Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Knířovský běh

12.6.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 12.6.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel Vysoké Mýto

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.6.2020Knířovský běh-
9.6.2018Knířovský běh269
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2016Knířovský běh216
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2014Knířovský běh213
15.6.2013Knířovský běh192
16.6.2012Knířovský běh182
18.6.2011Knířovský běh161
19.6.2010Knířovský běh141
27.6.2009Knířovský běh151
31.5.2008Knířovský běh121
16.6.2007Knířovský běh104
10.6.2006Knířovský běh134
4.6.2005Knířovský běh112

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2418

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4313
Gregora Filip0210
Smoláková Alexandra9810
Smoláková Dominika0010
Šafář Jaroslav5110
Kopecký Libor5610
Sadílek Ota469
Smolák Bedřich039
Jirásková Eva649
Boháč Bonifác019
Šimůnek Jan829
Smoláková Valérie939
Šimůnková Pavla779
Nechvíl Petr919
Nechvílová Miroslava609
Boháč Pankrác069
Kopecký Jan909
Šimůnek Jan039
Smolák Šimon089
Smolák Petr949
Marhold Luboš778
Bielčik Jindřich408
Gregorová Michaela048
Borek Petr708
Šimůnek Jan498
Brychta Jakub088
Vacek Martin698
Tomíšek Jindřich398
Borek Viktor048
Stránský Aleš608
Stránská Michaela978
Sejkorová Lenka637
Limburský Jan017
Zachař Jiří727
Vondra Vojtěch987
Siegel Josef587
Pilnáček Petr657
Kouřil Karel727
Borková Agáta027
Gregora Jakub987
Keprtová Miloslava487
Kubišta Oto537
Štyndl Miroslav577
Svatoš Otakar347
Buriánek Roman657
Jiskrová Anežka967
Gregorová Monika007
Vaňková Eva677
Štanclová Eliška947
Razým Jan577

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2123Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:5511,00
2Ž2234Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:579,00
3Ž2358Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:598,00
4Ž2433Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:007,00
5Ž252Jiskrová AnežkaOrel Vysoké Mýto9600:02:026,00
6Ž2621Kučerová LenkaSokol Vysoké Mýto9500:02:045,00
7Ž2730Ptáčková LucieOrel Vysoké Mýto9500:02:244,00
8Ž2814Špačková KristinaOrel Vysoké Mýto9500:02:253,00
9Ž2915Karlová MarkétaHradec Králové9600:02:332,00
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21725Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:2111,00
2M21817Lakota AntonínAC Choceň9500:03:279,00
3M21954Vaněk JakubBK Vysoké Mýto9500:03:288,00
4M22040Jiříček JanZŠ Jiráskova VM9500:03:297,00
5M22846Václavek JanDlouhá Třebová9600:04:006,00
6M22918Frydrych JakubAC Choceň9500:04:015,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31027Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:5911,00
2M31424Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:089,00
3M3151Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:168,00
4M31649Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:03:197,00
5M32253Majvald TadeášOrel Orlice9400:03:346,00
6M32361Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:03:365,00
7M32447Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:03:374,00
8M32632Blažek TomášTiS Vilhelm Frýdek Místek9400:03:393,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31136Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:0211,00
2Ž31235Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:059,00
3Ž31337Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:068,00
4Ž3219Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:337,00
5Ž32529Holická MartinaPardubice9300:03:386,00
6Ž3275Štanclová EliškaOrel Vysoké Mýto9400:03:585,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM3639Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:05:5511,00
2ŽM3842Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:579,00
3ŽM3963Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:06:018,00
4ŽM4026Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:06:187,00
5ŽM4138Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:06:296,00
6ŽM4341Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:06:435,00
7ŽM4413Štanclová HanaOrel Vysoké Mýto9100:07:164,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM3051Siegel JakubAC Choceň9200:05:3311,00
2MM3156Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:05:349,00
3MM3250Kubíček MarcelOrel Žďár nad Sázavou9200:05:448,00
4MM3343Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:05:527,00
5MM3455Koukal MichalZŠ Javornického VM9100:05:546,00
6MM3552Nechvíl PetrAC Choceň9100:05:555,00
7MM3764Mohelník PetrAtletika Polička9200:05:564,00
8MM4265Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:06:343,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS4616Karlová VeronikaNový Věk Trusnov9000:10:3411,00
2ŽS4757Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:12:029,00
3ŽS4819Kůtová EliškaAC Choceň9000:12:418,00
Žáci starší 14-15 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS4562Večeře TomášAtletika Polička9000:09:0511,00
Dorostenci starší 16-17 let (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD509Jiříček LukášAC Vysoké Mýto8800:26:0311,00
2MD5110Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:26:129,00
Dorostenky starší 16-17 let (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD4968Novotná KarolínaJeseník8800:13:0811,00
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2123Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:5511,00
2Ž2234Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:579,00
3Ž2358Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:598,00
4Ž2433Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:02:007,00
5Ž252Jiskrová AnežkaOrel Vysoké Mýto9600:02:026,00
6Ž2621Kučerová LenkaSokol Vysoké Mýto9500:02:045,00
7Ž2730Ptáčková LucieOrel Vysoké Mýto9500:02:244,00
8Ž2814Špačková KristinaOrel Vysoké Mýto9500:02:253,00
9Ž2915Karlová MarkétaHradec Králové9600:02:332,00
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31027Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:5911,00
1Ž31136Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:0211,00
2Ž31235Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:059,00
3Ž31337Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:068,00
2M31424Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:089,00
3M3151Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:168,00
4M31649Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:03:197,00
1M21725Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:2111,00
2M21817Lakota AntonínAC Choceň9500:03:279,00
3M21954Vaněk JakubBK Vysoké Mýto9500:03:288,00
4M22040Jiříček JanZŠ Jiráskova VM9500:03:297,00
4Ž3219Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:337,00
5M32253Majvald TadeášOrel Orlice9400:03:346,00
6M32361Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:03:365,00
7M32447Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:03:374,00
5Ž32529Holická MartinaPardubice9300:03:386,00
8M32632Blažek TomášTiS Vilhelm Frýdek Místek9400:03:393,00
6Ž3275Štanclová EliškaOrel Vysoké Mýto9400:03:585,00
5M22846Václavek JanDlouhá Třebová9600:04:006,00
6M22918Frydrych JakubAC Choceň9500:04:015,00
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM3051Siegel JakubAC Choceň9200:05:3311,00
2MM3156Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:05:349,00
3MM3250Kubíček MarcelOrel Žďár nad Sázavou9200:05:448,00
4MM3343Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:05:527,00
5MM3455Koukal MichalZŠ Javornického VM9100:05:546,00
6MM3552Nechvíl PetrAC Choceň9100:05:555,00
1ŽM3639Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:05:5511,00
7MM3764Mohelník PetrAtletika Polička9200:05:564,00
2ŽM3842Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:05:579,00
3ŽM3963Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:06:018,00
4ŽM4026Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:06:187,00
5ŽM4138Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:06:296,00
8MM4265Ouřecký MilošLOKO OB Pardubice9100:06:343,00
6ŽM4341Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:06:435,00
7ŽM4413Štanclová HanaOrel Vysoké Mýto9100:07:164,00
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS4562Večeře TomášAtletika Polička9000:09:0511,00
1ŽS4616Karlová VeronikaNový Věk Trusnov9000:10:3411,00
2ŽS4757Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:12:029,00
3ŽS4819Kůtová EliškaAC Choceň9000:12:418,00
1ŽD4968Novotná KarolínaJeseník8800:13:0811,00
Trať 6,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD509Jiříček LukášAC Vysoké Mýto8800:26:0311,00
2MD5110Bouška JakubAC Vysoké Mýto8800:26:129,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

vynikající
jiri.kucera.vm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód