Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Vánoční běh Parníkem, 13. ročník

13.12.2003, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Vánoční běh Parníkem, 13. ročník
  • datum konání: 13.12.2003
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Vánoční běh Parníkem, 13. ročník

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2251Skalická ZuzanaAC Choceň9400:02:4411,00
2Ž259Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:02:589,00
3Ž2622Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:03:138,00
4Ž2992Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:03:477,00
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 700 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2170Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:4011,00
2M2375Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:529,00
3M2445Prachař DavidChoceň9400:02:538,00
4M2744Frydrych JakubAC Choceň9500:03:137,00
5M2837Kunst DanielČeská Třebová9500:03:146,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3114Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:2611,00
2Ž3217Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:299,00
3Ž3318Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:298,00
4Ž3420Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:02:317,00
5Ž3510Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:02:366,00
6Ž3616Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:405,00
7Ž3759Kubínová VeronikaAtletika Polička9200:02:404,00
8Ž3825Matějíčková LucieAtletika Albrechtice9200:02:483,00
9Ž3960Machová KristýnaAtletika Polička9200:02:592,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31846Siegel JakubAC Choceň9200:03:5911,00
2M31915Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:04:029,00
3M32224Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:098,00
4M32567Jukl JiříAtletika Polička9200:04:147,00
5M32723Král KristiánXXX9200:04:166,00
6M32919Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:195,00
7M33076Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:204,00
8M33464Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:293,00
9M33647Kůta RobertAC Choceň9200:04:432,00
10M3417Hejl FilipXXX9300:05:101,00
11M34490Herman JakubXXX9300:05:250,00
12M34985Kovář PetrXXX9200:07:520,00
13M35028Tomeš RadekXXX9300:07:520,00
14M35129Pánek JiříXXX9300:07:570,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM2148Šedová TerezaAC Choceň9000:04:0711,00
2ŽM2421Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:04:139,00
3ŽM2612Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:148,00
4ŽM3258Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:237,00
5ŽM3326Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:236,00
6ŽM3949Kužílková JanaAC Choceň9000:04:495,00
7ŽM4750Sisrová TerezaAC Choceň9100:05:394,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1453Večeře TomášAtletika Polička9000:03:3611,00
2MM1655Tománek FilipAtletika Polička9000:03:449,00
3MM1754Koutný MartinAtletika Polička9000:03:448,00
4MM2313Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:137,00
5MM2883Bilotskij DmitrijABK Bravo Jablonné nad Orlicí9000:04:186,00
6MM3543Bašarin TomášAC Choceň9000:04:305,00
7MM3831Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:454,00
8MM408Hejl AlešXXX9100:04:513,00
9MM425Fater VláďaFK Česká Třebová9000:05:112,00
10MM436Fater MatějTenisové kuty9000:05:141,00
11MM45101Plocek JaroslavXXX9100:05:280,00
12MM46102Lux PetrXXX9100:05:340,00
13MM4832Szüllö MartinXXX9100:06:090,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS2061Schauerová LenkaAtletika Polička8800:04:0311,00
2ŽS3738Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:04:449,00
Žáci starší 14-15 let (trať 1,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1062Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:1711,00
2MS1165Kocálek JaroslavAtletika Polička8800:03:199,00
3MS1282Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:248,00
4MS1363Červ JakubAtletika Polička8900:03:247,00
5MS1536Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:366,00
6MS3156Coufal DavidAtletika Polička8900:04:225,00
Dorostenky 16-17 let (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD173Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:24:0311,00
2ŽD1120Čechalová HanaTS Letohrad8600:24:249,00
3ŽD161Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:25:098,00
Dorostenci 16-17 let (trať 5,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1103Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí8600:17:4311,00
2MD1104Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:17:519,00
3MD1105Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:18:288,00
4MD1106Siegel JosefAC Choceň8600:19:107,00
5MD183Sejkora KarelAtletika Polička8800:21:046,00
6MD1139Večeře TomášAtletika Polička9000:21:055,00
7MD1110Červ JakubAtletika Polička8900:21:054,00
Trať 700 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2170Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:02:4011,00
1Ž2251Skalická ZuzanaAC Choceň9400:02:4411,00
2M2375Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:529,00
3M2445Prachař DavidChoceň9400:02:538,00
2Ž259Halbrštátová PetraABK Bravo Jablonné nad Orlicí9400:02:589,00
3Ž2622Stříhavková LucieSpartak Letohrad9500:03:138,00
4M2744Frydrych JakubAC Choceň9500:03:137,00
5M2837Kunst DanielČeská Třebová9500:03:146,00
4Ž2992Glaserová DominikaSKI Klub Česká Třebová9500:03:477,00
Trať 1,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3114Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:02:2611,00
2Ž3217Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:299,00
3Ž3318Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:02:298,00
4Ž3420Šteflová PavlínaSKI Klub Česká Třebová9200:02:317,00
5Ž3510Halbrštátová AnnaABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:02:366,00
6Ž3616Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:02:405,00
7Ž3759Kubínová VeronikaAtletika Polička9200:02:404,00
8Ž3825Matějíčková LucieAtletika Albrechtice9200:02:483,00
9Ž3960Machová KristýnaAtletika Polička9200:02:592,00
1MS1062Sejkora KarelAtletika Polička8800:03:1711,00
2MS1165Kocálek JaroslavAtletika Polička8800:03:199,00
3MS1282Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:03:248,00
4MS1363Červ JakubAtletika Polička8900:03:247,00
1MM1453Večeře TomášAtletika Polička9000:03:3611,00
5MS1536Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:03:366,00
2MM1655Tománek FilipAtletika Polička9000:03:449,00
3MM1754Koutný MartinAtletika Polička9000:03:448,00
1M31846Siegel JakubAC Choceň9200:03:5911,00
2M31915Neruda MichalSKI Klub Česká Třebová9300:04:029,00
1ŽS2061Schauerová LenkaAtletika Polička8800:04:0311,00
1ŽM2148Šedová TerezaAC Choceň9000:04:0711,00
3M32224Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:04:098,00
4MM2313Voleský MartinSKI Klub Česká Třebová9100:04:137,00
2ŽM2421Šachová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9100:04:139,00
4M32567Jukl JiříAtletika Polička9200:04:147,00
3ŽM2612Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:148,00
5M32723Král KristiánXXX9200:04:166,00
5MM2883Bilotskij DmitrijABK Bravo Jablonné nad Orlicí9000:04:186,00
6M32919Bartůněk DavidSKI Klub Česká Třebová9300:04:195,00
7M33076Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:04:204,00
6MS3156Coufal DavidAtletika Polička8900:04:225,00
4ŽM3258Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:04:237,00
5ŽM3326Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:236,00
8M33464Mohelník PetrAtletika Polička9200:04:293,00
6MM3543Bašarin TomášAC Choceň9000:04:305,00
9M33647Kůta RobertAC Choceň9200:04:432,00
2ŽS3738Fáberová JanaABK Jablonné nad Orlicí8900:04:449,00
7MM3831Vytlačil MarekČeská Třebová9100:04:454,00
6ŽM3949Kužílková JanaAC Choceň9000:04:495,00
8MM408Hejl AlešXXX9100:04:513,00
10M3417Hejl FilipXXX9300:05:101,00
9MM425Fater VláďaFK Česká Třebová9000:05:112,00
10MM436Fater MatějTenisové kuty9000:05:141,00
11M34490Herman JakubXXX9300:05:250,00
11MM45101Plocek JaroslavXXX9100:05:280,00
12MM46102Lux PetrXXX9100:05:340,00
7ŽM4750Sisrová TerezaAC Choceň9100:05:394,00
13MM4832Szüllö MartinXXX9100:06:090,00
12M34985Kovář PetrXXX9200:07:520,00
13M35028Tomeš RadekXXX9300:07:520,00
14M35129Pánek JiříXXX9300:07:570,00
Trať 5,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1103Marcinčin JakubJiskra Ústí nad Orlicí8600:17:4311,00
2ŽD1120Čechalová HanaTS Letohrad8600:24:249,00
1ŽD173Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:24:0311,00
7MD1110Červ JakubAtletika Polička8900:21:054,00
6MD1139Večeře TomášAtletika Polička9000:21:055,00
5MD183Sejkora KarelAtletika Polička8800:21:046,00
4MD1106Siegel JosefAC Choceň8600:19:107,00
3MD1105Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:18:288,00
2MD1104Hordějčuk VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8700:17:519,00
3ŽD161Rábová MartinaSKI Klub Česká Třebová9200:25:098,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód