Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Andrlův chlum, 27. ročník

8.1.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Andrlův chlum, 27. ročník
  • datum konání: 8.1.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Ústí n. Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Andrlův chlum, 27. ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci nejmladší 11 let a mladší (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NM5596Červ JakubSK Polička8900:13:310,00
2NM8597Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:16:590,00
3NM9298Šeda JanAC Choceň9300:17:280,00
4NM10199Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:35:050,00
5NM102100Vencl TadeášJiskra Ústí nad Orlicí9500:37:170,00
Žákyně nejmladší 11 let a mladší (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1NZ81101Johanidiesová LeaLOKO Česká Třebová8900:16:020,00
2NZ84102Čechalová MarkétaMistrovice8900:16:530,00
3NZ100103Venclová AdélaJiskra Ústí nad Orlicí8900:22:270,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM7892Kůrková AndreaAC Choceň8700:15:400,00
2ŽM8693Nerudová SandraLOKO Česká Třebová8700:17:020,00
3ŽM9794Neumanová MartinaLOKO Česká Třebová8800:19:020,00
4ŽM9895Šedová VeronikaAC Choceň8700:19:180,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM5287Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:13:130,00
2MM5388Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:13:260,00
3MM6789Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:14:470,00
4MM8890Hotmar MichalLOKO Česká Třebová8800:17:040,00
5MM9591Grundman VojtěchKOB Choceň8800:18:000,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS7784Rychtaříková IvaAC Choceň8500:15:390,00
2ŽS8385Čechalová HanaS. Mistrovice8600:16:310,00
3ŽS8786Podhorníková MartinaAC Choceň8600:17:030,00
Žáci starší 14-15 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS4476Kulhavý JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8500:12:310,00
2MS4777Martiňák JakubCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 00:12:440,00
3MS5978Siegel JosefAC Choceň8600:13:490,00
4MS6579Pátek MichalKOB Choceň8600:14:410,00
5MS6780Půlpán JanAC Choceň8600:14:470,00
6MS7081Abraham PetrAC Choceň8600:15:030,00
7MS7382Pešek OndřejKOB Choceň8500:15:110,00
8MS9383Řemínek MatějAC Choceň8600:17:470,00
Dorostenci 16-17 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1366Hybský OndřejAFK SKP Pardubice8300:10:290,00
2MD1467Polanský DanSG Pardubice8300:10:340,00
3MD1868Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:10:590,00
4MD2269Tauchman JiříAC Choceň8400:11:210,00
5MD2470Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:11:270,00
6MD2971Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:11:460,00
7MD3372Tobiáš MartinSK Polička8400:11:540,00
8MD4073Wágner JanAC Jablonné nad Orlicí8400:12:180,00
9MD4374Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8300:12:280,00
10MD6975Mrklovský VojtěchAFK SKP Pardubice8400:14:500,00
Dorostenky 16-17 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD7964Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:490,00
2ŽD8065Škodová PetraKOB Choceň8300:15:520,00
Junioři 18-19 let (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ659Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:09:440,00
2MJ1160Adamec PetrJiskra Ústí nad Orlicí8100:10:240,00
3MJ3061Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:11:480,00
4MJ3862Prokop MartinAFK SKP Pardubice8200:12:100,00
5MJ5163Ryšavý RadekJiskra Ústí nad Orlicí8200:13:050,00
Muži A (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Losman PetrLiga 100 Hradec Králové7900:08:550,00
2MA22Dobšíček Pavel2 B Tým8000:09:180,00
3MA33Exner OndřejZOO Team Choceň7100:09:320,00
3MA34Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:09:320,00
5MA55Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:09:380,00
6MA76Seidl PetrCyklo Pokr Pardubice7200:09:470,00
7MA97Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:09:540,00
8MA118Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:10:240,00
9MA159Hanuš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7000:10:500,00
10MA1710Strnad VladimírJiskra Ústí nad Orlicí7700:10:570,00
11MA1911Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:11:050,00
12MA2012Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:11:060,00
13MA2613Vaňous JanCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7300:11:380,00
14MA3114Beneš MilanSK Polička7800:11:500,00
15MA3415Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:11:550,00
16MA3516Šabata MartinJiskra Ústí nad Orlicí7700:11:570,00
17MA3617Čechal JaroslavMistrovice6100:12:010,00
18MA4618Myška JiříSK Polička7300:12:400,00
19MA5019Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:13:000,00
20MA5520Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:13:310,00
21MA6321Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7500:14:170,00
22MA6422Nágl MarekÚstí nad Orlicí6800:14:330,00
Muži B (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB824Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:09:510,00
2MB1025Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:10:040,00
3MB1626Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:10:510,00
4MB2127Filip LubošAC Choceň5900:11:160,00
5MB2528Polanský PetrCyklo Pokr Pardubice5600:11:290,00
6MB2729Papáček JanOseva Choceň5400:11:420,00
7MB3230Netušil PavelŽamberk5200:11:530,00
8MB3731Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:12:090,00
9MB3932Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:12:130,00
10MB4133Zajíc JanKRB Chrudim5300:12:220,00
11MB4534Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:12:380,00
12MB4735Šlajs TomášKOB Choceň 00:12:440,00
13MB4936Fenyk FrantišekAFK SKP Pardubice5300:12:510,00
14MB6637Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:14:420,00
15MB7238Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:15:100,00
16MB7439Valter PavelLPS Media UO5200:15:220,00
17MB7640Betlach JanČeská Třebová5700:15:320,00
Muži C 50 a starší (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2341Červ MiloslavSK Polička5000:11:240,00
2MC2742Švadlena JiříKOB Choceň4600:11:420,00
3MC4243Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:12:260,00
4MC5444Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:13:300,00
5MC5745Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:13:380,00
6MC6046Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:13:580,00
7MC6147Černý MilanAC Choceň4800:14:090,00
8MC6248Novotný JiříTJ Spartak OEZ Letohrad4500:14:100,00
9MC7549Kubíček JanLitomyšl5000:15:230,00
10MC8950Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:17:130,00
10MC8951Kalousek JanŽamberk4100:17:130,00
12MC9152Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:17:240,00
13MC9453Krůmer MiroslavOstrov4900:17:510,00
14MC9954Kalous VladimírŽamberk4300:21:460,00
Juniorky 18-19 let (trať 2,900 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8255Šedová JanaAC Choceň7300:16:280,00
Ženy B (trať 2,900 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5856Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:13:460,00
2ZB7157Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:15:080,00
3ZB9658Jirásková EvaLanškroun6400:18:140,00
Trať 2,900 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA123Losman PetrLiga 100 Hradec Králové7900:08:550,00
2MA22Dobšíček Pavel2 B Tým8000:09:180,00
3MA33Exner OndřejZOO Team Choceň7100:09:320,00
3MA34Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:09:320,00
5MA55Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:09:380,00
1MJ659Kaválek TomášJiskra Ústí nad Orlicí8100:09:440,00
6MA76Seidl PetrCyklo Pokr Pardubice7200:09:470,00
1MB824Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:09:510,00
7MA97Kašpar ZdeněkCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí6300:09:540,00
2MB1025Svoboda PetrMAX TRI Liberec6000:10:040,00
8MA118Stejskal JosefJiskra Ústí nad Orlicí6600:10:240,00
2MJ1160Adamec PetrJiskra Ústí nad Orlicí8100:10:240,00
1MD1366Hybský OndřejAFK SKP Pardubice8300:10:290,00
2MD1467Polanský DanSG Pardubice8300:10:340,00
9MA159Hanuš MartinCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7000:10:500,00
3MB1626Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:10:510,00
10MA1710Strnad VladimírJiskra Ústí nad Orlicí7700:10:570,00
3MD1868Šlajs TomášJiskra Ústí nad Orlicí8300:10:590,00
11MA1911Vašata PavelISCAREX Česká Třebová7100:11:050,00
12MA2012Kalous PetrJiskra Ústí nad Orlicí7700:11:060,00
4MB2127Filip LubošAC Choceň5900:11:160,00
4MD2269Tauchman JiříAC Choceň8400:11:210,00
1MC2341Červ MiloslavSK Polička5000:11:240,00
5MD2470Vacek TomášTJ Jablonné nad Orlicí8300:11:270,00
5MB2528Polanský PetrCyklo Pokr Pardubice5600:11:290,00
13MA2613Vaňous JanCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí7300:11:380,00
6MB2729Papáček JanOseva Choceň5400:11:420,00
2MC2742Švadlena JiříKOB Choceň4600:11:420,00
6MD2971Šebek MichalCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8400:11:460,00
3MJ3061Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:11:480,00
14MA3114Beneš MilanSK Polička7800:11:500,00
7MB3230Netušil PavelŽamberk5200:11:530,00
7MD3372Tobiáš MartinSK Polička8400:11:540,00
15MA3415Pilgr AlešOB Česká Třebová8000:11:550,00
16MA3516Šabata MartinJiskra Ústí nad Orlicí7700:11:570,00
17MA3617Čechal JaroslavMistrovice6100:12:010,00
8MB3731Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:12:090,00
4MJ3862Prokop MartinAFK SKP Pardubice8200:12:100,00
9MB3932Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:12:130,00
8MD4073Wágner JanAC Jablonné nad Orlicí8400:12:180,00
10MB4133Zajíc JanKRB Chrudim5300:12:220,00
3MC4243Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:12:260,00
9MD4374Vinzens OndřejCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8300:12:280,00
1MS4476Kulhavý JaroslavCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí8500:12:310,00
11MB4534Šebek JindřichCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí5600:12:380,00
18MA4618Myška JiříSK Polička7300:12:400,00
12MB4735Šlajs TomášKOB Choceň 00:12:440,00
2MS4777Martiňák JakubCTC Fort Staving Ústí nad Orlicí 00:12:440,00
13MB4936Fenyk FrantišekAFK SKP Pardubice5300:12:510,00
19MA5019Alexa JaroslavKRB Chrudim7400:13:000,00
5MJ5163Ryšavý RadekJiskra Ústí nad Orlicí8200:13:050,00
1MM5287Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:13:130,00
2MM5388Vacek JiříAC Jablonné nad Orlicí8700:13:260,00
4MC5444Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:13:300,00
20MA5520Šafář MichalJiskra Ústí nad Orlicí7900:13:310,00
1NM5596Červ JakubSK Polička8900:13:310,00
5MC5745Bielčík JindřichTJ Lichkov 00:13:380,00
1ZB5856Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:13:460,00
3MS5978Siegel JosefAC Choceň8600:13:490,00
6MC6046Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:13:580,00
7MC6147Černý MilanAC Choceň4800:14:090,00
8MC6248Novotný JiříTJ Spartak OEZ Letohrad4500:14:100,00
21MA6321Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí7500:14:170,00
22MA6422Nágl MarekÚstí nad Orlicí6800:14:330,00
4MS6579Pátek MichalKOB Choceň8600:14:410,00
14MB6637Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:14:420,00
3MM6789Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:14:470,00
5MS6780Půlpán JanAC Choceň8600:14:470,00
10MD6975Mrklovský VojtěchAFK SKP Pardubice8400:14:500,00
6MS7081Abraham PetrAC Choceň8600:15:030,00
2ZB7157Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:15:080,00
15MB7238Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:15:100,00
7MS7382Pešek OndřejKOB Choceň8500:15:110,00
16MB7439Valter PavelLPS Media UO5200:15:220,00
9MC7549Kubíček JanLitomyšl5000:15:230,00
17MB7640Betlach JanČeská Třebová5700:15:320,00
1ŽS7784Rychtaříková IvaAC Choceň8500:15:390,00
1ŽM7892Kůrková AndreaAC Choceň8700:15:400,00
1ŽD7964Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:15:490,00
2ŽD8065Škodová PetraKOB Choceň8300:15:520,00
1NZ81101Johanidiesová LeaLOKO Česká Třebová8900:16:020,00
1ZA8255Šedová JanaAC Choceň7300:16:280,00
2ŽS8385Čechalová HanaS. Mistrovice8600:16:310,00
2NZ84102Čechalová MarkétaMistrovice8900:16:530,00
2NM8597Zajíc JakubAFK SKP Pardubice8900:16:590,00
2ŽM8693Nerudová SandraLOKO Česká Třebová8700:17:020,00
3ŽS8786Podhorníková MartinaAC Choceň8600:17:030,00
4MM8890Hotmar MichalLOKO Česká Třebová8800:17:040,00
10MC8951Kalousek JanŽamberk4100:17:130,00
10MC8950Hrdina JaroslavJiskra Ústí nad Orlicí4700:17:130,00
12MC9152Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:17:240,00
3NM9298Šeda JanAC Choceň9300:17:280,00
8MS9383Řemínek MatějAC Choceň8600:17:470,00
13MC9453Krůmer MiroslavOstrov4900:17:510,00
5MM9591Grundman VojtěchKOB Choceň8800:18:000,00
3ZB9658Jirásková EvaLanškroun6400:18:140,00
3ŽM9794Neumanová MartinaLOKO Česká Třebová8800:19:020,00
4ŽM9895Šedová VeronikaAC Choceň8700:19:180,00
14MC9954Kalous VladimírŽamberk4300:21:460,00
3NZ100103Venclová AdélaJiskra Ústí nad Orlicí8900:22:270,00
4NM10199Vencl JanJiskra Ústí nad Orlicí9500:35:050,00
5NM102100Vencl TadeášJiskra Ústí nad Orlicí9500:37:170,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód