Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Frenštát - Sibérie - Velký Javorník

12.8.1990, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Frenštát - Sibérie - Velký Javorník
  • datum konání: 12.8.1990
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Klub Javorníkařů

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 7,000 km, 503,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:29:5160
2MA22Vencl JanSokol Jablonné nad Orlicí5900:30:1558
3MA33Hornych JosefSokol Jetřichov6700:30:1956
4MA64Velička ZdeněkTJ LS Frýdek Místek6200:30:5954
5MA75Pekař TiborDidaktik Skalica6100:31:0852
6MA86Novotný JiříSokol Havlovice5400:31:2150
7MA97Mach VáclavSokol Havlovice5500:31:4148
8MA108Bohatý TomášLiga 100 Frýdek Místek5900:31:5046
9MA119Dostálek PetrSokol Lukavice6700:32:1244
9MA1110Rys JaromírKohoutovice6400:32:1244
11MA1411Stančík ZdeněkTatra Kopřivnice6300:32:1640
12MA1512Návrat PavelTatra Příbor5200:32:2638
13MA1613Martinec JindřichNový Jičín6100:32:5036
14MA1714Kohoutek VratislavTatra Kopřivnice5500:32:5434
15MA1815Kotek VratislavVagónka Studénka6000:33:0632
16MA1916Kolářik AloisKB Hodslavice5500:33:1330
17MA2017Kedroň ZbyněkTJ Vigantice7000:33:1928
18MA2218Bichner PetrTatra Kopřivnice6000:33:3426
19MA2519Bill Z.Triatlon Nový Jičín6100:34:0024
20MA2620Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:34:1222
21MA2921Bureš JindřichSokol Havlovice5300:34:4420
22MA3022Trčka JanTJ Rožnov5200:34:5418
23MA3123Groš ŠtefanMEZ Frenštát6100:35:1716
24MA3324Kornia PavelMEZ Frenštát5400:35:3114
25MA3425Koutný JanMEZ Frenštát pod Radhoštěm5400:35:3912
26MA3526Tománek PavelSokol Veřovice5500:35:4710
27MA3627Baroš MiroslavTJ Rožnov p. R.6400:35:558
28MA3828Balcar LubošVŠZ Praha5800:36:036
29MA3929Kuběna MilanFrenštát6800:36:194
30MA4030Pop TomášTJ Veřovice7100:36:222
31MA4331Březina TomášTj L 100 Frýdek - Místek6100:36:280
32MA4640Šmejkal ZdeněkTJ Nový Jičín7200:36:530
33MA4932Kojetínský JosefKB Hodslavice5100:37:220
34MA5233Dobiáš JaroslavMEZ Frenštát6300:37:520
35MA5334Adamec ZdeněkSK KOHINOOR Sílovec5200:38:080
36MA5435Jeřábek J.TJ Liga 100 Frýdek Místek5900:38:190
37MA5536Škarka Miroslav st.Kotouč Štramberk6800:38:250
38MA5737Škarka JosefKotouč Štramberk7000:38:440
39MA6138Šada PavelFrenštát p. R.6600:39:160
40MA7939Rýc LubošTJ Veřovice7800:43:470
Muži B (trať 7,000 km, 503,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB441Šmída OldřichSokol Studnice4800:30:3240
2MB542Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:30:5138
3MB1143Dubný PavelSokol Studénka5000:32:1236
4MB2144Marek JanVS Tábor4900:33:2534
5MB2345Pobořil JanKOTOUČ štramberk4800:33:4732
6MB2446Šklíba KarelSokol Havlovice5000:33:5930
7MB2847Škarka MiroslavKotouč Štramberk4300:34:3928
8MB3248Štefka BTATRA Kopřivnice4800:35:2926
9MB3749Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:35:5924
10MB4150Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:36:2522
11MB4251Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:36:2720
12MB4452Bierský StanislavSokol Velké Albrechtice5000:36:3518
13MB4553Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:36:5016
14MB5154Seltenreich JanMSV Studénka4100:37:3214
15MB5655Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:38:3612
16MB6056Rod VladimírLokomotiva Ostrava4400:39:0710
17MB6357Kryštof MiroslavL 100 Frýdek Místek4600:39:318
18MB6558Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:39:546
19MB6659Miencil MiroslavL 100 Ostrava4500:40:034
20MB6860Holaň LadislavL 100 Frýdek Místek4800:40:162
21MB7061Čížnar PetrNový Jičín4900:40:290
22MB7162Veselý PetrBrno - Žabovřesky4600:40:310
23MB7363Kerschbaum FrantišekValašské Meziříčí4200:41:550
24MB7664Šnajder VladislavLiga 100 Frýdek Místek4300:42:390
25MB7765Balko PeterTJ Liga 100 Frýdek Místek4400:42:460
26MB8366Hojgr LadislavUZ Valašské Meziříčí4400:47:300
Muži C (trať 7,000 km, 503,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2767Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:34:1320
2MC4868Miles PetrHostinné3700:37:2118
3MC5069Kousal OldřichLokomotiva Přerov3800:37:2516
4MC5870Bielčik JindřichLichkov4000:38:4814
5MC5971Piskoř KarelSvazarm Tichá3800:38:5912
6MC6272Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3200:39:1710
7MC6973Kavan VlastimilTJ Lesana Zubří3900:40:228
8MC7474Hykel JosefKotouč Štramberk3800:42:116
9MC8075Vitásek KarelLiga 100 Nový Jičín3700:44:154
10MC8176Magera MiroslavOstrava3000:45:082
11MC8277Vlček JosefTJ Jarcová4000:46:250
Ženy A (trať 7,000 km, 503,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4778Hajná DanaTJ N Jičín6400:36:5820
2ZA6479Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:39:5218
3ZA6780Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:40:1116
4ZA7281Martincová IvanaMS Brno6300:41:0814
5ZA7582Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:42:2512
6ZA7883Žídová IvanaODPM Náchod7200:43:1610
7ZA8484Friebelová EvaSokol Havlovice6200:49:508
8ZA8585Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5000:51:056
Trať 7,000 km, 503,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:29:5160
2MA22Vencl JanSokol Jablonné nad Orlicí5900:30:1558
3MA33Hornych JosefSokol Jetřichov6700:30:1956
1MB441Šmída OldřichSokol Studnice4800:30:3240
2MB542Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:30:5138
4MA64Velička ZdeněkTJ LS Frýdek Místek6200:30:5954
5MA75Pekař TiborDidaktik Skalica6100:31:0852
6MA86Novotný JiříSokol Havlovice5400:31:2150
7MA97Mach VáclavSokol Havlovice5500:31:4148
8MA108Bohatý TomášLiga 100 Frýdek Místek5900:31:5046
3MB1143Dubný PavelSokol Studénka5000:32:1236
9MA119Dostálek PetrSokol Lukavice6700:32:1244
9MA1110Rys JaromírKohoutovice6400:32:1244
11MA1411Stančík ZdeněkTatra Kopřivnice6300:32:1640
12MA1512Návrat PavelTatra Příbor5200:32:2638
13MA1613Martinec JindřichNový Jičín6100:32:5036
14MA1714Kohoutek VratislavTatra Kopřivnice5500:32:5434
15MA1815Kotek VratislavVagónka Studénka6000:33:0632
16MA1916Kolářik AloisKB Hodslavice5500:33:1330
17MA2017Kedroň ZbyněkTJ Vigantice7000:33:1928
4MB2144Marek JanVS Tábor4900:33:2534
18MA2218Bichner PetrTatra Kopřivnice6000:33:3426
5MB2345Pobořil JanKOTOUČ štramberk4800:33:4732
6MB2446Šklíba KarelSokol Havlovice5000:33:5930
19MA2519Bill Z.Triatlon Nový Jičín6100:34:0024
20MA2620Zátopek JiříKotouč Štramberk6000:34:1222
1MC2767Libra JiříSpartak Nové Město nad Metují3700:34:1320
7MB2847Škarka MiroslavKotouč Štramberk4300:34:3928
21MA2921Bureš JindřichSokol Havlovice5300:34:4420
22MA3022Trčka JanTJ Rožnov5200:34:5418
23MA3123Groš ŠtefanMEZ Frenštát6100:35:1716
8MB3248Štefka BTATRA Kopřivnice4800:35:2926
24MA3324Kornia PavelMEZ Frenštát5400:35:3114
25MA3425Koutný JanMEZ Frenštát pod Radhoštěm5400:35:3912
26MA3526Tománek PavelSokol Veřovice5500:35:4710
27MA3627Baroš MiroslavTJ Rožnov p. R.6400:35:558
9MB3749Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:35:5924
28MA3828Balcar LubošVŠZ Praha5800:36:036
29MA3929Kuběna MilanFrenštát6800:36:194
30MA4030Pop TomášTJ Veřovice7100:36:222
10MB4150Sadílek OtaSokol Albrechtice4600:36:2522
11MB4251Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:36:2720
31MA4331Březina TomášTj L 100 Frýdek - Místek6100:36:280
12MB4452Bierský StanislavSokol Velké Albrechtice5000:36:3518
13MB4553Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:36:5016
32MA4640Šmejkal ZdeněkTJ Nový Jičín7200:36:530
1ZA4778Hajná DanaTJ N Jičín6400:36:5820
2MC4868Miles PetrHostinné3700:37:2118
33MA4932Kojetínský JosefKB Hodslavice5100:37:220
3MC5069Kousal OldřichLokomotiva Přerov3800:37:2516
14MB5154Seltenreich JanMSV Studénka4100:37:3214
34MA5233Dobiáš JaroslavMEZ Frenštát6300:37:520
35MA5334Adamec ZdeněkSK KOHINOOR Sílovec5200:38:080
36MA5435Jeřábek J.TJ Liga 100 Frýdek Místek5900:38:190
37MA5536Škarka Miroslav st.Kotouč Štramberk6800:38:250
15MB5655Šimůnek JanLOKO Česká Třebová4900:38:3612
38MA5737Škarka JosefKotouč Štramberk7000:38:440
4MC5870Bielčik JindřichLichkov4000:38:4814
5MC5971Piskoř KarelSvazarm Tichá3800:38:5912
16MB6056Rod VladimírLokomotiva Ostrava4400:39:0710
39MA6138Šada PavelFrenštát p. R.6600:39:160
6MC6272Čepelka FrantišekJiskra Veba Machov3200:39:1710
17MB6357Kryštof MiroslavL 100 Frýdek Místek4600:39:318
2ZA6479Vaníčková KvětaLoko Česká Třebová6500:39:5218
18MB6558Fejgl ZdeněkLiga 100 Frýdek Místek4200:39:546
19MB6659Miencil MiroslavL 100 Ostrava4500:40:034
3ZA6780Novotná EvaLoko Česká Třebová4800:40:1116
20MB6860Holaň LadislavL 100 Frýdek Místek4800:40:162
7MC6973Kavan VlastimilTJ Lesana Zubří3900:40:228
21MB7061Čížnar PetrNový Jičín4900:40:290
22MB7162Veselý PetrBrno - Žabovřesky4600:40:310
4ZA7281Martincová IvanaMS Brno6300:41:0814
23MB7363Kerschbaum FrantišekValašské Meziříčí4200:41:550
8MC7474Hykel JosefKotouč Štramberk3800:42:116
5ZA7582Vaníčková MagdaLOKO Česká Třebová6500:42:2512
24MB7664Šnajder VladislavLiga 100 Frýdek Místek4300:42:390
25MB7765Balko PeterTJ Liga 100 Frýdek Místek4400:42:460
6ZA7883Žídová IvanaODPM Náchod7200:43:1610
40MA7939Rýc LubošTJ Veřovice7800:43:470
9MC8075Vitásek KarelLiga 100 Nový Jičín3700:44:154
10MC8176Magera MiroslavOstrava3000:45:082
11MC8277Vlček JosefTJ Jarcová4000:46:250
26MB8366Hojgr LadislavUZ Valašské Meziříčí4400:47:300
7ZA8484Friebelová EvaSokol Havlovice6200:49:508
8ZA8585Javůrková VěraTatran Svoboda nad Úpou5000:51:056

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód