Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Okresní běh mládeže na dráze v Jablonném n. Orl.

16.9.2004, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Okresní běh mládeže na dráze v Jablonném n. Orl.
  • datum konání: 16.9.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

stadion Jablonné nad Orlicí
start první kategorie ve 14.45 hodin

Přihlášky

písemně nejpozději do 13. září 2004 na adresu:
Miroslav Hermann
Slezská
Jablonné nad Orlicí
561 64
Přihláška musí obsahovat jméno, příjmení, ročník a název školy.
Prezentace a výdej startovních čísel v den a místě startu od 13.30 do 14.30 hodin.

Ceny pro vítěze

první tři v každé kategorii obdrží diplom a věcné nebo finanční ceny dle možností pořadatele

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Okresní běh mládeže na dráze v Jablonném n. Orl.

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší r. 95 a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž212Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:2111,00
2Ž223Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:239,00
3Ž234Hrudová TerezaZŠ Bří Čapků ÚO9500:01:238,00
4Ž245Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:267,00
5Ž256Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:01:346,00
6Ž267Hrdinová KláraZŠ Jamné nad Orlicí9600:01:405,00
7Ž278Hubálková KristýnaZŠ Jablonné nad Orlicí9500:01:434,00
8Ž289Karlová MarkétaHradec Králové9600:01:463,00
9Ž2910Flídrová KristýnaZŠ Bří Čapků ÚO9700:01:482,00
Žáci nejmladší r. 95 a mladší (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2311Záleský DominikZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků9500:02:0411,00
2M2512Kubelka PetrZŠ Jablonné nad Orlicí9500:02:129,00
3M2613Langer PatrikZŠ Bří Čapků ÚO9600:02:148,00
4M2814Lakota AntonínAC Choceň9500:02:147,00
5M2915Hájek JosefZŠ Bří Čapků ÚO9500:02:156,00
6M21116Procházka JáchymZŠ Bří Čapků ÚO9700:02:175,00
7M21217Beran JakubZŠ Bří Čapků ÚO9600:02:174,00
8M21318Neubauer AdamZŠ Bří Čapků ÚO9500:02:173,00
9M21519Borovička DanielZŠ Jablonné nad Orlicí9500:02:202,00
10M21820Skalický MatyášZŠ Bří Čapků ÚO9600:02:221,00
11M21921Schnaubert MarekZŠ Jablonné nad Orlicí9500:02:230,00
12M22022Pávek LukášZŠ Bří Čapků ÚO9500:02:270,00
13M22123Barnet MiroslavZŠ Jablonné nad Orlicí9600:02:280,00
14M22224Kopecký MatoušZŠ Bří Čapků ÚO9600:02:300,00
15M22425Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:340,00
16M22526Vyhnálek LukášJablonné nad Orlicí9500:02:350,00
17M22627Krejsa LukášZŠ Jamné nad Orlicí9700:02:370,00
18M22728Frydrych JakubAC Choceň9500:02:390,00
19M22929Skotálek JanZŠ Bří Čapků ÚO9700:02:450,00
Žáci nejmladší r. 93-94 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3643Neruda MichalZŠ Česká Třebová Habrmanova9300:02:4211,00
2M3944Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:469,00
3M31045Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:518,00
4M31146Čáslavka MartinZŠ Bří Čapků ÚO9300:02:527,00
5M31447Bednář KarelZŠ Jablonné nad Orlicí9300:02:556,00
6M31948Vacek JiříZŠ Jamné nad Orlicí9400:02:595,00
7M32049Krejčí LukášZŠ Jablonné nad Orlicí9300:02:594,00
8M32350Didák MiroslavZŠ Jablonné nad Orlicí9300:02:593,00
9M32451Hubálek LukášZŠ Jablonné nad Orlicí9300:02:592,00
10M32652Chalupný VáclavZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:031,00
11M32853Černohous RadimZŠ Jablonné nad Orlicí9400:03:070,00
12M32954Dec RobertZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:070,00
13M33255Faltus JanZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:090,00
14M33456Nepustil DanielZŠ Jablonné nad Orlicí9400:03:170,00
15M33657Vraštil MiloslavZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:180,00
16M33858Jirges RadekZŠ Bří Čapků ÚO9400:03:220,00
17M33959Lazák VojtěchZŠ Bří Čapků ÚO9300:03:230,00
18M34060Kotyza ErikZŠ Jablonné nad Orlicí9400:03:260,00
19M34161Šlezingr DavidZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:280,00
20M34262Augustin LukášZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:290,00
21M34563Vaníček PetrZŠ Jablonné nad Orlicí9400:03:410,00
22M34664Grunwald DanielZŠ Jablonné nad Orlicí9400:03:430,00
23M34765Schnaubert MichaelZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:430,00
24M34866Kuklík MichalZŠ Jablonné nad Orlicí9400:03:430,00
25M34967Faltus JosefZŠ Jamné nad Orlicí9300:03:530,00
26M35068Korbel JakubZŠ Jablonné nad Orlicí9400:04:290,00
Žákyně nejmladší r. 93-94 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3130Faltusová KristýnaZŠ Jablonné nad Orlicí9300:02:0311,00
2Ž3231Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:02:039,00
3Ž3432Řeháková MichaelaZŠ Jablonné nad Orlicí9300:02:108,00
4Ž3733Halaničová LucieKráliky9400:02:147,00
5Ž31034Buršová DianaZŠ Bří Čapků ÚO9300:02:166,00
6Ž31435Skotálková TerezaZŠ Bří Čapků ÚO9400:02:185,00
7Ž31636Halbrštátová PetraZŠ Jablonné nad Orlicí9400:02:214,00
8Ž31737Šťastná DominikaZŠ Jamné nad Orlicí9300:02:213,00
9Ž32338Malačová MarkétaZŠ Jablonné nad Orlicí9400:02:302,00
10Ž32839Grassingerová LucieZŠ Jablonné nad Orlicí9400:02:411,00
11Ž33040Dostálková NikolaZŠ Bří Čapků ÚO9400:02:470,00
12Ž33141Koblížková VeronikaZŠ Bří Čapků ÚO9400:02:470,00
13Ž33242Gorunová KateřinaZŠ Bří Čapků ÚO9400:02:550,00
Žákyně mladší r. 91-92 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM369Langrová ŽanetaZŠ Bří Čapků ÚO9100:02:3111,00
2ŽM470Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:02:399,00
3ŽM571Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:02:408,00
4ŽM1172Báčová MagdalenaJiskra Ústí nad Orlicí9100:02:527,00
5ŽM1373Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:536,00
6ŽM1574Halbrštátová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:02:555,00
7ŽM2175Augustinová MichaelaZŠ Jablonné nad Orlicí9100:02:594,00
8ŽM2676Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:033,00
9ŽM3077Matějíková LucieAtletika Albrechtice9200:03:082,00
10ŽM3178Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:03:081,00
11ŽM3379Drtilová PetraZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:150,00
12ŽM3580Marková LudmilaZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:180,00
13ŽM3781Dobřanská NikolaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:200,00
14ŽM4382Pšondrová TerezaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:320,00
15ŽM4483Šafářová KristýnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:360,00
-ŽM-84Junková BarboraZŠ Jablonné nad Orlicí92DNF-
Žáci mladší r. 91-92 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM185Siegel JakubAC Choceň9200:03:1611,00
2MM286Krejčí StanislavZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:169,00
3MM387Černohous DavidZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:188,00
4MM488Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:257,00
5MM589Záleský MilanZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků9200:03:326,00
6MM690Halanič JakubKrálíky9200:03:405,00
7MM791Rubeš DavidZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:444,00
8MM892Brožek RadovanZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:473,00
9MM993Smola ZdeněkZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:532,00
10MM1094Kinčík MariánZŠ Jablonné nad Orlicí9200:04:051,00
11MM1195Prokopec DavidZŠ Jablonné nad Orlicí9200:04:050,00
-MM-96Bednář LadislavZŠ Jablonné nad Orlicí92DNF-
-MM-97Moravec JosefZŠ Jablonné nad Orlicí91DNF-
Žákyně starší r. 89-90 (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS198Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:02:2811,00
2ŽS299Halecká ElenaJiskra Ústí nad Orlicí9000:02:309,00
3ŽS7100Karlová VeronikaZŠ tř. SNP Hradec Králové9000:02:428,00
4ŽS8101Kalábová MonikaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:02:447,00
5ŽS16102Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:02:576,00
6ŽS17103Marková AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9000:02:575,00
7ŽS18104Drtilová VeronikaZŠ Jablonné nad Orlicí9000:02:584,00
8ŽS21105Kůtová EliškaAC Choceň9000:02:593,00
9ŽS25106Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:03:002,00
Žáci starší r. 89-90 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1107Večeře TomášAtletika Polička9000:04:2811,00
2MS2108Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:04:379,00
3MS3109Zavřel JiříAC Choceň8900:04:378,00
4MS4110Jandejsek TomášZŠ Jablonné nad Orlicí8900:04:527,00
5MS5111Svoboda JakubZŠ Jablonné nad Orlicí9000:05:206,00
6MS6112Jandejsek DavidZŠ Jablonné nad Orlicí9000:05:225,00
7MS7113Kvapil JanZŠ Jablonné nad Orlicí9000:05:414,00
8MS8114Šlahora JanZŠ Jablonné nad Orlicí9000:05:463,00
9MS9115Hejzlar DavidZŠ Jablonné nad Orlicí8900:05:512,00
10MS10116Bilotskij DmitrijZŠ Jablonné nad Orlicí9000:05:551,00
11MS11117Bartoň MartinZŠ Jablonné nad Orlicí9000:05:570,00
12MS12118Langr TomášZŠ Jablonné nad Orlicí8900:05:580,00
-MS-119Černohous LukášZŠ Jablonné nad Orlicí89DNF-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž212Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:01:2111,00
2Ž223Maříková SimonaKB OEZ Letohrad9600:01:239,00
3Ž234Hrudová TerezaZŠ Bří Čapků ÚO9500:01:238,00
4Ž245Fáberová ZuzanaABK Jablonné nad Orlicí9600:01:267,00
5Ž256Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:01:346,00
6Ž267Hrdinová KláraZŠ Jamné nad Orlicí9600:01:405,00
7Ž278Hubálková KristýnaZŠ Jablonné nad Orlicí9500:01:434,00
8Ž289Karlová MarkétaHradec Králové9600:01:463,00
9Ž2910Flídrová KristýnaZŠ Bří Čapků ÚO9700:01:482,00
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3130Faltusová KristýnaZŠ Jablonné nad Orlicí9300:02:0311,00
2Ž3231Barnetová AlenaJablonné nad Orlicí9300:02:039,00
1M2311Záleský DominikZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků9500:02:0411,00
3Ž3432Řeháková MichaelaZŠ Jablonné nad Orlicí9300:02:108,00
2M2512Kubelka PetrZŠ Jablonné nad Orlicí9500:02:129,00
3M2613Langer PatrikZŠ Bří Čapků ÚO9600:02:148,00
4Ž3733Halaničová LucieKráliky9400:02:147,00
4M2814Lakota AntonínAC Choceň9500:02:147,00
5M2915Hájek JosefZŠ Bří Čapků ÚO9500:02:156,00
5Ž31034Buršová DianaZŠ Bří Čapků ÚO9300:02:166,00
6M21116Procházka JáchymZŠ Bří Čapků ÚO9700:02:175,00
7M21217Beran JakubZŠ Bří Čapků ÚO9600:02:174,00
8M21318Neubauer AdamZŠ Bří Čapků ÚO9500:02:173,00
6Ž31435Skotálková TerezaZŠ Bří Čapků ÚO9400:02:185,00
9M21519Borovička DanielZŠ Jablonné nad Orlicí9500:02:202,00
7Ž31636Halbrštátová PetraZŠ Jablonné nad Orlicí9400:02:214,00
8Ž31737Šťastná DominikaZŠ Jamné nad Orlicí9300:02:213,00
10M21820Skalický MatyášZŠ Bří Čapků ÚO9600:02:221,00
11M21921Schnaubert MarekZŠ Jablonné nad Orlicí9500:02:230,00
12M22022Pávek LukášZŠ Bří Čapků ÚO9500:02:270,00
13M22123Barnet MiroslavZŠ Jablonné nad Orlicí9600:02:280,00
14M22224Kopecký MatoušZŠ Bří Čapků ÚO9600:02:300,00
9Ž32338Malačová MarkétaZŠ Jablonné nad Orlicí9400:02:302,00
15M22425Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:02:340,00
16M22526Vyhnálek LukášJablonné nad Orlicí9500:02:350,00
17M22627Krejsa LukášZŠ Jamné nad Orlicí9700:02:370,00
18M22728Frydrych JakubAC Choceň9500:02:390,00
10Ž32839Grassingerová LucieZŠ Jablonné nad Orlicí9400:02:411,00
19M22929Skotálek JanZŠ Bří Čapků ÚO9700:02:450,00
11Ž33040Dostálková NikolaZŠ Bří Čapků ÚO9400:02:470,00
12Ž33141Koblížková VeronikaZŠ Bří Čapků ÚO9400:02:470,00
13Ž33242Gorunová KateřinaZŠ Bří Čapků ÚO9400:02:550,00
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS198Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:02:2811,00
2ŽS299Halecká ElenaJiskra Ústí nad Orlicí9000:02:309,00
1ŽM369Langrová ŽanetaZŠ Bří Čapků ÚO9100:02:3111,00
2ŽM470Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:02:399,00
3ŽM571Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:02:408,00
1M3643Neruda MichalZŠ Česká Třebová Habrmanova9300:02:4211,00
3ŽS7100Karlová VeronikaZŠ tř. SNP Hradec Králové9000:02:428,00
4ŽS8101Kalábová MonikaZŠ Jablonné nad Orlicí8900:02:447,00
2M3944Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:02:469,00
3M31045Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:02:518,00
4M31146Čáslavka MartinZŠ Bří Čapků ÚO9300:02:527,00
4ŽM1172Báčová MagdalenaJiskra Ústí nad Orlicí9100:02:527,00
5ŽM1373Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:02:536,00
5M31447Bednář KarelZŠ Jablonné nad Orlicí9300:02:556,00
6ŽM1574Halbrštátová AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:02:555,00
5ŽS16102Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:02:576,00
6ŽS17103Marková AnnaZŠ Jablonné nad Orlicí9000:02:575,00
7ŽS18104Drtilová VeronikaZŠ Jablonné nad Orlicí9000:02:584,00
6M31948Vacek JiříZŠ Jamné nad Orlicí9400:02:595,00
7M32049Krejčí LukášZŠ Jablonné nad Orlicí9300:02:594,00
7ŽM2175Augustinová MichaelaZŠ Jablonné nad Orlicí9100:02:594,00
8ŽS21105Kůtová EliškaAC Choceň9000:02:593,00
8M32350Didák MiroslavZŠ Jablonné nad Orlicí9300:02:593,00
9M32451Hubálek LukášZŠ Jablonné nad Orlicí9300:02:592,00
9ŽS25106Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:03:002,00
10M32652Chalupný VáclavZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:031,00
8ŽM2676Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:03:033,00
11M32853Černohous RadimZŠ Jablonné nad Orlicí9400:03:070,00
12M32954Dec RobertZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:070,00
9ŽM3077Matějíková LucieAtletika Albrechtice9200:03:082,00
10ŽM3178Richtrová AndreaAtletika Albrechtice9200:03:081,00
13M33255Faltus JanZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:090,00
11ŽM3379Drtilová PetraZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:150,00
14M33456Nepustil DanielZŠ Jablonné nad Orlicí9400:03:170,00
12ŽM3580Marková LudmilaZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:180,00
15M33657Vraštil MiloslavZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:180,00
13ŽM3781Dobřanská NikolaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:200,00
16M33858Jirges RadekZŠ Bří Čapků ÚO9400:03:220,00
17M33959Lazák VojtěchZŠ Bří Čapků ÚO9300:03:230,00
18M34060Kotyza ErikZŠ Jablonné nad Orlicí9400:03:260,00
19M34161Šlezingr DavidZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:280,00
20M34262Augustin LukášZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:290,00
14ŽM4382Pšondrová TerezaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:320,00
15ŽM4483Šafářová KristýnaZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:360,00
21M34563Vaníček PetrZŠ Jablonné nad Orlicí9400:03:410,00
22M34664Grunwald DanielZŠ Jablonné nad Orlicí9400:03:430,00
23M34765Schnaubert MichaelZŠ Jablonné nad Orlicí9300:03:430,00
24M34866Kuklík MichalZŠ Jablonné nad Orlicí9400:03:430,00
25M34967Faltus JosefZŠ Jamné nad Orlicí9300:03:530,00
26M35068Korbel JakubZŠ Jablonné nad Orlicí9400:04:290,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM185Siegel JakubAC Choceň9200:03:1611,00
2MM286Krejčí StanislavZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:169,00
3MM387Černohous DavidZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:188,00
4MM488Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:257,00
5MM589Záleský MilanZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků9200:03:326,00
6MM690Halanič JakubKrálíky9200:03:405,00
7MM791Rubeš DavidZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:444,00
8MM892Brožek RadovanZŠ Jablonné nad Orlicí9200:03:473,00
9MM993Smola ZdeněkZŠ Jablonné nad Orlicí9100:03:532,00
10MM1094Kinčík MariánZŠ Jablonné nad Orlicí9200:04:051,00
11MM1195Prokopec DavidZŠ Jablonné nad Orlicí9200:04:050,00
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1107Večeře TomášAtletika Polička9000:04:2811,00
2MS2108Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:04:379,00
3MS3109Zavřel JiříAC Choceň8900:04:378,00
4MS4110Jandejsek TomášZŠ Jablonné nad Orlicí8900:04:527,00
5MS5111Svoboda JakubZŠ Jablonné nad Orlicí9000:05:206,00
6MS6112Jandejsek DavidZŠ Jablonné nad Orlicí9000:05:225,00
7MS7113Kvapil JanZŠ Jablonné nad Orlicí9000:05:414,00
8MS8114Šlahora JanZŠ Jablonné nad Orlicí9000:05:463,00
9MS9115Hejzlar DavidZŠ Jablonné nad Orlicí8900:05:512,00
10MS10116Bilotskij DmitrijZŠ Jablonné nad Orlicí9000:05:551,00
11MS11117Bartoň MartinZŠ Jablonné nad Orlicí9000:05:570,00
12MS12118Langr TomášZŠ Jablonné nad Orlicí8900:05:580,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód