Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

2.5.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 2.5.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
18.4.2020Běh Javorkou-
20.4.2019Běh Javorkou201
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2013Běh Javorkou248
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
1.5.1999Běh Javorkou159

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 21
  • závodníků na všech ročnících: 5014

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Keprtová Miloslava4819
Hübl Radek8819
Stránská Adéla9118
Vacek Martin6918
Vondra Vojtěch9817
Horáček Michal7515
Jirásková Eva6414
Nechvíl Petr9114
Šimůnek Jan8214
Sadílek Ota4614
Borková Agáta0213
Borek Viktor0413
Bielčik Jindřich4013
Borek Petr7013
Matyášová Jana6513
Stránská Michaela9713
Gregora Filip0212
Červ Miloslav5012
Šimůnek Jan4912
Šimůnek Jan0312
Dušková Lenka8012
Kalous Petr7711
Mannlová Jana8011
Sontáková Lenka9111
Záveský Filip9311
Frydrychová Eliška0111
Razým Jan5711
Kebrle Milan7511
Friš Jan9510
Sejkorová Lenka6310
Martincová Kristýna9310
Dostálek Petr6710
Neruda Miroslav5610
Smoláková Alexandra9810
Vinduška Petr9310
Smoláková Valérie9310
Vytlačilová Lenka8410
Nechvílová Miroslava6010
Burešová Markéta0410
Dostál Ladislav5610
Smolák Petr9410
Černá Kristýna9310
Klášterecký Tomáš8110
Ducháček Bedřich599
Jirásková Bára919
Ing. Moravec Martin849
Šafář Jaroslav519
Gregorová Monika009
Sejkora Karel889
Smoláková Jiřina699

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 95-96 (trať 450 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2466Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:3111,00
2Ž2541Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:329,00
3Ž2629Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:338,00
4Ž2764Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:357,00
5Ž21082Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:01:386,00
6Ž21277Rohalová KateřinaČeská Třebová9500:01:395,00
7Ž21434Bartošová KarolínaDDM Týniště nad Orlicí9600:01:464,00
8Ž218103Špičková NatálieČeská Třebová Parník9600:01:533,00
9Ž220128Špičková SáraČeská Třebová9600:01:552,00
Žáci 95-96 (trať 450 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2172Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:2811,00
2M2276Friš JanČeská Třebová9500:01:309,00
3M2315Lakota AntonínAC Choceň9500:01:318,00
4M2873Dufek MariánČeská Třebová9500:01:357,00
5M2999Šplíchal LiborČeská Třebová9500:01:376,00
6M211102Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:395,00
7M21362Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:394,00
8M2158Řehoř TomášČeská Třebová Parník9500:01:493,00
9M21614Frydrych JakubAC Choceň9500:01:512,00
10M21765Hájek LukášHrochův Týnec9600:01:531,00
11M21978Truněček PetrČeská Třebová9600:01:530,00
12M22160Kosek MichalBrázdov9500:01:590,00
Žákyně 93-94 (trať 900 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3463Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:0911,00
2M3512Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:109,00
3M3671Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:128,00
4M3723Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:207,00
5M395Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:03:296,00
6M311107Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:03:355,00
7M313115Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:03:404,00
8M31416Prachař DavidAC Choceň9400:03:403,00
9M316130Pachl ChristiánČeská Třebová9400:03:482,00
10M317104Žalud LukášČeská Třebová9300:03:511,00
11M31832Uhnavý JakubDDM Týniště nad Orlicí9400:03:520,00
12M3193Menšík DavidISCAREX Česká Třebová9300:03:550,00
13M32333Červinka VáclavDDM Týniště nad Orlicí9400:04:130,00
14M324126Novák AdamČeská Třebová9400:04:160,00
15M325119Mikl JakubZhoř 869400:04:230,00
Žáci 93-94 (trať 900 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3146Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:0411,00
2Ž3254Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:079,00
3Ž3353Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:088,00
4Ž3836Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:03:237,00
5Ž31024Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:346,00
6Ž31235Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:03:375,00
7Ž31544Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:03:454,00
8Ž32025Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:03:563,00
9Ž32198Baťková DominikaČeská Třebová9400:03:572,00
10Ž32213Skřivánková LenkaAC Choceň9400:04:121,00
Žákyně mladší 91-92 (trať 1200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM652Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:04:1911,00
2ŽM748Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:229,00
3ŽM957Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:04:258,00
4ŽM1043Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:287,00
5ŽM1150Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:04:306,00
6ŽM1210Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:345,00
7ŽM1451Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:344,00
8ŽM1620Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:04:393,00
9ŽM1747Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:04:492,00
10ŽM23114Pilnáčková KláraAC Choceň9200:05:231,00
11ŽM2428Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:05:240,00
Žáci mladší 91-92 (trať 1200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1129Siegel JakubAC Choceň9200:04:0711,00
2MM391Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:04:139,00
3MM418Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:158,00
4MM549Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:187,00
5MM831Samek OndřejDDM Týniště nad Orlicí9200:04:236,00
6MM12110Vytlačil MarekČeská Třebová Parník9100:04:345,00
7MM1585Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:04:384,00
8MM1855Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:04:543,00
9MM2097Dušek MartinČeská Třebová9200:05:002,00
10MM2169Kašpar MartinSKI Klub Česká Třebová9200:05:031,00
11MM2530Červinka VojtěchDDM Týniště nad Orlicí9100:05:270,00
12MM2696Šedivý FrantišekČeská Třebová9200:06:130,00
Žákyně starší 89-90 (trať 1200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1917Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:5511,00
Žáci starší 89-90 (trať 2400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS3111Večeře TomášAtletika Polička9000:07:5311,00
2MS492Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:08:039,00
3MS66Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:08:298,00
4MS7145Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:08:357,00
5MS874Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:08:396,00
6MS919Janouch KarelAC Choceň8900:09:335,00
7MS104Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:10:144,00
Dorostenky 87-88 (trať 1200 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD284Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:04:1311,00
2ŽD22146Sedláková LenkaPřelouč8800:05:099,00
Dorostenci 87-88 (trať 2400 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1144Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:07:4411,00
2MD2112Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:499,00
3MD5105Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:08:058,00
Trať 450 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2172Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:01:2811,00
2M2276Friš JanČeská Třebová9500:01:309,00
3M2315Lakota AntonínAC Choceň9500:01:318,00
1Ž2466Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:01:3111,00
2Ž2541Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:329,00
3Ž2629Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:01:338,00
4Ž2764Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:357,00
4M2873Dufek MariánČeská Třebová9500:01:357,00
5M2999Šplíchal LiborČeská Třebová9500:01:376,00
5Ž21082Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:01:386,00
6M211102Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:01:395,00
6Ž21277Rohalová KateřinaČeská Třebová9500:01:395,00
7M21362Václavek JanDlouhá Třebová9600:01:394,00
7Ž21434Bartošová KarolínaDDM Týniště nad Orlicí9600:01:464,00
8M2158Řehoř TomášČeská Třebová Parník9500:01:493,00
9M21614Frydrych JakubAC Choceň9500:01:512,00
10M21765Hájek LukášHrochův Týnec9600:01:531,00
8Ž218103Špičková NatálieČeská Třebová Parník9600:01:533,00
11M21978Truněček PetrČeská Třebová9600:01:530,00
9Ž220128Špičková SáraČeská Třebová9600:01:552,00
12M22160Kosek MichalBrázdov9500:01:590,00
Trať 900 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3146Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:0411,00
2Ž3254Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:079,00
3Ž3353Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:088,00
1M3463Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:03:0911,00
2M3512Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:03:109,00
3M3671Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:128,00
4M3723Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:207,00
4Ž3836Faltusová KristýnaJablonné nad Orlicí9300:03:237,00
5M395Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:03:296,00
5Ž31024Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:346,00
6M311107Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí9300:03:355,00
6Ž31235Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:03:375,00
7M313115Pilnáček RadomírBK Vysoké Mýto9400:03:404,00
8M31416Prachař DavidAC Choceň9400:03:403,00
7Ž31544Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:03:454,00
9M316130Pachl ChristiánČeská Třebová9400:03:482,00
10M317104Žalud LukášČeská Třebová9300:03:511,00
11M31832Uhnavý JakubDDM Týniště nad Orlicí9400:03:520,00
12M3193Menšík DavidISCAREX Česká Třebová9300:03:550,00
8Ž32025Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:03:563,00
9Ž32198Baťková DominikaČeská Třebová9400:03:572,00
10Ž32213Skřivánková LenkaAC Choceň9400:04:121,00
13M32333Červinka VáclavDDM Týniště nad Orlicí9400:04:130,00
14M324126Novák AdamČeská Třebová9400:04:160,00
15M325119Mikl JakubZhoř 869400:04:230,00
Trať 1200 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1129Siegel JakubAC Choceň9200:04:0711,00
1ŽD284Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:04:1311,00
2MM391Krejčí StanislavABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:04:139,00
3MM418Nechvíl PetrAC Choceň9100:04:158,00
4MM549Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:187,00
1ŽM652Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:04:1911,00
2ŽM748Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:229,00
5MM831Samek OndřejDDM Týniště nad Orlicí9200:04:236,00
3ŽM957Voleská VeronikaSKI Klub Česká Třebová9200:04:258,00
4ŽM1043Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:04:287,00
5ŽM1150Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:04:306,00
6MM12110Vytlačil MarekČeská Třebová Parník9100:04:345,00
6ŽM1210Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:345,00
7ŽM1451Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:04:344,00
7MM1585Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:04:384,00
8ŽM1620Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:04:393,00
9ŽM1747Zapletalová TerezaSKI Klub Česká Třebová9100:04:492,00
8MM1855Teplý MarekSKI Klub Česká Třebová9100:04:543,00
1ŽS1917Kůtová EliškaAC Choceň9000:04:5511,00
9MM2097Dušek MartinČeská Třebová9200:05:002,00
10MM2169Kašpar MartinSKI Klub Česká Třebová9200:05:031,00
2ŽD22146Sedláková LenkaPřelouč8800:05:099,00
10ŽM23114Pilnáčková KláraAC Choceň9200:05:231,00
11ŽM2428Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:05:240,00
11MM2530Červinka VojtěchDDM Týniště nad Orlicí9100:05:270,00
12MM2696Šedivý FrantišekČeská Třebová9200:06:130,00
Trať 2400 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1144Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:07:4411,00
2MD2112Sejkora KarelAtletika Polička8800:07:499,00
1MS3111Večeře TomášAtletika Polička9000:07:5311,00
2MS492Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:08:039,00
3MD5105Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:08:058,00
3MS66Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:08:298,00
4MS7145Zajíc JakubHvězda SKP Pardubice8900:08:357,00
5MS874Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:08:396,00
6MS919Janouch KarelAC Choceň8900:09:335,00
7MS104Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:10:144,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 97%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Tradičně velmi dobře zvládnutý závod. Iscarex je vzorem pro ostatní pořadatele jak se má závod organisovat.
kalousv
Souhlasim. Byl to dobrej závod,akorát jsem byl po půlmarotoně trochu unavenej.....
petr.pechek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód