Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Golčův Jeníkov

11.4.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Golčův Jeníkov
  • datum konání: 11.4.2004
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Golčův Jeníkov

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Balsinski ArturPolska7400:48:10-
2MA22Kasprzyk JacekKrakov, Polsko7000:48:22-
3MA33Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice7100:48:26-
4MA44Čotov IvanJihlava6600:48:27-
5MA55Arbet RomanJM Demolex Bardejov7600:48:29-
6MA66Babjak OrestJM Demolex Bardejov6800:48:39-
7MA77Pichl ZdeněkOlymp Praha8300:48:42-
8MA88Pelouch LeošSK Chotěboř7500:49:28-
9MA99Chawawko TomaszGRYCZ Team7400:49:55-
10MA1110Šádek RobertJM Demolex Bardejov7000:50:38-
11MA1211Váňa KarelAC Čáslav7500:50:52-
12MA1412Hnilo ZdeněkATC Žďár nad Sázavou8500:51:45-
13MA1513Málek MichalSprint klub Čáslav8400:52:17-
14MA1614Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:52:32-
15MA1715Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:52:49-
16MA1816Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:52:55-
17MA1917Čivrný JiříSemily8000:53:14-
18MA2018Musil JiříMK Hlinsko7200:53:15-
19MA2319Pytlík LiborSokol Hradec Králové8500:53:58-
20MA2520Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:55:33-
21MA2921Semrád PavelVilémov6900:56:32-
22MA3122Koreček JaromírHavlíčkův Brod8000:56:43-
23MA3223Vábr JiříPraha 87100:56:47-
24MA3324Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:56:49-
25MA3625Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:58:04-
26MA3726Pozler TomášAC Pardubice7600:58:11-
27MA4127Horný PetrHvězda Pardubice6900:58:14-
28MA4528Kratochvíl MartinAC Čáslav7000:59:23-
29MA4629Straka KamilAK Dačice6900:59:29-
30MA5230Kocourek JanTatran Prachatice6601:00:44-
31MA5531Včelák JanKolovraty7301:01:03-
32MA6032Jančařík PetrAAC Brno6801:01:50-
33MA6233Semrád LadislavVilémov6701:02:09-
34MA6334Novotný VáclavAFK Chrudim8201:02:56-
35MA6535Paroulek JaroslavPoděbrady7001:03:14-
36MA6936Žanda JanSK Chotěboř6701:03:53-
37MA7237Janeček ZdeněkSlavoj Čáslav7401:04:24-
38MA7438Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:04:48-
39MA7939Blabolil JiříGolčův Jeníkov8201:05:53-
40MA8440Luftner KarelVyšší Brod6801:07:18-
41MA8541Kamenář PetrAuto Combi Team7101:07:19-
42MA8742Dibelka JaroslavHabry8101:07:30-
43MA9043Piskač OndřejPPP UH Příbram8301:07:42-
44MA9544Vavák MichalSokol Kutná Hora8001:08:36-
45MA9645Jelínek JaromírTřemošnice7701:09:01-
46MA10146Novotný JiříTURBO Chotěboř6601:09:35-
47MA11147Indráček TomášAC Vysoké Mýto6601:11:13-
48MA12348Meduna JosefTřemošnice8301:15:38-
49MA12649Štajnc MilanJihlava7301:17:37-
50MA13950Horčička ZdeněkGolčův Jeníkov6501:55:03-
Muži B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1010Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5800:50:16-
2MB1311Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:51:41-
3MB2112Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:53:27-
4MB2813Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:56:17-
5MB3814Štefek JaroslavCS Maraton Team Žďár nad Sázavou6200:58:12-
6MB3916Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:58:13-
7MB4215Pleskot JosefDubany6300:58:19-
8MB4917Fidler JanStart Brno5600:59:54-
9MB5018Malatín ŠtefanAAC Brno5501:00:09-
10MB5119Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6101:00:13-
11MB5320Rosenberger LubošSokol Kolín6201:00:52-
12MB5621Ždych JaroslavLOKO Veselí nad Lužnicí6201:01:07-
13MB5722Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:01:12-
14MB6623Ryzner MiroslavTT Pardubice6101:03:25-
15MB6824Hůlka RadomírAFK Chrudim6201:03:41-
16MB7325Emmer JanLokomotiva Veselí nad Lužnicí5701:04:25-
17MB7626Tůma JiříRC Vlašim6301:05:36-
18MB7727Kubr VáclavAC Laura Praha6201:05:45-
19MB7828Šimurda ZdeněkAtletický oddíl Dačice5601:05:47-
20MB8129Berky JiříHavlíčkův Brod6201:06:11-
21MB8230Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6401:07:00-
22MB8631Doležal JaromírPraha 85701:07:23-
23MB8832Stuna JosefChotěboř5901:07:38-
24MB9133Bureš JindřichSokol Čáslav5701:07:55-
25MB9334Čižinský JaromírSOKOL Kolín5501:08:20-
26MB9735Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:09:22-
27MB10436Sedlák JiříSK Přelouč5801:10:01-
28MB10537Tomšů PetrMlýn Janderov6401:10:46-
29MB10738Fišter ŠtefanSprint klub Čáslav6401:10:59-
30MB11539Páriš AttilaKRB Chrudim6001:12:02-
31MB11940Kos LadislavSlavia Praha5801:14:15-
32MB12141Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6101:15:28-
33MB13242Zídek FrantišekSpartak Pelhřimov5501:22:16-
Muži C (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2119Čivrný JiříSlovan Liberec5300:53:27-
2MC2420Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:54:33-
3MC3921Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:58:13-
4MC4422Novotný JosefTransporta Chrudim4800:58:58-
5MC5823Bříza VladimírKRB Chrudim5101:01:26-
6MC5924Málek JaroslavTURBO Chotěboř4601:01:32-
7MC6725Vodička JiříSokol Maleč5301:03:39-
8MC7126Ján JanRC Vlašim5101:04:17-
9MC8027Kvita JosefMK Kopřivnice5101:05:58-
10MC9228Horyna MiroslavZahradní Město5401:08:18-
11MC9829Vyskočil JaromírSokol Kolín4601:09:28-
12MC9930Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:09:32-
13MC10031Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:33-
14MC10232Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4601:09:39-
15MC10333Ofroň StanislavAO Dačice5201:09:43-
16MC10834Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:11:05-
17MC11235Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5201:11:14-
18MC11336Fišer MilanSokol Kolín5301:11:20-
19MC11637Rosůlek JosefSKP Atletik Nymburk4901:12:32-
20MC11738Krumer MiroslavOstrov4901:13:18-
21MC11839Tučný JanMK Pardubice4701:13:36-
22MC12040Novák KarelLibčice nad Vltavou4701:14:50-
23MC12441Vosyka LadislavSB Světlá nad Sázavou5001:15:57-
24MC12542Sobotka BohumilSokol Kolín5401:17:33-
25MC12743Poříz MilanSOUT Chotěboř5101:18:22-
26MC13144Čerešňa DušanKrajné5201:20:43-
27MC13645Běhal JaromírSabzo Praha4801:25:20-
Muži D (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5431Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:01:02-
2MD6132Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4101:02:04-
3MD8333Pour LadislavRozkoš4301:07:13-
4MD8934Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:07:41-
5MD10635Doležal StanislavBK Pardubice3801:10:53-
6MD10936Rod VladimírLokomotiva Ostrava4401:11:08-
7MD11037Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4201:11:10-
8MD12838Tuček JosefDepo Pardubice4401:18:28-
9MD13039Strnad BohumilAC Čáslav4301:20:01-
10MD13340Mojžíš VincentJiskra Havlíčkův Brod3701:22:27-
11MD13441Doleček FrantišekSlavoj Stará Boleslav4301:24:09-
12MD13542Plešinger StanislavSokol Kolín3801:24:21-
13MD13743Pachman OtakarSabzo Praha4401:25:45-
14MD13844Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:39:08-
Ženy A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2722Szvyka BeataPolsko7100:56:13-
2ZA3523Churáňová RadkaSingle Team Praha7700:57:36-
3ZA4324Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:58:31-
4ZA4725Kvitová RenataLIAZ Jablonec7500:59:34-
5ZA4826Jančaříková LenkaAAC Brno7000:59:47-
6ZA6427Fousková PetraAC Čáslav8101:03:01-
7ZA7028Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:04:09-
8ZA7529Pavlíková VendulaAC Čáslav8401:04:49-
9ZA11430Strnadová IvetaAC Čáslav7601:11:58-
10ZA12231Bohatá JanaAC Čáslav7401:15:34-
Ženy B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2621Zatorska IzabelaCW-X Montrail Teaem-Wrocanka6300:56:12-
2ZB3022Melicharová LudmilaJM Demolex Bardejov6100:56:34-
3ZB3423Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:56:56-
4ZB9424Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:08:23-
5ZB12925Kadlecová RenataHeřmanův Městec6701:19:07-
Trať 15,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Balsinski ArturPolska7400:48:10-
2MA22Kasprzyk JacekKrakov, Polsko7000:48:22-
3MA33Bláha JanSŠ Sokol České Budějovice7100:48:26-
4MA44Čotov IvanJihlava6600:48:27-
5MA55Arbet RomanJM Demolex Bardejov7600:48:29-
6MA66Babjak OrestJM Demolex Bardejov6800:48:39-
7MA77Pichl ZdeněkOlymp Praha8300:48:42-
8MA88Pelouch LeošSK Chotěboř7500:49:28-
9MA99Chawawko TomaszGRYCZ Team7400:49:55-
1MB1010Klimeš PetrSlavoj Stará Boleslav5800:50:16-
10MA1110Šádek RobertJM Demolex Bardejov7000:50:38-
11MA1211Váňa KarelAC Čáslav7500:50:52-
2MB1311Krajč MilanLIAZ Jablonec6400:51:41-
12MA1412Hnilo ZdeněkATC Žďár nad Sázavou8500:51:45-
13MA1513Málek MichalSprint klub Čáslav8400:52:17-
14MA1614Tichý FrantišekTurbo Chotěboř6600:52:32-
15MA1715Kratochvíl MilošSMC Fort Ústí nad Orlicí7500:52:49-
16MA1816Svoboda MojmírAFK Chrudim6600:52:55-
17MA1917Čivrný JiříSemily8000:53:14-
18MA2018Musil JiříMK Hlinsko7200:53:15-
1MC2119Čivrný JiříSlovan Liberec5300:53:27-
3MB2112Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:53:27-
19MA2319Pytlík LiborSokol Hradec Králové8500:53:58-
2MC2420Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:54:33-
20MA2520Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:55:33-
1ZB2621Zatorska IzabelaCW-X Montrail Teaem-Wrocanka6300:56:12-
1ZA2722Szvyka BeataPolsko7100:56:13-
4MB2813Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:56:17-
21MA2921Semrád PavelVilémov6900:56:32-
2ZB3022Melicharová LudmilaJM Demolex Bardejov6100:56:34-
22MA3122Koreček JaromírHavlíčkův Brod8000:56:43-
23MA3223Vábr JiříPraha 87100:56:47-
24MA3324Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:56:49-
3ZB3423Martincová IvanaMoravská Slávia Brno6300:56:56-
2ZA3523Churáňová RadkaSingle Team Praha7700:57:36-
25MA3625Firych ZdeněkTURBO Chotěboř7700:58:04-
26MA3726Pozler TomášAC Pardubice7600:58:11-
5MB3814Štefek JaroslavCS Maraton Team Žďár nad Sázavou6200:58:12-
3MC3921Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:58:13-
6MB3916Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:58:13-
27MA4127Horný PetrHvězda Pardubice6900:58:14-
7MB4215Pleskot JosefDubany6300:58:19-
3ZA4324Burdychová EvaSK Nové Město nad Metují7500:58:31-
4MC4422Novotný JosefTransporta Chrudim4800:58:58-
28MA4528Kratochvíl MartinAC Čáslav7000:59:23-
29MA4629Straka KamilAK Dačice6900:59:29-
4ZA4725Kvitová RenataLIAZ Jablonec7500:59:34-
5ZA4826Jančaříková LenkaAAC Brno7000:59:47-
8MB4917Fidler JanStart Brno5600:59:54-
9MB5018Malatín ŠtefanAAC Brno5501:00:09-
10MB5119Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6101:00:13-
30MA5230Kocourek JanTatran Prachatice6601:00:44-
11MB5320Rosenberger LubošSokol Kolín6201:00:52-
1MD5431Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:01:02-
31MA5531Včelák JanKolovraty7301:01:03-
12MB5621Ždych JaroslavLOKO Veselí nad Lužnicí6201:01:07-
13MB5722Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:01:12-
5MC5823Bříza VladimírKRB Chrudim5101:01:26-
6MC5924Málek JaroslavTURBO Chotěboř4601:01:32-
32MA6032Jančařík PetrAAC Brno6801:01:50-
2MD6132Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4101:02:04-
33MA6233Semrád LadislavVilémov6701:02:09-
34MA6334Novotný VáclavAFK Chrudim8201:02:56-
6ZA6427Fousková PetraAC Čáslav8101:03:01-
35MA6535Paroulek JaroslavPoděbrady7001:03:14-
14MB6623Ryzner MiroslavTT Pardubice6101:03:25-
7MC6725Vodička JiříSokol Maleč5301:03:39-
15MB6824Hůlka RadomírAFK Chrudim6201:03:41-
36MA6936Žanda JanSK Chotěboř6701:03:53-
7ZA7028Novotná DagmarTURBO Chotěboř7001:04:09-
8MC7126Ján JanRC Vlašim5101:04:17-
37MA7237Janeček ZdeněkSlavoj Čáslav7401:04:24-
16MB7325Emmer JanLokomotiva Veselí nad Lužnicí5701:04:25-
38MA7438Vostrý MiroslavMK Žebrák7701:04:48-
8ZA7529Pavlíková VendulaAC Čáslav8401:04:49-
17MB7626Tůma JiříRC Vlašim6301:05:36-
18MB7727Kubr VáclavAC Laura Praha6201:05:45-
19MB7828Šimurda ZdeněkAtletický oddíl Dačice5601:05:47-
39MA7939Blabolil JiříGolčův Jeníkov8201:05:53-
9MC8027Kvita JosefMK Kopřivnice5101:05:58-
20MB8129Berky JiříHavlíčkův Brod6201:06:11-
21MB8230Mochnacký JánJM Demolex Bardejov6401:07:00-
3MD8333Pour LadislavRozkoš4301:07:13-
40MA8440Luftner KarelVyšší Brod6801:07:18-
41MA8541Kamenář PetrAuto Combi Team7101:07:19-
22MB8631Doležal JaromírPraha 85701:07:23-
42MA8742Dibelka JaroslavHabry8101:07:30-
23MB8832Stuna JosefChotěboř5901:07:38-
4MD8934Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:07:41-
43MA9043Piskač OndřejPPP UH Příbram8301:07:42-
24MB9133Bureš JindřichSokol Čáslav5701:07:55-
10MC9228Horyna MiroslavZahradní Město5401:08:18-
25MB9334Čižinský JaromírSOKOL Kolín5501:08:20-
4ZB9424Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:08:23-
44MA9544Vavák MichalSokol Kutná Hora8001:08:36-
45MA9645Jelínek JaromírTřemošnice7701:09:01-
26MB9735Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5501:09:22-
11MC9829Vyskočil JaromírSokol Kolín4601:09:28-
12MC9930Alexa MiroslavKRB Chrudim4701:09:32-
13MC10031Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:33-
46MA10146Novotný JiříTURBO Chotěboř6601:09:35-
14MC10232Pojda ZvonimírCyklo-Mipi-Pardubice4601:09:39-
15MC10333Ofroň StanislavAO Dačice5201:09:43-
27MB10436Sedlák JiříSK Přelouč5801:10:01-
28MB10537Tomšů PetrMlýn Janderov6401:10:46-
5MD10635Doležal StanislavBK Pardubice3801:10:53-
29MB10738Fišter ŠtefanSprint klub Čáslav6401:10:59-
16MC10834Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:11:05-
6MD10936Rod VladimírLokomotiva Ostrava4401:11:08-
7MD11037Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4201:11:10-
47MA11147Indráček TomášAC Vysoké Mýto6601:11:13-
17MC11235Kasal ZdeněkMaratonklub Hlinsko5201:11:14-
18MC11336Fišer MilanSokol Kolín5301:11:20-
9ZA11430Strnadová IvetaAC Čáslav7601:11:58-
30MB11539Páriš AttilaKRB Chrudim6001:12:02-
19MC11637Rosůlek JosefSKP Atletik Nymburk4901:12:32-
20MC11738Krumer MiroslavOstrov4901:13:18-
21MC11839Tučný JanMK Pardubice4701:13:36-
31MB11940Kos LadislavSlavia Praha5801:14:15-
22MC12040Novák KarelLibčice nad Vltavou4701:14:50-
32MB12141Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6101:15:28-
10ZA12231Bohatá JanaAC Čáslav7401:15:34-
48MA12348Meduna JosefTřemošnice8301:15:38-
23MC12441Vosyka LadislavSB Světlá nad Sázavou5001:15:57-
24MC12542Sobotka BohumilSokol Kolín5401:17:33-
49MA12649Štajnc MilanJihlava7301:17:37-
25MC12743Poříz MilanSOUT Chotěboř5101:18:22-
8MD12838Tuček JosefDepo Pardubice4401:18:28-
5ZB12925Kadlecová RenataHeřmanův Městec6701:19:07-
9MD13039Strnad BohumilAC Čáslav4301:20:01-
26MC13144Čerešňa DušanKrajné5201:20:43-
33MB13242Zídek FrantišekSpartak Pelhřimov5501:22:16-
10MD13340Mojžíš VincentJiskra Havlíčkův Brod3701:22:27-
11MD13441Doleček FrantišekSlavoj Stará Boleslav4301:24:09-
12MD13542Plešinger StanislavSokol Kolín3801:24:21-
27MC13645Běhal JaromírSabzo Praha4801:25:20-
13MD13743Pachman OtakarSabzo Praha4401:25:45-
14MD13844Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:39:08-
50MA13950Horčička ZdeněkGolčův Jeníkov6501:55:03-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód