Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Špindlerův Mlýn - Vrbatova bouda

20.7.1991, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Špindlerův Mlýn - Vrbatova bouda
  • datum konání: 20.7.1991
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Slovan Špindlerův Mlýn

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10,4 km, 710 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Slabihoudek JiříLiaz Jablonec6600:42:1660
2MA23Pešava MilanLIAZ Jablonec6900:42:3258
3MA34Raim LadislavMontas Hradec Králové6400:43:3156
4MA45Filingr ČeněkBohemians Praha6100:44:0654
5MA56Čivrný JiříSlovan Liberec5300:44:2552
6MA67Koucký RomanSKI Jilemnice6300:45:0550
7MA78Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:45:2648
8MA89Mišurec ZdeněkČoko Lomnice5600:45:3346
9MA1210Rys JaromírMoravská Slávia Brno6400:46:2644
10MA1311Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:46:4942
11MA1412Havel GunnarSKP Štrbské Pleso7000:47:1240
12MA1513Martinec JindřichBrno6100:47:2038
13MA1614Drahoňovský RomanKRB Koberovy6700:47:2936
14MA1715Jarotek LukášSokol Hradec Králové6300:47:3234
15MA1816Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:47:3732
16MA2017Čechal MilanLoko Česká Třebová5900:48:0130
17MA2118Vrbánek JiříAC Liberec5600:48:0828
18MA2219Valenta OndřejLoko Česká Třebová7300:48:3326
19MA2320Mráček JanLokomotiva Trutnov6600:48:5224
20MA2421Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:49:0022
21MA2522Dostálek PetrSokol Lukavice6700:49:0820
22MA2723Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:49:2518
23MA2824Plíhal JanKRB Koberovy6700:49:3716
24MA3025Karlík MichalLoko Trutnov6400:49:5414
25MA3126Krejcar DanielJiskra Dolní Brusnice7500:49:5812
26MA3427Choc PetrAC Rumburk6400:50:1210
27MA3528Bolehovský PavelKER TEAM7100:50:338
28MA3629Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:51:126
29MA3730Krop PavelSKI Vysoké nad Jizerou7300:51:304
30MA4031Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:52:152
31MA4332Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7400:53:100
32MA4433Pešina JanKrkonoše Vrchlabí7500:53:200
33MA4634Čepela RadekSKI Radvanice6400:53:430
34MA4735Pavlica PetrPraha6300:53:530
35MA5236Nývlt MilanSKI Radvanice6100:55:270
36MA5437Vašíček RomanSKI Radvanice7400:55:400
37MA5538Fiala PavelSKI Radvanice5700:56:130
38MA5639Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7000:56:270
39MA6240Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:58:120
40MA6341Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:58:140
41MA6542Pritchart MatthexESPCAC Athletic7800:58:25-
42MA7243Krejsa VáclavBering Praha5201:00:270
43MA7744Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:03:040
-MA-45Hřebejk JiříLiga 100 Praha55DNF-
Muži B (trať 10,4 km, 710 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB946Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:45:4140
2MB1047Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:0638
3MB1148Šmída OldřichSokol Studnice4800:46:1636
4MB1949Jíra JiříŽOS Liberec5100:47:5534
5MB2650Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:49:1632
6MB2851Bažant JanKosmonosy4800:49:3730
7MB3352Kavan IvanLOKO Trutnov5000:50:0928
8MB3753Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:51:3026
9MB3954Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:51:4924
10MB4155Pajkrt LadislavTJ Velké Poříčí4800:52:2822
11MB4256Linhart MilošTJ Velké Poříčí4400:52:5320
12MB4557Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:53:3318
13MB4858Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:54:2216
14MB4959Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:54:2914
15MB6060Burda VladimírChemopetrol Litvínov4500:58:0412
16MB6161Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:58:1110
17MB6862Plecháček JiříKvěta Mělník4400:59:088
18MB7063Pritchard ColinCarnethy/SCO4300:59:33-
19MB7564Tučný JanVCHŽ Pardubice4701:01:306
20MB7665Cejzlar JiříMaratonstav Úpice4401:01:424
21MB7966Málek ZdeněkLiga 100 Praha4301:03:502
22MB8567Seidl ZdeněkSKI Vysoké nad Jizerou4701:11:550
23MB8768Čepelka OldřichTima Liberec4801:22:220
Muži C (trať 10,4 km, 710 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3269Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:50:0620
2MC5770Miles PetrTJ Hostinné3700:56:3318
3MC5871Horčičák AloisLiga 100 Praha3600:57:0616
4MC5972Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:57:2514
5MC6473Král JosefStart Č.Třebová4000:58:2412
6MC6974Buchar JanSpartak Vrchlabí3300:59:2410
7MC7175Slavíček JosefSlovan Špindlerův Mlýn3900:59:508
8MC7376Bielčik JindřichLichkov4001:00:556
9MC7477Janda PetrStudenec3701:01:104
10MC8078Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3701:04:102
11MC8279Domanský IvoLoko Kladno3801:05:320
Ženy A (trať 10,4 km, 710 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5080Pátková RadkaUSK Praha7100:54:3920
2ZA5181Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6600:55:2018
3ZA7882Hellmichová GabrielaChemopetrol Litvínov7601:03:2016
4ZA8383Jandová MarieTJ Studenec7301:07:3714
5ZA8684Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:15:2712
Ženy B (trať 10,4 km, 710 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5385Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:55:3220
2ZB6686Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:58:3518
3ZB6787Janečková ZdeňkaLoko Česká Třebová5500:58:5416
4ZB8188Novotná EvaLoko Česká Třebová4801:04:3414
5ZB8489Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5601:10:5512
Trať 10,4 km, 710 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Slabihoudek JiříLiaz Jablonec6600:42:1660
2MA23Pešava MilanLIAZ Jablonec6900:42:3258
3MA34Raim LadislavMontas Hradec Králové6400:43:3156
4MA45Filingr ČeněkBohemians Praha6100:44:0654
5MA56Čivrný JiříSlovan Liberec5300:44:2552
6MA67Koucký RomanSKI Jilemnice6300:45:0550
7MA78Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:45:2648
8MA89Mišurec ZdeněkČoko Lomnice5600:45:3346
1MB946Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:45:4140
2MB1047Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:46:0638
3MB1148Šmída OldřichSokol Studnice4800:46:1636
9MA1210Rys JaromírMoravská Slávia Brno6400:46:2644
10MA1311Mazač JaroslavSpartak Nové Město nad Metují6800:46:4942
11MA1412Havel GunnarSKP Štrbské Pleso7000:47:1240
12MA1513Martinec JindřichBrno6100:47:2038
13MA1614Drahoňovský RomanKRB Koberovy6700:47:2936
14MA1715Jarotek LukášSokol Hradec Králové6300:47:3234
15MA1816Novotný JiříMaratonstav Úpice5400:47:3732
4MB1949Jíra JiříŽOS Liberec5100:47:5534
16MA2017Čechal MilanLoko Česká Třebová5900:48:0130
17MA2118Vrbánek JiříAC Liberec5600:48:0828
18MA2219Valenta OndřejLoko Česká Třebová7300:48:3326
19MA2320Mráček JanLokomotiva Trutnov6600:48:5224
20MA2421Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:49:0022
21MA2522Dostálek PetrSokol Lukavice6700:49:0820
5MB2650Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:49:1632
22MA2723Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:49:2518
6MB2851Bažant JanKosmonosy4800:49:3730
23MA2824Plíhal JanKRB Koberovy6700:49:3716
24MA3025Karlík MichalLoko Trutnov6400:49:5414
25MA3126Krejcar DanielJiskra Dolní Brusnice7500:49:5812
1MC3269Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:50:0620
7MB3352Kavan IvanLOKO Trutnov5000:50:0928
26MA3427Choc PetrAC Rumburk6400:50:1210
27MA3528Bolehovský PavelKER TEAM7100:50:338
28MA3629Dufka RadimMaratonstav Úpice5300:51:126
8MB3753Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:51:3026
29MA3730Krop PavelSKI Vysoké nad Jizerou7300:51:304
9MB3954Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:51:4924
30MA4031Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:52:152
10MB4155Pajkrt LadislavTJ Velké Poříčí4800:52:2822
11MB4256Linhart MilošTJ Velké Poříčí4400:52:5320
31MA4332Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7400:53:100
32MA4433Pešina JanKrkonoše Vrchlabí7500:53:200
12MB4557Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:53:3318
33MA4634Čepela RadekSKI Radvanice6400:53:430
34MA4735Pavlica PetrPraha6300:53:530
13MB4858Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:54:2216
14MB4959Krejcar PetrJiskra Dolní Brusnice4500:54:2914
1ZA5080Pátková RadkaUSK Praha7100:54:3920
2ZA5181Vyhnalíková JanaVS MFF Praha6600:55:2018
35MA5236Nývlt MilanSKI Radvanice6100:55:270
1ZB5385Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:55:3220
36MA5437Vašíček RomanSKI Radvanice7400:55:400
37MA5538Fiala PavelSKI Radvanice5700:56:130
38MA5639Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7000:56:270
2MC5770Miles PetrTJ Hostinné3700:56:3318
3MC5871Horčičák AloisLiga 100 Praha3600:57:0616
4MC5972Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:57:2514
15MB6060Burda VladimírChemopetrol Litvínov4500:58:0412
16MB6161Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:58:1110
39MA6240Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:58:120
40MA6341Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:58:140
5MC6473Král JosefStart Č.Třebová4000:58:2412
41MA6542Pritchart MatthexESPCAC Athletic7800:58:25-
2ZB6686Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:58:3518
3ZB6787Janečková ZdeňkaLoko Česká Třebová5500:58:5416
17MB6862Plecháček JiříKvěta Mělník4400:59:088
6MC6974Buchar JanSpartak Vrchlabí3300:59:2410
18MB7063Pritchard ColinCarnethy/SCO4300:59:33-
7MC7175Slavíček JosefSlovan Špindlerův Mlýn3900:59:508
42MA7243Krejsa VáclavBering Praha5201:00:270
8MC7376Bielčik JindřichLichkov4001:00:556
9MC7477Janda PetrStudenec3701:01:104
19MB7564Tučný JanVCHŽ Pardubice4701:01:306
20MB7665Cejzlar JiříMaratonstav Úpice4401:01:424
43MA7744Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:03:040
3ZA7882Hellmichová GabrielaChemopetrol Litvínov7601:03:2016
21MB7966Málek ZdeněkLiga 100 Praha4301:03:502
10MC8078Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3701:04:102
4ZB8188Novotná EvaLoko Česká Třebová4801:04:3414
11MC8279Domanský IvoLoko Kladno3801:05:320
4ZA8383Jandová MarieTJ Studenec7301:07:3714
5ZB8489Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5601:10:5512
22MB8567Seidl ZdeněkSKI Vysoké nad Jizerou4701:11:550
5ZA8684Friebelová EvaTJ Maratonstav Úpice6201:15:2712
23MB8768Čepelka OldřichTima Liberec4801:22:220

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód