Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Žacléř - běh na Hubertusku

22.7.1990, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Žacléř - běh na Hubertusku
  • datum konání: 22.7.1990
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Duben Karel, ÚSNV Žacléř

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně starší 14-15 let (trať 2,750 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS14Melišíková MarieLoko Trutnov7600:13:09-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,750 km, 200,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS21Javůrek PetrLoko Trutnov7700:13:45-
2MS32Kulda RichardZDŠ Svoboda n. Úpou7700:14:33-
3MS43Gottlieb VlastimilBaník Žacléř7900:24:32-
Junioři (trať 6,500 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ325Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7400:29:047
2MJ386Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:29:533
3MJ397Žaluda DavidLoko Trutnov7300:29:572
4MJ428Melišík JanLoko Trutnov7400:30:070
5MJ549Hofman RomanSki Jilemnice7300:31:500
6MJ5610Vašíček RomanSKI Radvanice7400:31:560
Muži A (trať 6,500 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:24:4230
2MA219Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:25:1029
3MA320Hornych JosefSokol Jetřichov6700:25:2028
4MA421Pinkava LuděkSp. N. Město n. Met.6600:25:3127
5MA522Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:25:4126
6MA623Koutský RomanTransporta Chrudim6300:25:4325
7MA824Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:25:4624
8MA1025Novotný JiříSokol Havlovice5400:25:5323
9MA1126Mach VáclavSokol Havlovice5500:26:1322
10MA1327Prokop LubomírZbečník5700:26:3821
11MA1528Holubec LubošLoko Trutnov6800:26:5320
12MA1629Kraus PavelSeba Poniklá6500:26:5819
13MA1830Mazač JaroslavKOspol Pol. n. M.6800:27:1018
14MA2031Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:27:3717
15MA2132Karlík MichalLoko Trutnov6400:27:4216
16MA2233Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:27:4815
17MA2334Dostálek PetrSokol Lukavice6700:27:5214
18MA2411Bolehovský PavelKER TEAM7100:28:0413
19MA2535Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:28:0812
20MA2736Bureš JindřichSokol Havlovice5300:28:1811
21MA2837Nývlt MilanSKI Radvanice6100:28:2210
22MA3038Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:28:439
23MA3139Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7000:28:528
24MA3340Trnka MilanTrutnov5600:29:086
25MA3641Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:29:395
26MA3742Ryba MiloslavSparta Praha5200:29:424
27MA4143Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:30:041
28MA4344Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:30:100
29MA4745Soukup LadislavSokol Poniklá5800:30:500
30MA4846Vašíček MartinSKI Radvanice7100:30:540
31MA4947Klimeš BedřichJiskra Bukovice5600:30:590
32MA5048Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:31:020
33MA5549Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:31:520
34MA6050Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:32:520
35MA6451Švorčík JanPolice nad Metují6700:34:040
36MA6952Krejsa VáclavBering Praha5200:34:420
37MA7353Novák MiloslavJiksra Vrchov5200:36:420
-MA-54Püschel KurtŽacléř60DNF-
Muži B (trať 6,500 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB756Šmída OldřichSokol Studnice4800:25:4420
2MB855Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:25:4619
3MB1257Melišík MilanLOKO Trutnov4700:26:3618
4MB1458Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:26:4717
5MB1759Červ MiloslavLoko Česká Třebová5000:27:0616
6MB1960Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:27:1315
7MB2661Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:28:1314
8MB3418Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:29:1013
9MB3562Rejmont MilanLoko Trutnov4800:29:3812
10MB4063Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:30:0011
11MB4464Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:30:2310
12MB4665Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:30:479
13MB5166Augustinski St.PLR - Kudova zdroj5000:31:388
14MB5267Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:31:437
15MB5768Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:32:046
16MB5969Plecháček JiříKvěta Mělník4400:32:395
17MB6570Nypl JaroslavSokol Stará Paka4100:34:154
18MB6771Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:34:203
Muži C (trať 6,500 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2972Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:28:3310
2MC4573Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:30:289
3MC5874Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3200:32:258
4MC6175Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:33:157
5MC6276Bielčik JindřichLichkov4000:33:326
6MC6577Blank JiříLázně Bělohrad3900:34:155
7MC7078Kulda OldřichBaník Žacléř4000:35:324
8MC7279Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:36:293
9MC7480Pilař ZdeněkBaník Žacléř3500:37:202
10MC7681Náhlovský JiříTJ Semily3400:40:401
Ženy A (trať 6,500 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5311Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:31:4710
2ZA6312Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:33:529
3ZA6813Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:34:268
4ZA7114Prouzová RenataODPM Náchod6600:36:267
5ZA7515Firebelová EvaSokol Havlovice6200:40:056
6ZA7716Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5000:42:355
7ZA7817Gurínová BrigitaLiga 100 Praha6100:44:004
Trať 2,750 km, 200,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS14Melišíková MarieLoko Trutnov7600:13:09-
1MS21Javůrek PetrLoko Trutnov7700:13:45-
2MS32Kulda RichardZDŠ Svoboda n. Úpou7700:14:33-
3MS43Gottlieb VlastimilBaník Žacléř7900:24:32-
Trať 6,500 km, 400,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:24:4230
2MA219Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:25:1029
3MA320Hornych JosefSokol Jetřichov6700:25:2028
4MA421Pinkava LuděkSp. N. Město n. Met.6600:25:3127
5MA522Vojáček PavelLokomotiva Trutnov5100:25:4126
6MA623Koutský RomanTransporta Chrudim6300:25:4325
1MB756Šmída OldřichSokol Studnice4800:25:4420
7MA824Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:25:4624
2MB855Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:25:4619
8MA1025Novotný JiříSokol Havlovice5400:25:5323
9MA1126Mach VáclavSokol Havlovice5500:26:1322
3MB1257Melišík MilanLOKO Trutnov4700:26:3618
10MA1327Prokop LubomírZbečník5700:26:3821
4MB1458Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:26:4717
11MA1528Holubec LubošLoko Trutnov6800:26:5320
12MA1629Kraus PavelSeba Poniklá6500:26:5819
5MB1759Červ MiloslavLoko Česká Třebová5000:27:0616
13MA1830Mazač JaroslavKOspol Pol. n. M.6800:27:1018
6MB1960Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:27:1315
14MA2031Jirásek PavelSpartak Police nad Metují6200:27:3717
15MA2132Karlík MichalLoko Trutnov6400:27:4216
16MA2233Binter KarelLokomotiva Trutnov5100:27:4815
17MA2334Dostálek PetrSokol Lukavice6700:27:5214
18MA2411Bolehovský PavelKER TEAM7100:28:0413
19MA2535Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:28:0812
7MB2661Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:28:1314
20MA2736Bureš JindřichSokol Havlovice5300:28:1811
21MA2837Nývlt MilanSKI Radvanice6100:28:2210
1MC2972Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:28:3310
22MA3038Jirsa PavelSlovan Špindlerův Mlýn6100:28:439
23MA3139Morávek MiroslavSKI klub Vysoké nad Jizerou7000:28:528
1MJ325Novák MiroslavKrakonošova strana Ponikla7400:29:047
24MA3340Trnka MilanTrutnov5600:29:086
8MB3418Hrnčíř JaroslavTJ Jánské Lázně4900:29:1013
9MB3562Rejmont MilanLoko Trutnov4800:29:3812
25MA3641Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:29:395
26MA3742Ryba MiloslavSparta Praha5200:29:424
2MJ386Krob PavelSKI klub Vysoké nad Jizerou7300:29:533
3MJ397Žaluda DavidLoko Trutnov7300:29:572
10MB4063Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:30:0011
27MA4143Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:30:041
4MJ428Melišík JanLoko Trutnov7400:30:070
28MA4344Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:30:100
11MB4464Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:30:2310
2MC4573Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:30:289
12MB4665Holubec JosefLokomotiva Trutnov4300:30:479
29MA4745Soukup LadislavSokol Poniklá5800:30:500
30MA4846Vašíček MartinSKI Radvanice7100:30:540
31MA4947Klimeš BedřichJiskra Bukovice5600:30:590
32MA5048Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:31:020
13MB5166Augustinski St.PLR - Kudova zdroj5000:31:388
14MB5267Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:31:437
1ZA5311Bouchalová IrenaLOKO Česká Třebová6700:31:4710
5MJ549Hofman RomanSki Jilemnice7300:31:500
33MA5549Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:31:520
6MJ5610Vašíček RomanSKI Radvanice7400:31:560
15MB5768Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:32:046
3MC5874Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3200:32:258
16MB5969Plecháček JiříKvěta Mělník4400:32:395
34MA6050Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:32:520
4MC6175Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:33:157
5MC6276Bielčik JindřichLichkov4000:33:326
2ZA6312Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:33:529
35MA6451Švorčík JanPolice nad Metují6700:34:040
17MB6570Nypl JaroslavSokol Stará Paka4100:34:154
6MC6577Blank JiříLázně Bělohrad3900:34:155
18MB6771Buchar DrahomírLiga 100 Vrchlabí4400:34:203
3ZA6813Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:34:268
36MA6952Krejsa VáclavBering Praha5200:34:420
7MC7078Kulda OldřichBaník Žacléř4000:35:324
4ZA7114Prouzová RenataODPM Náchod6600:36:267
8MC7279Blecha JiříLiga 100 Vrchlabí3700:36:293
37MA7353Novák MiloslavJiksra Vrchov5200:36:420
9MC7480Pilař ZdeněkBaník Žacléř3500:37:202
5ZA7515Firebelová EvaSokol Havlovice6200:40:056
10MC7681Náhlovský JiříTJ Semily3400:40:401
6ZA7716Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5000:42:355
7ZA7817Gurínová BrigitaLiga 100 Praha6100:44:004

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód