Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

8.10.1989, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Vysoké nad Jizerou - Štěpánka
  • datum konání: 8.10.1989
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.6.2007Vysoké nad Jizerou - Štěpánka85
23.7.2006Vysoké nad Jizerou - Štěpánka90
24.7.2005Vysoké nad Jizerou - Štěpánka92
25.7.2004Vysoké nad Jizerou - Štěpánka82
27.7.2003Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
28.7.2002Vysoké nad Jizerou - Štěpánka102
13.8.2000Vysoké nad Jizerou - Štěpánka81
20.6.1999Vysoké nad Jizerou - Štěpánka68
21.6.1998Vysoké nad Jizerou - Štěpánka58
6.7.1997Vysoké nad Jizerou - Štěpánka72
7.7.1996Vysoké nad Jizerou - Štěpánka71
2.7.1995Vysoké nad Jizerou - Štěpánka50
3.7.1994Vysoké nad Jizerou - Štěpánka55
4.7.1993Vysoké nad Jizerou - Štěpánka60
17.5.1992Vysoké nad Jizerou - Štěpánka64
14.10.1990Vysoké nad Jizerou - Štěpánka66
8.10.1988Vysoké nad Jizerou - Štěpánka37

Statistika závodu Vysoké nad Jizerou - Štěpánka

  • ročníků: 18
  • závodníků na všech ročnících: 1214

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4815
Biemann Götz4312
Gombita Josef5812
Šír Václav4812
Trejbal Karel5111
Tučný Jan4711
Brunclík Ivo5811
Havlíček Zdeněk3510
Miles Petr3710
Buchar Jan339
Zoubek Zdeněk699
Šimůnek Jan499
Tomíček Josef599
Marek František419
Kynčl Stanislav648
Smutný Vladimír328
Pechek František538
Nesvadba Petr867
Kubrová Dagmar637
Mazač Jaroslav687
Kubr Václav557
Šteinc Ludvík417
Novotná Eva487
Rys Jaromír647
Kadavý Jan477
Zátopek Jiří606
Vejnar Josef576
Metelka Josef446
Wolf David726
Jirásková Eva646
Šmída Oldřich486
Hlusička Josef386
Vojáček Pavel516
Les Josef476
Grohová Jaroslava516
Špacír Ladislav556
Groh Stanislav466
Palán Zdeněk565
Jirásková Hanka895
Šír Daniel795
Grohová Karolína905
Berka Radim825
Navrátilová Lucie805
Václ Tomáš645
Paulů Blanka545
Krejcar Daniel755
Kožíšek Dušan835
Poduška Josef625
Soukup Ladislav585
Novák Zdeněk545

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavSKI Jilemnice6400:28:5030
2MA22Havel GunnarSKP Štrbské Pleso7000:29:1629
3MA33Beneš OtakarSKI Jilemnice6400:29:3428
4MA44Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:29:5127
5MA75Gombita JosefČED Praha5800:30:4926
6MA86Novák ZdeněkSokol Koberovy5400:30:5725
6MA87Martinec JosefSo Nová Paka5500:30:5725
8MA108Cupák MartinSpartak Vrchlabí7100:31:1323
9MA119Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:31:3122
10MA1210Mikšík R.Sp. Vrch 00:31:4221
11MA1411Vojnar J.SKI Jilemnice 00:33:0520
12MA1512Schovánek LadislavPaseky nad Jizerou5600:33:3419
13MA1813Salaba D.SIŠ Jilemnice 00:34:0018
14MA1914Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:34:4117
15MA2015Sturm PetrLoko Trutnov5200:34:4316
16MA2116Salaba M.Ji Libět 00:35:3715
17MA2417Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:36:3214
18MA2818Mooker F.Lo Děčín 00:37:1813
19MA3119Honsírek J.UD Hamr 00:39:5112
Muži B (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB520Metelka JosefSokol Studnice4400:29:5820
2MB621Šmída OldřichTJ Č Kostelec4800:30:3019
3MB1322Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:32:1918
4MB1623Náprstek JiříSKI Jilemnice4900:33:4117
5MB1724Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:5616
6MB2325Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:36:0015
7MB2526Burda VladimírLitvínov4500:36:4514
8MB2927Hruška FrantišekSlovan Liberec4200:37:4513
Muži C (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2228Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:35:4210
2MC2629Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:36:559
3MC3030Mikoš P.Tn Host 00:38:428
Ženy A (trať 7,500 km, 450,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2731Cupáková RenataTJ Vimperk7100:36:5910
2ZA3232Javůrková VěraTn Svoboda5000:49:179
Trať 7,500 km, 450,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavSKI Jilemnice6400:28:5030
2MA22Havel GunnarSKP Štrbské Pleso7000:29:1629
3MA33Beneš OtakarSKI Jilemnice6400:29:3428
4MA44Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:29:5127
1MB520Metelka JosefSokol Studnice4400:29:5820
2MB621Šmída OldřichTJ Č Kostelec4800:30:3019
5MA75Gombita JosefČED Praha5800:30:4926
6MA86Novák ZdeněkSokol Koberovy5400:30:5725
6MA87Martinec JosefSo Nová Paka5500:30:5725
8MA108Cupák MartinSpartak Vrchlabí7100:31:1323
9MA119Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:31:3122
10MA1210Mikšík R.Sp. Vrch 00:31:4221
3MB1322Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:32:1918
11MA1411Vojnar J.SKI Jilemnice 00:33:0520
12MA1512Schovánek LadislavPaseky nad Jizerou5600:33:3419
4MB1623Náprstek JiříSKI Jilemnice4900:33:4117
5MB1724Biemann GötzSKI Harrachov4300:33:5616
13MA1813Salaba D.SIŠ Jilemnice 00:34:0018
14MA1914Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:34:4117
15MA2015Sturm PetrLoko Trutnov5200:34:4316
16MA2116Salaba M.Ji Libět 00:35:3715
1MC2228Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:35:4210
6MB2325Pajkrt LadislavTepna Velké Poříčí4800:36:0015
17MA2417Bartoš JiříSKI klub Vysoké nad Jizerou5900:36:3214
7MB2526Burda VladimírLitvínov4500:36:4514
2MC2629Čepelka FrantišekJiskra Machov3200:36:559
1ZA2731Cupáková RenataTJ Vimperk7100:36:5910
18MA2818Mooker F.Lo Děčín 00:37:1813
8MB2927Hruška FrantišekSlovan Liberec4200:37:4513
3MC3030Mikoš P.Tn Host 00:38:428
19MA3119Honsírek J.UD Hamr 00:39:5112
2ZA3232Javůrková VěraTn Svoboda5000:49:179

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód