŽD838Schauerová LenkaAtletika Polička8800:23:228,00
4ŽD9239Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:25:097,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód