Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Frenštát - Ráztoka - Pustevny

16.6.1990, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Frenštát - Ráztoka - Pustevny
  • datum konání: 16.6.1990
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Dobiáš Bohumír

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
17.6.1989Frenštát - Ráztoka - Pustevny51

Statistika závodu Frenštát - Ráztoka - Pustevny

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 51

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Škarka Miroslav432
Miencil Miroslav452
Brunclík Ivo582
Pobořil Jan482
Kvita Josef512
Kojetínský Josef512
Groš Štefan612
Návrat Pavel522
Ondrák Bohumír362
Kolařík Alois552
Tabach Tomáš662
Coufalová Jana652
Dubný Pavel502

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 6,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Macíček MiroslavTATRA Kopřivnice6100:23:5830
2MA22Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:24:2329
3MA33Drahoňovský RomanTJ ZD Sedmihorky6700:24:3728
4MA44Kolařík AloisKB Hodslovice5500:24:4327
5MA55Dostálek PetrSokol Lukavice6700:24:5626
6MA76Návrat PavelTatra Příbor5200:25:1225
7MA97Tabach TomášSokol Kozlovice6600:26:0624
8MA108Rys JaromírSo Kohoutovice6400:26:1423
9MA119Hrzán RichardVTJ Vimperk7200:26:3822
10MA1210Polách ZdeněkBT Frenštát6800:26:5621
11MA1311Harabiš ZbyněkMEZ Frenštát6500:27:0920
12MA1512Dobiáš JaroslavMEZ Frenštát6300:27:3219
13MA1713Kuběna J.Loa Dol Beč 00:27:5018
14MA1914Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:27:5217
15MA2015Kojetínský JosefKB Hodslavice5100:27:5516
16MA2216Groš ŠtefanMEZ Frenštát6100:28:3615
17MA2417Kvita JosefTatra Kopřivnice5100:28:5014
18MA2618Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:29:1813
Muži B (trať 6,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB619Dubný PavelVag Stud5000:25:0820
2MB820Šklíba KarelSokol Havlovice5000:26:0019
3MB1421Lerch VladislavMILO Olomouc4800:27:2518
4MB1622Škarka MiroslavSokol Ženklava4300:27:4517
5MB1823Pobořil JanKOTOUČ štramberk4800:27:5116
6MB2124Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:28:0415
7MB2525Seltenreich JanVagónka Studénka4100:29:1614
8MB2726Burda VladimírCHZ Litvínov4500:29:3713
9MB2827Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:29:5812
10MB3328Miencil MiroslavL 100 Ostrava4500:31:1411
11MB3429Barvík J.TJNJ 00:31:2010
Muži C (trať 6,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2330Holub Josef Ing.Lokomotiva Ostrava3700:28:4410
2MC2931Ondrák BohumírTJ Nové Město na Moravě3600:30:129
3MC3032Gaman JaroslavBastro Otrava3500:30:588
4MC3133Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:31:067
5MC3234Bielčik JindřichLichkov4000:31:086
6MC3735Hykel JosefKotouč Štramberk3800:31:495
7MC3936Gerych MiroslavTJLS Ostrava3800:32:384
8MC4037Volný JaromírTJ Vítkovice3500:33:573
9MC4138Vitásek KarelKot Štramberk3700:34:002
Ženy A (trať 6,000 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3539Martincová IvanaTJ Nový Jičín6300:31:2610
2ZA3640Coufalová JanaVŠTJ Olomouc6500:31:449
3ZA3841Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4800:32:008
Trať 6,000 km, 450,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Macíček MiroslavTATRA Kopřivnice6100:23:5830
2MA22Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:24:2329
3MA33Drahoňovský RomanTJ ZD Sedmihorky6700:24:3728
4MA44Kolařík AloisKB Hodslovice5500:24:4327
5MA55Dostálek PetrSokol Lukavice6700:24:5626
1MB619Dubný PavelVag Stud5000:25:0820
6MA76Návrat PavelTatra Příbor5200:25:1225
2MB820Šklíba KarelSokol Havlovice5000:26:0019
7MA97Tabach TomášSokol Kozlovice6600:26:0624
8MA108Rys JaromírSo Kohoutovice6400:26:1423
9MA119Hrzán RichardVTJ Vimperk7200:26:3822
10MA1210Polách ZdeněkBT Frenštát6800:26:5621
11MA1311Harabiš ZbyněkMEZ Frenštát6500:27:0920
3MB1421Lerch VladislavMILO Olomouc4800:27:2518
12MA1512Dobiáš JaroslavMEZ Frenštát6300:27:3219
4MB1622Škarka MiroslavSokol Ženklava4300:27:4517
13MA1713Kuběna J.Loa Dol Beč 00:27:5018
5MB1823Pobořil JanKOTOUČ štramberk4800:27:5116
14MA1914Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:27:5217
15MA2015Kojetínský JosefKB Hodslavice5100:27:5516
6MB2124Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:28:0415
16MA2216Groš ŠtefanMEZ Frenštát6100:28:3615
1MC2330Holub Josef Ing.Lokomotiva Ostrava3700:28:4410
17MA2417Kvita JosefTatra Kopřivnice5100:28:5014
7MB2525Seltenreich JanVagónka Studénka4100:29:1614
18MA2618Šidlík LuděkSlovan Špindlerův Mlýn5900:29:1813
8MB2726Burda VladimírCHZ Litvínov4500:29:3713
9MB2827Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:29:5812
2MC2931Ondrák BohumírTJ Nové Město na Moravě3600:30:129
3MC3032Gaman JaroslavBastro Otrava3500:30:588
4MC3133Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:31:067
5MC3234Bielčik JindřichLichkov4000:31:086
10MB3328Miencil MiroslavL 100 Ostrava4500:31:1411
11MB3429Barvík J.TJNJ 00:31:2010
1ZA3539Martincová IvanaTJ Nový Jičín6300:31:2610
2ZA3640Coufalová JanaVŠTJ Olomouc6500:31:449
6MC3735Hykel JosefKotouč Štramberk3800:31:495
3ZA3841Horáková HedvikaSlovan Moravská Třebová4800:32:008
7MC3936Gerych MiroslavTJLS Ostrava3800:32:384
8MC4037Volný JaromírTJ Vítkovice3500:33:573
9MC4138Vitásek KarelKot Štramberk3700:34:002

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód