Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dolním Újezdem 8 r.

25.3.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dolním Újezdem 8 r.
  • datum konání: 25.3.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: DTC - duathlon triathlon club Litomy

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh Dolním Újezdem 8 r.

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorost (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:22:320,00
2DM22Stráník FrantišekJiskra Litomyšl8500:25:200,00
3DM33Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:27:130,00
Dorostenky (trať 6,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DZ44Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:570,00
Muži (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M15Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:45:220,00
2M26Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:45:520,00
3M37Ropek RudolfDukla Liberec7000:46:360,00
4M48Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:460,00
5M812Pleskot JosefPřelouč6300:48:250,00
6M1014Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:48:380,00
7M1216Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:48:420,00
8M1317Rautenkranc MiroslavSK Vysoké Mýto6400:50:000,00
9M1470Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:50:210,00
10M1519Macíček RadekTITAN Zlín7500:50:250,00
11M1620Šubrt PetrLTC Hradec Králové 00:50:290,00
12M1923Pozler TomášAC Pardubice7600:52:060,00
13M2226Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:52:290,00
14M2731Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:54:090,00
15M3640Stodola OndřejSK Polička8100:58:150,00
16M3741Hotař JiříNová Ves7300:58:160,00
17M3842Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:58:240,00
18M3943Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:58:570,00
19M4145Vavřín JanJiskra Litomyšl7700:59:540,00
20M4246Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:090,00
21M4450Kabrhel JanLitomyšl7201:01:050,00
22M4551Vašina JakubSokol Řetová8001:01:130,00
23M4652Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:01:320,00
24M4753Beneš MilanSK Polička7801:01:420,00
25M4854Rybička MilošSokol Řetová7801:01:470,00
26M5359Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8201:03:570,00
-M-69Vašata PavelISCAREX Česká Třebová71DNF-
Muži B (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB59Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:47:170,00
2MB610Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:47:240,00
3MB711Wastl MiroslavAFK CHrudim6000:47:360,00
4MB913Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:48:330,00
5MB1115Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:390,00
6MB1721Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:51:160,00
7MB2024Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:52:070,00
8MB2125Kubr VáclavKRB Chrudim5500:52:210,00
9MB2327Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:52:480,00
10MB2428Nejman LiborSK Náchod5300:53:250,00
11MB2529Brožek RadmilKRB Chrudim5400:53:310,00
12MB2630Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:54:030,00
13MB2832Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5300:54:130,00
14MB2933Štyndl MiroslavSK Polička5700:54:430,00
15MB3337Tomanec PetrTJ Svitavy5600:55:390,00
16MB3539Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:56:260,00
17MB4044Klimeš BedřichBukovice5600:59:430,00
18MB4348Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:00:280,00
19MB5258Páriš AtillaKRB Chrudim 01:03:040,00
Muži C (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1822Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:51:240,00
2MC3034Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:54:470,00
3MC3236Vodička JanMK Radslavice 00:55:190,00
4MC5460Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:04:530,00
5MC6066Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:13:310,00
Muži D (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4955Bielčík JindřichTJ Lichkov 01:01:490,00
2MD5561Doležal StanislavBK Pardubice3801:04:560,00
3MD6268Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:28:520,00
Ženy A (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽA3135Havelková DagmarJilemnice7200:54:550,00
2ŽA5662Šedová JanaAC Choceň7301:07:410,00
3ŽA5864Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:09:050,00
Ženy B (trať 14,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3438Paulů BlankaVrchlabí5400:55:590,00
2ZB5056Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:01:520,00
3ZB5157Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:02:340,00
4ZB5763Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:08:080,00
5ZB5965Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:11:000,00
6ZB6167Koukalová DanaSklo Proseč5601:18:480,00
Trať 6,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1DM11Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:22:320,00
2DM22Stráník FrantišekJiskra Litomyšl8500:25:200,00
3DM33Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:27:130,00
1DZ44Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:29:570,00
Trať 14,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M15Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:45:220,00
2M26Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:45:520,00
3M37Ropek RudolfDukla Liberec7000:46:360,00
4M48Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:46:460,00
1MB59Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:47:170,00
2MB610Pechek FrantišekMaratonstav Úpice - Nike team5300:47:240,00
3MB711Wastl MiroslavAFK CHrudim6000:47:360,00
5M812Pleskot JosefPřelouč6300:48:250,00
4MB913Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:48:330,00
6M1014Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:48:380,00
5MB1115Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:48:390,00
7M1216Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:48:420,00
8M1317Rautenkranc MiroslavSK Vysoké Mýto6400:50:000,00
9M1470Cacek TomášJiskra Litomyšl8300:50:210,00
10M1519Macíček RadekTITAN Zlín7500:50:250,00
11M1620Šubrt PetrLTC Hradec Králové 00:50:290,00
6MB1721Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:51:160,00
1MC1822Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:51:240,00
12M1923Pozler TomášAC Pardubice7600:52:060,00
7MB2024Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:52:070,00
8MB2125Kubr VáclavKRB Chrudim5500:52:210,00
13M2226Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:52:290,00
9MB2327Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:52:480,00
10MB2428Nejman LiborSK Náchod5300:53:250,00
11MB2529Brožek RadmilKRB Chrudim5400:53:310,00
12MB2630Morkes KarelISCAREX Česká Třebová5400:54:030,00
14M2731Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:54:090,00
13MB2832Rýdlo JanJR Running Sport Nasavrky5300:54:130,00
14MB2933Štyndl MiroslavSK Polička5700:54:430,00
2MC3034Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:54:470,00
1ŽA3135Havelková DagmarJilemnice7200:54:550,00
3MC3236Vodička JanMK Radslavice 00:55:190,00
15MB3337Tomanec PetrTJ Svitavy5600:55:390,00
1ZB3438Paulů BlankaVrchlabí5400:55:590,00
16MB3539Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:56:260,00
15M3640Stodola OndřejSK Polička8100:58:150,00
16M3741Hotař JiříNová Ves7300:58:160,00
17M3842Zapletal JiříISCAREX Česká Třebová6300:58:240,00
18M3943Smolák PetrISCAREX Česká Třebová6400:58:570,00
17MB4044Klimeš BedřichBukovice5600:59:430,00
19M4145Vavřín JanJiskra Litomyšl7700:59:540,00
20M4246Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:00:090,00
18MB4348Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5301:00:280,00
21M4450Kabrhel JanLitomyšl7201:01:050,00
22M4551Vašina JakubSokol Řetová8001:01:130,00
23M4652Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:01:320,00
24M4753Beneš MilanSK Polička7801:01:420,00
25M4854Rybička MilošSokol Řetová7801:01:470,00
1MD4955Bielčík JindřichTJ Lichkov 01:01:490,00
2ZB5056Kubrová DagmarKRB Chrudim6301:01:520,00
3ZB5157Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:02:340,00
19MB5258Páriš AtillaKRB Chrudim 01:03:040,00
26M5359Čechal ZdeněkISCAREX Česká Třebová8201:03:570,00
4MC5460Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:04:530,00
2MD5561Doležal StanislavBK Pardubice3801:04:560,00
2ŽA5662Šedová JanaAC Choceň7301:07:410,00
4ZB5763Keprtová MiloslavaČeská Třebová4801:08:080,00
3ŽA5864Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:09:050,00
5ZB5965Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:11:000,00
5MC6066Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:13:310,00
6ZB6167Koukalová DanaSklo Proseč5601:18:480,00
3MD6268Soukup JiříLiga 100 Hradec Králové2701:28:520,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód