Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Andrlův chlum

3.1.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Andrlův chlum
  • datum konání: 3.1.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.1.2005Běh na Andrlův chlum107

Statistika závodu Běh na Andrlův chlum

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 107

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Kubíček Jan872
Zajíc Jakub892
Vlčková Zuzana912
Neruda Michal932
Jirásková Bára912
Kacálek Jaroslav882
Kubelka Tomáš932
Vinduška Petr932
Siegel Jakub922
Schauerová Lenka882
Kubelka Petr952
Sontáková Lenka912
Jeníček Ondřej882
Kabrhel Tomáš922
Večeře Tomáš902
Hübl Radek882
Sejkora Karel882

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci mladší 10-11 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31427Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:14:1511,00
2M3174Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:14:419,00
3M31920Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:15:108,00
4M3245Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:17:4211,00
5M32771Webr MatějPraha 109900:28:059,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Žákyně mladší 12-13 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM1849Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:14:4111,00
2ŽM2321Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:17:339,00
3ŽM2533Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:18:018,00
4ŽM2622Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice9100:18:237,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1058Siegel JakubAC Choceň9200:13:3711,00
2MM1261Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:13:519,00
3MM2136Vytlačil MarekČeská Třebová9100:16:078,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS2231Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:16:0811,00
Žáci starší 14-15 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS547Červ JakubAtletika Polička8900:11:2111,00
2MS748Večeře TomášAtletika Polička9000:11:409,00
3MS876Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:12:428,00
4MS945Tománek FilipAtletika Polička9000:13:017,00
5MS1115Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:13:456,00
6MS1346Vlček PetrAtletika Polička8900:13:585,00
Dorostenci starší 16-17 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD186Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:10:3211,00
2MD265Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:10:459,00
3MD357Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:10:598,00
4MD450Sejkora KarelAtletika Polička8800:11:117,00
5MD655Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:11:376,00
6MD20113Čapek MilošDžbánov8800:15:365,00
-MD-79Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí88DNF-
Dorostenky starší 16-17 let (trať 2,500 km, 209,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1552Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:2311,00
2ŽD1643Skybová LucieARC Brno8700:14:299,00
Trať 2,500 km, 209,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD186Jeníček OndřejCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí8800:10:3211,00
2MD265Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:10:459,00
3MD357Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:10:598,00
4MD450Sejkora KarelAtletika Polička8800:11:117,00
1MS547Červ JakubAtletika Polička8900:11:2111,00
5MD655Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:11:376,00
2MS748Večeře TomášAtletika Polička9000:11:409,00
3MS876Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:12:428,00
4MS945Tománek FilipAtletika Polička9000:13:017,00
1MM1058Siegel JakubAC Choceň9200:13:3711,00
5MS1115Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:13:456,00
2MM1261Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:13:519,00
6MS1346Vlček PetrAtletika Polička8900:13:585,00
1M31427Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:14:1511,00
1ŽD1552Schauerová LenkaAtletika Polička8800:14:2311,00
2ŽD1643Skybová LucieARC Brno8700:14:299,00
2M3174Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:14:419,00
1ŽM1849Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:14:4111,00
3M31920Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:15:108,00
6MD20113Čapek MilošDžbánov8800:15:365,00
3MM2136Vytlačil MarekČeská Třebová9100:16:078,00
1ŽS2231Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:16:0811,00
2ŽM2321Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:17:339,00
4M3245Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:17:4211,00
3ŽM2533Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:18:018,00
4ŽM2622Uhlířová ZuzanaAtletika Albrechtice9100:18:237,00
5M32771Webr MatějPraha 109900:28:059,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód