Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běchovice - Praha

26.9.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běchovice - Praha
  • datum konání: 26.9.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: PSK Olymp Praha

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běchovice - Praha

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci - MČR (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12Kouba AdamAK Most8700:19:56-
2MD23Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:20:12-
3MD34Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:20:17-
4MD45Voják JiříAC Domažlice8800:20:18-
5MD56Kokaisl StanislavAC Domažlice8700:20:21-
6MD67Lokšan JiříUSK VŠEM Ústí nad Labem8800:20:33-
7MD78Kocourek MilanARC Brno8700:20:40-
8MD89Martínek PetrAC Pardubice8700:20:43-
9MD910Zíka JanBaník Stříbro8700:20:47-
10MD1011Herda OndřejSokol České Budějovice8800:21:01-
11MD1112Höferle MichalAC Domažlice8800:21:14-
12MD1213Kvasnička MichalBaník Stříbro8700:21:20-
13MD1314Reis TomášTJ AC Praha 18908700:21:23-
14MD1415Konečný PavelPSK Olymp Praha8800:21:25-
15MD1516Šesták JanAK Duchcov8700:21:26-
16MD1617Lajet PetrSokol České Budějovice8700:21:29-
17MD1718Vejdělek PetrDvůr Králové nad Labem8800:21:37-
18MD1819Olšan MartinŠSK Újezd nad Lesy8700:21:47-
19MD1920Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:22:00-
20MD2021Brynych OndřejSokol České Budějovice8800:23:00-
21MD2522Linhart PetrPSK Olymp Praha8700:25:31-
22MD2623Šourek StanislavAC Slovan Liberec8800:25:51-
Dorostenky - MČR (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2124Pechová HanaARC Brno8700:23:59-
2ZD2225Klímová IvanaSchmier klub Nové Město na Moravě8700:24:47-
3ZD2326Oulická DominikaSokol České Budějovice8700:24:58-
4ZD2427Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:25:17-
5ZD2728Janouchová VeronikaSŠK Újezd nad Lesy8800:26:33-
6ZD2829Kratochvílová IvaPSK Olymp Praha8700:26:46-
7ZD2930Pilařová GabrielaSŠK Újezd nad Lesy8800:29:08-
8ZD3031Čokrtová EvaTJ Slavoj Český Brod8800:31:11-
Junioři - MČR (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ832Hnilo ZdeněkATC Žďár nad Sázavou8500:32:50-
2MJ1033Kotouč MartinOlympia Bruntál8500:33:05-
3MJ1434Frei MartinAC Domažlice8600:33:33-
4MJ1635Svoboda ŠimonSchmier klub Nové Město na Moravě8600:33:35-
5MJ1736Hamr JanAK Bílina8600:33:37-
6MJ2037Pavlišta VítAFK Chrudim8500:33:58-
7MJ2638Raichl JaroslavARC Brno8500:34:51-
8MJ2739Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:34:55-
9MJ3140Novák JanPSK Olymp Praha8600:35:27-
10MJ3241Brynda PetrPSK Olymp Praha8500:35:46-
11MJ3342Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:35:54-
12MJ3543Hanyš ZbyněkAC Turnov8500:36:14-
13MJ3744Losenický JakubAFK Chrudim8600:36:32-
14MJ4445Konečný PetrARC Brno8500:37:46-
15MJ4946Horváth MartinŠAK Chodov8500:38:35-
16MJ5247Strejček JanAC Pardubice8600:39:32-
17MJ5648Zelený TomášAK Sokolov8600:40:25-
Muži - MČR (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA149Štefko RobertAK Kroměříž6800:30:43-
2MA250Faschingbauer PavelUSK Praha7300:30:57-
3MA351Bláha JanSokol České Budějovice7100:31:24-
4MA452Zouhar FrantišekTJ AC Praha 18908200:31:30-
5MA553Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8400:31:36-
6MA654Pokorný LubomírTJ Jičín7500:32:05-
7MA755Gerych DavidSSK Vítkovice7700:32:37-
8MA956Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:33:00-
9MA1157Váňa KarelAC Čáslav7500:33:08-
10MA1258Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:33:15-
11MA1359Veber TomášAC Domažlice7400:33:30-
12MA1460Linhart RadekTJČZU Praha7600:33:33-
13MA1861Málek MichalAC Čáslav8400:33:44-
14MA1962Kučera RadekSlavoj Pacov6700:33:47-
15MA2163Linhart TomášPSK Olymp Praha8400:34:11-
16MA2264Procházka JosefAC Česká Lípa7100:34:30-
17MA2365Havelka PetrTJ AC Praha 18907200:34:37-
18MA2466Sojka MiroslavLOKO Trutnov7500:34:45-
19MA2567Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:34:49-
20MA2868Přikryl IvoARC Brno7900:35:20-
21MA3069Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:35:26-
22MA3470Dušek LubošSKP Atletik Nymburk7500:36:07-
23MA3871Kabelka JiříSK Vinohrady7700:36:35-
24MA4072Beran MarcelAK Škoda Plzeň7700:37:02-
25MA4173Šutera JosefAtletika Polička7900:37:03-
26MA4274Katsiedl MichalAC Praha 18908200:37:05-
27MA4375Kidora JanAK Bílina8100:37:17-
28MA5076Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:04-
29MA5477Šebelka JanAC Slovan Liberec7500:39:52-
30MA6478Jána MiroslavAtletika Polička7900:45:44-
Muži příchozí 1 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11325Ezayedi Ali MabrukPuma ČR7800:30:39-
2M121478Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:32:32-
3M131153Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:33:39-
4M14243Bartoš DaliborRychnov u Jablonce nad Nisou7500:33:40-
5M151211Minařík PetrJiskra Harrachov7600:33:46-
47M1471169Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:42:20-
Muži příchozí 2 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21393Hřích VáclavASK ELNA Počerady7200:33:50-
2M221471Kuchárik JánOSŽ - Slovensko6500:33:56-
3M23671Smetana JosefAC Třešť6900:34:07-
4M241005Bětík MiroslavAK Kroměříž7200:34:12-
5M25392Hřích JanASK ELNA Počerady7300:34:31-
12M2121441Vacek MartinOSŽ - Česká republika6900:35:42-
Muži veteráni 1 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1855Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:33:56-
2MB21037Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:34:45-
3MB3689Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:53-
4MB4548Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany5500:35:53-
5MB51404Wijnants EddyOSŽ - Belgie5800:36:02-
Muži veteráni 2 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1673Smrčka MilošBK Říčany5400:34:11-
2MC2604Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:35:39-
3MC3466Korytár JánAC Falcon Rokycany5200:36:06-
4MC4580Novák MiroslavStart Karlovy Vary5400:36:38-
5MC5677Souček MilanSKP České Budějovice5300:36:48-
21MC211179Červ MiloslavAtletika Polička5000:40:24-
143MC1431304Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:35-
Muži veteráni 3 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1660Řezáč IvoTJ Červený Kostelec4100:38:26-
2MD21190Tsametis Nikolaosneregistrován4200:40:50-
3MD3993Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:41:04-
4MD4784Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:42:31-
5MD5635Pour Ladislavneregistrován4300:42:54-
Muži veteráni 4 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1279Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:44:40-
2ME2407Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:46:21-
3ME3665Schlosser JardaHvězda Trnovany3400:51:21-
4ME4283Bydžovský VáclavAC Slovan Liberec3000:51:58-
5ME5811Leheček AntonínAVC Praha3100:53:00-
Muži veteráni 5 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF11109Resl JindřichSky klub Brumlovka2000:59:54-
2MF2255Bernatík JaroslavLiga 100 Ostrava2001:12:25-
3MF3846Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:16:12-
4MF4867Zelinka MiloslavSabzo Praha2401:20:14-
5MF5459Kohlíček JosefOlymp Praha2301:42:04-
Juniorky - MČR (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5579Pecková KvětoslavaLovochemie Lovosice8500:40:23-
2ZJ5880Šatrová DanaSokol České Budějovice8600:40:45-
3ZJ5981Matoušková LenkaSokol SŠ České Budějovice8600:41:07-
4ZJ6182Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:43:01-
5ZJ6283Pelantová LucieTJ AC Praha 18908600:43:07-
6ZJ6784Vávrů IvanaVTŽ Chomutov8801:46:22-
Ženy - MČR (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2985Kamínková PetraAK Olomouc7300:35:25-
2ZA3686Petříková IrenaACP Junior Brno8300:36:19-
3ZA3987Klimešová JanaVSK Praha7000:36:54-
4ZA4588Churáňová RadkaSingle Team Praha7700:37:58-
5ZA4689Doležalová MonikaTepo Kladno7800:38:15-
6ZA4790Vlčovská MartaAC Pardubice7600:38:20-
7ZA4891Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:38:30-
8ZA5092Mostecká JanaPSK Olymp Praha8200:39:04-
9ZA5393Sekyrová IvanaAC Sparta Praha7100:39:35-
10ZA5794Fousková PetraAC Čáslav8100:40:40-
11ZA6095Všetečková LenkaSokol SŠ České Budějovice8400:42:10-
12ZA6396Pavlíková VendulaAC Čáslav8400:43:13-
13ZA6597Lepičová PetraTJ Slavoj Pacov8200:45:54-
14ZA6698Šebrlová EvaAC Sparta Praha7600:46:47-
Ženy příchozí (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z111128Milesová IvaKovošrot Praha7700:40:56-
2Z12968Šibravová LenkaOlymp Praha8200:42:05-
3Z13453Knížková EliškaAC Čimelice8200:42:29-
4Z14852Jiroušková Markétaneregistrována7200:43:11-
5Z15469Koščová SimonaČZU Praha7400:43:34-
Ženy veteránky 1 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB11477Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:42:54-
2ZB2936Stewartová MiriamSpartak Praha 46400:43:37-
3ZB3541Mališová KarlaUSK Praha6000:45:08-
4ZB41305Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:08-
5ZB5577Nohýnková KateřinaAC Slovan Liberec6300:46:01-
Ženy veteránky 2 (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC11017Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot4800:44:13-
2ZC2830Novotná EvaLetohrad4800:45:33-
3ZC3516Lednická ZdenkaAK Zlín5600:45:49-
4ZC4473Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:47:13-
5ZC5404Janečková AnežkaAK Zlín4700:47:57-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12Kouba AdamAK Most8700:19:56-
2MD23Hordějčuk VáclavISCAREX Česká Třebová8700:20:12-
3MD34Skořepa JakubNové Město na Moravě8700:20:17-
4MD45Voják JiříAC Domažlice8800:20:18-
5MD56Kokaisl StanislavAC Domažlice8700:20:21-
6MD67Lokšan JiříUSK VŠEM Ústí nad Labem8800:20:33-
7MD78Kocourek MilanARC Brno8700:20:40-
8MD89Martínek PetrAC Pardubice8700:20:43-
9MD910Zíka JanBaník Stříbro8700:20:47-
10MD1011Herda OndřejSokol České Budějovice8800:21:01-
11MD1112Höferle MichalAC Domažlice8800:21:14-
12MD1213Kvasnička MichalBaník Stříbro8700:21:20-
13MD1314Reis TomášTJ AC Praha 18908700:21:23-
14MD1415Konečný PavelPSK Olymp Praha8800:21:25-
15MD1516Šesták JanAK Duchcov8700:21:26-
16MD1617Lajet PetrSokol České Budějovice8700:21:29-
17MD1718Vejdělek PetrDvůr Králové nad Labem8800:21:37-
18MD1819Olšan MartinŠSK Újezd nad Lesy8700:21:47-
19MD1920Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:22:00-
20MD2021Brynych OndřejSokol České Budějovice8800:23:00-
1ZD2124Pechová HanaARC Brno8700:23:59-
2ZD2225Klímová IvanaSchmier klub Nové Město na Moravě8700:24:47-
3ZD2326Oulická DominikaSokol České Budějovice8700:24:58-
4ZD2427Schubertová MarkétaOlympia Bruntál8800:25:17-
21MD2522Linhart PetrPSK Olymp Praha8700:25:31-
22MD2623Šourek StanislavAC Slovan Liberec8800:25:51-
5ZD2728Janouchová VeronikaSŠK Újezd nad Lesy8800:26:33-
6ZD2829Kratochvílová IvaPSK Olymp Praha8700:26:46-
7ZD2930Pilařová GabrielaSŠK Újezd nad Lesy8800:29:08-
8ZD3031Čokrtová EvaTJ Slavoj Český Brod8800:31:11-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11325Ezayedi Ali MabrukPuma ČR7800:30:39-
1MA149Štefko RobertAK Kroměříž6800:30:43-
1ME1279Buchar JanSport Relax Vrchlabí3300:44:40-
1M21393Hřích VáclavASK ELNA Počerady7200:33:50-
1Z111128Milesová IvaKovošrot Praha7700:40:56-
1ZB11477Hanáková MiroslavaSokol Bučovice6600:42:54-
1MD1660Řezáč IvoTJ Červený Kostelec4100:38:26-
1MC1673Smrčka MilošBK Říčany5400:34:11-
1ZC11017Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot4800:44:13-
1MB1855Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:33:56-
1MF11109Resl JindřichSky klub Brumlovka2000:59:54-
2ZB2936Stewartová MiriamSpartak Praha 46400:43:37-
2Z12968Šibravová LenkaOlymp Praha8200:42:05-
2MF2255Bernatík JaroslavLiga 100 Ostrava2001:12:25-
2MA250Faschingbauer PavelUSK Praha7300:30:57-
2ZC2830Novotná EvaLetohrad4800:45:33-
2M121478Vymazal PetrAK ASICS Kroměříž7500:32:32-
2MC2604Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:35:39-
2MD21190Tsametis Nikolaosneregistrován4200:40:50-
2M221471Kuchárik JánOSŽ - Slovensko6500:33:56-
2ME2407Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:46:21-
2MB21037Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:34:45-
3MF3846Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:16:12-
3MB3689Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:53-
3ME3665Schlosser JardaHvězda Trnovany3400:51:21-
3ZB3541Mališová KarlaUSK Praha6000:45:08-
3MC3466Korytár JánAC Falcon Rokycany5200:36:06-
3Z13453Knížková EliškaAC Čimelice8200:42:29-
3MD3993Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:41:04-
3ZC3516Lednická ZdenkaAK Zlín5600:45:49-
3MA351Bláha JanSokol České Budějovice7100:31:24-
3M131153Dedek AlešAK ASICS Kroměříž7500:33:39-
3M23671Smetana JosefAC Třešť6900:34:07-
4ME4283Bydžovský VáclavAC Slovan Liberec3000:51:58-
4MA452Zouhar FrantišekTJ AC Praha 18908200:31:30-
4MF4867Zelinka MiloslavSabzo Praha2401:20:14-
4MC4580Novák MiroslavStart Karlovy Vary5400:36:38-
4M14243Bartoš DaliborRychnov u Jablonce nad Nisou7500:33:40-
4Z14852Jiroušková Markétaneregistrována7200:43:11-
4MD4784Zábranský LadislavAC Slovan Liberec4100:42:31-
4M241005Bětík MiroslavAK Kroměříž7200:34:12-
4ZC4473Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:47:13-
4MB4548Matěcha MiroslavTJ Hvězda Trnovany5500:35:53-
4ZB41305Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:45:08-
5MB51404Wijnants EddyOSŽ - Belgie5800:36:02-
5ZB5577Nohýnková KateřinaAC Slovan Liberec6300:46:01-
5M25392Hřích JanASK ELNA Počerady7300:34:31-
5M151211Minařík PetrJiskra Harrachov7600:33:46-
5MD5635Pour Ladislavneregistrován4300:42:54-
5ZC5404Janečková AnežkaAK Zlín4700:47:57-
5ME5811Leheček AntonínAVC Praha3100:53:00-
5MC5677Souček MilanSKP České Budějovice5300:36:48-
5MF5459Kohlíček JosefOlymp Praha2301:42:04-
5MA553Kreisinger JanSK Čtyři Dvory Č. Budějovice8400:31:36-
5Z15469Koščová SimonaČZU Praha7400:43:34-
6MA654Pokorný LubomírTJ Jičín7500:32:05-
7MA755Gerych DavidSSK Vítkovice7700:32:37-
1MJ832Hnilo ZdeněkATC Žďár nad Sázavou8500:32:50-
8MA956Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:33:00-
2MJ1033Kotouč MartinOlympia Bruntál8500:33:05-
9MA1157Váňa KarelAC Čáslav7500:33:08-
10MA1258Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:33:15-
12M2121441Vacek MartinOSŽ - Česká republika6900:35:42-
11MA1359Veber TomášAC Domažlice7400:33:30-
12MA1460Linhart RadekTJČZU Praha7600:33:33-
3MJ1434Frei MartinAC Domažlice8600:33:33-
4MJ1635Svoboda ŠimonSchmier klub Nové Město na Moravě8600:33:35-
5MJ1736Hamr JanAK Bílina8600:33:37-
13MA1861Málek MichalAC Čáslav8400:33:44-
14MA1962Kučera RadekSlavoj Pacov6700:33:47-
6MJ2037Pavlišta VítAFK Chrudim8500:33:58-
21MC211179Červ MiloslavAtletika Polička5000:40:24-
15MA2163Linhart TomášPSK Olymp Praha8400:34:11-
16MA2264Procházka JosefAC Česká Lípa7100:34:30-
17MA2365Havelka PetrTJ AC Praha 18907200:34:37-
18MA2466Sojka MiroslavLOKO Trutnov7500:34:45-
19MA2567Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:34:49-
7MJ2638Raichl JaroslavARC Brno8500:34:51-
8MJ2739Krunka KamilSK Nové Město n. Metují8600:34:55-
20MA2868Přikryl IvoARC Brno7900:35:20-
1ZA2985Kamínková PetraAK Olomouc7300:35:25-
21MA3069Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:35:26-
9MJ3140Novák JanPSK Olymp Praha8600:35:27-
10MJ3241Brynda PetrPSK Olymp Praha8500:35:46-
11MJ3342Pazdera LukášPSK Olymp Praha8600:35:54-
22MA3470Dušek LubošSKP Atletik Nymburk7500:36:07-
12MJ3543Hanyš ZbyněkAC Turnov8500:36:14-
2ZA3686Petříková IrenaACP Junior Brno8300:36:19-
13MJ3744Losenický JakubAFK Chrudim8600:36:32-
23MA3871Kabelka JiříSK Vinohrady7700:36:35-
3ZA3987Klimešová JanaVSK Praha7000:36:54-
24MA4072Beran MarcelAK Škoda Plzeň7700:37:02-
25MA4173Šutera JosefAtletika Polička7900:37:03-
26MA4274Katsiedl MichalAC Praha 18908200:37:05-
27MA4375Kidora JanAK Bílina8100:37:17-
14MJ4445Konečný PetrARC Brno8500:37:46-
4ZA4588Churáňová RadkaSingle Team Praha7700:37:58-
5ZA4689Doležalová MonikaTepo Kladno7800:38:15-
47M1471169Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:42:20-
6ZA4790Vlčovská MartaAC Pardubice7600:38:20-
7ZA4891Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:38:30-
15MJ4946Horváth MartinŠAK Chodov8500:38:35-
28MA5076Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:04-
8ZA5092Mostecká JanaPSK Olymp Praha8200:39:04-
16MJ5247Strejček JanAC Pardubice8600:39:32-
9ZA5393Sekyrová IvanaAC Sparta Praha7100:39:35-
29MA5477Šebelka JanAC Slovan Liberec7500:39:52-
1ZJ5579Pecková KvětoslavaLovochemie Lovosice8500:40:23-
17MJ5648Zelený TomášAK Sokolov8600:40:25-
10ZA5794Fousková PetraAC Čáslav8100:40:40-
2ZJ5880Šatrová DanaSokol České Budějovice8600:40:45-
3ZJ5981Matoušková LenkaSokol SŠ České Budějovice8600:41:07-
11ZA6095Všetečková LenkaSokol SŠ České Budějovice8400:42:10-
4ZJ6182Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:43:01-
5ZJ6283Pelantová LucieTJ AC Praha 18908600:43:07-
12ZA6396Pavlíková VendulaAC Čáslav8400:43:13-
30MA6478Jána MiroslavAtletika Polička7900:45:44-
13ZA6597Lepičová PetraTJ Slavoj Pacov8200:45:54-
14ZA6698Šebrlová EvaAC Sparta Praha7600:46:47-
6ZJ6784Vávrů IvanaVTŽ Chomutov8801:46:22-
143MC1431304Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:49:35-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 70%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 70%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
86%

Názory na závod

Neobdržel jsem dosud výsledky závodu
Vladimir.Hnyk
Některé značení km bylo špatně značené,hlavné na silnici. Nejhorší bylo vyzvedávání osobních věcí, nejhorší za celých 48 let so tam jezdím,malé nákladáky byly lepší.
jiri.janka

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód