Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Modřický pohár

6.3.2004, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Modřický pohár
  • datum konání: 6.3.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Modřice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1162Kohoutek LiborASC Bučovice8300:31:19-
2MA2115Farkač JiříShakals Brno8100:31:28-
3MA311Macho AlešUniverzita Brno7500:31:32-
4MA4139Hrazděra MilanARC Brno8400:31:35-
5MA7121Králík EduardKyjov7300:31:48-
6MA876Mahovský FrantišekAC Moravská Slávia Brno8300:32:10-
7MA9166Ondráček TomášAxiom Orbit Žďár nad Sázavou7700:32:13-
8MA1013Zadák KarelVSK VUT Brno7800:32:18-
9MA11114Klíma TomášOlympo Team Brno8000:32:28-
10MA1268Smutný RadimUNI Brno ASC Bučovice8100:32:34-
11MA13141Kříž MichalACC Brno8100:32:56-
12MA1484Urbánek JaroslavAC Moravská Slávia Brno8200:32:59-
13MA15165Krejčí MartinTTC Olomouc7800:33:04-
14MA1655Koutný PetrUNI Brno ASC Bučovice8300:33:15-
15MA1853Kotyza AlešUNI Brno ASC Bučovice7400:33:28-
16MA1916Soural LukášUNI Brno ASC Bučovice8200:33:30-
17MA2158Petržela MartinUNI Brno ASC Bučovice7800:33:55-
18MA2386Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:04-
19MA2430Adamec MilanOrel Vyškov7700:34:11-
20MA25122Němeček JiříAHA Vyškov8200:34:13-
21MA27149Kolář RichardVSK VUT Brno7600:34:18-
22MA28187Vedra DavidVSK VUT Brno7400:34:26-
23MA29152Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:34:31-
24MA3029Krupka PeterZarges Brno6500:34:44-
25MA3171Touška IgorAC Moravská Slávia Brno8300:34:49-
26MA3290Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:50-
27MA3364Xaver TomášASC Bučovice8300:34:57-
28MA34181Svoboda Petrneregistrován6800:35:03-
29MA3561Borek AlešUNI Brno ASC Bučovice7700:35:10-
30MA39160Dobšík Jiříneregistrován7800:35:58-
31MA4185Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:36:08-
32MA43164Holt JasonMontana7100:36:11-
33MA44291Kopáč Davidneregistrován7600:36:16-
34MA48147Macura JanHorizont kola Novák7200:36:23-
35MA50150Kupec PetrSTS Chvojkovice Brod7500:36:29-
36MA51144Hověžák PavelBarnex Sport7500:36:44-
37MA5294Vích ŠimonAC Moravská Slávia Brno8400:36:49-
38MA56120Přichystal LukášVSK Universita Brno8100:37:05-
39MA57172Křenek JanTriangle Tri Team8400:37:12-
40MA5870Tešnar PavelVSK FS Brno7300:37:14-
41MA60161Němec LeošSokol Boskovice7200:37:19-
42MA62145Možný Radekneregistrován8500:37:25-
43MA6332Formánek PetrKunštát6700:37:30-
44MA64142Kalovský VladimírVSK Universita Brno7400:37:33-
45MA65191Zíta JaroslavTleskač Team Brno7500:37:36-
45MA6579Šimek DanielLetohrad8100:37:36-
47MA67182Matula PetrSK Radio Sport Bílovice nad Svitavou8200:37:54-
48MA72167Odehnal MartinTJ Lodní Sporty Brno8200:38:05-
49MA7556Kučera LukášUNI Brno Sokol Bučovice8100:38:13-
50MA7657Lev PetrUNI Brno ASC Bučovice8300:38:14-
51MA79170Dvořák JanMoravská Slávia Brno7700:38:22-
52MA8191Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:38:33-
53MA8463Škvarka PeterUNI Brno ASC Bučovice8300:38:57-
54MA8551Šmarda JiříČVK Brno8100:39:08-
55MA88292Hedvábný RobertSokol Bránice7200:39:22-
56MA95158David Jiříneregistrován7000:40:09-
57MA9874Hlavatý RadekSK VSŠ Brno6600:40:26-
58MA99194Vyhnálek LiborBrno6800:40:29-
59MA10183Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:38-
60MA103174Prachař DavidČEPS Brno7000:40:47-
61MA106102Rašner TomášOlomouc6900:40:55-
62MA107163Hanžl TomášBrno8000:41:00-
63MA112103Synek PavelČD Vyškov7600:41:20-
64MA11562Škarecký RobertUNI Brno ASC Bučovice7300:41:31-
65MA118175Šmíd DušanNotormotor8500:41:43-
66MA119131Mašlaň JiříVSK VUT Brno8300:41:46-
67MA120154Prokop KarelTJ Radostín6600:41:48-
68MA12289Kadavý MartinISCAREX Česká Třebová8400:41:57-
69MA12493Libenský Davidneregistrován7000:42:13-
70MA126132Kovařík MartinVSK VUT Brno8200:42:46-
71MA12788Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:47-
72MA13073Kroutilík RadimLRS Vyškov8400:42:54-
73MA132159Marčík PetrČEPS Brno7200:43:02-
74MA141184Vlasák MichalRajhrad7400:44:00-
75MA14344Vlasák OtaPozořice6800:44:15-
76MA144153Čech JanPraha 138200:44:18-
77MA148189Tyleček PavelJundrov7300:45:03-
78MA15880Vejchoda Petrneregistrován7700:46:06-
79MA173133Vrtík ZbyněkTJ Sokol Brno 28000:48:46-
80MA186176Kocmen LuigiNotormotor8401:03:28-
Muži B (trať 9,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5249Horák PavelAHA Vyškov6100:31:37-
2MB6123Hajzler JiříAHA Vyškov6300:31:41-
3MB1718Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:24-
4MB20111Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:47-
5MB2287Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:03-
6MB2624Patočka PetrTEPIZ Brno6300:34:15-
7MB3672Vévoda IvanSK Švábenice6000:35:29-
8MB3860Plachý LubomírUNI Brno ASC Bučovice6300:35:46-
9MB4043Havlík MiroslavTTT Rájec Jestřebí5800:36:06-
10MB45106Skyba MartinBarnex Sport6200:36:17-
11MB4615Fiedler JanStart Brno5600:36:18-
12MB47117Gottwald VáclavKřižanovice5500:36:21-
13MB4925Nožka JiříBarnex Sport6300:36:27-
14MB5319Gajdoš JaroslavAK Perná5600:36:55-
15MB5469Smutný ZdeněkGERA Drnovice5700:37:03-
16MB5582Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:37:04-
17MB61297Pisarčík TomášVelká Bíteš6300:37:21-
18MB6848Krejčí MiroslavBrno6400:37:56-
19MB7020Kunc JosefLRS Vyškov6000:37:57-
20MB7167Doležal StanislavTJ JE Dukovany5800:38:03-
21MB78101Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:38:20-
22MB8059Petřík FrantišekUNI Brno ASC Bučovice5900:38:25-
23MB87137Růžička VlastimilBřeclav6300:39:18-
24MB89138Březina AlešPinax6200:39:28-
25MB91250Palaš Zdeněkneregistrován6100:39:45-
26MB92125Cibulka PavelŠO Moravská Slavia Brno6400:39:50-
27MB9636Šimek ŠtefanSokol Mořice5600:40:15-
28MB97127Zachariáš ZdeněkBrno5800:40:22-
29MB104109Gončár JiříBrno5700:40:49-
30MB10895Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:41:03-
31MB10946Kubínek FrantišekOrel Blažovice5800:41:06-
32MB111190Daněk MilanKola Novák Blansko6200:41:14-
33MB11314Kadlec LuděkSLATINA Brno6200:41:21-
34MB1142Holeček StanislavBarnex Sport5500:41:24-
35MB1176Kubík JaromírTriatlon klub Brno6000:41:41-
36MB121119Prčík AntonínDolní Bojanovice5500:41:53-
37MB123126Gogolín PetrBarnex Sport5700:41:58-
38MB1315Novák LubomírZarges Brno5800:42:57-
39MB137113Bil Jaroslavneregistrován5900:43:35-
40MB13941Suchánek OtoSokol Syrovice5800:43:51-
41MB14247Dufek JaroslavNemojany6100:44:04-
42MB14621Volavý VladimírBarnex Sport5500:44:32-
43MB147179Ventruba Miroslavneregistrován5800:44:49-
44MB150110Šilberský PetrBlansko6100:45:12-
45MB152298Macháček MartinRC Brno5500:45:34-
46MB162178Lavička JaroslavDrásov5900:46:45-
47MB164156Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:46:57-
48MB16852Juránek StanislavUNI Brno Orel Židenice5600:48:08-
49MB1717Kubík RadekTriatlon klub Brno6400:48:32-
50MB17240Zejda IvoMoravská Slávia Brno5600:48:36-
51MB174193Sedláček Svatoplukneregistrován5700:49:11-
52MB17592Kouřil Janneregistrován6100:49:52-
53MB176183Štorek IvoLodní sporty Brno5600:50:06-
54MB179135Krejčiřík PetrBrno5500:52:17-
55MB18228Novotný JosefTriatlon klub Brno5600:54:21-
56MB183148Sedlinský JanSokol Brno 25800:55:06-
Muži C (trať 9,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC37124Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:35:30-
2MC42134Kaše JaroslavBarnex Sport5300:36:09-
3MC59130Pospíchal VladimírTTT Rájec Jestřebí5200:37:16-
4MC6878Gross LuděkFC Kuchařovice5300:37:56-
5MC73118Bartal LubomírBK Hodonín5100:38:07-
6MC74293Rusek TomášMoravská Slávia Brno4800:38:11-
7MC77105Glanc PetrBrno5400:38:16-
8MC8239Mareš BohumilLEAR Brno5100:38:41-
9MC8666Šlancar LubomírZŠ Poštorná5300:39:15-
10MC90180Smejkal Liborneregistrován4700:39:38-
11MC9437Mikita PavelTTC Rájec Jestřebí5200:40:03-
12MC10012Zadák KarelPINKY Veselka5400:40:34-
13MC10299Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:40:45-
14MC10523Hlavsa FrantišekCleaners Pohořelice4700:40:54-
15MC110151Osladil MiroslavIRICO Olomouc5200:41:12-
16MC1169Novák MartinTriatlon klub Brno5100:41:39-
17MC1253Knobloch VáclavPošta Brno4600:42:23-
18MC128292Frank PavelSokol Holubice4700:42:49-
19MC129146Peprla Jaroslavneregistrován4900:42:52-
20MC13396Sponar JanTesla Brno5000:43:06-
21MC13497Krumer MiroslavOstrov4900:43:12-
22MC135227Knotek IljaKnotek team5300:43:21-
23MC13638Spilka JiříVC Triatlon5000:43:28-
24MC14049Vilček RudolfOlympo Team Brno5400:43:55-
25MC14522Bělka JaroslavČD Vyškov5200:44:22-
26MC149108Kaláb MilošTriatlon Brno5000:45:06-
27MC153140Krieg PetrBMT Brno4900:45:36-
28MC154112Pudelka JaroslavPrdlavka SSSR Modřice5300:45:43-
29MC155100Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:45:46-
30MC15617Plch AloisPlki Tým4900:45:49-
31MC15781Jirásek VladimírBrno5300:46:03-
32MC161107Ertl JiříHorokolo Jundrov4600:46:36-
33MC16675Franta JaroslavPrdlavka Modřice5400:47:40-
34MC167168Klepárník Karelneregistrován5100:47:49-
35MC184300Nesvadba JaroslavSokol Brno 25300:55:57-
36MC185186Čadek JiříAmulet Brno5300:56:51-
Muži D (trať 9,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD83155Janků LadislavSokol Bystročice4200:38:46-
2MD93129Haberland JanSokol Brno4200:39:55-
3MD13898Bielčik JindřichLichkov4000:43:39-
4MD151136Lech Jiříneregistrován3700:45:23-
5MD15931Hrubý MilanASK Blansko3800:46:19-
6MD160116Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:46:24-
7MD170128Holý Josefneregistrován4100:48:28-
8MD17726Kubík JosefAdamov3800:50:51-
9MD17865Brandýs VlastimilTJ LRS Vyškov4100:51:30-
10MD180104Košťál PavelKČT Adamov4400:52:40-
11MD181185Hradil Josefneregistrován4000:54:11-
Ženy (trať 9,700 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA163157Pechová PavlínaAUDACIA Olomouc8100:46:53-
2ZA165173Camia Patricianeregistrována6900:47:29-
3ZA16977Kociánová AnnaKřenovice8400:48:16-
Ženy - 5 km (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z5130Petříková IrenaUNI Brno ASC Bučovice8300:18:43-
2Z5266Kalovská LenkaAAC Brno7000:18:48-
3Z5332Suková VěraUNI Brno ASC Bučovice8000:19:35-
4Z5465Nádeníčková MichaelaAAC Brno7900:20:01-
5Z5560Bezdíčková JanaTTT Rájec Jestřebí7300:20:19-
6Z5610Kociánová JiřinaVSK VUT Brno8100:20:38-
7Z5775Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:20:50-
8Z5854Čábelková JanaACP Junior Brno8400:20:58-
9Z5957Michalcová DanaZetor Brno8300:21:01-
10Z51081Kaderová IlonaPřísnotice8400:21:30-
11Z51142Jiříčková LenkaGERA Drnovice8300:22:06-
12Z51213Machová ZuzanaUNI Brno ASC Bučovice8000:22:17-
13Z51372Zachariášová IvaBrno8300:22:39-
14Z51476Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:22:43-
15Z51574Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:44-
16Z51680Matulová JanaBrno7300:23:45-
17Z51763Tešnarová Lucieneregistrován7400:24:12-
18Z51858Vrábelová KateřinaPlki Tým Brno8100:25:43-
19Z51973Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:26:13-
20Z52068Koukalová AlžbětaAC Moravská Slávia Brno7800:26:37-
21Z52164Křivánková PetraOstrovačice8400:28:10-
Trať 9,700 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1162Kohoutek LiborASC Bučovice8300:31:19-
2MA2115Farkač JiříShakals Brno8100:31:28-
3MA311Macho AlešUniverzita Brno7500:31:32-
4MA4139Hrazděra MilanARC Brno8400:31:35-
1MB5249Horák PavelAHA Vyškov6100:31:37-
2MB6123Hajzler JiříAHA Vyškov6300:31:41-
5MA7121Králík EduardKyjov7300:31:48-
6MA876Mahovský FrantišekAC Moravská Slávia Brno8300:32:10-
7MA9166Ondráček TomášAxiom Orbit Žďár nad Sázavou7700:32:13-
8MA1013Zadák KarelVSK VUT Brno7800:32:18-
9MA11114Klíma TomášOlympo Team Brno8000:32:28-
10MA1268Smutný RadimUNI Brno ASC Bučovice8100:32:34-
11MA13141Kříž MichalACC Brno8100:32:56-
12MA1484Urbánek JaroslavAC Moravská Slávia Brno8200:32:59-
13MA15165Krejčí MartinTTC Olomouc7800:33:04-
14MA1655Koutný PetrUNI Brno ASC Bučovice8300:33:15-
3MB1718Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:24-
15MA1853Kotyza AlešUNI Brno ASC Bučovice7400:33:28-
16MA1916Soural LukášUNI Brno ASC Bučovice8200:33:30-
4MB20111Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:33:47-
17MA2158Petržela MartinUNI Brno ASC Bučovice7800:33:55-
5MB2287Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:03-
18MA2386Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:04-
19MA2430Adamec MilanOrel Vyškov7700:34:11-
20MA25122Němeček JiříAHA Vyškov8200:34:13-
6MB2624Patočka PetrTEPIZ Brno6300:34:15-
21MA27149Kolář RichardVSK VUT Brno7600:34:18-
22MA28187Vedra DavidVSK VUT Brno7400:34:26-
23MA29152Goldschmidt RomanAC Moravský Krumlov7300:34:31-
24MA3029Krupka PeterZarges Brno6500:34:44-
25MA3171Touška IgorAC Moravská Slávia Brno8300:34:49-
26MA3290Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:34:50-
27MA3364Xaver TomášASC Bučovice8300:34:57-
28MA34181Svoboda Petrneregistrován6800:35:03-
29MA3561Borek AlešUNI Brno ASC Bučovice7700:35:10-
7MB3672Vévoda IvanSK Švábenice6000:35:29-
1MC37124Kudlička SvatoplukLRS Vyškov5000:35:30-
8MB3860Plachý LubomírUNI Brno ASC Bučovice6300:35:46-
30MA39160Dobšík Jiříneregistrován7800:35:58-
9MB4043Havlík MiroslavTTT Rájec Jestřebí5800:36:06-
31MA4185Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:36:08-
2MC42134Kaše JaroslavBarnex Sport5300:36:09-
32MA43164Holt JasonMontana7100:36:11-
33MA44291Kopáč Davidneregistrován7600:36:16-
10MB45106Skyba MartinBarnex Sport6200:36:17-
11MB4615Fiedler JanStart Brno5600:36:18-
12MB47117Gottwald VáclavKřižanovice5500:36:21-
34MA48147Macura JanHorizont kola Novák7200:36:23-
13MB4925Nožka JiříBarnex Sport6300:36:27-
35MA50150Kupec PetrSTS Chvojkovice Brod7500:36:29-
36MA51144Hověžák PavelBarnex Sport7500:36:44-
37MA5294Vích ŠimonAC Moravská Slávia Brno8400:36:49-
14MB5319Gajdoš JaroslavAK Perná5600:36:55-
15MB5469Smutný ZdeněkGERA Drnovice5700:37:03-
16MB5582Čechal MilanISCAREX Česká Třebová5900:37:04-
38MA56120Přichystal LukášVSK Universita Brno8100:37:05-
39MA57172Křenek JanTriangle Tri Team8400:37:12-
40MA5870Tešnar PavelVSK FS Brno7300:37:14-
3MC59130Pospíchal VladimírTTT Rájec Jestřebí5200:37:16-
41MA60161Němec LeošSokol Boskovice7200:37:19-
17MB61297Pisarčík TomášVelká Bíteš6300:37:21-
42MA62145Možný Radekneregistrován8500:37:25-
43MA6332Formánek PetrKunštát6700:37:30-
44MA64142Kalovský VladimírVSK Universita Brno7400:37:33-
45MA6579Šimek DanielLetohrad8100:37:36-
45MA65191Zíta JaroslavTleskač Team Brno7500:37:36-
47MA67182Matula PetrSK Radio Sport Bílovice nad Svitavou8200:37:54-
18MB6848Krejčí MiroslavBrno6400:37:56-
4MC6878Gross LuděkFC Kuchařovice5300:37:56-
19MB7020Kunc JosefLRS Vyškov6000:37:57-
20MB7167Doležal StanislavTJ JE Dukovany5800:38:03-
48MA72167Odehnal MartinTJ Lodní Sporty Brno8200:38:05-
5MC73118Bartal LubomírBK Hodonín5100:38:07-
6MC74293Rusek TomášMoravská Slávia Brno4800:38:11-
49MA7556Kučera LukášUNI Brno Sokol Bučovice8100:38:13-
50MA7657Lev PetrUNI Brno ASC Bučovice8300:38:14-
7MC77105Glanc PetrBrno5400:38:16-
21MB78101Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:38:20-
51MA79170Dvořák JanMoravská Slávia Brno7700:38:22-
22MB8059Petřík FrantišekUNI Brno ASC Bučovice5900:38:25-
52MA8191Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:38:33-
8MC8239Mareš BohumilLEAR Brno5100:38:41-
1MD83155Janků LadislavSokol Bystročice4200:38:46-
53MA8463Škvarka PeterUNI Brno ASC Bučovice8300:38:57-
54MA8551Šmarda JiříČVK Brno8100:39:08-
9MC8666Šlancar LubomírZŠ Poštorná5300:39:15-
23MB87137Růžička VlastimilBřeclav6300:39:18-
55MA88292Hedvábný RobertSokol Bránice7200:39:22-
24MB89138Březina AlešPinax6200:39:28-
10MC90180Smejkal Liborneregistrován4700:39:38-
25MB91250Palaš Zdeněkneregistrován6100:39:45-
26MB92125Cibulka PavelŠO Moravská Slavia Brno6400:39:50-
2MD93129Haberland JanSokol Brno4200:39:55-
11MC9437Mikita PavelTTC Rájec Jestřebí5200:40:03-
56MA95158David Jiříneregistrován7000:40:09-
27MB9636Šimek ŠtefanSokol Mořice5600:40:15-
28MB97127Zachariáš ZdeněkBrno5800:40:22-
57MA9874Hlavatý RadekSK VSŠ Brno6600:40:26-
58MA99194Vyhnálek LiborBrno6800:40:29-
12MC10012Zadák KarelPINKY Veselka5400:40:34-
59MA10183Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:40:38-
13MC10299Wendlig MiroslavAtletika Albrechtice5300:40:45-
60MA103174Prachař DavidČEPS Brno7000:40:47-
29MB104109Gončár JiříBrno5700:40:49-
14MC10523Hlavsa FrantišekCleaners Pohořelice4700:40:54-
61MA106102Rašner TomášOlomouc6900:40:55-
62MA107163Hanžl TomášBrno8000:41:00-
30MB10895Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:41:03-
31MB10946Kubínek FrantišekOrel Blažovice5800:41:06-
15MC110151Osladil MiroslavIRICO Olomouc5200:41:12-
32MB111190Daněk MilanKola Novák Blansko6200:41:14-
63MA112103Synek PavelČD Vyškov7600:41:20-
33MB11314Kadlec LuděkSLATINA Brno6200:41:21-
34MB1142Holeček StanislavBarnex Sport5500:41:24-
64MA11562Škarecký RobertUNI Brno ASC Bučovice7300:41:31-
16MC1169Novák MartinTriatlon klub Brno5100:41:39-
35MB1176Kubík JaromírTriatlon klub Brno6000:41:41-
65MA118175Šmíd DušanNotormotor8500:41:43-
66MA119131Mašlaň JiříVSK VUT Brno8300:41:46-
67MA120154Prokop KarelTJ Radostín6600:41:48-
36MB121119Prčík AntonínDolní Bojanovice5500:41:53-
68MA12289Kadavý MartinISCAREX Česká Třebová8400:41:57-
37MB123126Gogolín PetrBarnex Sport5700:41:58-
69MA12493Libenský Davidneregistrován7000:42:13-
17MC1253Knobloch VáclavPošta Brno4600:42:23-
70MA126132Kovařík MartinVSK VUT Brno8200:42:46-
71MA12788Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:42:47-
18MC128292Frank PavelSokol Holubice4700:42:49-
19MC129146Peprla Jaroslavneregistrován4900:42:52-
72MA13073Kroutilík RadimLRS Vyškov8400:42:54-
38MB1315Novák LubomírZarges Brno5800:42:57-
73MA132159Marčík PetrČEPS Brno7200:43:02-
20MC13396Sponar JanTesla Brno5000:43:06-
21MC13497Krumer MiroslavOstrov4900:43:12-
22MC135227Knotek IljaKnotek team5300:43:21-
23MC13638Spilka JiříVC Triatlon5000:43:28-
39MB137113Bil Jaroslavneregistrován5900:43:35-
3MD13898Bielčik JindřichLichkov4000:43:39-
40MB13941Suchánek OtoSokol Syrovice5800:43:51-
24MC14049Vilček RudolfOlympo Team Brno5400:43:55-
74MA141184Vlasák MichalRajhrad7400:44:00-
41MB14247Dufek JaroslavNemojany6100:44:04-
75MA14344Vlasák OtaPozořice6800:44:15-
76MA144153Čech JanPraha 138200:44:18-
25MC14522Bělka JaroslavČD Vyškov5200:44:22-
42MB14621Volavý VladimírBarnex Sport5500:44:32-
43MB147179Ventruba Miroslavneregistrován5800:44:49-
77MA148189Tyleček PavelJundrov7300:45:03-
26MC149108Kaláb MilošTriatlon Brno5000:45:06-
44MB150110Šilberský PetrBlansko6100:45:12-
4MD151136Lech Jiříneregistrován3700:45:23-
45MB152298Macháček MartinRC Brno5500:45:34-
27MC153140Krieg PetrBMT Brno4900:45:36-
28MC154112Pudelka JaroslavPrdlavka SSSR Modřice5300:45:43-
29MC155100Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:45:46-
30MC15617Plch AloisPlki Tým4900:45:49-
31MC15781Jirásek VladimírBrno5300:46:03-
78MA15880Vejchoda Petrneregistrován7700:46:06-
5MD15931Hrubý MilanASK Blansko3800:46:19-
6MD160116Tomíšek JindřichHanácká kyselka Horní Moštěnice3900:46:24-
32MC161107Ertl JiříHorokolo Jundrov4600:46:36-
46MB162178Lavička JaroslavDrásov5900:46:45-
1ZA163157Pechová PavlínaAUDACIA Olomouc8100:46:53-
47MB164156Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:46:57-
2ZA165173Camia Patricianeregistrována6900:47:29-
33MC16675Franta JaroslavPrdlavka Modřice5400:47:40-
34MC167168Klepárník Karelneregistrován5100:47:49-
48MB16852Juránek StanislavUNI Brno Orel Židenice5600:48:08-
3ZA16977Kociánová AnnaKřenovice8400:48:16-
7MD170128Holý Josefneregistrován4100:48:28-
49MB1717Kubík RadekTriatlon klub Brno6400:48:32-
50MB17240Zejda IvoMoravská Slávia Brno5600:48:36-
79MA173133Vrtík ZbyněkTJ Sokol Brno 28000:48:46-
51MB174193Sedláček Svatoplukneregistrován5700:49:11-
52MB17592Kouřil Janneregistrován6100:49:52-
53MB176183Štorek IvoLodní sporty Brno5600:50:06-
8MD17726Kubík JosefAdamov3800:50:51-
9MD17865Brandýs VlastimilTJ LRS Vyškov4100:51:30-
54MB179135Krejčiřík PetrBrno5500:52:17-
10MD180104Košťál PavelKČT Adamov4400:52:40-
11MD181185Hradil Josefneregistrován4000:54:11-
55MB18228Novotný JosefTriatlon klub Brno5600:54:21-
56MB183148Sedlinský JanSokol Brno 25800:55:06-
35MC184300Nesvadba JaroslavSokol Brno 25300:55:57-
36MC185186Čadek JiříAmulet Brno5300:56:51-
80MA186176Kocmen LuigiNotormotor8401:03:28-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód