Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Údolím Orlice, Klášterec nad Orlicí

18.1.2004, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Údolím Orlice, Klášterec nad Orlicí
  • datum konání: 18.1.2004
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SOKOL Klášterec nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Údolím Orlice, Klášterec nad Orlicí

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci nejmladší 9-10 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3122Vondra DavidTJ Spartak OEZ Letohrad9400:05:12-
2M3221Holubář BartolomějSpartak OEZ Letohrad9600:06:06-
3M3326Kopecký MilošSokol Kunvald9500:06:14-
4M3525Veselý MichalTJ Spartak OEZ Letohrad9600:06:39-
5M3727Vávra TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9600:06:49-
6M31028Borový SebastiánSpartak OEZ Letohrad9500:07:29-
7M31223Barnet MiroslavSpartak OEZ Letohrad9400:07:56-
8M31324Fogl MartinSokol Kunvald9500:07:58-
Žákyně nejmladší 9-10 let (trať 1,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž342Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9600:06:34-
2Ž357Vávrová VilmaTJ Spartak OEZ Letohrad9400:06:39-
3Ž384Maříková SimonaTJ Spartak OEZ Letohrad9600:06:54-
4Ž398Mottlová HanaSpartak OEZ Letohrad9500:07:21-
5Ž3113Novotná DoraSK Žamberk9700:07:52-
6Ž3149Mottlová PetraSpartak OEZ Letohrad 00:08:10-
Žákyně mladší 11-12 let (trať 2,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM144Bílá TerezaSKI Klub Česká Třebová9200:07:00-
2ŽM250Satoriová MartinaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:07:33-
3ŽM342Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:07:51-
4ŽM447Vávrová MarkétaSpartak OEZ Letohrad9200:07:54-
5ŽM549Stráníková TerezieTJ Spartak Letohrad9300:07:58-
6ŽM654Adamcová MartinaTJ Spartak Letohrad9300:08:17-
7ŽM746Machová KateřinaKKL Hlinsko9300:08:33-
8ŽM848Tomanová VeronikaTJ Spartak OEZ Letohrad9300:08:36-
9ŽM941Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:09:00-
10ŽM1051Kavková MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad9200:09:06-
11ŽM1155Tomanová PavlínaTJ Spartak Letohrad9300:09:13-
12ŽM1252Faltusová KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:09:19-
13ŽM1353Bárnetová AlenaSpartak OEZ Letohrad9300:09:41-
14ŽM1443Urbanová DenisaKlášterec nad Orlicí 00:10:21-
15ŽM1545Kladivová ŠárkaSK Žamberk9300:11:23-
16ŽM1656Kopecká EliškaSokol Kunvald9200:11:55-
Žáci mladší 11-12 let (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM562Kučera TomášKKL Hlinsko9200:11:44-
2MM667Řehák AdamTJ Spartak OEZ Letohrad9200:12:23-
3MM966Bidmon JiříKKL Hlinsko9300:12:56-
4MM1065Adamec MarekTJ Spartak OEZ Letohrad9300:13:07-
5MM1168Suchodol JiříTJ Spartak OEZ Letohrad9200:14:04-
6MM1561Novotný ŠtěpánSK Žamberk9200:17:41-
7MM1669Matějíček MichalSK Žamberk9300:18:06-
8MM1863Kroft RadimSKI Klub Česká Třebová9300:18:59-
Žákyně starší 13-14 let (trať 3,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS189Vacková MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad9000:10:00-
2ŽS280Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:11:24-
3ŽS384Havlová MichaelaTJ Spartak OEZ Letohrad9100:11:38-
4ŽS487Lipenská RadkaSpartak OEZ Letohrad9000:11:39-
5ŽS783Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:12:28-
6ŽS885Akrmanová AnetaKKL Hlinsko9000:12:38-
7ŽS1293Hejdušková AdrianaSpartak OEZ Letohrad9000:15:07-
8ŽS1382Šponarová LucieSK Žamberk9100:15:59-
9ŽS1481Válková MarcelaSK Žamberk9100:16:08-
10ŽS1788Kladivová MarkétaSK Žamberk9100:18:14-
11ŽS1992Matějíčková LucieSK Žamberk9000:20:34-
Žáci starší 13-14 let (trať 4,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS13Faltus LukášTJ Spartak OEZ Letohrad9000:14:20-
2MS22Novotný JanSpartak OEZ Letohrad9000:14:49-
3MS314Vávra VlastimilSpartak OEZ Letohrad9100:15:01-
4MS512Exler OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9000:15:07-
5MS68Adel FilipKKL Hlinsko9000:15:21-
6MS77Horák TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9000:15:31-
7MS89Ďuran TomášTJ Spartak OEZ Letohrad9100:15:37-
8MS1010Šembera JiříSpartak OEZ Letohrad9100:16:34-
9MS111Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:16:35-
10MS1215Vlček LiborSpartak OEZ Letohrad9000:16:53-
11MS1411Fenyk MarekKKL Hlinsko9100:17:15-
12MS156Kroupa OndřejTJ Spartak OEZ Letohrad9100:17:16-
13MS174Fogl TomášSokol Kunvald9000:25:34-
Dorostenci mladší 15-16 let (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD127Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:16:55-
2MD228Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:17:15-
3MD326Poláček AntonínTJ Spartak OEZ Letohrad8900:17:40-
4MD429Akrman StanislavKKL Hlinsko8800:17:55-
Dorostenky mladší 15-16 let (trať 4,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD424Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:15:04-
2ŽD925Šmahelová JanaKKL Hlinsko8800:16:08-
3ŽD1322Krejsová TerezaTJ Spartak OEZ Letohrad8900:17:07-
4ŽD1623Zapletalová BarboraSKI Česká Třebová8800:20:04-
Dorostenci starší 17-18 let (trať 7,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ135Kopecký OndřejKKL Hlinsko8700:33:38-
Muži A (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Svoboda PavelKKL Hlinsko7100:47:26-
2MA642Janeček JiříSKI Klub Česká Třebová7400:49:43-
3MA1145Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:52:48-
4MA1349Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:53:28-
5MA1447Svoboda PetrKKL Hlinsko9100:54:01-
6MA1551Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:58:27-
7MA1750Mitvalský KarelSokol Klášterec nad Orlicí8200:59:29-
8MA1946Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:02:07-
9MA2548Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7501:08:34-
10MA2741Fogl EuardSokol Kunvald6901:10:32-
Muži B (trať 15,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB256Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:47:34-
2MB364Krátký FrantišekJiskra Ústí nad Orlicí4300:48:36-
3MB462Martinák JiříCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí6000:49:21-
4MB563Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:30-
5MB760Novotný LuděkŽamberk6200:50:24-
6MB861Kavka JiříTJ Spartak OEZ Letohrad5900:51:23-
7MB970Koblížek JindřichSK Žamberk4800:51:56-
8MB1069Svoboda JosefKKL Hlinsko4600:52:37-
9MB1271Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:53:00-
10MB1667Krejčí StanislavTěchonín6300:59:08-
11MB1872Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5201:00:15-
12MB2073Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1301:02:09-
13MB2165Hanuš JanZábřeh n. M 01:02:16-
14MB2257Novotný JiříSpartak OEZ Letohrad4501:02:20-
15MB2374Bielčik JindřichLichkov4001:03:21-
16MB2466Rýznar MiroslavEkotherm Šumperk 01:03:27-
17MB2658Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:10:06-
18MB2868Machač JaroslavTěchonín 01:30:40-
Dorostenky starší 17-18 let (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ631Šmahelová KateřinaKKL Hlinsko8700:20:08-
Ženy A (trať 5,000 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA577Fiedlerová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová7800:18:36-
2ZA778Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:52-
3ZA879Lišková RůženaÚstí nad Orlicí6500:21:06-
4ZA976Foglová AlenaSokol Kunvald7000:31:03-
Trať 5,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD127Kristejn LukášSpartak OEZ Letohrad8900:16:55-
2MD228Morkes RadekSKI Klub Česká Třebová8900:17:15-
3MD326Poláček AntonínTJ Spartak OEZ Letohrad8900:17:40-
4MD429Akrman StanislavKKL Hlinsko8800:17:55-
1ZA577Fiedlerová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová7800:18:36-
1ŽJ631Šmahelová KateřinaKKL Hlinsko8700:20:08-
2ZA778Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:52-
3ZA879Lišková RůženaÚstí nad Orlicí6500:21:06-
4ZA976Foglová AlenaSokol Kunvald7000:31:03-
Trať 7,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ135Kopecký OndřejKKL Hlinsko8700:33:38-
Trať 15,000 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA144Svoboda PavelKKL Hlinsko7100:47:26-
1MB256Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:47:34-
2MB364Krátký FrantišekJiskra Ústí nad Orlicí4300:48:36-
3MB462Martinák JiříCTC SMC FORT Ústí nad Orlicí6000:49:21-
4MB563Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:30-
2MA642Janeček JiříSKI Klub Česká Třebová7400:49:43-
5MB760Novotný LuděkŽamberk6200:50:24-
6MB861Kavka JiříTJ Spartak OEZ Letohrad5900:51:23-
7MB970Koblížek JindřichSK Žamberk4800:51:56-
8MB1069Svoboda JosefKKL Hlinsko4600:52:37-
3MA1145Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:52:48-
9MB1271Liška PavelÚstí nad Orlicí6300:53:00-
4MA1349Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:53:28-
5MA1447Svoboda PetrKKL Hlinsko9100:54:01-
6MA1551Bříza VáclavSokol Klášterec nad Orlicí7000:58:27-
10MB1667Krejčí StanislavTěchonín6300:59:08-
7MA1750Mitvalský KarelSokol Klášterec nad Orlicí8200:59:29-
11MB1872Šroler ZdeněkSOKOL Klášterec nad Orlicí5201:00:15-
8MA1946Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:02:07-
12MB2073Faltus FrantišekSokol Klášterec nad Orlicí1301:02:09-
13MB2165Hanuš JanZábřeh n. M 01:02:16-
14MB2257Novotný JiříSpartak OEZ Letohrad4501:02:20-
15MB2374Bielčik JindřichLichkov4001:03:21-
16MB2466Rýznar MiroslavEkotherm Šumperk 01:03:27-
9MA2548Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7501:08:34-
17MB2658Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:10:06-
10MA2741Fogl EuardSokol Kunvald6901:10:32-
18MB2868Machač JaroslavTěchonín 01:30:40-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 40%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 50%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 80%
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
67%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód