Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Liberec - Ještěd

2.10.1988, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Liberec - Ještěd
  • datum konání: 2.10.1988
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,400 km, 567,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ151Gasse MaikNDR-BSG Lok. Görlitz7100:36:32-
2MJ442Nerad JiříSlovan Liberec7200:40:406
3MJ483Štěpánek MichaelTJ VČSA Ervěnice7000:41:030
4MJ564Langr PetrJeštěd Liberec7000:41:410
5MJ865Plechatý LukášSOU MM Liberec7100:44:290
6MJ946Polenske RonnyNDR-BSG Lok. Görlitz7200:44:55-
7MJ977Herčík PetrGymnázium Liberec7300:45:110
8MJ1128Berounský JindřichLiga 100 Jablonec nad Nisou7000:46:050
9MJ1539Hruša MichalBižuterie Jablonec7200:51:000
10MJ15410Fanta JiříVŠST Liberec7000:51:010
11MJ16211Doležal ViktorJeštěd Liberec7500:55:170
12MJ17212Pröwer OnnoNDR-129. POS Dresden7300:59:17-
13MJ17513Schubert JörgNDR-Lok. Bautzen7301:02:36-

Muži A (trať 8,400 km, 567,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:33:3660
2MA215Faistauer PetrSlovan Liberec6400:34:3958
3MA316Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:34:5456
4MA417Jiravský KarelSlovan Liberec5900:35:0454
5MA518Jíra JiříŽOS Liberec5100:35:2852
6MA619Stránský AlešLoko Česká Třebová6000:35:3950
7MA720Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:35:5548
8MA821Šrot RadekSlavoj Český Krumlov4900:36:0046
9MA922Schumann HelgeNDR-HSG Halle5700:36:03-
10MA1123Ouhrabka KarelStart Liberec5700:36:1144
11MA1324Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:36:2142
12MA1425Buchár AntonínSlovan Liberec6200:36:2940
13MA1626Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:36:3338
14MA1727Mráček PavelSpolana Neratovice5500:36:4736
15MA1928Gombita JosefChZ Litvínov5800:37:1234
16MA2329Klimsta ZdeněkVag. Česká Lípa5200:37:3532
17MA2430Rendl PetrSlovan Liberec5600:37:4830
18MA2531Losman MiroslavDP Hradec Králové5100:37:5328
19MA2732Hyxa ZdeněkSokol Lázně Libverda5400:38:2026
20MA2933Škoda PřemekTJ Kunratická Liberec5300:38:5924
21MA3034Tůma RostislavŠkoda České Budějovice6100:39:0022
22MA3235Šimon ZdeněkSPO Proseč6500:39:1220
23MA3336Pietsch UweNDR-BSV 68 Sebnitz5800:39:18-
24MA3437Valoušek ZbyněkTJ Kunratická Liberec5600:39:2318
25MA3538Kadavý ZdeněkTJ Broumovská Liberec4900:39:2816
26MA3739Ron RadoslavSokol Ostašov6000:39:5214
27MA3840Zobel KarstenNDR-BSG Stahl Freital6500:39:59-
28MA4041Horák PetrLokomotiva Liberec6800:40:0612
29MA4142Kordina ZdeněkSokol Ruprechtice4900:40:1810
30MA4343Buřita DobroslavSlovan Frýdlant6600:40:398
31MA4544Bednář JiříTextilana Liberec6400:40:454
32MA4645Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:40:462
33MA4746Prislupský PavelSlovan Liberec6300:40:560
34MA4947Pavelčák IgorSokol Horní Růžodol5800:41:040
35MA5048Hasmanda RostislavUD Hamr5300:41:050
36MA5149Pech StanislavUD Hamr5500:41:070
37MA5350Hofman JaroslavRH Praha5000:41:280
38MA5651Vejvoda LubomírTJ Medika Liberec5900:41:410
39MA5852Koczulap UweNDR-FSG IGK Dresden6400:41:44-
40MA6153Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:42:160
41MA6554Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:42:400
42MA6655Frankengerg HolmNDR-FSG IGK Dresden6500:42:42-
43MA6756Henduch MartinValteřice6500:42:520
44MA6857Marušiak JanTJ Medika Liberec5500:42:590
44MA6858Heiland PetrSlovan Liberec6300:42:590
46MA7259Pokorný VlastislavLiberec5600:43:160
47MA7360Umlauf ŠteffanNDR-BSG DW Hollerau6100:43:17-
48MA7561Okrouhlík JiříTatran Jablonec nad Nisou4900:43:240
49MA7762Vlk LubošJiskra Benešov5500:43:460
50MA7863Hádek JosefJiskra Benešov5300:43:540
50MA7864Šimůnek JanLoko Česká Třebová4900:43:540
52MA8365Mester ReneNDR-BSG Lok. Dresden6800:44:20-
53MA8866Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:44:370
54MA8967Pissarius RicoNDR-BSG Lok. Eberswalde6700:44:40-
55MA9068Hartmann MichaelNDR-BSG Empor Bad6600:44:43-
56MA9269Hofmann SvenNDR-BSG Motor Meissen6300:44:54-
57MA9570Wegner TorstenNDR-BSG Lok. Görlitz6600:45:07-
58MA9671Škoda MartinRH Liberec6300:45:100
59MA10172Gratias LiborVŠST Liberec5500:45:250
60MA10273Güldner RalfNDR-HSG PH Dresden6600:45:31-
61MA10374Kleinert ReinhardNDR-Aufbau Hermsdorf/Erzg.5300:45:40-
62MA10575Löbert MichaelNDR-FSG IGK Dresden6500:45:43-
63MA10676Burger JiříJiskra Vratislavice5400:45:440
64MA10777Günzel DetlefNDR-FSG IGK Dresden6500:45:51-
65MA10878Hübner GumnarNDR-KWV Görlitzt6200:45:54-
66MA11079Novák LadislavUD Hamr5800:45:580
67MA11580Grygárek JindřichLiberec5100:46:280
68MA11981Hruša FrantišekJiskra Vratislavice4900:46:480
69MA12082Veselý JiříLiberec5400:47:000
69MA12083Bieber GunterNDR-SG Dynamo Aue5900:47:00-
71MA12584Borries MarioNDR-HSG TU Dresden6000:47:42-
72MA12785Král FrantišekTJ Semily5300:47:460
73MA12886Kubice JiříVŠST Liberec5200:47:560
74MA12987Umlauf HolgerNDR-BSG Lok. Dresden5900:47:58-
75MA13488Bauer WolfgangNDR-Wismut Gera5400:48:21-
76MA13589Heintze WolframNDR-Bl. Schw. Meissen5900:48:24-
77MA14390Knothe RainerNDR-BSG KWV Görlitz4900:49:36-
78MA14491Borkert WolfgangNDR-Motor Meiben5400:49:38-
79MA14692Hnízdil MilanČeská Lípa4900:49:530
80MA15293Ruml JiříGP Rynoltice5900:50:510
81MA15594Petzoldt WolfgangNDR-Medizin Dresden5000:51:08-
82MA15995Herrmann AndreasNDR-Freital6600:52:53-
82MA15996Bernd AlbrechtNDR-Motor Wildau4900:52:53-
84MA16397Pahler WernerNDR-LL Görlitz4900:55:20-
85MA16698Börner LutzNDR-Militarakademie Dresden5100:57:18-

Muži B (trať 8,400 km, 567,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1099Melišík MilanRH Trutnov4700:36:0940
2MB12100Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:1438
3MB18101Kossmann KurtNDR-BSG KPV 69 Halle4300:37:08-
4MB20102Kocum MiroslavSlovan Liberec4500:37:1436
5MB21103Hilger RainerNDR-BSV 68 Sebnitz4500:37:20-
6MB22104Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:37:3334
7MB26105Les JosefTatran Třemošná4700:38:1732
8MB31106Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:39:0830
9MB36107Frenkel HartwigNDR-HSG-Wissensdiaft Halle4800:39:46-
10MB42108Lanta JiříSokol Havlovice4400:40:2928
11MB52109Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:41:1426
12MB54110Fridrich JiříTatran Jablonec nad Nisou4700:41:2924
13MB55111Vítek JindřichSlovan Liberec4800:41:3422
14MB59112Fuchs BedřichTJ Dobříš4400:41:5320
15MB60113Kos JanLokomotiva Liberec3900:42:0018
16MB62114Hořejší JiříSlavoj Český Krumlov4200:42:2416
16MB62115Krčmář ZdeněkSokol Horní Růžodol4600:42:2416
18MB64116Sedláček OldřichUD Hamr4800:42:3312
19MB70117Lerch VladislavMilo Olomouc4800:43:0910
20MB71118Kadavý JanElitex Jablonec nad Nisou4700:43:138
21MB74119Veselý MilanLokomotiva Kolín4800:43:196
22MB76120Mucha PetrAdmira Kobylisy4700:43:364
23MB81121Kempter DeitmarNDR-Post Karl-Marx-Stadt3900:44:08-
24MB82122Hruška FrantišekSlovan Liberec4200:44:152
25MB85123Lutovský JosefTextilana Liberec4800:44:270
26MB87124Horn WernerNDR-BSG KWV Görlitz4600:44:31-
27MB92125Proche KarelRH Minkovice4800:44:540
28MB99126Málek MilanLokomotiva Liberec4400:45:210
29MB100127Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:45:220
30MB104128Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:45:420
31MB110129Koblížek AntonínLokomotiva Liberec4500:45:580
32MB113130Rejn PavelNářadí Česká Lípa4600:46:100
33MB115131Flouma LadislavSlovan Liberec4400:46:280
34MB122132Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:47:240
35MB126133Garbe Hans-JoachimNDR-LL Görlitz4500:47:44-
36MB130134Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:48:000
37MB131135Haspra JosefTJ Jičín4700:48:060
38MB132136Jörg HansNDR-Wismut Gera4500:48:10-
39MB136137Vít PavelLiberec4200:48:270
40MB140138Pröwer KlausNDR-Militarakademie Dresden4500:49:14-
41MB141139Vokál KarelLiga 100 Praha4800:49:210
42MB145140Müller RainerNDR-Medizin Dresden4500:49:46-
43MB147141Horčička PavelLiberec4200:49:550
44MB148142Svoboda JosefLiberec4200:49:560
45MB150143Hanschk Hans-GerdNDR-Lok. Bautzen4600:50:27-
46MB151144Jiroutek BohuslavLokomotiva Liberec4200:50:300
47MB158145Seibt Karl HainzNDR-Görlitz4700:52:25-
48MB161146Jedlička KarelTJ Medika Liberec4400:54:150
49MB167147Slawinski PeterNDR-Lok. Bautzen4200:57:42-
50MB168148Teubner StefanNDR-Medizin Dresden4300:57:51-
51MB170149Schmidt WolfgangNDR-Empor Dresden4200:58:07-

Muži C (trať 8,400 km, 567,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC28150Zacharda BohumilSlovan Liberec3500:38:5420
2MC39151Šusterka VáclavSparta Praha3800:40:0418
3MC83152Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:44:2016
4MC91153Schlesier GünterNDR-LTA Dresden3500:44:48-
5MC98154Niemetz GustavNDR-KWV Görlitzt3800:45:14-
6MC109155Petzold ArminNDR-Lok. Görlitz3800:45:55-
7MC114156Wilhelm PaulNDR-BSG Fortschrilt Neustodt3400:46:26-
8MC115157Milič CésarTJ Silůvky3400:46:2814
9MC124158Krausch GottfriedNDR-SKI Lautex Neugersdorf3400:47:38-
10MC133159Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:48:2012
11MC137160Helbing HeinzNDR-Lautex Neugersdorf3700:48:46-
12MC139161Domanský IvoLoko Kladno3800:49:0610
13MC156162Kubín JosefLokomotiva Děčín2800:51:108
14MC157163Bém FrantišekLiberec2700:51:446
15MC164164Náhlovský JiříTJ Semily3400:55:554
16MC165165Klazar VladimírLokomotiva Liberec3300:57:022
17MC169166Woitag HorstNDR-SG Dynamo Aue3800:57:57-
18MC176167Näther HeinzNDR-Fortschritt Wilther2201:04:41-

Ženy (trať 8,400 km, 567,00 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA80168Bouchalová IrenaLoko Česká Třebová6700:43:5620
2ZA118169Vojtíšková IvaTJ Ještěd Liberec6400:46:3218
3ZA12314Kocumová KarinSlovan Liberec4800:47:3116
4ZA138170Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:48:5314
5ZA142171Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5600:49:3012
6ZA149172Zajícová VěraTJ Jilemnice4600:50:0810
7ZA171173Schubert HelgaNDR-Lok. Bautzen4600:58:59-
8ZA173174Heiland DoritNDR-Wismut Gera7101:00:09-
9ZA174175Pánková KateřinaSKI Klub Vysoké nad Jizerou5601:02:078

Trať 8,400 km, 567,00 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Kynčl StanislavTransporta Chrudim6400:33:3660
2MA215Faistauer PetrSlovan Liberec6400:34:3958
3MA316Pechek FrantišekSokol Havlovice5300:34:5456
4MA417Jiravský KarelSlovan Liberec5900:35:0454
5MA518Jíra JiříŽOS Liberec5100:35:2852
6MA619Stránský AlešLoko Česká Třebová6000:35:3950
7MA720Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:35:5548
8MA821Šrot RadekSlavoj Český Krumlov4900:36:0046
9MA922Schumann HelgeNDR-HSG Halle5700:36:03-
1MB1099Melišík MilanRH Trutnov4700:36:0940
10MA1123Ouhrabka KarelStart Liberec5700:36:1144
2MB12100Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:36:1438
11MA1324Holub PetrTatran Svoboda nad Úpou6600:36:2142
12MA1425Buchár AntonínSlovan Liberec6200:36:2940
1MJ151Gasse MaikNDR-BSG Lok. Görlitz7100:36:32-
13MA1626Palán ZdeněkJiskra Harrachov5600:36:3338
14MA1727Mráček PavelSpolana Neratovice5500:36:4736
3MB18101Kossmann KurtNDR-BSG KPV 69 Halle4300:37:08-
15MA1928Gombita JosefChZ Litvínov5800:37:1234
4MB20102Kocum MiroslavSlovan Liberec4500:37:1436
5MB21103Hilger RainerNDR-BSV 68 Sebnitz4500:37:20-
6MB22104Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:37:3334
16MA2329Klimsta ZdeněkVag. Česká Lípa5200:37:3532
17MA2430Rendl PetrSlovan Liberec5600:37:4830
18MA2531Losman MiroslavDP Hradec Králové5100:37:5328
7MB26105Les JosefTatran Třemošná4700:38:1732
19MA2732Hyxa ZdeněkSokol Lázně Libverda5400:38:2026
1MC28150Zacharda BohumilSlovan Liberec3500:38:5420
20MA2933Škoda PřemekTJ Kunratická Liberec5300:38:5924
21MA3034Tůma RostislavŠkoda České Budějovice6100:39:0022
8MB31106Linhart MilošTepna Velké Poříčí4400:39:0830
22MA3235Šimon ZdeněkSPO Proseč6500:39:1220
23MA3336Pietsch UweNDR-BSV 68 Sebnitz5800:39:18-
24MA3437Valoušek ZbyněkTJ Kunratická Liberec5600:39:2318
25MA3538Kadavý ZdeněkTJ Broumovská Liberec4900:39:2816
9MB36107Frenkel HartwigNDR-HSG-Wissensdiaft Halle4800:39:46-
26MA3739Ron RadoslavSokol Ostašov6000:39:5214
27MA3840Zobel KarstenNDR-BSG Stahl Freital6500:39:59-
2MC39151Šusterka VáclavSparta Praha3800:40:0418
28MA4041Horák PetrLokomotiva Liberec6800:40:0612
29MA4142Kordina ZdeněkSokol Ruprechtice4900:40:1810
10MB42108Lanta JiříSokol Havlovice4400:40:2928
30MA4343Buřita DobroslavSlovan Frýdlant6600:40:398
2MJ442Nerad JiříSlovan Liberec7200:40:406
31MA4544Bednář JiříTextilana Liberec6400:40:454
32MA4645Žižka JiříSokol Bílá Třemešná5000:40:462
33MA4746Prislupský PavelSlovan Liberec6300:40:560
3MJ483Štěpánek MichaelTJ VČSA Ervěnice7000:41:030
34MA4947Pavelčák IgorSokol Horní Růžodol5800:41:040
35MA5048Hasmanda RostislavUD Hamr5300:41:050
36MA5149Pech StanislavUD Hamr5500:41:070
11MB52109Nýdrle PetrSokol Nová Paka4500:41:1426
37MA5350Hofman JaroslavRH Praha5000:41:280
12MB54110Fridrich JiříTatran Jablonec nad Nisou4700:41:2924
13MB55111Vítek JindřichSlovan Liberec4800:41:3422
4MJ564Langr PetrJeštěd Liberec7000:41:410
38MA5651Vejvoda LubomírTJ Medika Liberec5900:41:410
39MA5852Koczulap UweNDR-FSG IGK Dresden6400:41:44-
14MB59112Fuchs BedřichTJ Dobříš4400:41:5320
15MB60113Kos JanLokomotiva Liberec3900:42:0018
40MA6153Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:42:160
16MB62114Hořejší JiříSlavoj Český Krumlov4200:42:2416
16MB62115Krčmář ZdeněkSokol Horní Růžodol4600:42:2416
18MB64116Sedláček OldřichUD Hamr4800:42:3312
41MA6554Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:42:400
42MA6655Frankengerg HolmNDR-FSG IGK Dresden6500:42:42-
43MA6756Henduch MartinValteřice6500:42:520
44MA6857Marušiak JanTJ Medika Liberec5500:42:590
44MA6858Heiland PetrSlovan Liberec6300:42:590
19MB70117Lerch VladislavMilo Olomouc4800:43:0910
20MB71118Kadavý JanElitex Jablonec nad Nisou4700:43:138
46MA7259Pokorný VlastislavLiberec5600:43:160
47MA7360Umlauf ŠteffanNDR-BSG DW Hollerau6100:43:17-
21MB74119Veselý MilanLokomotiva Kolín4800:43:196
48MA7561Okrouhlík JiříTatran Jablonec nad Nisou4900:43:240
22MB76120Mucha PetrAdmira Kobylisy4700:43:364
49MA7762Vlk LubošJiskra Benešov5500:43:460
50MA7863Hádek JosefJiskra Benešov5300:43:540
50MA7864Šimůnek JanLoko Česká Třebová4900:43:540
1ZA80168Bouchalová IrenaLoko Česká Třebová6700:43:5620
23MB81121Kempter DeitmarNDR-Post Karl-Marx-Stadt3900:44:08-
24MB82122Hruška FrantišekSlovan Liberec4200:44:152
3MC83152Hlusička JosefTJ Liga 100 Praha3800:44:2016
52MA8365Mester ReneNDR-BSG Lok. Dresden6800:44:20-
25MB85123Lutovský JosefTextilana Liberec4800:44:270
5MJ865Plechatý LukášSOU MM Liberec7100:44:290
26MB87124Horn WernerNDR-BSG KWV Görlitz4600:44:31-
53MA8866Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:44:370
54MA8967Pissarius RicoNDR-BSG Lok. Eberswalde6700:44:40-
55MA9068Hartmann MichaelNDR-BSG Empor Bad6600:44:43-
4MC91153Schlesier GünterNDR-LTA Dresden3500:44:48-
27MB92125Proche KarelRH Minkovice4800:44:540
56MA9269Hofmann SvenNDR-BSG Motor Meissen6300:44:54-
6MJ946Polenske RonnyNDR-BSG Lok. Görlitz7200:44:55-
57MA9570Wegner TorstenNDR-BSG Lok. Görlitz6600:45:07-
58MA9671Škoda MartinRH Liberec6300:45:100
7MJ977Herčík PetrGymnázium Liberec7300:45:110
5MC98154Niemetz GustavNDR-KWV Görlitzt3800:45:14-
28MB99126Málek MilanLokomotiva Liberec4400:45:210
29MB100127Vlček ZdeněkSokol Havlovice4200:45:220
59MA10172Gratias LiborVŠST Liberec5500:45:250
60MA10273Güldner RalfNDR-HSG PH Dresden6600:45:31-
61MA10374Kleinert ReinhardNDR-Aufbau Hermsdorf/Erzg.5300:45:40-
30MB104128Ryšavý PetrSokol Havlovice4600:45:420
62MA10575Löbert MichaelNDR-FSG IGK Dresden6500:45:43-
63MA10676Burger JiříJiskra Vratislavice5400:45:440
64MA10777Günzel DetlefNDR-FSG IGK Dresden6500:45:51-
65MA10878Hübner GumnarNDR-KWV Görlitzt6200:45:54-
6MC109155Petzold ArminNDR-Lok. Görlitz3800:45:55-
66MA11079Novák LadislavUD Hamr5800:45:580
31MB110129Koblížek AntonínLokomotiva Liberec4500:45:580
8MJ1128Berounský JindřichLiga 100 Jablonec nad Nisou7000:46:050
32MB113130Rejn PavelNářadí Česká Lípa4600:46:100
7MC114156Wilhelm PaulNDR-BSG Fortschrilt Neustodt3400:46:26-
8MC115157Milič CésarTJ Silůvky3400:46:2814
33MB115131Flouma LadislavSlovan Liberec4400:46:280
67MA11580Grygárek JindřichLiberec5100:46:280
2ZA118169Vojtíšková IvaTJ Ještěd Liberec6400:46:3218
68MA11981Hruša FrantišekJiskra Vratislavice4900:46:480
69MA12083Bieber GunterNDR-SG Dynamo Aue5900:47:00-
69MA12082Veselý JiříLiberec5400:47:000
34MB122132Beníšek MiloslavLokomotiva Trutnov4500:47:240
3ZA12314Kocumová KarinSlovan Liberec4800:47:3116
9MC124158Krausch GottfriedNDR-SKI Lautex Neugersdorf3400:47:38-
71MA12584Borries MarioNDR-HSG TU Dresden6000:47:42-
35MB126133Garbe Hans-JoachimNDR-LL Görlitz4500:47:44-
72MA12785Král FrantišekTJ Semily5300:47:460
73MA12886Kubice JiříVŠST Liberec5200:47:560
74MA12987Umlauf HolgerNDR-BSG Lok. Dresden5900:47:58-
36MB130134Vimr AdolfDvůr Králové nad Labem4300:48:000
37MB131135Haspra JosefTJ Jičín4700:48:060
38MB132136Jörg HansNDR-Wismut Gera4500:48:10-
10MC133159Jarkovský OldřichJiskra Mostek3400:48:2012
75MA13488Bauer WolfgangNDR-Wismut Gera5400:48:21-
76MA13589Heintze WolframNDR-Bl. Schw. Meissen5900:48:24-
39MB136137Vít PavelLiberec4200:48:270
11MC137160Helbing HeinzNDR-Lautex Neugersdorf3700:48:46-
4ZA138170Jebavá EvaSpartak Vrchlabí6400:48:5314
12MC139161Domanský IvoLoko Kladno3800:49:0610
40MB140138Pröwer KlausNDR-Militarakademie Dresden4500:49:14-
41MB141139Vokál KarelLiga 100 Praha4800:49:210
5ZA142171Nedvědová AlenaLokomotiva Kladno5600:49:3012
77MA14390Knothe RainerNDR-BSG KWV Görlitz4900:49:36-
78MA14491Borkert WolfgangNDR-Motor Meiben5400:49:38-
42MB145140Müller RainerNDR-Medizin Dresden4500:49:46-
79MA14692Hnízdil MilanČeská Lípa4900:49:530
43MB147141Horčička PavelLiberec4200:49:550
44MB148142Svoboda JosefLiberec4200:49:560
6ZA149172Zajícová VěraTJ Jilemnice4600:50:0810
45MB150143Hanschk Hans-GerdNDR-Lok. Bautzen4600:50:27-
46MB151144Jiroutek BohuslavLokomotiva Liberec4200:50:300
80MA15293Ruml JiříGP Rynoltice5900:50:510
9MJ1539Hruša MichalBižuterie Jablonec7200:51:000
10MJ15410Fanta JiříVŠST Liberec7000:51:010
81MA15594Petzoldt WolfgangNDR-Medizin Dresden5000:51:08-
13MC156162Kubín JosefLokomotiva Děčín2800:51:108
14MC157163Bém FrantišekLiberec2700:51:446
47MB158145Seibt Karl HainzNDR-Görlitz4700:52:25-
82MA15995Herrmann AndreasNDR-Freital6600:52:53-
82MA15996Bernd AlbrechtNDR-Motor Wildau4900:52:53-
48MB161146Jedlička KarelTJ Medika Liberec4400:54:150
11MJ16211Doležal ViktorJeštěd Liberec7500:55:170
84MA16397Pahler WernerNDR-LL Görlitz4900:55:20-
15MC164164Náhlovský JiříTJ Semily3400:55:554
16MC165165Klazar VladimírLokomotiva Liberec3300:57:022
85MA16698Börner LutzNDR-Militarakademie Dresden5100:57:18-
49MB167147Slawinski PeterNDR-Lok. Bautzen4200:57:42-
50MB168148Teubner StefanNDR-Medizin Dresden4300:57:51-
17MC169166Woitag HorstNDR-SG Dynamo Aue3800:57:57-
51MB170149Schmidt WolfgangNDR-Empor Dresden4200:58:07-
7ZA171173Schubert HelgaNDR-Lok. Bautzen4600:58:59-
12MJ17212Pröwer OnnoNDR-129. POS Dresden7300:59:17-
8ZA173174Heiland DoritNDR-Wismut Gera7101:00:09-
9ZA174175Pánková KateřinaSKI Klub Vysoké nad Jizerou5601:02:078
13MJ17513Schubert JörgNDR-Lok. Bautzen7301:02:36-
18MC176167Näther HeinzNDR-Fortschritt Wilther2201:04:41-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód